Tino-Sven Sušić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Senegal
Postovi: 535
Pridružen/a: 19 jun 2015, 01:23
Lokacija: Afrika
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Senegal » 28 jun 2015, 21:58

Moze li kako na probu u Inter...nije valjda Mancini zaboravio na Tina Svena :?

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la jasmin10 » 28 jun 2015, 22:59

A Mancini mu obećao da će ga dovesti :cry:

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Donnie Darko » 29 jun 2015, 16:19

O čemu pričate? Tino je standardan prvotimac Intera.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11705
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la AllGunsBlazing » 29 jun 2015, 16:25

Ja da sam na mjestu Zukanovica poslao bih mu dres Intera sa Tinovim prezimenom na njemu.
Celik!3,2,2.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24505
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Goalgetter » 30 jun 2015, 22:08

[youtube][/youtube]

:wave:

luksss
Postovi: 63
Pridružen/a: 30 dec 2014, 01:30
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la luksss » 30 jun 2015, 22:58

Al kaze Tino:" Iznenadio sam se koliko ima nasih navijaca, prate nas na treninzima" ( misleci na Torcidu), a novinar odgovara:" Ma ja, dobro smo raspoređeni " :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhsport » 01 jul 2015, 08:42

Ovaj, onaj, sad mi je puno lakse igrati bez pritiska ocito misli na igru na treningu ili klupi.
Ali posteno je od Tine sto je shvatio gdje je da prvo mora dobro igrati u Hajduku da razmislja o daljoj prodaji, a ne Celzi, Arsenal, Bordo i zavrsen Inter.
Izgleda da je lupio od zemlju i da sada cvrsto stoji tu, za nadati je da ce radom otici negdje pa makar i u Cesenu.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Nerminovic » 01 jul 2015, 09:44

ovaj :tokralju:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

džakailibu
Postovi: 987
Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la džakailibu » 01 jul 2015, 10:02

ali, ovdje se ljudi sprdaju inter, sevilja itd ali njega niko nece. hejjjj, ovog igraca niko da zovne, pa ni turska, poljska, II spanska liga, iko. ko je nama bio standardan u repki. pljuc!
strašno me stomak boli! može li od jukana "mene nosi mutna rijeka"!!!

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: AW: RE: Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la SafetSajo » 01 jul 2015, 10:30

Nerminovic je napisao/la:ovaj :tokralju:
Oooouuuuuvaaaaaj hahaha kad to izgovori ja mislim u njim nešto umre hahaha

A Meša je "Meša Prema tome "
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhfanatic14 » 01 jul 2015, 11:12

džakailibu je napisao/la:ali, ovdje se ljudi sprdaju inter, sevilja itd ali njega niko nece. hejjjj, ovog igraca niko da zovne, pa ni turska, poljska, II spanska liga, iko. ko je nama bio standardan u repki. pljuc!
Ko ce ga zvat ? Jbg on je jos "talenat" ima za njega vremena... manchester , real , barca tek u 30toj kucaju na vrata ! Ovo je jedna velika prevara od igraca, znaci amater je momak a to sve polahko izlazi na vidjelo. Sa vremenom ce se pokazat da je i hrvatska liga prevelik zalogaj za njeg ! Neki ljudi ne vide pored ociju !
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la samoposteno » 01 jul 2015, 12:31

bhfanatic14 je napisao/la:
džakailibu je napisao/la:ali, ovdje se ljudi sprdaju inter, sevilja itd ali njega niko nece. hejjjj, ovog igraca niko da zovne, pa ni turska, poljska, II spanska liga, iko. ko je nama bio standardan u repki. pljuc!
Ko ce ga zvat ? Jbg on je jos "talenat" ima za njega vremena... manchester , real , barca tek u 30toj kucaju na vrata ! Ovo je jedna velika prevara od igraca, znaci amater je momak a to sve polahko izlazi na vidjelo. Sa vremenom ce se pokazat da je i hrvatska liga prevelik zalogaj za njeg ! Neki ljudi ne vide pored ociju !
on jest tanak igrac ali sta ces takvi nam cine pola reprezentacije a te klubove sto si nabrojo po kvaliteti ne zasluzuje ni jedan nas igrac

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la emir79 » 01 jul 2015, 19:59

Dobro bi bilo preslusati ostale u reprezentaciji i njihvo vladanje maternjim jezikom.

