EP Francuska 2016 - Grupa B

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,insider

Virtu4l
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Virtu4l » 23 feb 2014, 14:01

Claus je napisao/la:Onda ne zaboravimo silovanje u Briselu s Ćirom, vjerovatno najsjajnija gostujuća pobjeda, uz onu protiv Danske naravno. Onda lagano rješavanje u Zenici, gdje su oni uspjeli doći do počasnog gola tek na kraju susreta.

Ovo je nova Belgija, a i ona stara nas je znala silovati (Mpenza). Sigurno nisu zaboravili ono što smo im uradili, posebno našu bahatost i sve što se dešavalo nakon utakmica. Opet, i mi se tu nešto pitamo. Vidjet ćemo ko će biti selektor, ali nebi bilo loše mudro odigrati te utakmice, ziheraški - na bod.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

RollMan
Kontakt:

Post Postao/la RollMan » 23 feb 2014, 14:01

TSS će da izdominira protiv Belgije

bavarian_bk
Kontakt:

Post Postao/la bavarian_bk » 23 feb 2014, 14:02

Protiv Andore i Kipra treba računati po 6 bodova 100% , a protiv ostalih ekipa treba svaku utakmicu ulaziti potpuno ozbiljno .
Iako smo Vels dobili prošle godine u prijateljskoj , ovo je druga stvar , solidna su ekipa , igraju "engleski" nogomet a to uvijek zna biti opasno . Izrael , nit' smrdi nit' miriše ... Nit' kako računati 6 bodova sigurnih , a nit' ne računati :mrgreen:

A Belgija je utakmica/e za sebe . Ako protiv njih odigramo kako znamo i umijemo , zašto ne ići na 4 boda u dvomeču. Uostalom , mi smo nosioci u grupi a ne oni 8-)

bordo_Sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la bordo_Sarajevo » 23 feb 2014, 14:04

Odlicna grupa 8-) sa Belgijom borba za prvo mjesto
Sjever pamti te, PULJICU VEDRANE !!

Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!

nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..

Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!

bazeni
Kontakt:

Post Postao/la bazeni » 23 feb 2014, 14:05

Ja sam zadovoljan grupom,moglo je mnogo gore.Samo steta sto smo dobili najjačeg iz pota 2.Realno,kao učesnici SP-a i jedna ozbiljna ekipa, ako nam Andora,Kipar,Vels predstavljaju problem ni ne zasluzujemo EP.Ne sumnjam u nase momke da će ovo ozbiljno odraditi i da ćemo se boriti s Belgijom za prvo mjesto.Čak ako i odemo u baraz,100% smo nosioci jer mislim da neće biti ekipa jaki kao Portugal...[WINKING FACE]

Sent from Lumia 920 using Tapatalk

mighty_reds
Kontakt:

Post Postao/la mighty_reds » 23 feb 2014, 14:07

UEFA je ubila apsolutno svaku neizvjesnost kada je uvela da 24 ekipe idu na EURO. Očekujem prolazak ovdje, vjerovatno kao drugoplasirani jer smatram da je Belgija bolja od nas. Protiv Izraela i Velsa ne bi trebalo biti problema :D
Zadnja izmjena: mighty_reds, dana/u 23 feb 2014, 14:08, ukupno mijenjano 1 put.
The status of being a Liverpool player keeps our players motivated.'
- Bill Shankly

R.I.P. Haris Arapović (hary_ynwa) You'll never walk alone

Claus
Kontakt:

Post Postao/la Claus » 23 feb 2014, 14:08

Virtu4l je napisao/la:ali nebi bilo loše mudro odigrati te utakmice, ziheraški - na bod.

Problem je što mi ne znamo tako. A dijelim mišljenje da je tako najbolje igrati protiv njih. Mi zavisimo od posjeda, dominacije na sredini terena, stvaranja prilika i općenito ofanzive. Izuzetak je Francuska, najbolji Sušićev meč, ali i tada nas Francuzi nisu pritisnuli, nego smo mi njih. U drugom dijelu znamo šta se desilo, ali nije ni važno.

Protiv Belgije je važno imati plan B, ne toliko drukčiji od primarnog jer bi se mogli raspasti u tom slučaju. Naravno, plan A mora biti jako dobro razrađen, a to bi uključivalo čvrstu, agresivnu i sigurnu igru pozadi, a brzu i na prvi dodir unaprijed. Eh, sad se postavlja pitanje jesmo li u stanju ponoviti Pariz ili Brisel...

sonpenn
Kontakt:

Post Postao/la sonpenn » 23 feb 2014, 14:08

Rang lista :
Belgija 11
BiH 17
Wales 51
Israel 56
Cipar 122
Andora 198
Sarajevo ljubavi moja.

nedim93
Kontakt:

Post Postao/la nedim93 » 23 feb 2014, 14:09

ma i belgija je klimava ekipa. Mi ako budemo ozbiljni kao i ove kvalifikacije mislim da bi bez problema trebali osigurat prvo mjesto.
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!

scorpion
Kontakt:

Post Postao/la scorpion » 23 feb 2014, 14:14

Mislim da ovaj raspored utakmica ne bi bio los:
U ovoj 2014 godine 4 utakmice

BiH-Vels
Kipar-BiH
BiH-Andora
Belgija-BiH

U narednoj godini:

Izrael-BiH
Vels-BiH
BiH-Belgija
Andora-BiH
BiH-Kipar
BiH-Izrael
Zadnja izmjena: scorpion, dana/u 23 feb 2014, 14:16, ukupno mijenjano 1 put.
...ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam,vi to vrlo dobro znate,al ako ništa drugo i ono što je jedino što mogu da učinim za taj grad,pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava!!!

