U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

Ghuraba
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Ghuraba » 14 okt 2019, 12:29

Sta je s Cavarom, je li bar s rezervnim timom Frankfurta odigrao neku utakmicu?

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 14 okt 2019, 20:58

Stefan Kuntz: "Felix Agu, Orestis Kiomourtzoglou & Mats Köhlert werden die Reise nach Bosnien-Herzegowina nicht mit antreten. Wir können nur 21 Jungs auf den Spielberichtsbogen schreiben, deshalb werden die Drei schon am Montagmorgen zu ihren Vereinen zurückkehren.

Statt Felix Agu haben wir uns für Josha Vagnoman entschieden, da er auf beiden Außenverteidigerpositionen einsetzbar ist. Außerdem ist Ridle Baku wieder fit, der ebenfalls rechts hinten spielen kann.

Robin Hack ist mittlerweile wieder komplett einsatzfähig, weshalb Mats Köhlert wenig Einsatzchancen gehabt hätte.

Mit den ersten Eindrücken von Orestis Kiomourtzoglou sind wir komplett zufrieden. Er hat seine Chance hier genutzt und sich super präsentiert. Es gibt auf seiner Position aber Spieler, die noch mehr Erfahrung haben.“

theKuPuS
Kontakt:

Post Postao/la theKuPuS » 14 okt 2019, 23:45

Drape je napisao/la:Stefan Kuntz: "Felix Agu, Orestis Kiomourtzoglou & Mats Köhlert werden die Reise nach Bosnien-Herzegowina nicht mit antreten. Wir können nur 21 Jungs auf den Spielberichtsbogen schreiben, deshalb werden die Drei schon am Montagmorgen zu ihren Vereinen zurückkehren.

Statt Felix Agu haben wir uns für Josha Vagnoman entschieden, da er auf beiden Außenverteidigerpositionen einsetzbar ist. Außerdem ist Ridle Baku wieder fit, der ebenfalls rechts hinten spielen kann.

Robin Hack ist mittlerweile wieder komplett einsatzfähig, weshalb Mats Köhlert wenig Einsatzchancen gehabt hätte.

Mit den ersten Eindrücken von Orestis Kiomourtzoglou sind wir komplett zufrieden. Er hat seine Chance hier genutzt und sich super präsentiert. Es gibt auf seiner Position aber Spieler, die noch mehr Erfahrung haben.“

ja,ja, sehr gut

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 15 okt 2019, 00:50

U21 BiH – U21 Njemačka, utorak, 15. oktobar u 18,00 sati, Bilino Polje, Zenica
ULAZ BESPLATAN
TV PRIJENOS: ARENA SPORT 1

PeppermintSA
Kontakt:

Post Postao/la PeppermintSA » 15 okt 2019, 14:15

Ako uspijemo nekim čudom dobiti Svabe, sto je ravno naučnoj fantastici, otvara nam se plasman

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 15 okt 2019, 14:48

PeppermintSA je napisao/la:Ako uspijemo nekim čudom dobiti Svabe, sto je ravno naučnoj fantastici, otvara nam se plasman

Nisu svi svabe toliko dobri ko sto su prije bili

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 15 okt 2019, 14:55

Ne kontam što su ovaj meč stavljali na BP.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 15 okt 2019, 15:02

Imam osjecaj da ova ekipa moze izvuci pozitivan rezultat protiv Svaba.
Imaju dobar mentalitet, takticki dobro stoje , a i Svabe nisu neka babaroga.
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 15 okt 2019, 15:06

Pa realno i nisu nešto individualno, čini mi se da su osjetno slabiji nego u prošlim generacijama. Gledam im ovu postavu protiv Velsa prije mjesec dana, iskreno meni je jedino poznat bio Eggestein iz Werdera, on igra već godinu-dvije na seniorskom nivou, a ovo ostalo kako vidim ili su igrači iz Cvajte ili su tek ove godine počeli dobivati priliku da igraju seniorski fudbal za Bundesligaše.

Mislim, normalno, i takvi su za nas veća klasa al' eto nadam se da im možemo pružiti dostojan otpor.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 15 okt 2019, 15:11

ja se iskreno nadam da mozemo pobijediti Svabe. Treba nam pobjeda danas, ako hocemo da se plasiramo.
Budemo li igrali istorijske utakmice u zadnjem kolu, tu smo donji.
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

hurem
Kontakt:

Post Postao/la hurem » 15 okt 2019, 15:16

Raonffa je napisao/la:Ne kontam što su ovaj meč stavljali na BP.

?
Mislis da su trebali na neku oranicu kako bismo lakse do bodova dosli ili zbog nekog drugog razloga?
Svabo je to, nisu Portugalci :)
Bit ce bar lijepa tekma za gledati s B.polja.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 15 okt 2019, 15:30

hurem je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ne kontam što su ovaj meč stavljali na BP.

?
Mislis da su trebali na neku oranicu kako bismo lakse do bodova dosli ili zbog nekog drugog razloga?
Svabo je to, nisu Portugalci :)
Bit ce bar lijepa tekma za gledati s B.polja.

Mislim zbog atmosfere brate, ne znam koliko će raje biti na tekmi, da ne bude poluprazno Bilino.

Po meni bolje je igrati u onom centru pred hiljadu ljudi (ako uopšte može milja stati na onu tribinu, neka bude eto 500) nego na BP pred dvije hiljade, velika je razlika jbg.

Da li bi mlada repka mogla igrati u Mostaru na Veležovom stadionu, imaju li oni uslove za to? Mislim da bi to bio pun pogodak, pogotovo za ove bitnije tekme.