Usput:

ZBOG OZLJEDE GLEŽNJA SUŠIĆ PAUZIRA DVA TJEDNA

Na zadnjem treningu uoči odlasku na gostovanje u Estoniju ozlijedio se Tino Sven Sušić.
Hajdukov veznjak uganuo je gležanj zbog čega će pauzirati najmanje dva tjedna tjedna.

1/7/2015 u 10:00 sati
Prva momčad
Autor: Alen Orlić
Foto: Miro Gabela / hajduk.hr
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
adoo11
Postovi: 652
Pridružen/a: 17 avg 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la adoo11 » 01 jul 2015, 22:08

bhfanatic14 je napisao/la:
džakailibu je napisao/la:ali, ovdje se ljudi sprdaju inter, sevilja itd ali njega niko nece. hejjjj, ovog igraca niko da zovne, pa ni turska, poljska, II spanska liga, iko. ko je nama bio standardan u repki. pljuc!
Ko ce ga zvat ? Jbg on je jos "talenat" ima za njega vremena... manchester , real , barca tek u 30toj kucaju na vrata ! Ovo je jedna velika prevara od igraca, znaci amater je momak a to sve polahko izlazi na vidjelo. Sa vremenom ce se pokazat da je i hrvatska liga prevelik zalogaj za njeg ! Neki ljudi ne vide pored ociju !

Dok je bilo para od SP svaki drugi klub bio zainteresovan za njega, sad kad se ne ulaze u marketing niko ga nece.Reklama je cudoo.
Igrac kojeg je prije 4 mjeseca trazio jedan Inter da sada nece ni neki klub iz Segunde, Cvajte... :?
Hvala Edine, Miraleme, Vedade, Zvjezdane, Harise, Asmire,Emire,Adnane, Mensure,Ognjene ,Izete, Ermine,Ervine Senade, Sejade, Senijade,Elvire za SP u Brazilu.
Vi ste ponos nacije!!!

#Sejad Salihovic

# Zvjezdan Misimovic

Avatar
Burundi
Postovi: 896
Pridružen/a: 28 avg 2014, 01:23
Lokacija: Saint Petersburg
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Burundi » 01 jul 2015, 23:10

Moze li neko od Sajinih ljubitelja da mi objasni kako to da sad za Tina niko nije zainteresiran? Sta se to promijenilo do prosle zime? Mislim da je bio dvocifren broj klubova s kojim se povezivalo ime Sven Tino Susic.
DD

Avatar
amorovski
Postovi: 1893
Pridružen/a: 18 feb 2013, 11:25
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la amorovski » 01 jul 2015, 23:26

Burundi je napisao/la:Moze li neko od Sajinih ljubitelja da mi objasni kako to da sad za Tina niko nije zainteresiran? Sta se to promijenilo do prosle zime? Mislim da je bio dvocifren broj klubova s kojim se povezivalo ime Sven Tino Susic.
Ozlijedio glezanj. Pusti momka . :urnebes:


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Superkup - 1996/1997

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhfanatic14 » 01 jul 2015, 23:54

@ado11 ovo je vic care jesi vidio sta znaci para , snjom mozes dospjet do intera , reala preko novina :D .. sad ga nece niko naravno jer on nema sta nudit ni jednoj ozbiljnoj ekipi u evropi, najveci vic je da je dospio u jednu ozbiljnu repku se uvalit i jos uvjek bit clan nje. A kako to da je moguce, stime ja mislim mogla bi se i Sipa pozabavit !!! Usput gledo sam uzivo prije Jakirevica i ovog Svena sam uzivo gledo, za njega je Jakirevic Zidane !!! To sve govori.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
adoo11
Postovi: 652
Pridružen/a: 17 avg 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la adoo11 » 02 jul 2015, 00:04

