U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: _dreamer_,TaRgEt_,ribery,Monolog,harden,insider,TaRgEt_,ribery,Monolog,harden,insider,_dreamer_

DuljevinhoHaraldo
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 28 okt 2020, 13:46

TheChief je napisao/la:
28 okt 2020, 13:43
Zukanovic je napisao/la:
28 okt 2020, 13:34
Novi ciklus je 00/01 ?
Jeste.

Kanuric

Milojevic
Sadiku
Mahmic
Dedic
Muminovic
Gazibegovic
Sehic

Djokanovic
Salcin
Hasic

Masic

Ko bi jos trebao igrati ?
Ni jednog respektabilnog talentovanog špica 00/01 :oops:
⚜️~⚜️~⚜️

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 28 okt 2020, 14:05

Zukanovic je napisao/la:
Novi ciklus je 00/01 ?

u turskoj pisu da Hasic ima povredu, mozda zato nije dobio poziv.
Sinan kaze prekomendovan u A repku :kafa:

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 28 okt 2020, 14:07

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
28 okt 2020, 13:46
TheChief je napisao/la:
Zukanovic je napisao/la:
Novi ciklus je 00/01 ?
Jeste.

Kanuric

Milojevic
Sadiku
Mahmic
Dedic
Muminovic
Gazibegovic
Sehic

Djokanovic
Salcin
Hasic

Masic

Mašić je ok, nije katrastrofa.
Veći problem je golmanska pozicija, čak mislim da odbrana neće biti ni blizu prošle.

DuljevinhoHaraldo
Kontakt:

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 28 okt 2020, 14:11

ASD je napisao/la:
28 okt 2020, 14:07
TheChief je napisao/la:

Jeste.

Kanuric

Milojevic
Sadiku
Mahmic
Dedic
Muminovic
Gazibegovic
Sehic

Djokanovic
Salcin
Hasic

Masic

Veći problem je golmanska pozicija, čak mislim da odbrana neće biti ni blizu prošle.
Odbrana će biti oslabljena, vezni red nije loš, bekovi nisu loši.

Bez golmana i pristojnog napadača neće biti rezultata sigurno. Mašić jeste ok ali sa Demirovića na Mašića je veliki downgrade.

Vidjet ćemo hoće li Alijagića prekomandovati u u21, možda i Šošić.

Zna li ko kakvog talentovanog špica? Steta što se onaj Hadžiavdić iz Herthe pravi blesav, on bi bio odlično rješenje...
⚜️~⚜️~⚜️

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 28 okt 2020, 14:16

Šošić možda, ipak nam je i Barišić igrao prošli ciklus iako to nije nivo repke.

Alijagić je realno daleko.

MrPink
Kontakt:

Post Postao/la MrPink » 28 okt 2020, 14:19

Zukanovic je napisao/la:
28 okt 2020, 14:16
Ima Dizdarevic na golu, nadam se da ce onda biti prvi golman Sarajeva.

za spica

https://www.transfermarkt.com/mirza-has ... ler/667862
https://www.transfermarkt.com/elmin-her ... ler/522087
https://www.transfermarkt.com/malik-mem ... ler/425720

sve igrace 00/01 koji imaju BiH pasos na drugom mjestu : https://www.transfermarkt.com/detailsuc ... e/24451325
Taj Memišević je bio dobar u kadetskoj. Imao je neku težu povredu poslije čini mi se.

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 28 okt 2020, 14:23

Fali DIzdareviću tekmi, treći je golman Sarajeva, daleko je to od repke. Pogotovo standardnog golmana.
Trebalo ga se poslati na posudbu.

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 28 okt 2020, 14:37

ReX je napisao/la:
28 okt 2020, 12:35

Dobro nam ide, ha majstore. :bih:
Da li imas novog selektora obje repke?

Nemas.

Sta ce uigravat i koga ces pozivat nego koga trenutni hoce, sta treba kristalnu kuglu da uzme i da grah baca ko ga bi novi mogao zvat???

Ko sto rekoh, glupost overflowing.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 28 okt 2020, 16:49

Jedna vrlo ambiciozna i pomalo luckasta analiza buduce generacije igraca za U21 reprezentaciju. (slobodan dan jbg) :mrgreen: :mrgreen:

Krenimo redom... :bih:

slika

Kanuric / Privremeni clan. Branio je malo po Engelskoj, malo u Slovackoj. Vidjetcemo sta moze u Sarajevu.

