Koga nakon Sušića?

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

Jeste li zadovoljni izborom novog selektora?

Da
60
73%
Ne
22
27%

Ukupno glasova: 82

Kvota
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Kvota » 21 nov 2014, 23:36

tuzlak1987 je napisao/la:Gledaj samo koji glasovi za Osima ispred nekih renomiranih imena kao Vaha i Bajevic.. Pa te ljude treba u startu na ignore samo. Gori su od Rabije sinoc sto hoce nazad Safeta..

MA CARE BOLI NJIH RACKU ZA REPKOM ! OVO JE BOLEST!!! Halo ljudi evropa i svijet nisu kupus liga !

mirzatele
x 39
Kontakt:

Post Postao/la mirzatele » 21 nov 2014, 23:37

Sabinho je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:yebote kakva se imena vrte, tacno ako ne bude Vaha, potpuno mi je svejedno ko ce biti, jer od ovih imena sto se najvise spominju svaki je prelos

Ne mora znaciti prijatelju. Nikad ne znas kako ce ekipa reagovati na novog trenera ma kakav god bio, mozda bas neko ko se manje prizeljkivao sjedne na selektorsku klupu i napravi odlicne rezultate.

Ne kazem da nece, ali, ako nije Vaha, sasvim mi je svejedno: Amar, Faruk ili Mesa

harixs
Kontakt:

Post Postao/la harixs » 21 nov 2014, 23:39

Goalgetter je napisao/la:1. Vaha
2.
3.
4.
5. Prosinecki/Osim
6. Bazdarevic
7. Hadzibegic
8. Matthäus

Moj poredak.

kad malo bolje prokontas taj broj 2. smo vec imali ;) na klupi :)

Kvota
Kontakt:

Post Postao/la Kvota » 21 nov 2014, 23:39

mirzatele je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:yebote kakva se imena vrte, tacno ako ne bude Vaha, potpuno mi je svejedno ko ce biti, jer od ovih imena sto se najvise spominju svaki je prelos

Ne mora znaciti prijatelju. Nikad ne znas kako ce ekipa reagovati na novog trenera ma kakav god bio, mozda bas neko ko se manje prizeljkivao sjedne na selektorsku klupu i napravi odlicne rezultate.

Ne kazem da nece, ali, ako nije Vaha, sasvim mi je svejedno: Amar, Faruk ili Mesa

+1

calcio
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Post Postao/la calcio » 21 nov 2014, 23:44

velez_mostar je napisao/la:
calcio je napisao/la:
Nemoj mi stavljati rijeci u usta, ja nisam nikad tvrdio da je Susic vrhunski strucnjak. Odgovarao sam na gluposti kojih je bilo milion, od Germanije pa do smaranja sa nekim nepozvanim lijevim igracima. Ovdje su prije pola godine od jednog Scuka napravili Svajnstagera, to je samo jedan primjer. "Scuk briljira u Mlada Boleslav a tele vodi pola Germanije na SP", takve stvari su se pisale. Bez ikakvog kontakta sa stvarnosti. Zivis normalan zivot, pratis fudbal kao i svak drugi ali onda udjes na ss.ba forum i moras prihvatiti neku posebnu forumsku realnost gdje se najbolji fudbal na planeti igra u osrednjim klubovima iz osrednjih evropskih liga gdje nasi zaboravljeni virtuozi pruzaju maestralne partije iz godine u godinu i bas je skandalozno sto im Susic nije pruzio sansu da izdominiraju na SP. Ta pola ekipe koju je odveo na Mundijal je svakako tu doslo preko stele iz bratove menadzerske agencije i Susic preko njih uzima ogromne pare (na neki neodredjen i nedefinisan nacin)--
To je otprilike ta forumska stvarnost. Jedini mali problem je to sto nista od toga nije istina u stvarnom zivotu, gdje ja provodim veci dio svog zivota, pa sam zbog toga cesto bio prinudjen odgovoriti na takve gluposti.

