U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Tristan10 » 22 mar 2018, 09:54

Nasi u19 reprezentativci su imali nevjerovatnu podrsku u Danskoj. Bilo je 1000 gledatelja ukupno, od toga 800 koji su bodrili BiH :bih:

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la babino » 22 mar 2018, 10:14

Convicts1988 je napisao/la:Kolika je cijena karte sutra protiv Velsa ?
ne placa se ulaz koliko znam....nije ni ranije....a na plakati ne stoji uopste cijena, tako da..

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 22 mar 2018, 15:20

Kakve su golove jučer juniori primali, nevjerovatno, u odbrani kao da igraju amateri.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DevilsAdvocate » 22 mar 2018, 15:34

Raonffa je napisao/la:Kakve su golove jučer juniori primali, nevjerovatno, u odbrani kao da igraju amateri.
Tehnicki i jesu amateri xD
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Tristan10 » 22 mar 2018, 15:44

Raonffa je napisao/la:Kakve su golove jučer juniori primali, nevjerovatno, u odbrani kao da igraju amateri.
gdje se mogu viditi golovi?

Serha
Postovi: 59
Pridružen/a: 26 jan 2016, 20:43
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Serha » 22 mar 2018, 15:46

Tristan10 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Kakve su golove jučer juniori primali, nevjerovatno, u odbrani kao da igraju amateri.
gdje se mogu viditi golovi?
https://sportsport.ba/fudbal/pogledajte ... bih/271664

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Tristan10 » 22 mar 2018, 15:51

Ovo sto se moze da vidi jeste upravo ono sto sam i juce pisao. Bez Danilovica nemamo cvrstinu na sredini terena. Veladzic mi je liminitiran i spor igrac. Kad pustis protivnika da te dominira na sredini terena, normalno da je pitanje vremena kad ces golove da primis. Isto igraci Danske izgledaju fizicki spremniji.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 22 mar 2018, 15:57

Raonffa je napisao/la:Kakve su golove jučer juniori primali, nevjerovatno, u odbrani kao da igraju amateri.
Kad sam gledao utakmice Zeljeznicara u UEFA Youth League meni je uvijek taj Besirevic izgledao jako slab, a Karacic takodjer zbog nekog nepoznatog razloga konstantno gura Celikovica na stopera iako je DMF. Mislim, rad sa defanzivcima u BiH nikad nije bio na nekom nivou ali ovo je bas :crazy:

Ali **** ga, sad sam bas pogledao golove Danske i ovo je nevjerovatno, kao da igraju protiv Messija i Ronalda, ljudi su sa dva-tri poteza otvorili nasu citavu odbranu i prosli kroz 8-9 igraca :bow:, a i golman je dosta grijesio.

Vidi se da je nasa odbrana jako spora, skoro su u svakom napadu ovi Danski napadaci ih pretrcili lagano, samo sto ni u jednoj situaciji niko nije pravio faul, samo su gledali ovog Messija iz Intera kako trci kroz odbranu

samoposmatram
Postovi: 5370
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la samoposmatram » 22 mar 2018, 16:03

U-19 svaka cast na moralnom povratku.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Tristan10 » 22 mar 2018, 16:04

Vucevich je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Kakve su golove jučer juniori primali, nevjerovatno, u odbrani kao da igraju amateri.
Kad sam gledao utakmice Zeljeznicara u UEFA Youth League meni je uvijek taj Besirevic izgledao jako slab, a Karacic takodjer zbog nekog nepoznatog razloga konstantno gura Celikovica na stopera iako je DMF. Mislim, rad sa defanzivcima u BiH nikad nije bio na nekom nivou ali ovo je bas :crazy:

Ali **** ga, sad sam bas pogledao golove Danske i ovo je nevjerovatno, kao da igraju protiv Messija i Ronalda, ljudi su sa dva-tri poteza otvorili nasu citavu odbranu i prosli kroz 8-9 igraca :bow:, a i golman je dosta grijesio.
Besirevic igra lijevog beka. Po ovome se moze viditi da smo golove primili preko desne strane ili preko sredine. Protivnik je fizicki spremniji od nasih igraca, zato i mogu sa par pas kombinacija da dodju do izgledne prilike.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 22 mar 2018, 16:07