Dizdarevic / Zajedno sa Kacavendom branio u mladjim selekcijama, talentovan. Kako sam shvatio velika nada Sarajeva.

Kacavenda / Ocekivao sam mnogo od njega ali kao da gledam novi Vasilj/Karacic u najavi. Obecavao je mnogo, bio fantastican za mladje selekcije. Ima sve predispozicije da postane vrhunski golman.

Milicevic / Velika nada na golu Zelje. Dosta podsjeca fizicki na Kovacevica, moglo bi od njega biti "nesto".

Manojlovic / Wild card, ali golman na kojeg treba obratiti paznju dok nije otisao preko Drine. Prvi golman juniorske lige. Sumnjam da ce ostati u Ugljeviku/Bijeljini jos dugo.

slika

Sadiku / Nemam neka prevelika ocekivanja od njega ali sigurno ce biti ako nista na prvim spiskovima.

Gazibegovic / Komentar suvisan. Samo je pitanje hoce li igrati desnog ili lijevog beka.

Sehic / Sasvim solidan u Zelji, ocekujem da s vremenom bude jos bolji. Raduje da dosta radi na sebi, dosta je fizicki na sebi radio zadanji period. Ako bude starcevic htio "pravog" lijevog beka na toj poziciji, mislim da ce Sehic biti prvi pik, barem za pocetak.

Nikolic / Pomalo zaboravljeni Nikolic. Nakon lose pola godine u Nisu, posudjen Mladosti i tamo je bio standardan. Ove godine posudjen je u drugu Grcki ligu pa nadam se da ce se izboriti za mijesto i biti standardan.

Muminovic / Standardan u mladjim selekcijama, dosta hajpovan u Sionu i potpisao profi ugovor medjutim i dalje nije debitovao za prvi tim.

Muratovic / Za sada okej minutaza u drugoj Hrvatskoj ligi. Standardan do sada bio u mladjim selekcijama i sigurno ce dobiti poziv i za mladu repku.

Milojevic / Jedan od veci nada iz nase lige. Vrlo vjevoratno starter u novoj generaciji. Visok, jak, nije los na lopti. Obecava!

Barisic / Ne znam puno o njemu. Medjutim standardan u drugom timu Osijeka i odigrao je do sada svih 9 utakmica u drugoj ligi.

Radonja / Iznenadjujuci transfer ovog ljeta iz Dinama u AEK, gdje odma zaduzio i broj u prvom timu. Koliko ce igrati, vidjetcemo.

Drina / Mozda i najveca uzdanica Zelje kad su u pitanju defanzivci. Jedan od kapitena u juniorskoj selekciji BiH.

Dedic / Citaj Gazibegovic.

Kvakic / Standardan u Kapfenbergu. Vec druga sezona kako igra seniorski fudbal. Na prvu ruku jos jedan od igraca koji dosta obecava.

Hasic / Pozivan na zimski kamp u Zenici dali ove ili prosle godine. Ne znam jel se odazvao ali lijepo je vidjeti da u savezu znaju za njega. Dosta se dobro prica o Hasicu i vec je prikljucen seniorima kroz treninge. Vrlo je mlad ali nebi me cudilo da iduce godine zauzme i mjesto u prvom timu, ako ga ovi i ne prodaju do tada.

Mahmic / Sa 17 godina u nasoj ligi biti standardan na stoperskoj poziciji nije mala stvar. Bice interesantno ga pratiti i vidjeti koji ce ga klub "klepit".

slika

Santrac / Jedan od nosioca bivse juniorske generacije. Ovog ljeta presao iz Zvezde u ambicioznu Backu Topolu gdje igrao par utakmica.

Hodzic / Vrlo mi se dopao dok je igrao u Slobodi i ne cudi me da ga je Estoril kupio. Bice interesantno vidjet moze li se probiti u Portugalu. Ove sezone je doduse posudjen Alcorconu u drugoj Spanskoj ligi.

Salcin / Ocekujem da ce biti jedan od standardniji igraca, barem na spiskovima. Koliko ce igrati je druga prica.