Ne stavljam ti rijeci u usta, sam si godinama podrzavao Safeta Susica, samim tim i njegove metode vodjenja reprezentacije, kao i takticke zamisli (valjda to ide jedno s drugim), dok sam ja uvijek tvrdio da je supljak, i to je dokazano bezbroj puta.
I ti tvrdis da imas fudbalsko znanje u malom prstu!?

Budimo realni, ne treba ti pretjerano znanje da skontas da je Susic prilagodjavao formaciju TSS-u, da je igrao dijamant koji nam ne odgovara, da je na poziciju lijevog beka (i kad je imao klasicnog) prepustao lijevom ofanzivnom igracu, i da je na desnu stranu gurao Vrsajevica koji je sve, samo nije bek.

Znaci, 2 napadaca koji su igraci kaznenog prostora, 2 beka koji to nisu, i u sredini Medunjanin, TSS, Pjanic i Besic, ne zna se ko je sporiji, i samo jedan od njih zatvara u fazi odbrane, i na taj nacin smo bili vise nego ranjivi, i to je razlog zasto je tvoj ljubimac imao ovakve rezultate, a ti ga podrzavao u svemu tome.

Priznaj sebi, a i nama da si cijelo vrijeme trolao, da si bio i bezobrazan, i da si lagao kad je u pitanju Susic, barem to mozes, pa cemo ti oprostiti sto se ne razumijes u fudbal, i sto ti je vjerovatno neki pitar iz familije pricao kako je Susic bio igracina, a tebi bilo dovoljno da sve njegove gluposti opravdavas.

Ko god kaze da je Safet Susic BILO STA pozitivno uradio za reprezentaciju, taj veze s mozgom nema!
Nema nikakve zasluge za odlazak na SP, i cak da si i ti bio na njegovom mjestu nasli bi se na velikom takmicenju iz vise razloga, a o tome ti mogu drugi put.

Safet Susic je bio velika kocnica da BiH reprezentacija napravi velike stvari, da je na njegovom mjestu bio bilo ko ko se barem malo razumije u moderan fudbal mi bi igrali bitnu rolu na SP, a ove kvalifikacije bi bile smijesne..kvalifikacije za Euro prije toga bi prosli glatko i ne bi ni igrali baraz u kojem su nas Portugalci tamburali, a teletina posmatrala nijemo i divila se potezima Nanija i Ronalda.

Jos jedan savjet, postedi nas svojih prijedloga za selektora, ovo sto sada potenciras je skoro lose kao svo trolanje kojim si dizao Susica u nebesa, Amar Osim je najgori konkurent za poziciju selektora iz vise razloga, a jedan je onaj koji je napravio losu atmosferu dok je Susic bio tu, zove se nepotizam (bio tu ili ne, Amar je sin Ivice Osima, i nikako nije dobro za ekipu).

Necu se sad opet vracati na te pojedinacne stvari kao sto su broj napadaca, lijevih bekova, Avdiju Vrsajevica i slicno. Toliko smo puta to sve prezvakali da mi se vise popelo na vrh glave.
Ti i mnogi drugi ste reagovali instiktivno, umjesto da pogledate na situaciju malo vise analiticki. Vi ste njega htjeli mjenjati u sred kvalifikacija u kojim smo od pocetka do kraja bili na prvom mjestu. Vi ste njega htjeli mjenjati nakon prve prijateljske utakmice posto smo osigurali historijski plasman na SP. Vi ste njega htjeli mjenjati tokom priprema za nas prvi nastup na SP. To ne ide tako. Nismo Obala Slonovace da urucimo otkaz selektoru koji nas je odveo na SP. Zbog svega ucinjenog zasluzio je ostati najmanje do kraja SP. Kredit je zaradio. Nijedan ozbiljan savez ga ne bi mjenjao kada ste ga vi htjeli mjenjati. Znaci tajming vam je bio uzasan. I sva ta prica je postepeno kvarila atmosferu. Bojim se da nije bilo drugih plodova tog vaseg rada. On je na kraju otisao zbog losih rezultata, ne zbog Tina ili Avdije ili vasih kritika. Znaci, analitika, majka....

emil02in
x 6
Kontakt:

Post Postao/la emil02in » 21 nov 2014, 23:45

Kvota je napisao/la:Treba nama selektor iz nase ŠABAN lige koji je uzeo sve sto se moglo uzeti :SVI ZNAMO KAKO!!!
AMAVE DOKRAJCI NAS!
PS:Ivice kud nisi mladji bar 15 godina!!!

