U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 11 okt 2018, 13:28

JavierBosnia WroteColon
Raonffa WroteColonŠta sa eventualnom pobjedom protiv Portugala, jesmo li onda izborili plasman sigurno ili nam se trebaju poklopiti rezultati?

Direktan plasman je izgubljen, pobjedom imamo siguran baraz

Nemamo siguran , treba nam se dobro potrefit, da bi otisli u baraz.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 11 okt 2018, 14:58

JavierBosnia WroteColon
Raonffa WroteColonŠta sa eventualnom pobjedom protiv Portugala, jesmo li onda izborili plasman sigurno ili nam se trebaju poklopiti rezultati?

Direktan plasman je izgubljen, pobjedom imamo siguran baraz

Ma ja, mislio sam na baraž, do mene je :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

JohnCleese
Kontakt:

PostPostao/la JohnCleese » 12 okt 2018, 16:24

Danas se kompletira deveto kolo kvalifikacija za EURO U21. Od ranije je poznato da nasoj reprezentaciji igra samo pobjeda u zadnjem kolu u Portugalu kako bi se eventualno mogli domoci baraza. Znaci ni pobjeda u zadnjem kolu protiv favorizovanog Portugala ne znaci siguran baraz jer samo 4 najbolje drugoplasirane ekipe odlaze u baraz. Mi smo trenutno peta najbolja drugoplasirana ekipa i potrebno je da nam se poklope odredjeni rezultati iz barem jedne od tri grupe ciji su trenutno drugoplasirani timovi za nas dostižni, a to su grupe 3, 6 i 7.

Prema mojim kalkulacijama danas moramo pratiti odredjene rezultate iz grupa 3 i 7:
Grupa 3
Danska- Poljska - treba nam pobjeda Danske ( sto veca gol- razlika)
Farska ostrva- Litva- najmanje nerijesen rezultat, a jos bolja bila bi pobjeda domacina

(napomena: u slucaju da nam ovi rezultati danas potrefe igra se jos jedno kolo gdje nam valja ispratit i utakmicu Poljska- Gruzija :( )

Grupa 7
Srbija- Austrija- treba nam pobjeda Srbije ( sto veca gol- razlika)
Rusija- Makedonija- ne bi bilo lose da se domacin oklizne, dakle nerijesen rezultat ili pobjeda gostiju

(napomena: u slucaju da nam se ovi rezultati potrefe u posljednjem kolu igra Austrija protiv Rusije gdje cemo ponovo morati izvalciti kalkulacije :oops: )

Utakmica u grupi 6 izmedju Svedske i Belgije u kojoj nam treba pobjeda gostiju (ili remi, ali u tom slucaju mi moramo dobiti Portugala najmanje 3 gola razlike) igra se 16. 10 kada je na programu i nasa utakmica ;)

Malo zamrseno i na prvu izgleda kao nemoguca misija, ali ne mora tako i da bude. Sretno nam :bih:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.

Svabo je to...

milanist
Kontakt:

PostPostao/la milanist » 12 okt 2018, 17:37

Prije ce se men poklopiti Jessica Alba nego ovim nasim melunima to.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

keno83
Kontakt:

PostPostao/la keno83 » 12 okt 2018, 19:06

Ne treba nam se nista poklapat jer svakako gubimo u Portugalu

Mokes
Kontakt:

PostPostao/la Mokes » 12 okt 2018, 19:34

JohnCleese WroteColon
Malo zamrseno i na prvu izgleda kao nemoguca misija, ali ne mora tako i da bude. Sretno nam :bih:

Fino si ti to analizirao, samo si zaboravio i Sloveniju. Oni su ispod nas, ali nas mogu preteći ako zadrže ovih 1-0. I dobra stvar je što rusija i Austrija igraju u zadnjem kolu. X taman. :)

Mada ne vjerujem u našu pobjedu protiv Portugala.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

2nd#Tripl3t #MSN
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Clutch
Kontakt:

PostPostao/la Clutch » 12 okt 2018, 20:21

Treba nam jedno od:

- poraz Švedske
- kiks Poljske
- remi Austrije i Rusije.

I naša pobjedu naravno.

Prolazimo i ukoliko Švedska remizira a mi pobjedimo Portugal sa 2+ (ili 3+ ?) golova razlike.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Zukanovic
Kontakt:

PostPostao/la Zukanovic » 12 okt 2018, 20:26

Svedska ima + 14 i mi 15+ golova. dosta 0-0 i 0-1 za nas.

Clutch
Kontakt:

PostPostao/la Clutch » 12 okt 2018, 20:32

Zukanovic WroteColonSvedska ima + 14 i mi 15+ golova. dosta 0-0 i 0-1 za nas.

Briše se nabijanje Lihtenštajna.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Zukanovic
Kontakt:

PostPostao/la Zukanovic » 12 okt 2018, 20:37

Clutch WroteColon
Zukanovic WroteColonSvedska ima + 14 i mi 15+ golova. dosta 0-0 i 0-1 za nas.

Briše se nabijanje Lihtenštajna.

Moja greska :facepalm:

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 12 okt 2018, 20:58

Cini mi se da je ovakva situacija.
Ako bi uzeli Portugalce, bolji smo od grupa 2,4,5,9.
Mora nam se poklopiti jedan od slijedecih rezultata, da:

Svedjani izgube protiv Belgije, (ili odigaju nerijeseno, a mi uzmemo Portugalce sa 3 razlike, odnosno 2 ako bi Svedi odigrali 0-0)
Rusi i Austrijanci odigraju nerijeseno u medjusobnom susretu,
Danci izgube od Farskih Otoka,
Poljaci odigraju nerijeseno ili izgube od Gruzije

Uglavnom, kada nasa tekma pocne u 20:00, znacemo vec je li nam se poklopio neki rezultat.