Brkic / Pozivan u mladu repku jesenas i onda godinu dana bez poziva. Poprilicno standardan u Muri sto nije lose svakako.

Savic / Standardan u Cukarickom. Bice jedna od okosnica nove generacije.

Begic / Interesantan igrac. Standardan u Mladosti. I za njega ocekujem transfer vrlo uskoro u neki jaci klub.

Petrovic / Jos jedan wild card. 2019 iz Viteza presao u Koronu Kielce gdje ove sezone standardan prvotimac. Nije do sada upisao nijedan nastup za BiH ni za Hrvatsku.

Djokanovic / Komentar suvisan. Novi kapiten U21?

Mujanic / Moja personalna zelja. Sumnjam da ce do nekog poziva doci ali Mujanic je igrac koji bi mogao izrasti u vrlo solidnog igraca. Posudjen u danski Hobro gdje jedan od najbolji igraca vec, pisu o njemu u superlativima. Nebi me cudilo da ga vrate u Malme vec na zimu sada i da dobije sansu u prvom timu u iducoj sezoni.

Hasic / Komentar suvisan. Nasa buduca zlatna koka akoBogda.

Beca / Standardan kako u mladjim selekcijama BiH tako i u Zelji. Ocekujem da dobije sve vise prilike i u A-timu. Dosta interesantan igrac.

Durakovic / Mozda i igrac od kojeg najvise ocekujem. Bivsi kapiten omladinski selekcija nase drzave i igrac za kojeg se mnogi Zeljovci nadaju da ce biti nova velika prodaja za par godina.

Cavic / Ne znam puno o njemu ali je jedan od bitniji igraca juniora Borca, drugi strijelac lige. Krilni igrac. Vec je nastupao i za A-tim u par navrata.

Salihovic / Druga personalna zelja. Salihovic vazi za jednog od oni igraca od koji se ocekuje da ce se probit u Norrköping vrlo uskoro. Kao i sa Amelom, njemu je konkurencija paklena ali igrac o kojem se pise dosta dobro.

Gasal / Nastupao za A tim, upisao asistenciju, i onda nestao. U zadnje vrijeme je povrijednjen. Gasal je definitivno vrlo interesatan igrac i profil koji nedostaje nasoj selekcije. Dosta drugaciji. Nizak ali jak, vrlo okretan i ima fantastican sut.

Grgic / Mozda nece biti na prvom spisku ali treba ovog momka pratiti i nadati se da nece otici preko zapadne granice.

Karahasanovic / Na spisku ovome vise zbog hajpa oko njega.

slika

Masic / Trenutno najveci napadacki potencijal u BHPL? Sigurno ce biti na spiskovima. Mozda i prvi pik za napadacku poziciju za pocetak.

Zubanovic / Neocekivano izostavljem u juniorskoj selekciji iako je sipao golove u Zelji. Losa avantura u Danskoj. Od ove sezone u Tuzlasporu.

Brajanac / Igrac kojeg bi savez morao "ukrasti" Danskoj. Prije svega jer nije clan trenutno nijedne drzavne selekcije Danske. Ove godine presao iz Kopenahagena u Horsens gdje standardan u razvojnoj ligi, a debitovao je i u prvoj ligi prije par dana. Vrlo interesantan igrac.

Heric / Standardan u mladjim selekcijama. Presao iz Kelna u Fortunu gdje vidim da je standardan. Ako nista barem igra po tim nizim serijama u Njemackoj, medjutim pitanje je hoce li biti nesto od njega.

Stanic / Obecavao dosta ali se nekako izgubio. Sad ga Zrinjski salje po posudbama ali ni u Solinu (2. HNL) nije izborio neku minutazu.

Memisevic / Povrede su uradile svoje ali gol masina ce nastaviti aBd i u buducnosti. Igrac od kojeg se ocekuje mnogo ali polahko "istice" vrijeme, najvise zbog tih povreda nazalost.

Milosevic / Prvi strijelac juniorske lige. Zvijezda najbolja ekipa. I ovaj mi vuce na nekog ko bi mogao obuc crveni nacionalni dres. Zato reagovati sto brze!