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 23 feb 2014, 14:14

Claus je napisao/la:Protiv Belgije je važno imati plan B, ne toliko drukčiji od primarnog jer bi se mogli raspasti u tom slučaju. Naravno, plan A mora biti jako dobro razrađen, a to bi uključivalo čvrstu, agresivnu i sigurnu igru pozadi, a brzu i na prvi dodir unaprijed. Eh, sad se postavlja pitanje jesmo li u stanju ponoviti Pariz ili Brisel...

Ne znam, mislim da nebi valjalo da nam raspred donese dvomeč sa Belgijom u kratkom vremenskom periodu. Da, onda nam je to koristilo, razbili smo ih u naletu i euforiji, ali sad bi nam se to isto moglo obiti od glavu. Bez pravog zadnjeg veznog nemamo šta tražiti protiv njih, Eden je prekvalitetan igrač da bi mu Medunjanin bio prva linija odbrane.

Agresivna igra, na ivici žutog kartona je veoma dobra taktika protiv njih, mladi su to igrači. Ali sve to može biti totalno nebitno ako mi drugi dio posla (Kipar, Vels, Izrael) odradimo u svom stilu. Nebi valjalo da u tekmama sa Belgijom budemo pod velikim pritiskom, e onda smo nayebali, otvoriti se protiv njih može biti pogubno.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Unofficialpage » 23 feb 2014, 14:15

Šta će Belgija :mrgreen:

slika
Zadnja izmjena: Unofficialpage, dana/u 23 feb 2014, 14:21, ukupno mijenjano 1 put.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Contentissimo
Kontakt:

Post Postao/la Contentissimo » 23 feb 2014, 14:16

odlicna grupa, po mjeri, borba sa Belgijom za prvo mjesto :mrgreen:
36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★
Alla Juventus vincere non è importante è l'unica cosa che conta

«It is much easier to paint another Mona Lisa then it is to create another Del Piero» - Iker Casillas

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 23 feb 2014, 14:21

Podcjenjujete previse Wales, Izrael i Kipar. Sve tri ekipe su jako opasne, dosta bolje ekipe od ocajne Latvije i Litvanije, stoga ih treba uzeti za ozbiljno, pogotovo na gostovanjima. I to pisanje 6 bodova protiv Kipra takodjer je banalno, sjetite se samo da su oni takodjer jedno vrijeme mucili Portugalce, a i u proslim kvalifikacijama su zadavali glavobolju Svicarcima. Jedino protiv Andorre imamo 6 upisanih bodova, pitanje je samo koliku cemo gol razliku nabiti.

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 23 feb 2014, 14:22

Goalgetter je napisao/la:Jedino protiv Andorre imamo 6 upisanih bodova, pitanje je samo koliku cemo gol razliku nabiti.

Nadam se što veću, jer nas je gol razlika dovela ovdje gdje jesmo.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

terabajt
Kontakt:

Post Postao/la terabajt » 23 feb 2014, 14:24

Trebat ce nam puno taktike u utakmicama protiv belgije i velsa. A poznavajuci susica nekako se bojim tih utakmica.

nedim93
Kontakt:

Post Postao/la nedim93 » 23 feb 2014, 14:25

Virtu4l je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Jedino protiv Andorre imamo 6 upisanih bodova, pitanje je samo koliku cemo gol razliku nabiti.

Nadam se što veću, jer nas je gol razlika dovela ovdje gdje jesmo.

Safet igra za gol više, nemaš se šta brinut'.
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!

Citizen-X
Kontakt:

Post Postao/la Citizen-X » 23 feb 2014, 14:26

imam osjecaj da ce nas ove kvale zajedno sa nastupom u brazilu pljahnut od pod k'o ašlamu....
pape se ponasa k'o da je Pele, igraci glume primadone, dzeksonu opala forma drasticno, pustamo potencijalne reprezentativce da se olako odreknu repke....
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

*[email protected]*
Kontakt:

Post Postao/la *[email protected]* » 23 feb 2014, 14:27

Ako tražiš nekoga, nekoga za taktiziranje, onda Pape nije čovjek za tebe. :mrgreen:
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Cautinho
Kontakt:

Post Postao/la Cautinho » 23 feb 2014, 14:27

Ako Safet primjeni taktiku "zabij više nego protivnik" , imamo se razloga nadati posjeti Ajfelovog tornja.
Keep walking.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: bhfanatic14, DrFilgud, emir79, Maestro i 19 gostiju.