U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la mire96 » 26 jan 2018, 02:21

Najjaci komentari. Ljudi ga ubjedjuju da mu je stari bosanac, a on im odgovara da mu je porodica iz Gambije i Senegala, poce postavljati zastave Austrije i njegove slike iz omladinskih selekcija Austrije i govori ja sam Austrijanac :lol:

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Esport » 26 jan 2018, 02:37

mire96 je napisao/la:Najjaci komentari. Ljudi ga ubjedjuju da mu je stari bosanac, a on im odgovara da mu je porodica iz Gambije i Senegala, poce postavljati zastave Austrije i njegove slike iz omladinskih selekcija Austrije i govori ja sam Austrijanac :lol:
Kada ga budu deportovali, sjetiti ce se babe i Mostara
:urnebes:

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Papastathopoulos » 26 jan 2018, 03:37

Nema nigdje toga, sad sve procitao komentare, je li neko uslikao slucajno da postavi ovdje ? :lol:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 26 jan 2018, 11:50

Kako ovaj Bosanski Suarez vrijedi svega 400.000 eura?

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Unknown2 » 26 jan 2018, 11:51

Jest to male para za nasu ligu? Cavar otisao za pola toga.

KanistuViniga
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 jun 2017, 00:39
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la KanistuViniga » 26 jan 2018, 11:52

Čuj ti bošnjački Suarez, najveći izdanak škole FK Sarajevo, očekivani milionski transfer, ode za 400 hiljada eura u paketu sa najtalentovanijim stoperom iz BiH, budućim Vidićem :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la irfo » 26 jan 2018, 11:54

Sad ce to zuka da slaze, frizira i modificira cijenu na transfermarktu da bi se opravdo transfer medju gnjevnim navijacima.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Tristan10 » 26 jan 2018, 11:55

Da se vise dobije za igraca kao sto je Hadzic iz PL mora igrati redovno. On to nije. Ako se gleda ove utakmice u19 reprezentacije njegova forma je nazalost opala. Bas je steta. Ko je tu kriv? Meni najvise kriv njegov klub koji mu nije dao adekvatnu priliku i prostor da napreduje.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 26 jan 2018, 11:56

Zukanovic je napisao/la:Jest to male para za nasu ligu? Cavar otisao za pola toga.
Pa nije Cavar “najveći talenat BiH u historiji” niti se gura preko nekih Guardianovih spisaka. Mizerna cifra za novog Suareza.

KanistuViniga
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 jun 2017, 00:39
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la KanistuViniga » 26 jan 2018, 11:56

irfo je napisao/la:Sad ce to zuka da slaze, frizira i modificira cijenu na transfermarktu da bi se opravdo transfer medju gnjevnim navijacima.
Pa jesi vidio šta je napisao?

Kaže iz Franfurta mi rekli da je transfer 100 hiljada eura, na SportSport.ba piše 400 hiljada eura, ja ću stavit 200.

:urnebes: :urnebes:

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Unknown2 » 26 jan 2018, 12:01

Ko je rekao da je Nedim to? sto ga novine/portale guraju nije to do njega ili kluba. kod nas realno svaki igrac koji je 16-18 je za nase medije novi Dzeko, Pjanic, i dalje i to je velka greska.


Botu kad ne znas sta pricas bolje suti. danas je petak da se ne gresim.

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Primorac » 26 jan 2018, 12:18

Vucevich je napisao/la:
Zukanovic je napisao/la:Jest to male para za nasu ligu? Cavar otisao za pola toga.
Pa nije Cavar “najveći talenat BiH u historiji” niti se gura preko nekih Guardianovih spisaka. Mizerna cifra za novog Suareza.
Kako se neko može gurati preko stranih novinara posebno Guardian objasni molim da i mi znamo

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Tristan10 » 26 jan 2018, 12:23

