Zoran Kvržić

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

Adi_Zepce
Kontakt:

Zoran Kvržić

Post Postao/la Adi_Zepce » 30 sep 2013, 09:42

Red je da i novi Zmaj dobije svoju temu,a ja kao njegov sugradjajnin da je pokrenem :mrgreen: :mrgreen:

Osobni/Licni podatci:

Ime:Zoran Kvržić

Datum i mjesto rodjenja:7.08.1988 godine u Teslicu

Trenutni klub:NK Rijeka

Ja se iskreno nadam da ce Zoki opravdati Papetov poziv te da ce u bliskoj buducnosti pronaci bolji angazman od NK Rijeka :D
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

nele-BHF
Kontakt:

Post Postao/la nele-BHF » 30 sep 2013, 09:45

:roll:

gringobih
Kontakt:

Post Postao/la gringobih » 30 sep 2013, 09:45

Nista protiv momka ali 4 godine nismo igrali tu poziciju nikako i sad odjednom nakon sto smo pokrili RW Hajrovicem jos jedan RW dobiva poziv...
Zorane sretno ali...
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

amho
Kontakt:

Post Postao/la amho » 30 sep 2013, 09:53

gringobih je napisao/la:Nista protiv momka ali 4 godine nismo igrali tu poziciju nikako i sad odjednom nakon sto smo pokrili RW Hajrovicem jos jedan RW dobiva poziv...
Zorane sretno ali...

imamo mi tu i stevanovica.... vrsajevic je do hajduka igrao tu poziciju... visca moze na oba krila... opet gomilamo igrace na pojedinim pozicijama... a na nekim opet nemamo nijednog da valja... za brazil cemo haman def. veznog traziti u maju...

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 30 sep 2013, 09:54

I meni je malo cudno ovo pozivanje Kvrzica, ali mislim da bi moglo od njega biti nesto, stoga je i ovaj poziv koliko-toliko opravdan. Sretno Zoranu, vidjecemo sta zna.

Tracy3McGrady
Kontakt:

Post Postao/la Tracy3McGrady » 30 sep 2013, 10:06

sacekati i vidjeti sta momak zna, ako je kvalitetniji od Stevke nek ostane a stevketa do daljneg ne pozivati i tacka.

Bio je dobar protiv Stuttgarta, i u cijeloj sezoni nije los, ne treba ga unaprijed otpisati.

Sretno Zorane
Anfernee "Penny" Hardaway #1

[email protected]
Kontakt:

Post Postao/la [email protected] » 30 sep 2013, 10:09

amho je napisao/la:
gringobih je napisao/la:Nista protiv momka ali 4 godine nismo igrali tu poziciju nikako i sad odjednom nakon sto smo pokrili RW Hajrovicem jos jedan RW dobiva poziv...
Zorane sretno ali...

imamo mi tu i stevanovica.... vrsajevic je do hajduka igrao tu poziciju... visca moze na oba krila... opet gomilamo igrace na pojedinim pozicijama... a na nekim opet nemamo nijednog da valja... za brazil cemo haman def. veznog traziti u maju...

imamo dva defanzivna vezna Hadžića i ovog malog koji se uskoro vraća u puni trening
slika

Ako je ovaj anonimus iz Rijeke dobio poziv sa osnovnim zadatkom da se proda dalje preko reprezentacije(moje mišljenje) mogao je i poziv dobiti prvi golgeter Češke Gambrinus lige Aidin Mahmutović ipak ovo što radi u jedno takvoj ligi mislim da zaslužuje poziv čovjek trpa i trpa.Ako može i Zoka dobiti poziv mogao je i Aido :D
Mia San Mia

FC Bayern

Konzerva
Kontakt:

Post Postao/la Konzerva » 30 sep 2013, 10:10

golcina i po prije 3 godine
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4ZqG8f9h038[/youtube]

slika
slika

komentari o Kvrzicu sa jednog portala:

"Ovo je pravi igrač, a ne neki tatini dečki koji igraju u velikim klubovima (hrvatskim), a onda kad trebaju zaigrati za prvu momčad onda nemogu niša. "

"otkriće sezone za Rijeku..najviše me fascinira njegova igra jedan na jedan, tu mu nitko nije ravan.."

