Koga nakon Sušića?

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Jeste li zadovoljni izborom novog selektora?

Da
60
73%
Ne
22
27%
 
Ukupno glasova: 82

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Tweeds_10 » 17 nov 2014, 13:39

Daj Prosineckog. zelim konacno nekog harizmaticnog trenera.. ona bezlicna ubleha mi je dokur.cila kraj aut linije.
pi.

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la storm_raider » 17 nov 2014, 13:39

Vaha bi nakon 2 mjeseca digao nos, spakovao kofere i brabonjao o odlasku, jer mu kafa nije dobro legla. Barbarez moze samo da vodi za pokerskim stolom. Bajevic ili Amar Osim. Kada vec Princ sa Neretve nece ili ne moze, onda Amar. Zna on kako sa nasim mentalitetom izaci na kraj. Ili gospodin Antic.
Sport je lijek za tijelo i duh.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Evil Genius II » 17 nov 2014, 13:39

KK_Bosna je napisao/la:sanse da vaha dodje su iste kao da susic preuzme bayern
slika

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la akisarajevo92 » 17 nov 2014, 13:40

*p!p!t@* je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:VAHID :pray: skupljacemo pare za platu, samo dodji
Dao je izjavu za klix. Moja neka analiza iste bi bila da neće da se pleka dok se ne iskristalizira situacija sa telcem. A kad se to desi, mislim da je voljan pristati na razgovore. :pray:
Kaze da zeli odmor, pa uzmi posao selektora i odmaraj do marta! Cak i do juna, jer u martu i bez selektora dobijamo Andoru.
Don't believe the hype.

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la DragonGirl » 17 nov 2014, 13:41

KK_Bosna je napisao/la:
DragonGirl je napisao/la:Hadžibegić i Baždarević mi djeluju kao da us u 5 deka sa Sušićem
sa susicem u 5 deka ne moze niko biti, pa ni trener sestoligasa iz burundija :beba:
Pri tom ne mislim na ovaj zadnji period, nego na ono dok je još izvodio normalne formacije i donosio normalne odluke. :lol:

risingforce
Postovi: 1431
Pridružen/a: 26 jul 2012, 12:08
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la risingforce » 17 nov 2014, 13:42

Halilhodzicu, vrijeme je.

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la SafetSajo » 17 nov 2014, 13:43

cuj petkovic, pa petkovic sa uspjehom vodi svicarsku reprezentaciju
a vaha je pre skup i nije spreman za svakave cirkuse
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

Avatar
HeavensWonder
Postovi: 1267
Pridružen/a: 16 nov 2009, 23:28
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la HeavensWonder » 17 nov 2014, 13:43

Ljubiti noge, tlo pod kojim hoda pa i **** ako zatraži :mrgreen:

Jedini koji nas može vratiti u utrku za prolaz na EURO, jer je praktično i stvorio ovaj tim.

MIROSLAV ĆIRO BLAŽEVIĆ

slika
VINCERE NON È IMPORTANTE È L’UNICA COSA CHE CONTA - Giampiero Boniperti

33 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la chily-rz » 17 nov 2014, 13:44

Sergej Barbarez !

Kapiten za primjer,igrac koji je vjerovatno ostavio i najveci trag u dresu reprezentacije BiH,poštovanje u svlacionici bi imao sigurno ali i veliku podrsku van nje,odnosno u samom narodu..

Njegova iskrenost i ljubav prema reprezentaciji nikad nije bila upitna a istu je dovoljno zaduzio da mu se pruzi prilika pogtovo u trenutku kada odlazak na EP sam po sebi vise nije pod moranjem i kada je tesko ocekivati Vahu ili Bajevica na klupi,ne vidim zasto bi Prosinecki ili Amar Osim bili bolji izbor od njega..

Neka igraci biraju s kim bi voljeli da rade pa da onda imamo situaciju u kojoj se odgovornost moze podjeliti,Susic nije jedini krivac ali pogresnim potezima koje je vukao kroz svoje mandate je izgubio povjerenje igraca i sada nema te solidarnosti sa njim..

Nama treba neko ko ce automatski sam po sebi imati taj respekt u svlacionici ali i van nje,tesko je naci boljeg covjeka za to od Barbareza,.

Avatar
MoR
Postovi: 3515
Pridružen/a: 23 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la MoR » 17 nov 2014, 13:45

Ja za Ćiru nisam bio ni prvi njegov mandat, a kamoli sada :mrgreen: Ništarija od čovjeka, daleko mu kuća bila i od moje i od moje države.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AW: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Goalgetter » 17 nov 2014, 13:45

Sudeci po intervju za klix, vjerujem da Vaha ima interesa da preuzme. Nije odbio mogucnost da preuzme repku.

Sent from my GT-I9300 via Tapatalk

Avatar
HeavensWonder
Postovi: 1267
Pridružen/a: 16 nov 2009, 23:28
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la HeavensWonder » 17 nov 2014, 13:46

MoR je napisao/la:Ja za Ćiru nisam bio ni prvi njegov mandat, a kamoli sada :mrgreen: Ništarija od čovjeka, daleko mu kuća bila i od moje i od moje države.
Jer forumaši su treneri, a šampioni su za ****. Eto ti zato Pape, kuća do kuće pa uživaj ! :lol:
VINCERE NON È IMPORTANTE È L’UNICA COSA CHE CONTA - Giampiero Boniperti

33 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la storm_raider » 17 nov 2014, 13:46

chily-rz je napisao/la:Sergej Barbarez !

