Koga nakon Sušića?

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

Jeste li zadovoljni izborom novog selektora?

Da
60
73%
Ne
22
27%

Ukupno glasova: 82

Goalgetter
Kontakt:

Re: AW: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Goalgetter » 20 nov 2014, 00:05

Vaha jos nije definitivno otpao ;)

Sent from my GT-I9300 via Tapatalk

chily-rz
x 1
Kontakt:

Post Postao/la chily-rz » 20 nov 2014, 00:05

DukeOfWellington je napisao/la:Za njih govorim šta imam na temi FK Željezničar. Za razliku od njih, vi se glupirate i na ovoj temi pa ste i ovdje dobili šta zaslužujete - ismijavanje.

Za razliku od takvih poput tebe koji kao smatraju da je Amar Osim loš, a ustvari imaju kompleks i fleš kako Amar Osim odnosi bodove sa njihovih stadiona, ja nisam licemjeran nego vrlo precizan i nedvosmislen.

Glupiranje po temi kažeš ? Trolovanje ankete i forsiranje Amara kontra cak Vahe ili Bajevica koji se nalaze na istoj toj anketi nije glupiranje ?

Sta je opravdanje? Sloboda izbora svakog pojedinca ? Koji su to argumenti koji Amara cine pravim izborom za mjesto selektora ? Ostavi subjektivnost na stranu pa imamo o cemu pricati,do tad se tripuj da nekog ismijavaš a ja cu se kao primati na to,ok ?

Heller
x 71
Kontakt:

Post Postao/la Heller » 20 nov 2014, 00:06

Ovdje je s nekim pričati ko sa zidom, majke mi, smiju se Buvaču, priželjkuju Osima, kažeš da je Osim kanta, odma si neprijatelj i vojvoda. Ja se držim svog PO KVALITETI bolje Buvač nego Osim, nego ako ima neko ozbiljan da nabroji kandidate koji su po njemu za ovu poziciju.
Global War on Autism

wienultras
Kontakt:

Post Postao/la wienultras » 20 nov 2014, 00:07

ti ko i svi samoljupci,i oni zeljni paznje izvlacis iz konteksta ono sto ti pase..post je vezan za klupski fudbal,i amar osim je uzet za primjer..
ja licno bi sa ekipom od cirka 300 mil,izborio evropu..
reprzentativni fudbal je druga dimenzija..svidjali se kome ili ne,ali stavljati osima u istu recenicu,sa vahom farukom,prosineckim i td moze samo fudbalska neznalica...moze im svima samo cipele poljubiti...
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87

STEVIE
Kontakt:

Post Postao/la STEVIE » 20 nov 2014, 00:07

samo_lijevo je napisao/la:
STEVIE je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:ciru gdje god dodje ima trenutni rezultat.Motivacija je njegova velika kvaliteta.Misljenja sam da ovim trenutnim reprezentativicma treba samo poboljsati atmosferu.Na duze staze ganjati Vahida ili Antica,barem su to moje zelje.

:nene:

Zasto?

ima onaj klip sto je postavio @virtual o anticu.. ogadio mi se skroz nakon toga.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 20 nov 2014, 00:07

Virtu4l je napisao/la:Već nas je odbio, a ima nekoliko škakljivih izjava iz prošlosti tako da bi odmah bio dočekan na nož.

Ciro je starac od 80 godina. Ako on kaze da voli Bosnu ja mu vjerujem pa sta god da je prije govorio ( ako je to istina ). Toliko star covjek koji ima sve u zivotu i ne trebaju mu pare nema nikakvog razloga da nesto glumi i laze. I vjerujem mu ono sto je izjavio da mu je zao Safeta na pocetku. Mogao se je sam sebe ponudit u emisiji a on to nije uradio i ponudio je Prosineckog. A to da je on nekog odbio. Skoro svakog se moze nagovoriti bio to Ciro ili Vaha ako zato postoji interes.
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 20 nov 2014, 00:09, ukupno mijenjano 1 put.