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 28 okt 2020, 17:05

Od svih tih napadača Mašić je jedino igrač.
Ostali bi mogli iznenaditi, ali za sad je to tanko.

Od igrača 2002-2003. godišta.
Dedić, Mahmić, Grgić i Gasal bi se mogli naći na tom nekom spisku, ostali su za juniorske repke.
Plus možda Ivan Bašić iz Zrinjskog.

michplatini
Kontakt:

Post Postao/la michplatini » 28 okt 2020, 17:28

ReX je napisao/la:
28 okt 2020, 16:49
Jedna vrlo ambiciozna i pomalo luckasta analiza buduce generacije igraca za U21 reprezentaciju. (slobodan dan jbg) :mrgreen: :mrgreen:

Krenimo redom... :bih:

slika

Kanuric / Privremeni clan. Branio je malo po Engelskoj, malo u Slovackoj. Vidjetcemo sta moze u Sarajevu.

Dizdarevic / Zajedno sa Kacavendom branio u mladjim selekcijama, talentovan. Kako sam shvatio velika nada Sarajeva.

Kacavenda / Ocekivao sam mnogo od njega ali kao da gledam novi Vasilj/Karacic u najavi. Obecavao je mnogo, bio fantastican za mladje selekcije. Ima sve predispozicije da postane vrhunski golman.

Milicevic / Velika nada na golu Zelje. Dosta podsjeca fizicki na Kovacevica, moglo bi od njega biti "nesto".

Manojlovic / Wild card, ali golman na kojeg treba obratiti paznju dok nije otisao preko Drine. Prvi golman juniorske lige. Sumnjam da ce ostati u Ugljeviku/Bijeljini jos dugo.

slika

Sadiku / Nemam neka prevelika ocekivanja od njega ali sigurno ce biti ako nista na prvim spiskovima.

Gazibegovic / Komentar suvisan. Samo je pitanje hoce li igrati desnog ili lijevog beka.

Sehic / Sasvim solidan u Zelji, ocekujem da s vremenom bude jos bolji. Raduje da dosta radi na sebi, dosta je fizicki na sebi radio zadanji period. Ako bude starcevic htio "pravog" lijevog beka na toj poziciji, mislim da ce Sehic biti prvi pik, barem za pocetak.

Nikolic / Pomalo zaboravljeni Nikolic. Nakon lose pola godine u Nisu, posudjen Mladosti i tamo je bio standardan. Ove godine posudjen je u drugu Grcki ligu pa nadam se da ce se izboriti za mijesto i biti standardan.

Muminovic / Standardan u mladjim selekcijama, dosta hajpovan u Sionu i potpisao profi ugovor medjutim i dalje nije debitovao za prvi tim.

Muratovic / Za sada okej minutaza u drugoj Hrvatskoj ligi. Standardan do sada bio u mladjim selekcijama i sigurno ce dobiti poziv i za mladu repku.

Milojevic / Jedan od veci nada iz nase lige. Vrlo vjevoratno starter u novoj generaciji. Visok, jak, nije los na lopti. Obecava!

Barisic / Ne znam puno o njemu. Medjutim standardan u drugom timu Osijeka i odigrao je do sada svih 9 utakmica u drugoj ligi.

Radonja / Iznenadjujuci transfer ovog ljeta iz Dinama u AEK, gdje odma zaduzio i broj u prvom timu. Koliko ce igrati, vidjetcemo.

Drina / Mozda i najveca uzdanica Zelje kad su u pitanju defanzivci. Jedan od kapitena u juniorskoj selekciji BiH.

Dedic / Citaj Gazibegovic.

Kvakic / Standardan u Kapfenbergu. Vec druga sezona kako igra seniorski fudbal. Na prvu ruku jos jedan od igraca koji dosta obecava.

Hasic / Pozivan na zimski kamp u Zenici dali ove ili prosle godine. Ne znam jel se odazvao ali lijepo je vidjeti da u savezu znaju za njega. Dosta se dobro prica o Hasicu i vec je prikljucen seniorima kroz treninge. Vrlo je mlad ali nebi me cudilo da iduce godine zauzme i mjesto u prvom timu, ako ga ovi i ne prodaju do tada.

