U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

muhamedkonjic
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la muhamedkonjic » 13 jun 2017, 20:52

Ovaj mali Aganspahic mi baca na Dzeku, isti stil kretanje i izgledom isto slican.

Vucevich
x 13
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 13 jun 2017, 20:55

Ovaj Gojak sebi previse dize u nebesa, umislio da je vec Iniesta ili sta vec...

BIHpatriota
Kontakt:

Post Postao/la BIHpatriota » 13 jun 2017, 20:56

Moglo je ovo i bolje, ova generacija Švajcaraci nije nesto, nisu ni blizu vrhu, a mi smo na temelju ranijih iskustava navikli da jesu, pa smo usli preplaseni u mec. Šteta.
Zadnja izmjena: BIHpatriota, dana/u 13 jun 2017, 20:56, ukupno mijenjano 1 put.

Rimes87
Kontakt:

Post Postao/la Rimes87 » 13 jun 2017, 20:56

Zali boze prepada u prvom poluvremenu.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

bhsport
Kontakt:

Post Postao/la bhsport » 13 jun 2017, 20:57

Da je bio Lord Darko, primili bi peticu. Ovako nije los rezultat. Samo 0-1, a u drugom poluvremenu smo bili ravnopravni.
Bravo Vinko.
Ovaj Andjusic hodati ne zna, sta je ovo braco draga.
Ko krtica zabije glavu u zemlju i rovi.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

HIV = Haris Internet Virus

Corinne Diacre - prof. fudbala

Vucevich
x 13
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 13 jun 2017, 20:58

bhsport je napisao/la:Da je bio Lord Darko, primili bi peticu. Ovako nije los rezultat. Samo 0-1, a u drugom poluvremenu smo bili ravnopravni.
Bravo Vinko.

Sa Lordom smo odigrali X protiv jace Svicarske...

Raonffa
x 47
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 13 jun 2017, 20:59

Bezveze su se prepali u prvom poluvremenu, izvukli bi barem bod da su igrali ovako i prvi dio utakmice.

Šteta što onaj lob Menala završi na prečki...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

ElCartel11
x 144
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 13 jun 2017, 20:59

Izabranici Vinka Nestorovica... :lol:
Zadnja izmjena: ElCartel11, dana/u 13 jun 2017, 21:00, ukupno mijenjano 1 put.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

emil02in
Kontakt:

Post Postao/la emil02in » 13 jun 2017, 20:59

Fudo je napisao/la:Nije ni toliko lose kad se uzme u obzir da se igra protiv u21 svijeta. Ima li i jedan svicarac osim golmana?

Kako bolan ne prepoznajes staro autotohno švicarsko prezime Fernandes :)
Dobra igra u drugom,je..ga zbog greske ostasmo bez boda,a nije da nismo ga zaslužili.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

DevilsAdvocate
Kontakt:

Post Postao/la DevilsAdvocate » 13 jun 2017, 21:00

Gojaka drka seljacki mentalitet Bosnje, malo ga krenulo odma se digo u nebesa, nigdje veze s vezom, trebas ti moamk jos hljeba jest da dodjes na neki nivo kako se ponasas, Amir nije imao puno prostora, skroz se slabo kretao, moze se reci da su podbacile dvije glavne zivjezde, nije bilo lopti prema naprijed, Menalo mi se svidja kao i stoperski par pogotovo Marko, odigrali su savrseno...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

kupus army
x 8
Kontakt:

Post Postao/la kupus army » 13 jun 2017, 21:00

Mihojevic Marko!Amer Gojak fuj,sve i jednu loptu izgubio,bojim se da se malo digao posle dobre sezone u Dinamu.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

DrFilgud
x 9
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 13 jun 2017, 21:00

Sa igrom iz drugog poluvremena i kompletnim timom, mozda i mozemo dohvatit baraz, u svakom slucaju odlicna igra u drugom.
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

JavierBosnia
x 4
Kontakt:

Post Postao/la JavierBosnia » 13 jun 2017, 21:01

Zasto bi jedna Svicarska trebala biti jaca od nas? Gdje su nasi talenti. Uvijek smo ih imali, kod nas se uvijek igrao dobar fudbal.
Sta ako nam je Svicarska stepenicu iznad, na kojem nivou smo mi? Latvije, Estonije, Albanije?