Nije nikako relevantno u ovoj diskusiji sta koga portal naziva. Jedino sto je relevantno jeste da je igrao dobro u u17 reprezentaciji, da je u juniorima Sarajeva bio dosta dobar, davao dosta golova, i normalni razvoj bi bio da je dobio dovoljno prostora u prvom timu kluba da napreduje. Ali on to nije. Rezultat toga su isto lose zadnje partije u u19 reprezentaciji. Sad ce poceti argumenti kako je dobro igrati za prvi tim druge portugalske lige. Kako to moze biti dobro za igraca od 19 godina? Ide u drzavu gdje ne poznaje kulturu, jezik, sredinu. Nije to zapadna evropa.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Esport » 26 jan 2018, 12:26

Tristan10 je napisao/la:Nije nikako relevantno u ovoj diskusiji sta koga portal naziva. Jedino sto je relevantno jeste da je igrao dobro u u17 reprezentaciji, da je u juniorima Sarajeva bio dosta dobar, davao dosta golova, i normalni razvoj bi bio da je dobio dovoljno prostora u prvom timu kluba da napreduje. Ali on to nije. Rezultat toga su isto lose zadnje partije u u19 reprezentaciji. Sad ce poceti argumenti kako je dobro igrati za prvi tim druge portugalske lige. Kako to moze biti dobro za igraca od 19 godina? Ide u drzavu gdje ne poznaje kulturu, jezik, sredinu. Nije to zapadna evropa.
Znači, nema kafana i ostalih gluposti, samo trening i ulaganje u sebe.
:hmmmmm:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 26 jan 2018, 12:28

Primorac je napisao/la: Kako se neko može gurati preko stranih novinara posebno Guardian objasni molim da i mi znamo
Jer, možda kad bi ti pročitao taj spisak mogao bi da vidiš da sastavljanju novinari, među kojima su novinari iz BiH, i da oni predlože Nedima/Rijada i slično, dakle nema nikakve ‘objektivne’ veze i lagano se može igrač gurati. Ne može niko iskreno vjerovat da je igrač koji grije klupu zbog Šemsudina Ahmetovića među top 60 igrača na svijetu 1999 ;)

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Tristan10 » 26 jan 2018, 12:32

Esport je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Nije nikako relevantno u ovoj diskusiji sta koga portal naziva. Jedino sto je relevantno jeste da je igrao dobro u u17 reprezentaciji, da je u juniorima Sarajeva bio dosta dobar, davao dosta golova, i normalni razvoj bi bio da je dobio dovoljno prostora u prvom timu kluba da napreduje. Ali on to nije. Rezultat toga su isto lose zadnje partije u u19 reprezentaciji. Sad ce poceti argumenti kako je dobro igrati za prvi tim druge portugalske lige. Kako to moze biti dobro za igraca od 19 godina? Ide u drzavu gdje ne poznaje kulturu, jezik, sredinu. Nije to zapadna evropa.
Znači, nema kafana i ostalih gluposti, samo trening i ulaganje u sebe.
:hmmmmm:
Klasicni bosanski odgovor kad se nazor hoce da brani ili pokaze druga slika situacije. Iskreno neznam sto je tako tesko samo reci da nije dobio dovoljno prostora, da je bio prioritet iskusniji napadac i to je to. Jer je se to fakticki i desilo. Sarajevu je Ahmetovic bio daleko prvi izbor, Hadzic se zanemario i to je to.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la sajo10 » 26 jan 2018, 12:36

Ljudi moraju shvatiti, pa cak i u ovom slucaju moji Zeljovci, da kadetsko i juniorsko prvenstvo BiH nije ozbiljno takmicenje. I oni kao takvi nisu nikakvo mjerilo koliki je ko talenat. Jedno je davati 50 golova u ligi gdje imas tri ozbiljna tima, racunajuci i "svoj" tim, pa amaterskih 12-14 klubova koji onako pokupe djecu da treniraju i igraju. Ja prvi sam uvjek sretan kada vidim da neki Zeljovac je u vrhu liste strijelaca ili slicno, ali pravo mjerilo se tek vidi u prelasku iz juniora u seniore, ili kao sto je sad Zeljo u Uefa Youth League. Eh tu mozemo pricati o necemu pravom.

