U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
AeGon099
Postovi: 1031
Pridružen/a: 05 nov 2011, 21:21
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la AeGon099 » 23 mar 2018, 23:18

Sta je pisalo u komentaru, sad nema nista sumnjivo. Jel neko uradio screenshot ili da napise sta se desilo...
Odlazi Safete.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 23 mar 2018, 23:43

Jbg ljudi, to je očekivano, svaki pravoslavac i katolik koji živi u BiH, na prostoru gdje se nalazi većinski katoličko ili pravoslavno stanovništvo, će uvijek prije izabrati Srbiju i Hrvatsku nego li BiH, odnosno to im je primarna opcija.

Samo po sebi, to je smiješno, al' sve dok se oni bore na terenu ja te stvari ne doživljavam, moje je (naše u suštini) da ga pratim na terenu i da tu vidim ko je on i šta je on, a šta on radi u privatnom životu, koga voli, sa kim se druži, ko mu je otac, odakle je, to me prosto ne zanima.

Uostalom, momak je tu, odaziva se (govorim o Ćavaru, mislim na sve ostale), trenira, yebe se po ovoj hladnoći (umjesto što je mogao drkati qurac kući i odmarati) to je valjda jasan znak da želi igrati za BiH, da ne želi vrlo lako je pratiti postupak Šimunovića i to je to.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la kobe24 » 23 mar 2018, 23:56

Nabijem ja sve njih na qrac. On i po toj hladnoci trenira iskljucivo radi sebe, a interes reprezentacije mu nije ni na kraj pameti. Ismijavanje i ponizavanje ove drzave je nedopustivo. Ja takvima ne bih dao da igraju, taman nam Anel Hadzic bio kapiten reprezentacije. De ako se neko sjeca komentara ili ako je slucajno skrinshotao, nek napise ovdje zbog ovih koji nisu vidjeli. Ja se i ne sjecam bas najbolje kako je tacno isao komentar.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la jasmin10 » 23 mar 2018, 23:57

kobe24 je napisao/la:
NYKnicks Fan je napisao/la:
Maestro je napisao/la:

Evo linka.
**** im mater obojici :kafa:
Yebem mater i Sunjicu, i Radeljicu, i Cavaru, ali i svim ostalim koji su lajkali komentar. Da se ja pitam, nikad vise nijedan od njih ne bi zaigrao u reprezentaciji. Nedopustivo je zezati se na ovakav nacin!
Sta je tacno pisalo ?

Edit
Vidim da si napisao da se ne sjećaš. Nadam se da će neko od novinara pisati o ovome. Da se riješimo ovih ustaša.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 24 mar 2018, 00:02

kobe24 je napisao/la:Nabijem ja sve njih na qrac. On i po toj hladnoci trenira iskljucivo radi sebe, a interes reprezentacije mu nije ni na kraj pameti. Ismijavanje i ponizavanje ove drzave je nedopustivo. Ja takvima ne bih dao da igraju, taman nam Anel Hadzic bio kapiten reprezentacije. De ako se neko sjeca komentara ili ako je slucajno skrinshotao, nek napise ovdje zbog ovih koji nisu vidjeli. Ja se i ne sjecam bas najbolje kako je tacno isao komentar.
Što trenira radi sebe, dečko ostvario transfer u Frankfurt, kako misliš da njemu više može pomoći mlada reprezentacija? Iz te perspektive, bolje mu je da je ostao u Frankfurtu i trenirao individualno da se dokaže struci.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
bosnacazin
Postovi: 369
Pridružen/a: 02 avg 2011, 21:45
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la bosnacazin » 24 mar 2018, 00:03

Ma neki mu lik komentarisao tipa: za koju to državu igraš ili postoji li ta država za koju igraš. I Ćavar mu lajkao komentar, kao i Radeljić. Svima ostalima odgovorio na komentar, samo na to nije ništa napisao..