"Ajde Zorane i sutra zabij Hajduku pa idi dalje- davno si ti prerastao ove lige-sretno ti bilo dobar si momak "

"uz benka najbolji igrač rijeke,iako je visok spretan je s loptom,ima nešto u njemu..."
Zadnja izmjena: Konzerva, dana/u 30 sep 2013, 10:13, ukupno mijenjano 1 put.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Monolog
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Monolog » 30 sep 2013, 10:11

Ja ga nikad nisam gledao. Nemam pojma ni koju poziciju igra. :mrgreen: No, svakako je poziv za prijateljsku/e u novembru (ako ne budemo tad igrali baraž :lol: ), tako da s te strane opravdavam (skoro) svako novo ime u reprezentaciji. Čisto da se vidi da l' ćemo računati na njega u budućnosti ili nećemo.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

mone
Kontakt:

Post Postao/la mone » 30 sep 2013, 10:12

momak je zaslužio poziv u svakom slučaju, nema diskusje

btw ako Stevanović ubrzo ne počne igrati nema njega nigdje, iovako ga zove da ne kazu nema Srba u repki

gringobih
Kontakt:

Post Postao/la gringobih » 30 sep 2013, 10:25

mone je napisao/la:momak je zaslužio poziv u svakom slučaju, nema diskusje

btw ako Stevanović ubrzo ne počne igrati nema njega nigdje, iovako ga zove da ne kazu nema Srba u repki

Neka Zorana, ali u ovom momentu nam je trebao LB-DB i DM nikako RW na onakvog Hajru...
Po meni je Hadzic trebao dobiti poziv za DM i Leovac ili Dilaver za poziciju LB-RB...
NI jedan nisu nastupali za druge repke i njih se moze za 7 dana dovesti pod nasu zastavu... ;)
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

MaksuzBaksuz
Kontakt:

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 30 sep 2013, 10:39

gringobih je napisao/la:
mone je napisao/la:momak je zaslužio poziv u svakom slučaju, nema diskusje

Neka Zorana, ali u ovom momentu nam je trebao LB-DB i DM nikako RW na onakvog Hajru...
Po meni je Hadzic trebao dobiti poziv za DM i Leovac ili Dilaver za poziciju LB-RB...
NI jedan nisu nastupali za druge repke i njih se moze za 7 dana dovesti pod nasu zastavu... ;)

Gringo, Dilaver nema nase drzavljanstvo i nemoze se tak tako lahko dovesti. Za Leovaca neznam kakva je tu situacija. Hadzica poznajem licno. Nazalost nije napredovao kako sam to mislio. U svemu tome dolazi u obzir da je Austrijska BL totalno slaba. Nijedan od tih igraca neoskace nesto u ligi a ni u klubu. Ti igraci nisi nikad bili ni blizu austrijske reprezentacije (osim Hadzica jedno vrjeme), tako zasto bi onda u momentu nama valjali. Samo se sjetim Mravca i njegove greske protiv Albanije i onda znam o kakvoj se ligi tice.

Ipak moram i sebe revidirati. Trebaju se ti igraci isprobati kad se kvalifikacije zavrse. Jednostavno vidjeti dali imaju potencijala, dali mogu nesto u buducnosti pomoci kad zaskripi. A mozda se neko i razvije dalje pa bude fajde od njega.

LenBias
Kontakt:

Post Postao/la LenBias » 30 sep 2013, 10:46

trenutno ne moze biti gori od steve, neka je dobio poziv
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

badblueboylivno
Kontakt:

Post Postao/la badblueboylivno » 30 sep 2013, 10:48

Odličan igrač, zagovarao sam njegov poziv.

Može igrati bilo što na desnoj strani, a u ovom trenutku je sigurno među top tri-četiri igrača HNL-a, zaista ima fantastičnu sezonu iza sebe.

Sretno, Zorane! 8-)
GNK i najbolji menadžer Balkana u skupinama eurokupova:
9-6-45 (1-1-22 u LP) 38:118, 19 poraza u gostima zaredom, 75% izgubljenih utakmica
11 puta u skupinama, 11 neprolazaka :tokralju:

Hayley <3

harry_90
Kontakt:

Post Postao/la harry_90 » 30 sep 2013, 10:51

A Mahmutovic,Ljevakovic itd ? :roll:

Opet menadzerska posla,daj da se proda,liku 25 godina nije mrdnuo iz HNL-a..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

edo07
Kontakt:

Post Postao/la edo07 » 30 sep 2013, 10:59

harry_90 je napisao/la:A Mahmutovic,Ljevakovic itd ? :roll:

vjeruj Kvrzic ce se prodati i bez reprezentacije ;) momak je zasluzio poziv...

Adi_Zepce
Kontakt:

Post Postao/la Adi_Zepce » 30 sep 2013, 11:03

edo07 je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:A Mahmutovic,Ljevakovic itd ? :roll:

vjeruj Kvrzic ce se prodati i bez reprezentacije ;) momak je zasluzio poziv...

Tako je.Momak je bio na meti nekih ruskih klubova i tokom ljeta (konkretno Amkar),ali je ostao u Rijeci.Poziv u reprezentaciju mu moze pomoci da se bolje proda,ali bi on i bez toga uspio da ode u solidan klub i ligu.
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

bagrcavi
Kontakt:

Post Postao/la bagrcavi » 30 sep 2013, 11:11

Kvržić trenutno igra evropa ligu, i sigurno da je zaslužio poziv za reprezentaciju, prije svega što može pokrivati više pozicija u veznom redu.
Druga stvar je da će on 90 % na kraju sezone ostvariti solidan ili čak dobar transfer u jaču ligu.