Ghuraba
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 15 okt 2019, 15:42

Samo da ne stavi Sabanovica na poziciju desnog beka, jer je Beganovic sigurnk kvalitetniji od njega. Najtanji smo na tim bekovskim i krilnim pozicijama, tako da bih ja hladno poceo samo s jednim krilom (lijevim, jer je Milicevic cini mi se relativno los LB). Problem je i sto nas najbolji veznjak ne igra fudbal uopste, tako da je upitno koliko on fizicki moze izdrzati tempo koji ce Svabe nametnuti.

U svakom slucaju, puna podrska momcima. Nek daju sve od sebe i sigurno nece razocarati. :bih:

mirsad993
Kontakt:

Post Postao/la mirsad993 » 15 okt 2019, 16:11

mirsad993 je napisao/la:Čestitke momcima na bodu, iako je Njemačka rasula Wels večeras mislim da i oni nisu neki bauk barem ovo što je igralo večeras, mada duge su kvalifikacije ne znači da neće iskociti recimo za godinu neki extra igrač tako da mislim da je dobro što igramo s njima sljedeći mjesec kuci jer znači trebalo bi da isti igrači 90% igraju i protiv nas. Kod njih godinama unazad je oko 80% rostera u ovoj selekciji do 21godine igralo u bundesligi i to sa dobrom minutazom u svojim timovima i sa renomiranim imenima pa tako recimo prošle kvalifikacije su im igrali klosterman, amiri, kehrer, henrichs, dahoud, tah, neuhaus, torunarigha, oztunali, anton, nubel, serdar (ko prati bundesligu zna o kakvim igračima je riječ i da su manje više standardni u svojim klubovima bili i tad) dok ove kvalifikacije za sada ima tek par igraca uopste iz bundeslige a i oni nisu standardni u svojim klubovima na početku sezone pa tako tu su najpoznatija imena kapiten eggestein(werder), desni bek baku (mainz), lijevi bek Schlotterbeck(Freiburg) i možda najveće ime Nmecha koji nije bio starter protiv Welsa(wolfsburg) ostatak je iz zweite što opet ne mora da znaci da nisu kvalitetni i svakako su i dalje favoriti protiv nas ali da ćemo imati šansu mislim da da, moramo "roditi" neko krilo do tada, kako bi samo dobro došao ove kvalifikacije jedan Menalo, Jukic ili Peco, Sabanovic ne smije početi na beku pored Beganovica i Nikolica :bih:

Evo moj post nakon utakmica mi i Belgija i Wels Njemačka, neko je pitao kakva im je ekipa sad, ovdje bih dodao da je sad na spisku Geiger iz Hoffenheima ali da opet nema Arp-a Bayern i Arne Meier Hertha što je dobra stvar.

samocelik
Kontakt:

Post Postao/la samocelik » 15 okt 2019, 16:27

Mogu vam reći da dosta raje tu u Zenici čeka utakmicu. Pun pogodak je besplatan ulaz plus nabrijavanje za A repku. Moglo bi recimo na zapadu biti 2 milje,što u nekim momentima može biti jako glasno. Ne smijem pretjerivati sad da se ne ujedem za jezik ali moguće je da se nabaci možda čak 3,4 ili 5 hiljada ljudi. Atraktivan protivnik,naši mladi momci dobri,lijep dan i ponavljam nabrijavanje za večeraš. Ja idem svakako pa želim ovim putem poželjeti sreću Vinku i momcima :bih:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Vucevich
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 15 okt 2019, 16:49

slika
Trenutni selektor reprezentacije BiH:

"BiH na žalost više nema šansi za EURO"
"Ne može se ništa promijeniti"
"Nisam uspio motivirati reprezentaciju"
"Prosinečki podvukao crtu: Nemamo više šansi u kvalifikacijama"

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 15 okt 2019, 16:52

Vinko sa kojom postavom krene u prvu utakmicu kvalifikacija, takva mu je haman i do kraja, osim ako igrači nisu povrijeđeni ili ne pređu u A selekciju.

Evo primjer Šabanovića, a mislim da je Beganović bolji igrač od njega al' eto dok ima rezultat nema veze.

A i prošla generacija, krenuo sa Radeljićem na stoperu i Radeljić je igrao do kraja bez obzira što je imao Šerbečića i Mujakića koji su duplo bolji igrači od njega.

Al' opet eto, dok ima rezultate nema mu se šta puno prigovarati zbog jednog igrača.

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 15 okt 2019, 17:39

Raonffa je napisao/la:Vinko sa kojom postavom krene u prvu utakmicu kvalifikacija, takva mu je haman i do kraja, osim ako igrači nisu povrijeđeni ili ne pređu u A selekciju.

Evo primjer Šabanovića, a mislim da je Beganović bolji igrač od njega al' eto dok ima rezultat nema veze.

A i prošla generacija, krenuo sa Radeljićem na stoperu i Radeljić je igrao do kraja bez obzira što je imao Šerbečića i Mujakića koji su duplo bolji igrači od njega.

Al' opet eto, dok ima rezultate nema mu se šta puno prigovarati zbog jednog igrača.

Tako je. I prosli ciklus slicno. To moze biti mac sa dvije ostrice. Nesto sto mi se ne svidja kod njega.

badel62
Kontakt:

Post Postao/la badel62 » 15 okt 2019, 17:43

Ima li neko link za utakmicu?
FK Sarajevo !

ziss
Kontakt:

Post Postao/la ziss » 15 okt 2019, 17:45

neki dobar link ako ima neko da stavi

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.