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la jasmin10 » 24 mar 2018, 00:06

Raonffa je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Nabijem ja sve njih na qrac. On i po toj hladnoci trenira iskljucivo radi sebe, a interes reprezentacije mu nije ni na kraj pameti. Ismijavanje i ponizavanje ove drzave je nedopustivo. Ja takvima ne bih dao da igraju, taman nam Anel Hadzic bio kapiten reprezentacije. De ako se neko sjeca komentara ili ako je slucajno skrinshotao, nek napise ovdje zbog ovih koji nisu vidjeli. Ja se i ne sjecam bas najbolje kako je tacno isao komentar.
Što trenira radi sebe, dečko ostvario transfer u Frankfurt, kako misliš da njemu više može pomoći mlada reprezentacija? Iz te perspektive, bolje mu je da je ostao u Frankfurtu i trenirao individualno da se dokaže struci.
Naravno da trenira i igra radi sebe. On i Frankfurtu i ne igra i ako se de dokaze tamo lakše će prodati kao reprezentativac. S obzirom da se na njega računa i u A reprezentaciji onda ti i ne trebam objašnjavati kako je lakše do transfera ako si A reprezentativac.
Iskorištava reprezentaciju kao i 90 % Katolika i Pravoslavaca kojoj igraju za nas.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 24 mar 2018, 00:09

99% Hrvata iz BiH navija za Hrvatsku i ili ne prate ili navijaju protiv BiH, to nije nista novo... vi kao da to prvi put cujete.
Zadnja izmjena: Vucevich, dana/u 24 mar 2018, 00:10, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la kobe24 » 24 mar 2018, 00:10

Raonffa je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Nabijem ja sve njih na qrac. On i po toj hladnoci trenira iskljucivo radi sebe, a interes reprezentacije mu nije ni na kraj pameti. Ismijavanje i ponizavanje ove drzave je nedopustivo. Ja takvima ne bih dao da igraju, taman nam Anel Hadzic bio kapiten reprezentacije. De ako se neko sjeca komentara ili ako je slucajno skrinshotao, nek napise ovdje zbog ovih koji nisu vidjeli. Ja se i ne sjecam bas najbolje kako je tacno isao komentar.
Što trenira radi sebe, dečko ostvario transfer u Frankfurt, kako misliš da njemu više može pomoći mlada reprezentacija? Iz te perspektive, bolje mu je da je ostao u Frankfurtu i trenirao individualno da se dokaže struci.
Sta ce se dokazivati struci, kad je jasno da ne moze u prvi tim do kraja sezone i kad mu jedino preostaje da se ganja tamo po livadama u cetvrtoj ili petoj ligi (ako Frankfurt uopste ima rezervnu nizeligasku ekipu)? Logicno da je i njemu i rukovodstvu njegovog kluba u interesu da odigra jos dvije jake internacionalne utakmice, umjesto da samo trenira s klubom (ili eventualno igra za rezervni tim, ali cini mi se da ga nemaju). Uostalom, niko mu ne garantuje da ce napraviti nesto u Eintrachtu. Utakmice U21 reprezentacija su itekako zanimljive skautima. Ja ipak mislim da je njega prije prodala dobra partija protiv Portugala ili Velsa, nego protiv Goska ili Slobode.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 24 mar 2018, 00:12