samo_lijevo
Kontakt:

Post Postao/la samo_lijevo » 20 nov 2014, 00:08

Ajax je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:ciru gdje god dodje ima trenutni rezultat.Motivacija je njegova velika kvaliteta.Misljenja sam da ovim trenutnim reprezentativicma treba samo poboljsati atmosferu.Na duze staze ganjati Vahida ili Antica,barem su to moje zelje

Imao je samo covjek ima vec 80 godina. Ja mislim da on to jos uvijek moze samo nisam siguran. On je dobar za motivacije samo je pitanje koliko bi on jos pratio protivnike ili nagovarao nase nove igrace. Ja mislim da bi to ipak mogao. Naravno Vaha je sve to na kvadrat osim mozda motivacije. Vaha je isto tako odlican za skauting novih igraca.

Moze on to,stari je to vuk,iskusan,premazan svim bojama.
pa do kada traju ove kvalifikacije? Ne vidim da se moze nesto dramaticno izgubiti za godinu dana.Neka covjek odradi preostale utakmice i onda potpisati ugovor sa novim selektora.Uostalom ima dovoljno ljudi u savezu da vrbuju igrace.

Već nas je odbio, a ima nekoliko škakljivih izjava iz prošlosti tako da bi odmah bio dočekan na nož.

Hvala,gledao sam strucnost i rezultate,nisam cuo za te izjave.Steta.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la staragarda » 20 nov 2014, 00:09

DukeOfWellington je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:vojvoda i ljubav prema Tuzli. :opaopa:

Nemam ja nikakav problem s Tuzlom, prelijepom čaršijom gdje vrlo često dolazim, nego sa ovim što potenciraju regionalne sukobe, a okupljaju se na Tušnju kad dolaze Željo i Sarajevo.

jao,jao...na braniku sehera :roll: ....zli tuzlaci se okupljaju na Tusnju i dozivaju regionalne sukobe :roll: :roll: ...kolko se uvlacis u pakas ovima iz sehera mozda ti ovi forumasi iz sarajeva kupe kakvu garsonjeru pa da konacno odselis iz svoje kasabe...do tad..postedi nas svojih premudrih komentara o zlim tuzlacima,sviju ti
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 20 nov 2014, 00:10

samo_lijevo je napisao/la:Moze on to,stari je to vuk,iskusan,premazan svim bojama.
pa do kada traju ove kvalifikacije? Ne vidim da se moze nesto dramaticno izgubiti za godinu dana.Neka covjek odradi preostale utakmice i onda potpisati ugovor sa novim selektora.Uostalom ima dovoljno ljudi u savezu da vrbuju igrace

Pa to sam i ja napisao ovdje prije par dana. Ako sada moze voditi klub svake sedmice mozda bi i mogao na iskustvo odigrat ovih 6 utakmice. Kakav bi to samo show bio. :D :D
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 20 nov 2014, 00:11, ukupno mijenjano 1 put.

SalePD
Kontakt:

Post Postao/la SalePD » 20 nov 2014, 00:11

Ajax je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Već nas je odbio, a ima nekoliko škakljivih izjava iz prošlosti tako da bi odmah bio dočekan na nož.

Ciro je starac od 80 godina. Ako on kaze da voli Bosnu ja mu vjerujem pa sta god da je prije govorio ( ako je to istina ). Toliko star covjek koji ima sve u zivotu i ne trebaju mu pare nema nikakvog razloga da nesto glumi i laze. I vjerujem mu ono sto je izjavio da mu je zao Safeta na pocetku. Mogao se je sam sebe ponudit u emisiji a on to nije uradio i ponudio je Prosineckog. A to da je on nekog odbio. Skoro svakog se moze nagovoriti bio to Ciro ili Vaha ako zato postoji interes.