Tristan10 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Kakve su golove jučer juniori primali, nevjerovatno, u odbrani kao da igraju amateri.
Kad sam gledao utakmice Zeljeznicara u UEFA Youth League meni je uvijek taj Besirevic izgledao jako slab, a Karacic takodjer zbog nekog nepoznatog razloga konstantno gura Celikovica na stopera iako je DMF. Mislim, rad sa defanzivcima u BiH nikad nije bio na nekom nivou ali ovo je bas :crazy:

Ali **** ga, sad sam bas pogledao golove Danske i ovo je nevjerovatno, kao da igraju protiv Messija i Ronalda, ljudi su sa dva-tri poteza otvorili nasu citavu odbranu i prosli kroz 8-9 igraca :bow:, a i golman je dosta grijesio.
Besirevic igra lijevog beka. Po ovome se moze viditi da smo golove primili preko desne strane ili preko sredine. Protivnik je fizicki spremniji od nasih igraca, zato i mogu sa par pas kombinacija da dodju do izgledne prilike.
Nema veze koliko je spremniji fizicki, ne smijes dozvoliti da jedan igrac prodje kroz 5 ili 6 nasih igraca jednim potezom a da ga ne blokiras ili pravis faul. Nisu oni A-reprezentacije Danske.

Ali jos uvijek imamo sansu, treba dobiti Tursku i Austriju sad.
Zadnja izmjena: Vucevich, dana/u 22 mar 2018, 16:12, ukupno mijenjano 1 put.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Tristan10 » 22 mar 2018, 16:11

Slazem se sa tobom, samo ne vidim razlog prozivati Besirevica u ovom slucaju kad decko apsolutno nije kriv za golove.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 22 mar 2018, 16:14

Tristan10 je napisao/la:Slazem se sa tobom, samo ne vidim razlog prozivati Besirevica u ovom slucaju kad decko apsolutno nije kriv za golove.
Mislio sam na onog stopera Velica, zaboravio sam mu ime :lol:, ovakve je golove i primio protiv Atletica

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 22 mar 2018, 16:17

QUspjeli smo odraditi ova četiri treninga, nije bilo nekog posebnog vremena. Ono što je najbitnije da su svi igrači koji su bili na zadnjim utakmicama na okupu osim Luke Menala, tako da smo neke stvari ponovili što se tiče treninga. Vidjet ćemo na utakmici, ulazimo maksimalno spremni. Bit će to teška utakmica, jer je Vels dobra ekipa, jer ono što je bilo u Velsu ovdje će biti teže, no s maksimalnim pristupom i igrom koju smo i dosad imali možemo očekivati pozitivan rezultat. Što se tiče igrača, Stjepan (Lončar) je zdrav, problem koji imamo je s Hadžiahmetovićem, koji ima upalu kosti koja mu se događa već neko vrijeme, pa ćemo vidjeti na današnjem treningu šta će biti s njim”, rekao je Marinović.
Vjerovatno bez Hadžiahmetovića u početnoj. Najvjerovatnije Lončar i Ćavar? Peco i Jukić na lijevom i desnom krilu, Demir u napadu?