jasmin10 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Nabijem ja sve njih na qrac. On i po toj hladnoci trenira iskljucivo radi sebe, a interes reprezentacije mu nije ni na kraj pameti. Ismijavanje i ponizavanje ove drzave je nedopustivo. Ja takvima ne bih dao da igraju, taman nam Anel Hadzic bio kapiten reprezentacije. De ako se neko sjeca komentara ili ako je slucajno skrinshotao, nek napise ovdje zbog ovih koji nisu vidjeli. Ja se i ne sjecam bas najbolje kako je tacno isao komentar.
Što trenira radi sebe, dečko ostvario transfer u Frankfurt, kako misliš da njemu više može pomoći mlada reprezentacija? Iz te perspektive, bolje mu je da je ostao u Frankfurtu i trenirao individualno da se dokaže struci.
Naravno da trenira i igra radi sebe. On i Frankfurtu i ne igra i ako se de dokaze tamo lakše će prodati kao reprezentativac. S obzirom da se na njega računa i u A reprezentaciji onda ti i ne trebam objašnjavati kako je lakše do transfera ako si A reprezentativac.
Iskorištava reprezentaciju kao i 90 % Katolika i Pravoslavaca kojoj igraju za nas.
On je u Frankfurt doveden kao zalog za budućnost, on se već dokazao u Zrinjskom i reprezentaciji, zato je i došao do Frankfurta. I kao neko ko se treba tek dokazati u Frankfurtu, sasvim sigurno mu je bilo bolje da je ostao gore i trenirao nego što je ovdje došao i yebavao se po treninzima i utakmicama, jer kao što se vidi to što je on igrao za Zrinju i repku mu je donijelo transfer, al' mu nije donijelo prvi tim niti će mu donijeti prvi tim pa tamam da daje po pet golova i pet asistencija na jednoj utakmici za mladu repku.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Kalashnikov
Postovi: 27
Pridružen/a: 05 jan 2018, 14:51
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Kalashnikov » 24 mar 2018, 00:12

Tako je, branite malog retarda

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Tristan10 » 24 mar 2018, 00:12

Za mladu reprezentaciju igraju momci svih nacionalnosti. Ja nemogu da primjetim da se neko manje zalaze ili da je manje talentiran pa je tu reda radi. To je ono sto bi nas trebalo da interesuje.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 24 mar 2018, 00:14

Tristan10 je napisao/la:Popusti te malo, momci trce na terenu kao igraci druge nacionalnosti. Igraju za nasu drzavu. Neznam cemu vise dramu praviti. Ali ono sto se vidi jeste koliko pravi Hadziahmetovic na sredini nedostaje ovoj reprezentaciji. Nadam se da ce se brzo oporaviti.
Mozda Hadziahmetovic od prosle sezone, ove sezone je Hadziahmetovic jako los. Ukupno ima oko 200 minuta u ligi od proslog augusta. Trenutni Hadziahmetovic je vjerovatno gori od onog iz Zeljeznicara. Pada li pada.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Tristan10 » 24 mar 2018, 00:17

Vucevich je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Popusti te malo, momci trce na terenu kao igraci druge nacionalnosti. Igraju za nasu drzavu. Neznam cemu vise dramu praviti. Ali ono sto se vidi jeste koliko pravi Hadziahmetovic na sredini nedostaje ovoj reprezentaciji. Nadam se da ce se brzo oporaviti.
Mozda Hadziahmetovic od prosle sezone, ove sezone je Hadziahmetovic jako los. Ukupno ima oko 200 minuta u ligi od proslog augusta. Trenutni Hadziahmetovic je vjerovatno gori od onog iz Zeljeznicara. Pada li pada.
Bolji od danasnjeg Cavara. Amir je igrac sa najvise iskustva od igraca u u21.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Moggi » 24 mar 2018, 00:17

mesanovic odbije poziv u ameriku jer hoce da ide na pripreme s klubom-niko nista, ovi lajkaju komentar jer vjerovatno poznaju lika proglasavaju se simunovicem jer su hrvati
Zadnja izmjena: Moggi, dana/u 24 mar 2018, 00:19, ukupno mijenjano 1 put.
Zarathustra

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la jasmin10 » 24 mar 2018, 00:18

Raonffa pa da je odbio reprezentaciju sada vjerovatno bi i za sva vremena završio s nama. Nije lud da kao mladi reprezentativac koji je blizu i A reprezentacije odustane od nacionalnog dresa. Jer i sam zna da će mu to biti od koristi. To što je on potpisao za Frankfurt mu nije riješilo karijeru. I Husejinovic je otišao u Werder pa se vratio opet u BiH. Zna Cavar zašto igra za BiH a nije iz ljubavi sigurno.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 24 mar 2018, 00:18