To su oni o Antiću pisali, ne o Ćiri. ;) Dobar je Ćiro. Inače nisam siguran da bi Prosinečki bio baš dobar izbor, još je ''zelen'' nekako.
RŠD Velež

Marijan Beneš

Stop nacional-šovinizmu!

Ddado
Kontakt:

Post Postao/la Ddado » 20 nov 2014, 00:12

Mislim da ce se mnogi sloziti sa mnom ako kazem da stvarno idete na qrac s tim lokalpatriotizmom i klupskim prepucavanjima na temi koja se tice reprezentacije BiH.
1921

DukeOfWellington
Kontakt:

Post Postao/la DukeOfWellington » 20 nov 2014, 00:12

chily-rz je napisao/la:Glupiranje po temi kažeš ? Trolovanje ankete i forsiranje Amara kontra cak Vahe ili Bajevica koji se nalaze na istoj toj anketi nije glupiranje ?

Sta je opravdanje? Sloboda izbora svakog pojedinca ? Koji su to argumenti koji Amara cine pravim izborom za mjesto selektora ? Ostavi subjektivnost na stranu pa imamo o cemu pricati,do tad se tripuj da nekog ismijavaš a ja cu se kao primati na to,ok ?

Bajević je još juče rekao da nije zainteresovan, nije uopšte kandidat i ne znam ko bi uopšte glasao za njega kad čovjek otvoreno neće da bude selektor jer ima drugog posla u Grčkoj. Halilhodžić vodi ubjedljivo ispred Osima. To je ono što piše, ali ti to čitaš na drugi način. Da Hadžibegić ima glasova kao Osim ti ništa ne bi rekao.

Amar Osim nije najbolji izbor, ni ja ga ne smatram najboljim izborom, ali nije ni najgori a pogotovo nije toliko loš kakvim ga predstavlja prosječan navijač sa Tušnja ili Bilinog Polja. To je jasno kao dan.

Heller je napisao/la:Ovdje je s nekim pričati ko sa zidom, majke mi, smiju se Buvaču, priželjkuju Osima, kažeš da je Osim kanta, odma si neprijatelj i vojvoda. Ja se držim svog PO KVALITETI bolje Buvač nego Osim, nego ako ima neko ozbiljan da nabroji kandidate koji su po njemu za ovu poziciju.

Buvač je predmet ismijavanja iz zna se kojih razloga. Ti prizivaj Buvača ali on neće ni razmotriti eventualni dolazak na klupu, a i da razmotri odmah bi bio medijski razapet radi svoje funkcije u perspektivnoj reprezentaciji.

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 20 nov 2014, 00:14

SalePD je napisao/la:To su oni o Antiću pisali, ne o Ćiri. ;) Dobar je Ćiro. Inače nisam siguran da bi Prosinečki bio baš dobar izbor, još je ''zelen'' nekako.

Prosinecki bi bio dobar izbor samo ne odlican. Mislim da nebi izborili EP ( bili bi cetvrti na kraju ) a ako bi nas vodio sljedece kvalifikacije za SP mislim da bi bili oko treceg mjesta. Znaci iznad prosjeka samo ne dovoljno dobar. Nikad on nece osjecat Bosnu kao naprimjer Ciro ili ovi losiji od njega Mesa, Osim itd..

DukeOfWellington
Kontakt:

Post Postao/la DukeOfWellington » 20 nov 2014, 00:15

staragarda je napisao/la:jao,jao...na braniku sehera :roll: ....zli tuzlaci se okupljaju na Tusnju i dozivaju regionalne sukobe :roll: :roll: ...kolko se uvlacis u pakas ovima iz sehera mozda ti ovi forumasi iz sarajeva kupe kakvu garsonjeru pa da konacno odselis iz svoje kasabe...do tad..postedi nas svojih premudrih komentara o zlim tuzlacima,sviju ti

Nećemo tako. Po garsonjera i u Šeheru i u Tuzli i u Kasabi. I u jednom i u drugom i u trećem ima i više nego dovoljno kockastih glava za ismijavanje.