Markovic
Todorovic Serbecic Mihojevic Civic
Cavar Loncar
Jukic Gojak Peco
Demirovic
Zadnja izmjena: Vucevich, dana/u 22 mar 2018, 16:20, ukupno mijenjano 3 puta.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Tristan10 » 22 mar 2018, 16:17

Vucevich je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Slazem se sa tobom, samo ne vidim razlog prozivati Besirevica u ovom slucaju kad decko apsolutno nije kriv za golove.
Mislio sam na onog stopera Velica, zaboravio sam mu ime :lol:, ovakve je golove i primio protiv Atletica
Jeste, Velic je ovde trebao biti odlucniji, u najmanju ruku kao Celikovic ili Gazibegovic sa desne strane. Ali ja ipak mislim da smo izgubili zbog sredine terena, jer smo dopustili igracima Danske da prelako dodju do naseg sensnesterca.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 22 mar 2018, 16:21

Tristan10 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Slazem se sa tobom, samo ne vidim razlog prozivati Besirevica u ovom slucaju kad decko apsolutno nije kriv za golove.
Mislio sam na onog stopera Velica, zaboravio sam mu ime :lol:, ovakve je golove i primio protiv Atletica
Jeste, Velic je ovde trebao biti odlucniji, u najmanju ruku kao Celikovic ili Gazibegovic sa desne strane. Ali ja ipak mislim da smo izgubili zbog sredine terena, jer smo dopustili igracima Danske da prelako dodju do naseg sensnesterca.
Hoce li tu biti Sadiku i Danilovic protiv Austrije? Neko je rekao da je Danilovic suspendovan ali ne znam zbog cega, koliko se sjecam nije dobio karton u prvom krugu?

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DevilsAdvocate » 22 mar 2018, 16:28

Interesantno od citave u19 ekipe Zelje koja je ostvarila historijski uspijeh on pozove Velica koji je bio glavni krivac jer taj uspijeh nije bio i veci i sad je krivac sto je u19 halalila jos jedan ciklus, svaka cast...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4747
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Bazinga12345 » 22 mar 2018, 16:28

Vucevich je napisao/la:
Vjerovatno bez Hadžiahmetovića u početnoj. Najvjerovatnije Lončar i Ćavar? Peco i Jukić na lijevom i desnom krilu, Demir u napadu?

Markovic
Todorovic Serbecic Mihojevic Civic
Cavar Loncar
Jukic Gojak Peco
Demirovic
Samo zamjeni strane Ivanu i Demiru. Jukic je bio odličan protiv Portugala po lijevoj strani i tu je bolji a Peco igra uvijek desno.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 22 mar 2018, 16:31

Vucevich je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Kakve su golove jučer juniori primali, nevjerovatno, u odbrani kao da igraju amateri.
Kad sam gledao utakmice Zeljeznicara u UEFA Youth League meni je uvijek taj Besirevic izgledao jako slab, a Karacic takodjer zbog nekog nepoznatog razloga konstantno gura Celikovica na stopera iako je DMF. Mislim, rad sa defanzivcima u BiH nikad nije bio na nekom nivou ali ovo je bas :crazy:

Ali **** ga, sad sam bas pogledao golove Danske i ovo je nevjerovatno, kao da igraju protiv Messija i Ronalda, ljudi su sa dva-tri poteza otvorili nasu citavu odbranu i prosli kroz 8-9 igraca :bow:, a i golman je dosta grijesio.

Vidi se da je nasa odbrana jako spora, skoro su u svakom napadu ovi Danski napadaci ih pretrcili lagano, samo sto ni u jednoj situaciji niko nije pravio faul, samo su gledali ovog Messija iz Intera kako trci kroz odbranu
Nemaju naši odbrambeni igrači motoriku koja je potrebna za moderan fudbal, stoperi danas moraju biti brzi i tehnički potkovani za vrhunski nivo, kod nas toga nema, mi u tom segmetnu kasnimo dobrih 20 godina za modernim fudbalom, što se i najbolje vidi na primjeru seniorske selekcije, nikad nismo imali vrhunskog stopera.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 22 mar 2018, 16:32

DevilsAdvocate je napisao/la:Interesantno od citave u19 ekipe Zelje koja je ostvarila historijski uspijeh on pozove Velica koji je bio glavni krivac jer taj uspijeh nije bio i veci i sad je krivac sto je u19 halalila jos jedan ciklus, svaka cast...
Da, pozvao frajer Velica a izostavio Sehica, Dacica, Mujarica :rol:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.