Tristan10 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Popusti te malo, momci trce na terenu kao igraci druge nacionalnosti. Igraju za nasu drzavu. Neznam cemu vise dramu praviti. Ali ono sto se vidi jeste koliko pravi Hadziahmetovic na sredini nedostaje ovoj reprezentaciji. Nadam se da ce se brzo oporaviti.
Mozda Hadziahmetovic od prosle sezone, ove sezone je Hadziahmetovic jako los. Ukupno ima oko 200 minuta u ligi od proslog augusta. Trenutni Hadziahmetovic je vjerovatno gori od onog iz Zeljeznicara. Pada li pada.
Bolji od danasnjeg Cavara. Amir je igrac sa najvise iskustva od igraca u u21.
Po cemu je bolji? Ni po cemu... ove sezone katastrofalan igrac. Nadam se da ce se popraviti jer po onome sta je pokazao ove sezone sumnjam da bi imao mjesta u juniorima. Nakon povrede se nije naigrao nikako i nema utakmica u nogama, situacija kao sto je bila sa Besicem ove i prosle sezone.
Zadnja izmjena: Vucevich, dana/u 24 mar 2018, 00:19, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 24 mar 2018, 00:19

kobe24 je napisao/la: Sta ce se dokazivati struci, kad je jasno da ne moze u prvi tim do kraja sezone i kad mu jedino preostaje da se ganja tamo po livadama u cetvrtoj ili petoj ligi (ako Frankfurt uopste ima rezervnu nizeligasku ekipu)? Logicno da je i njemu i rukovodstvu njegovog kluba u interesu da odigra jos dvije jake internacionalne utakmice, umjesto da samo trenira s klubom (ili eventualno igra za rezervni tim, ali cini mi se da ga nemaju). Uostalom, niko mu ne garantuje da ce napraviti nesto u Eintrachtu. Utakmice U21 reprezentacija su itekako zanimljive skautima. Ja ipak mislim da je njega prije prodala dobra partija protiv Portugala ili Velsa, nego protiv Goska ili Slobode.
Hoćeš da mi kažeš da se on odazvao pozivu zato što su mu iz Frankfurta savjetovali tako? I, hipotetički, da Frankfurt nije insistirao na tome, on se ne bi pojavio ovdje i ne bi igrao za BiH više?

Samo mi nemoj govoriti o tome kako razmišlja "šta ako ne uspijem u Frankfurtu" i da zato dolazi ovdje da se dokaže, kao ono misli unaprijed mjesecima, ma godinama, šta ako ne uspijem u Frankfurtu, sigurno će mi utakmice protiv Velsa i Lihtenštajna osigurati novi transfer. Smiješna logika rezonovanja, iskreno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la kobe24 » 24 mar 2018, 00:21

Tristan10 je napisao/la:Za mladu reprezentaciju igraju momci svih nacionalnosti. Ja nemogu da primjetim da se neko manje zalaze ili da je manje talentiran pa je tu reda radi. To je ono sto bi nas trebalo da interesuje.
Kralju, on se zalaze za sebe jer iskljucivo njemu to zalaganje eventualno donosi zanimanje velikih ekipa. Nisam ja rekao da se on ne zalaze, ali je nedopustivo da se slaze s bolesnikom koji negira ovu drzavu. Ne mora je voljeti kao Hrvatsku, ali ne mora je ni ponizavati. Ona mu je sve dala svakako, ma koliko se on i takvi kao on ne slagali s tim. Uvijek postoji nacin da je postuje i da izignorise one koji je negiraju, ako vec ne smije/ne zeli da ga napadne ili uradi nesto slicno tome.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Tristan10 » 24 mar 2018, 00:21

Pa danas je Cavar bio katastrofalan a isto godina. Neke stvari ce vrijeme pokazati :)

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: eaglebvb09, Lavcina i 24 gosta.