Mahmic / Sa 17 godina u nasoj ligi biti standardan na stoperskoj poziciji nije mala stvar. Bice interesantno ga pratiti i vidjeti koji ce ga klub "klepit".

slika

Santrac / Jedan od nosioca bivse juniorske generacije. Ovog ljeta presao iz Zvezde u ambicioznu Backu Topolu gdje igrao par utakmica.

Hodzic / Vrlo mi se dopao dok je igrao u Slobodi i ne cudi me da ga je Estoril kupio. Bice interesantno vidjet moze li se probiti u Portugalu. Ove sezone je doduse posudjen Alcorconu u drugoj Spanskoj ligi.

Salcin / Ocekujem da ce biti jedan od standardniji igraca, barem na spiskovima. Koliko ce igrati je druga prica.

Brkic / Pozivan u mladu repku jesenas i onda godinu dana bez poziva. Poprilicno standardan u Muri sto nije lose svakako.

Savic / Standardan u Cukarickom. Bice jedna od okosnica nove generacije.

Begic / Interesantan igrac. Standardan u Mladosti. I za njega ocekujem transfer vrlo uskoro u neki jaci klub.

Petrovic / Jos jedan wild card. 2019 iz Viteza presao u Koronu Kielce gdje ove sezone standardan prvotimac. Nije do sada upisao nijedan nastup za BiH ni za Hrvatsku.

Djokanovic / Komentar suvisan. Novi kapiten U21?

Mujanic / Moja personalna zelja. Sumnjam da ce do nekog poziva doci ali Mujanic je igrac koji bi mogao izrasti u vrlo solidnog igraca. Posudjen u danski Hobro gdje jedan od najbolji igraca vec, pisu o njemu u superlativima. Nebi me cudilo da ga vrate u Malme vec na zimu sada i da dobije sansu u prvom timu u iducoj sezoni.

Hasic / Komentar suvisan. Nasa buduca zlatna koka akoBogda.

Beca / Standardan kako u mladjim selekcijama BiH tako i u Zelji. Ocekujem da dobije sve vise prilike i u A-timu. Dosta interesantan igrac.

Durakovic / Mozda i igrac od kojeg najvise ocekujem. Bivsi kapiten omladinski selekcija nase drzave i igrac za kojeg se mnogi Zeljovci nadaju da ce biti nova velika prodaja za par godina.

Cavic / Ne znam puno o njemu ali je jedan od bitniji igraca juniora Borca, drugi strijelac lige. Krilni igrac. Vec je nastupao i za A-tim u par navrata.

Salihovic / Druga personalna zelja. Salihovic vazi za jednog od oni igraca od koji se ocekuje da ce se probit u Norrköping vrlo uskoro. Kao i sa Amelom, njemu je konkurencija paklena ali igrac o kojem se pise dosta dobro.

Gasal / Nastupao za A tim, upisao asistenciju, i onda nestao. U zadnje vrijeme je povrijednjen. Gasal je definitivno vrlo interesatan igrac i profil koji nedostaje nasoj selekcije. Dosta drugaciji. Nizak ali jak, vrlo okretan i ima fantastican sut.

Grgic / Mozda nece biti na prvom spisku ali treba ovog momka pratiti i nadati se da nece otici preko zapadne granice.

Karahasanovic / Na spisku ovome vise zbog hajpa oko njega.

slika

Masic / Trenutno najveci napadacki potencijal u BHPL? Sigurno ce biti na spiskovima. Mozda i prvi pik za napadacku poziciju za pocetak.

Zubanovic / Neocekivano izostavljem u juniorskoj selekciji iako je sipao golove u Zelji. Losa avantura u Danskoj. Od ove sezone u Tuzlasporu.

Brajanac / Igrac kojeg bi savez morao "ukrasti" Danskoj. Prije svega jer nije clan trenutno nijedne drzavne selekcije Danske. Ove godine presao iz Kopenahagena u Horsens gdje standardan u razvojnoj ligi, a debitovao je i u prvoj ligi prije par dana. Vrlo interesantan igrac.

Heric / Standardan u mladjim selekcijama. Presao iz Kelna u Fortunu gdje vidim da je standardan. Ako nista barem igra po tim nizim serijama u Njemackoj, medjutim pitanje je hoce li biti nesto od njega.