bhfanatic14 je napisao/la:@ado11 ovo je vic care jesi vidio sta znaci para , snjom mozes dospjet do intera , reala preko novina :D .. sad ga nece niko naravno jer on nema sta nudit ni jednoj ozbiljnoj ekipi u evropi, najveci vic je da je dospio u jednu ozbiljnu repku se uvalit i jos uvjek bit clan nje. A kako to da je moguce, stime ja mislim mogla bi se i Sipa pozabavit !!! Usput gledo sam uzivo prije Jakirevica i ovog Svena sam uzivo gledo, za njega je Jakirevic Zidane !!! To sve govori.
A znas sta je najgore od svega.Te pare su zaradili Dzeko, Vedo , Mujdza, Medo, Sejo koji su tokom kvalifikacija dobro oznojili dresove dok je ovaj ladio muda po Poljudu i na kraju ti isti Sejad Ili Haris sjede na klupi i gledaju ga kako se razmece po stadionu na njihovoj poziciji :roll: Momak je na SP imao vise minutaze nego haman ova dvojica zajedno.
Bog te vidio kad se samo sjetim kako je on hinjski imao zagarantovano mjesto u repki dodje mi da placem.Starter protiv Kipra, Velsa, Belgije, i protiv Izraela bi bio da se ne povrijedi.Smeta Pjanicu, smeta Medunjaninu , Dzeki kupi lopte u sesnaestercu.
Sta nam je Safer radio :(
Hvala Edine, Miraleme, Vedade, Zvjezdane, Harise, Asmire,Emire,Adnane, Mensure,Ognjene ,Izete, Ermine,Ervine Senade, Sejade, Senijade,Elvire za SP u Brazilu.
Vi ste ponos nacije!!!

#Sejad Salihovic

# Zvjezdan Misimovic

Avatar
SGD53
Postovi: 1995
Pridružen/a: 14 okt 2014, 21:24
Lokacija: Checkpoint Charlie
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la SGD53 » 02 jul 2015, 00:13

Predpostavljam da će TSS u neki osrednji klub iz Belgije ili će Adžo srediti nešto u nekom Francuskom timčiću.
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhfanatic14 » 02 jul 2015, 00:49

adoo11 je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:@ado11 ovo je vic care jesi vidio sta znaci para , snjom mozes dospjet do intera , reala preko novina :D .. sad ga nece niko naravno jer on nema sta nudit ni jednoj ozbiljnoj ekipi u evropi, najveci vic je da je dospio u jednu ozbiljnu repku se uvalit i jos uvjek bit clan nje. A kako to da je moguce, stime ja mislim mogla bi se i Sipa pozabavit !!! Usput gledo sam uzivo prije Jakirevica i ovog Svena sam uzivo gledo, za njega je Jakirevic Zidane !!! To sve govori.
A znas sta je najgore od svega.Te pare su zaradili Dzeko, Vedo , Mujdza, Medo, Sejo koji su tokom kvalifikacija dobro oznojili dresove dok je ovaj ladio muda po Poljudu i na kraju ti isti Sejad Ili Haris sjede na klupi i gledaju ga kako se razmece po stadionu na njihovoj poziciji :roll: Momak je na SP imao vise minutaze nego haman ova dvojica zajedno.
Bog te vidio kad se samo sjetim kako je on hinjski imao zagarantovano mjesto u repki dodje mi da placem.Starter protiv Kipra, Velsa, Belgije, i protiv Izraela bi bio da se ne povrijedi.Smeta Pjanicu, smeta Medunjaninu , Dzeki kupi lopte u sesnaestercu.
Sta nam je Safer radio :(
Tako je kako kazes. Kako god sagledas to je zalosno da zalosnije nemoze bit. Bas to kao hijena je uzimo mjesto seji i harisu, smeto Pjanketi i ostalima. Sada bi vec mogli bit sa jednom nogom na evropskom. Samo se nadam da ce ovaj kriminal konacno stat i da vise necemo gledat ovaj VHS na spisku. Kakvi su to kriminalni igraci to je za nepovjerovat! Ja nikako nemogu da povjerujem da nam ovakvi igraju za repku. Al kakva drzava netreba ni cudit. Samo se dzabe zivciramo , tesko da ce bit bolje u skorije vrijeme.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”