MortemHz
Interni moderator
x 330
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 13 jun 2017, 21:02

JavierBosnia je napisao/la:Zasto bi jedna Svicarska trebala biti jaca od nas? Gdje su nasi talenti. Uvijek smo ih imali, kod nas se uvijek igrao dobar fudbal.
Sta ako nam je Svicarska stepenicu iznad, na kojem nivou smo mi? Latvije, Estonije, Albanije?

Zato sto citav svijet inace igra kod njih :lol:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

dino-92
Kontakt:

Post Postao/la dino-92 » 13 jun 2017, 21:09

ma imaju svicarci finu ekipu, zakaria presao za 12 miliona u mönchengladbach, fernandes se ustalio u west hamu. to je ipak level iznad nasih zvijezda. jos oberlin falio.
gojak odigrao 2 tacna dodavanja, a sve ostalo mase rukama, fkt se malo uzdigao. fino smo odigrali drugo poluvrijeme, vidi se da se mozemo nositi s njima. steta za prvo poluvrijeme. gol smo primili malo nesretno jer se odbila lopta, ali kod kornera niko nije cuvao onoga na drugoj stativi sto je opucao, to se ne smije desavati. za drugu utakmicu marinkovica je dobro, imam nadu da ce biti jos bolje, kako bude duze radio sa ekipom.

bosnacazin
Kontakt:

Post Postao/la bosnacazin » 13 jun 2017, 21:15

Sve u svemu nije loše, a moglo je daleko bolje. Odbrana vrlo dobra, Mihojević odlično odigro. Najviše je po meni sredina zakazala, u prvom pol su svi loše stajali i Švicarci su lagano dolazili na naših 30 m, također prema naprijed nismo nista odigrali. U drugom počeo igrati Amir, Gojak slab, ni Redzic nije nesto posebno odigrao, dosta duela izgubio na sredini. Definitivno nam treba bolji napadač, vjerovatno će u budućnosti prvi izbor biti Demirović. Da smo ušli sa više hrabrosti, moglo je ovo biti puno bolje..

kobe24
Kontakt:

Post Postao/la kobe24 » 13 jun 2017, 21:51

Tacno Gojak umislja nekakvu zvijezdu, a bukvalno jos nista nije postigao u karijeri. Pa, Pjanic je njegovih godina zabijao Realu, a on jos nema sigurno mjesto u startnoj postavi Dinama. :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

ahmic
Kontakt:

Post Postao/la ahmic » 13 jun 2017, 23:56

JavierBosnia je napisao/la:Zasto bi jedna Svicarska trebala biti jaca od nas? Gdje su nasi talenti. Uvijek smo ih imali, kod nas se uvijek igrao dobar fudbal.

Nije samo talenat,ima do sistematskog rada..
Svicarci vec godina imaju mladje kategorije u samom vrhu evrpoakog fudbala,zato da je bio x bilo bi vise nego dobro..
Bio sam na tekmk i sve ukupno nije lose ,posebno drugo pol..
U prvom.smo usli pod nekom dozom straha i niko.nije rizikovo s izlascima visoko.
Hadziahmetovic ,klasa..veceras najbolji na terenu..
Gojak ,ocekivali vise..
Ukupan dojam ,pozivitivan.
Marinovic,nakon losih prethodnih godina i bivseg selektora ,vraca nadu u ovu ekipu...

High

Post Postao/la High » 14 jun 2017, 00:42

Gojak je imbecil i zbog onakvog ponašanja malo će ga iko htjeti. U duelima su ovi naše prosto raznijeli - u nekim je situacijama izgledalo kao da naši igraju protiv seniorskog tima - toliko su njihovi bili jači. Beganović se stalno nešto laktao, bunio, a nimalo meda ne donese, a još je i težak pas dao kad smo imali onu priliku u drugom poluvremenu. Memija je imao par dobrih prolaza, Mihojević veoma dobar, možda i najbolji uz goldžiju.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

hurem
x 7
Kontakt:

Post Postao/la hurem » 14 jun 2017, 01:16

Znam samo da nam sudija par cistih prekrsaja u fazi napada nije svirao...drugo poluvrijeme nisam ni gledao s obzirom da je prvo jadno bilo...doduse nisu ni Svicarci briljirali i bod se trebao uzeti, ali eto sta je tu je. Bolji dani, pod Vinkovom palicom, se haman naziru.
Treba iskoristiti povoljan raspored na jesen.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.