Stanic / Obecavao dosta ali se nekako izgubio. Sad ga Zrinjski salje po posudbama ali ni u Solinu (2. HNL) nije izborio neku minutazu.

Memisevic / Povrede su uradile svoje ali gol masina ce nastaviti aBd i u buducnosti. Igrac od kojeg se ocekuje mnogo ali polahko "istice" vrijeme, najvise zbog tih povreda nazalost.

Milosevic / Prvi strijelac juniorske lige. Zvijezda najbolja ekipa. I ovaj mi vuce na nekog ko bi mogao obuc crveni nacionalni dres. Zato reagovati sto brze!
Prvo da ti čestitam na ovom trudu i prilično dobrom spisku igrača.O pojedinačnoj analizi bi se moglo diskutovati ali generalno gledajući dosta toga si napisao kako i ja vidim većinu tih budućih kandidata za U-21.

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 28 okt 2020, 17:37

Hvala! Ma ja, na kraju krajeva svako ima svoje misljenje i imena koja bi se dodala/oduzela ali nebi me cudilo da to bude to otprilike. A ima tu i lord Slobodan koji ce nas sigurno iznenaditi sa mnogim imenima

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 28 okt 2020, 20:04

Mustedanagić ima 58 nastupa za omladinske selekcije BiH, on je projekat kojeg se guralo više nego bilo kojeg drugog igrača. Toliko uzalud potrošenih minuta jer nikad od njeg neće bit igrača za A tim. Da neki medij bira igrača koji je „najveće razočarenje sezone“ ili „najgore pojačanje sezone“ u Premijer ligi niko osim Zinedina ne bi imao šansu da bude izabran. Savez i selektori su dobro birali ko ima šansu za uspjeti, ali zato se Đokanovića koji je moderan igrač i koji u Europi može po karijeri stići barem Cimirota stalno nešto dozira i uvodi u 70. minuti. Više prostora za igru u U21 reprezentaciji dobija Salčin koji nema definisanu poziciju, izvodi alibi driblinge kojima se udaljava a ne približava protivničkom golu, stalno se valja i simulira i za dvije godine će igrati u Olimpiku. Savez bi trebao uspostaviti sistem gdje se u omladinskim selekcijama forsiraju igrači koji igraju u oba pravca, a ove staromodne i seoske igrače brzo prepoznati i ne zvati ih dva puta.

Jusko00
Kontakt:

Post Postao/la Jusko00 » 28 okt 2020, 20:23

Niko da spomene Farisa Krkalica golmana Dinama,trenutno je na posudbi u Sesvetama i sto je naj bitnije brani a ima tek 18 godina.Moze igrat za u21 selekciju iduca dva ciklusa.Jos bih spomenuo Jovana Ilica veznog igraca Proletera iz NS,rođen je u Bijeljini

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 28 okt 2020, 20:55

Krkalić je potpisao višegodišnji ugovor sa Dinamom.
Mlad je i igranje u 2.HNL je dobra stvar, pogotovo za golmana.

IgmanskiVukovi
Kontakt:

Post Postao/la IgmanskiVukovi » 28 okt 2020, 22:42

28 okt 2020, 14:11
ASD je napisao/la:

Hadziavdiću je tek 16 godina, 2004 god.

Bez golmana i pristojnog napadača neće biti rezultata sigurno. Mašić jeste ok ali sa Demirovića na Mašića je veliki downgrade.

Zna li ko kakvog talentovanog špica? Steta što se onaj Hadžiavdić iz Herthe pravi blesav, on bi bio odlično rješenje...

Fudbalbr1
Kontakt:

Post Postao/la Fudbalbr1 » 28 okt 2020, 23:08

IgmanskiVukovi je napisao/la:
28 okt 2020, 22:42
28 okt 2020, 14:11
ASD je napisao/la:

Hadziavdiću je tek 16 godina, 2004 god.

Muharem Huskovic

visegrad8392
Kontakt:

Post Postao/la visegrad8392 » 29 okt 2020, 10:20

huskovic i omic!

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 29 okt 2020, 20:02

Denis Alijagic na klupi Slavie veceras protiv Bayera. :thumbup:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: SUZAVAC i 25 gostiju.