Kapiten za primjer,igrac koji je vjerovatno ostavio i najveci trag u dresu reprezentacije BiH,poštovanje u svlacionici bi imao sigurno ali i veliku podrsku van nje,odnosno u samom narodu..

Njegova iskrenost i ljubav prema reprezentaciji nikad nije bila upitna a istu je dovoljno zaduzio da mu se pruzi prilika pogtovo u trenutku kada odlazak na EP sam po sebi vise nije pod moranjem i kada je tesko ocekivati Vahu ili Bajevica na klupi,ne vidim zasto bi Prosinecki ili Amar Osim bili bolji izbor od njega..

Neka igraci biraju s kim bi voljeli da rade pa da onda imamo situaciju u kojoj se odgovornost moze podjeliti,Susic nije jedini krivac ali pogresnim potezima koje je vukao kroz svoje mandate je izgubio povjerenje igraca i sada nema te solidarnosti sa njim..

Nama treba neko ko ce automatski sam po sebi imati taj respekt u svlacionici ali i van nje,tesko je naci boljeg covjeka za to od Barbareza,.
Zato sto Amar ima iskustva, a Sergej nema. Ne vidim kako neko moze to da ne vidi kao pocetnu prednost. Pustite se patriotizma i ja volim ovu zemlju, placam doprinose redovno pa nisam selektor. Eto moras voljeti neku zemlju da bi radio dobar posao.
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Head » 17 nov 2014, 13:48

Necemo danas uopste dobiti novog selektora.
1946

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la SarajlijaTM » 17 nov 2014, 13:48

@samolijevo
Ko bi se udaljio? Mozda takvi kao ti? Udaljite se,takvi nikad nisu ni trebali bilo kojoj ekipi!

S druge strane,znam mnogo momaka iz jezgra BHF-a i mogu ti reci da je tu vecina Željovaca,tako da ta prica ne pije vode.
A to sto ga vi mrzite,jer vam je mladost ukrao ispred nosa je vas problem,nemoj misliti da svi djele to misljenje.

Ja licno ne bi volio da BRKO VELICANSTVENI bude selektor repke iz par razloga:
1. Za nas je bolje da bude u Želji
2. Ne treba mu da ga spominju kao telecu glavu kod prvog loseg rezultata,a bice ih kod bilo kojeg trenera

Jedino mozda sto bih ga volio vidjeti kao selektora je to da vidim pitarske zapjenjene face,a vec ih slusam kako se kunu da nece navijati za repku ako on bude selektor...

A to da se ne bi znao izboriti sa "zvjezdama",to moze reci samo neka analfabeta fudbalska ili totalni kompleksas zaslijepljen mrznjom...


A iskreno,nadam se Vahi ili Bajevicu

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Mozambik » 17 nov 2014, 13:48

MoR je napisao/la:Ja za Ćiru nisam bio ni prvi njegov mandat, a kamoli sada :mrgreen: Ništarija od čovjeka, daleko mu kuća bila i od moje i od moje države.
Jest nistarija, al moze nas dignuti iz ovog ambisa

Avatar
Janez
Postovi: 4929
Pridružen/a: 19 okt 2009, 01:08
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Janez » 17 nov 2014, 13:49

Ne treba žuriti sa odlukama, prema mom mišljenju bi najbolje bilo napraviti pravu analizu, izvući prave zaključke, a potom donijeti i prave odluke za boljitak bosanskohercegovačkog fudbala. ( Halilhodžić)


:clap:

Najbolja stvar do sada da sam je pročitao. Prije imenovanja novog selektora treba svi da se pogledaju u oči i kažu gdje su greške bile, šta se mora i treba popraviti u Savezu i među igračima. Najlakše je imenovati novog čovjeka, ali zato ostaju stari problemi. Ne učimo na prijašnjim greškama, mijenjamo ljude na klupi, a u i oko repke sve ostaje isto. Loše ljudi loše :thumbdown:

Avatar
MoR
Postovi: 3515
Pridružen/a: 23 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la MoR » 17 nov 2014, 13:49

HeavensWonder je napisao/la:
MoR je napisao/la:Ja za Ćiru nisam bio ni prvi njegov mandat, a kamoli sada :mrgreen: Ništarija od čovjeka, daleko mu kuća bila i od moje i od moje države.
Jer forumaši su treneri, a šampioni su za ****. Eto ti zato Pape, kuća do kuće pa uživaj ! :lol:
Osim što sam, uz nekolicinuu ostalih uvaženih, kvalitetnih i prepoštenih forumaša, najveći antisafetovac na forumu, imam pravo na mišljenje da je Ćiro Blažević gov.nar i ublehaš svjetskog kalibra, tvrdokorni nacionalista, mrzitelj i zagovornik podjele Bosne i Hercegovine u njenom najtežem periodu.

Tebi je dobar, meni nije - svoja mišljenja razmjenjujemo na forumu - ne vidim nikakav problem u tome.

Uživaj.

risingforce
Postovi: 1431
Pridružen/a: 26 jul 2012, 12:08
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la risingforce » 17 nov 2014, 13:50

Informacije iz prve ruke!

SUSIC CE DANAS BITI SMIJENJEN. VD CE BITI PROSINECKI ILI AMAR OSIM, A TRENER MEHMED BAZDAREVIC.



Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: AW: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la voltron30 » 17 nov 2014, 13:51

Goalgetter je napisao/la:Sudeci po intervju za klix, vjerujem da Vaha ima interesa da preuzme. Nije odbio mogucnost da preuzme repku.

Sent from my GT-I9300 via Tapatalk
Istog sam mišljenja. Al' ne vjerujem da će ove poguzije iz Saveza pristati na njegove finansijske zahtjeve.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 44 gosta.