kinder_jaje
Kontakt:

Post Postao/la kinder_jaje » 20 nov 2014, 00:16

E da oce i ovo vise proci da ne citam ova prepucavanja oko Osima :facepalm:

DeeWa
x 1
Kontakt:

Post Postao/la DeeWa » 20 nov 2014, 00:19

Ja predlazem Konjica :D

Inace gledam ovaj jedan clanak gdje kazu da trappatoni i lothar matthaus poslali svoje ponude u savez, i da govore kako je matthaus dobra prilika s obzirom da na to da bi trazio manju platu nego susic, a kad se sjetim prije par godina (s obzirom da nas lik ganja od kad zna za sebe) uvijek bio govor kako je on najskuplji selektor koji nam se nudi i da nemamo ni priblizno para za njega a onda dodje susic i pukne nas po usima
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

bandit
Kontakt:

Post Postao/la bandit » 20 nov 2014, 00:19

DukeOfWellington je napisao/la:Tako je, dajte Buvača, perspektivnog selektora perspektivne reprezentacije.

Buvača za selektora U21 ... :arrow:

10DelPiero
Kontakt:

Post Postao/la 10DelPiero » 20 nov 2014, 00:19

Ajax je napisao/la:
SalePD je napisao/la:To su oni o Antiću pisali, ne o Ćiri. ;) Dobar je Ćiro. Inače nisam siguran da bi Prosinečki bio baš dobar izbor, još je ''zelen'' nekako.

Prosinecki bi bio dobar izbor samo ne odlican. Mislim da nebi izborili EP ( bili bi cetvrti na kraju ) a ako bi nas vodio sljedece kvalifikacije za SP mislim da bi bili oko treceg mjesta. Znaci iznad prosjeka samo ne dovoljno dobar. Nikad on nece osjecat Bosnu kao naprimjer Ciro ili ovi losiji od njega Mesa, Osim itd..

Po cemu zakljucujes da bi cak sljedece kvalifikacije bili oko 3. mjesta doduse naravno zavisi od izvlacenja ali Prosinecki je vrlo dobar trener. Ove kvalifikacije bi i Vaha jedva izvuko koji je daleko od Prosineckog ali nije realan kandidat za selektora. Inace se ovdje ne smatra za nekog dobrog znalca, trenera ali siguran sam da dosta ljudi nije uopste vidjelo kako njegova ekipa izgleda na terenu mada me opet cude komentari da je Prosinecki kao i Pape :?
Alessandro Del Piero !

36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

DzemoVoliMarmeladu
Kontakt:

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 20 nov 2014, 00:21

Ja bih da promjenim svoj glas sad kad mozda i postoji sansa da nas Vaha preuzme :mrgreen:
Zadnja izmjena: DzemoVoliMarmeladu, dana/u 20 nov 2014, 00:22, ukupno mijenjano 1 put.

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la staragarda » 20 nov 2014, 00:21

DukeOfWellington je napisao/la:
staragarda je napisao/la:jao,jao...na braniku sehera :roll: ....zli tuzlaci se okupljaju na Tusnju i dozivaju regionalne sukobe :roll: :roll: ...kolko se uvlacis u pakas ovima iz sehera mozda ti ovi forumasi iz sarajeva kupe kakvu garsonjeru pa da konacno odselis iz svoje kasabe...do tad..postedi nas svojih premudrih komentara o zlim tuzlacima,sviju ti

Nećemo tako. Po garsonjera i u Šeheru i u Tuzli i u Kasabi. I u jednom i u drugom i u trećem ima i više nego dovoljno kockastih glava za ismijavanje.

e onda nam je drago i zbog tebe i zbog tvojih garsonjera,malo je rec....Amav je odlican izbor....jedini problem bi bio kako utrpat leotar u nasu kvalifikacijsku grupu :roll: :roll:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Kompromis i 12 gostiju.