Ovog ljeta za njega su se interesovali i klubovi iz Švedske, Rusije i Poljske, no na kraju je izabrao Rijeku.Jedan je od ključnih igrača Rijeke koja se nakon 11 odigranih kola nalazi na drugom mjestu hrvatske 1. lige odmah iza zagrebačkog Dinama, te su jedina neporažena momčad u dosadašnjem dijelu prvenstva.Rijeka osim takmičenja u 1. HNL se takmiči i u okviru Europske lige gdje su u play off-u izbacili Ibiševićev Stuttgart. Kvržić je u dvomeču protiv Stuttgarta postigao jedan gol, te upisao jednu asistenciju.
DRUG NEBI TI PUNCA

bivsi
Kontakt:

Post Postao/la bivsi » 30 sep 2013, 11:26

kako cujem nezeli igrat za BIH :cry:

Konzerva
Kontakt:

Post Postao/la Konzerva » 30 sep 2013, 11:26

bivsi je napisao/la:kako cujem nezeli igrat za BIH :cry:

gdje si to cuo? slabo si cuo momcino

slika

Novi Zmaj
Ko je Zoran Kvržić? Oduševljen sam, sa BiH želim i u Brazil!
--------------------------------------------------------------------------------
Oduševljen sam! Jutros sam pročitao pisanja Anadolu Agency sa da sam dobio poziv selektora Safeta Sušića i presretan sam, istakao je Zoran Kvržić, vezni igrač Nogometnog kluba Rijeka, nakon što je saznao da je po prvi put pozvan na okupljanje reprezentativaca Bosne i Hercegovine.

Jedan od ljubimaca riječke „Armade“, kaže, jedva čeka susret sa ostalim bh. reprezentativcima zakazan za 7. oktobra na Ilidži pokraj Sarajeva.

„Naravno da ću se odazvati na poziv selektora BiH. Velika mi je čast igrati za svoju zemlju. Moram priznati da me poziv iznenadio. Potajno sam se nadao da bih mogao biti reprezentativac. Dakle, očekivao sam poziv selektora Sušića, ali ne ovako brzo“, rekao je Kvržić za Anadolu Agency (AA), naglasivši:

„Bosna i Hercegovina ima sjajnu reprezentaciju sastavljeno od velikih svjetskih igrača. Čast mi je što ću biti dio tima i imati priliku biti sa svima njima. Vjerujem da ćemo pobijediti Lihtenštajn u Zenici i Litvaniju u gostima, te tako osigurati plasman na Svjetsko prvenstvo u Brazil. Nadam se da ću nastaviti sa dobrim igrama, te da ću biti u selektorovim planovima i za sami Mundijal naredne godine“.

Kvržić je rođen 7. avgusta 1988. godine u Doboju. Karijeru je počeo u lokalnom Rudaru iz Stanara, a potom je igrao za Proleter iz Teslića. Nakon što je nastupao za HAŠK, postaje igračem Osijeka, odakle je došao u Rijeku za koju briljira u ovoj sezoni.

„Rijeka je odličan klub. Na Kantridi mi je lijepo. U HNL držimo korak za Dinamom. Nadam se da ćemo u narednom kolu pokazati snagu i iskoristiti lošu formu Zagrepčana. Možemo tokom cijelog prvenstva Dinamu puhati za vratom, pa možda i skinuti ga sa dugogodišnjeg trona u Hrvatskoj“, smatra Kvržić, čija je momčad poslije 11. kola šampionata Hrvatske drugoplasirana sa bodom zaostatka za Dinamom (24).

Debitant na Sušićevom spisku proslavio se golom protiv Stuttgarta u ovosezonskom play – offu Evropa lige. Podsjetimo, Riječani su na putu ka grupnoj fazi takmičenja eliminirali njemačkog velika i priredili iznenađenje cijelom Starom kontinentu.

„Kao ekipa napravili smo veliku stvar samim plasmanom u Evropa ligu. Nadam da ćemo i u grupnoj fazi pokazati da vrijedimo, ali cilj u ovom takmičenju već smo ostvarili samim plasmanom u grupnu fazu“, ističe Kvržić.

Igrački uzor novog reprezentativca BiH je Andres Iniesta.

„Iniesta je moj uzor, mada ne navijam za Barcelonu. Moj klub je Real Madrid. Za ‘kraljevski klub’ navijam od malih nogu“, kazao je Kvržić za Anadolu Agency.
Zadnja izmjena: Konzerva, dana/u 30 sep 2013, 11:29, ukupno mijenjano 3 puta.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: crozla, Husika, mire96 i 26 gostiju.