Nedim jeste veliki talenat, kao i Sadiku, ali ja razumijem da raja ovako reaguje jer i sami navijaci Sarajeva moraju priznati, da je evo vec nekoliko godina Hadzic de facto "Bosanski Suarez". FK Sarajevo odbija redom velikane iz lige petice, zeli milionske cifre za igraca koji ima 100njak minuta u prvom timu? Ili manje? Neznam stvarno. To je neozbilno. Nezobljino jer dolazi iz BiH. I to je surova realnost trenutna.

Posle svih moguca odlazaka od Benfice do West Hama, otici u drugu portugalsku ligu jest smijesno. Ali to je i samo dokazatelj neozibljog novinarskog posla. Medjutim sve u svemu ja bi opet rekao da je ca 500k eura za Hadzica i Veladzica vrlo dobra cijena i da bi Sarajevo to trebalo prihvatiti. Jer njih dvojica nece vidjeti seniorskog fudbala na proljece a pitanje je koliko ce vrijediti na ljeto. Sigurno nece duplo, da ne citiram velikog Jesica i slucaja Duljevic.

Sa srecom djeci, nek se oni dokazu ipak u evropi a mi cemo po forumu nastaviti da tamburamo.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Moggi » 26 jan 2018, 12:56

zato serbecic vec dvije godine standardno igra seniorski fudbal, a u maju puni 20 godina, 98 god
Zarathustra

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la sajo10 » 26 jan 2018, 13:00

Moggi je napisao/la:zato serbecic vec dvije godine standardno igra seniorski fudbal, a u maju puni 20 godina, 98 god
Jbg, jedno je igrati u Radniku sa ambicijom da dodje sesti ili u jednom od Sarajevski klubova, pa cak i ove neke u Hercegovini.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 26 jan 2018, 13:00

sajo10 je napisao/la:Ljudi moraju shvatiti, pa cak i u ovom slucaju moji Zeljovci, da kadetsko i juniorsko prvenstvo BiH nije ozbiljno takmicenje. I oni kao takvi nisu nikakvo mjerilo koliki je ko talenat. Jedno je davati 50 golova u ligi gdje imas tri ozbiljna tima, racunajuci i "svoj" tim, pa amaterskih 12-14 klubova koji onako pokupe djecu da treniraju i igraju. Ja prvi sam uvjek sretan kada vidim da neki Zeljovac je u vrhu liste strijelaca ili slicno, ali pravo mjerilo se tek vidi u prelasku iz juniora u seniore, ili kao sto je sad Zeljo u Uefa Youth League. Eh tu mozemo pricati o necemu pravom.

Nedim jeste veliki talenat, kao i Sadiku, ali ja razumijem da raja ovako reaguje jer i sami navijaci Sarajeva moraju priznati, da je evo vec nekoliko godina Hadzic de facto "Bosanski Suarez". FK Sarajevo odbija redom velikane iz lige petice, zeli milionske cifre za igraca koji ima 100njak minuta u prvom timu? Ili manje? Neznam stvarno. To je neozbilno. Nezobljino jer dolazi iz BiH. I to je surova realnost trenutna.

Posle svih moguca odlazaka od Benfice do West Hama, otici u drugu portugalsku ligu jest smijesno. Ali to je i samo dokazatelj neozibljog novinarskog posla. Medjutim sve u svemu ja bi opet rekao da je ca 500k eura za Hadzica i Veladzica vrlo dobra cijena i da bi Sarajevo to trebalo prihvatiti. Jer njih dvojica nece vidjeti seniorskog fudbala na proljece a pitanje je koliko ce vrijediti na ljeto. Sigurno nece duplo, da ne citiram velikog Jesica i slucaja Duljevic.

Sa srecom djeci, nek se oni dokazu ipak u evropi a mi cemo po forumu nastaviti da tamburamo.
Zar nisu ono FKS kadeti nedavno pobjedili Vitez 20-0? Kako se to moze smatrati ozbiljnim ligom :rol:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.