JohnCleese
Kontakt:

PostPostao/la JohnCleese » 12 okt 2018, 23:27

Mokes WroteColon
JohnCleese WroteColon

Fino si ti to analizirao, samo si zaboravio i Sloveniju. Oni su ispod nas, ali nas mogu preteći ako zadrže ovih 1-0. I dobra stvar je što rusija i Austrija igraju u zadnjem kolu. X taman. :)

Vjerovatno je i to bila mogucnost. Nisam gledao ko nas moze ugroziti, vec samo kako cemo mi nekog preskociti :thumbup:

Uglavnom, sada situacija nije idealna. Potreban nam je barem jedan od ovih rezultata koje su napisali Clutch i DrFilgud, a niti jedan od njih nije
izgledan.

Ako je vjerovati stranici rezultati..com nas mec u Portugalu pocinje u 20.00h, dok nasi konkurenti vecinom u 18:00 h, odnosno najkasnije SWE-BEL u 18 i 30h, tako da ce nasi vec oko 25 minute znati da li imamo sansu ;) :bih:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.

Svabo je to...

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 12 okt 2018, 23:41

JohnCleese WroteColon
Mokes WroteColon
JohnCleese WroteColon

Vjerovatno je i to bila mogucnost. Nisam gledao ko nas moze ugroziti, vec samo kako cemo mi nekog preskociti :thumbup:

Uglavnom, sada situacija nije idealna. Potreban nam je barem jedan od ovih rezultata koje su napisali Clutch i DrFilgud, a niti jedan od njih nije
izgledan.

Ako je vjerovati stranici rezultati..com nas mec u Portugalu pocinje u 20.00h, dok nasi konkurenti vecinom u 18:00 h, odnosno najkasnije SWE-BEL u 18 i 30h, tako da ce nasi vec oko 25 minute znati da li imamo sansu ;) :bih:

Uzdati se da Belgijanci nece rizikovati s nerijesenim i da ce pritisnuti protiv Svedske. Ako pobjede Svedjani , Belgija ide u baraz.
Rrealno je i nerijeseno Rusa i Austrijanaca, oni su bare bare.

Maestro
Kontakt:

PostPostao/la Maestro » 12 okt 2018, 23:49

Kako god ispalo treba probati tu tekmu dobiti. Ipak smo mi ovdje iz petog sesira krenuli. I uzeti drugo mjesto bi bilo svakako vise nego odlicno. Onom smradu nestorovicu se mozemo zahvaliti da smo morali igrati sa jakim ekipama u grupi.
Takodzer bi u iducim kvalifikacijama krenuli iz boljeg sesira ako osvojilo drugo mjesto. A po nekoj mojoj procjeni je iduca generacija jaca od ove. Dolaze nam kovacevic, pidro, mujakic, sabanovic, gazibegovic, celikovic uz ove sto su 98 a tu su vec ove kvalifikacije cavar, demirovic, serbecic itd. Ina tu dobrog materijals i uz vinku se tu moze dosta napredovati.
Steta sto ove kvalifikacije nije imao duze pripreme. Siguran sam da bi izvukli neke bodove tada u svicarskoj i dosta bolje kuci odigrali sa rumunima. To su nam ti poeni koji sada fale. Ali sta je tu je idemo na sto bolji rezultat u portugal.

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 12 okt 2018, 23:58

Ovako nekako u slijedecim kvalifikacijama, po sadasnjem stanju.

.....................Kovacevic........................
Gazibegovic.....Serebecic.....Mujakic.....Pidro
.......Cavar......Celikovic.....Sabanadzovic
.......Hasic......Demirovic..........????????

Rule_hz
Kontakt:

PostPostao/la Rule_hz » 13 okt 2018, 00:01

DrFilgud WroteColonOvako nekako u slijedecim kvalifikacijama, po sadasnjem stanju.

imas resica tu
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Maestro
Kontakt:

PostPostao/la Maestro » 13 okt 2018, 00:06

Rule_hz WroteColon
DrFilgud WroteColonOvako nekako u slijedecim kvalifikacijama, po sadasnjem stanju.

imas resica tu

Samo da mu vise daju u klubu da igra siguran sam da bi kroz koju tekmu pokazao da vrijedi.

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 13 okt 2018, 00:07

Rule_hz WroteColon

imas resica tu

Ne znam, ne igra on skoro nikako. U21 treba standardne igrace u seniorima.

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 13 okt 2018, 00:15

smajic i beganovic iz slobode, kadusic,Hajdarevic,danilovic, b. hadzic isto igra odlicno u hannover ll valjda ga prebace, mustedanagic bi morao nesto konkretno poceti pokazivati, sadiku ako se ikad oporavi u toj belgiji, ibisevic igra redovni u celjeu sami da pocne zabijati, mulahusejnovic mozda dobaci do klupe uskoro itd

ima tu dosta materijala
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

dugi vokal spahe velida

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 13 okt 2018, 10:17

sarcevic vec odigrao 2 utakmice za austriju, al nmvzz vratice se rode do u21
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

dugi vokal spahe velida

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: J1897, klikker79, mire96 i 49 gostiju.