Pa ni Ivica nikada nije htio biti selektor BiH,nešto kao Vaha?Uviek je bilo imam posla ili nije vrijeme pa odoh ja u Japan.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

mirzatele
x 39
Kontakt:

Post Postao/la mirzatele » 21 nov 2014, 23:46

A ti ga nisi htio mijenjati ni nakon Nigerije, ni nakon Kipra, Velsa i Izraela

Kvota
Kontakt:

Post Postao/la Kvota » 21 nov 2014, 23:48

emil02in je napisao/la:
Kvota je napisao/la:Treba nama selektor iz nase ŠABAN lige koji je uzeo sve sto se moglo uzeti :SVI ZNAMO KAKO!!!
AMAVE DOKRAJCI NAS!

Pa ni Ivica nikada nije htio biti selektor BiH,nešto kao Vaha?Uviek je bilo imam posla ili nije vrijeme pa odoh ja u Japan.

A znamo zasto!!!

emil02in
x 6
Kontakt:

Post Postao/la emil02in » 21 nov 2014, 23:51

Kvota je napisao/la:
emil02in je napisao/la:
AMAVE DOKRAJCI NAS!

A znamo zasto!!!

Znamo i za VAHU, ali Vahu svi zovu š.up.ak,a za Osima to niko neće reći a razlog isti,zašto?Zato što sve što nema veze sa SA ili Željom sarajevski "novinari" razapinju redom.
Zadnja izmjena: emil02in, dana/u 21 nov 2014, 23:52, ukupno mijenjano 1 put.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

calcio
Kontakt:

Post Postao/la calcio » 21 nov 2014, 23:52

mirzatele je napisao/la:A ti ga nisi htio mijenjati ni nakon Nigerije, ni nakon Kipra, Velsa i Izraela

Nakon SP sam rekao ako ce doci Vaha ili neko slicnog kalibra, ne bih mu produzavao ugovor. Posto nas je Vaha odmah u startu odyeb.. i otisao u Trabzonspor, a drugih realnih opcija nije ni bilo, Susic se cinio kao najbolje rjesenje.

mirzatele
x 39
Kontakt:

Post Postao/la mirzatele » 21 nov 2014, 23:53

calcio je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:A ti ga nisi htio mijenjati ni nakon Nigerije, ni nakon Kipra, Velsa i Izraela

Nakon SP sam rekao ako ce doci Vaha ili neko slicnog kalibra, ne bih mu produzavao ugovor. Posto nas je Vaha odmah u startu odyeb.. i otisao u Trabzonspor, a drugih realnih opcija nije ni bilo, Susic se cinio kao najbolje rjesenje.

Kao sto si rekao, samo se cinio.

calcio
Kontakt:

Post Postao/la calcio » 22 nov 2014, 00:01

mirzatele je napisao/la:
calcio je napisao/la:

Kao sto si rekao, samo se cinio.

I mogao je biti vrlo lako. Margine nisu bile na nasoj strani. Precke, promaseni penali, Asmir prima par golova koje u normalnom slucaju zatvorenih ociju brani, istovremene povrede Dzeke i Ibisevica, Lulic promasuje nemoguce... Peh za pehom.

Kvota
Kontakt:

Post Postao/la Kvota » 22 nov 2014, 00:03

Kvota je napisao/la:
emil02in je napisao/la:
AMAVE DOKRAJCI NAS!

A znamo zasto!!!

Znamo i za VAHU, ali Vahu svi zovu š.up.ak,a za Osima to niko neće reći a razlog isti,zašto?Zato što sve što nema veze
Nema veze to sa Sarajevom! Pogledaj ovaj forum:" ciganluk"!!! Svako guli na svoju stranu pa neka je najgori moj je! Ovu nasu reprezentaciju vise volim od svog kluba i nebi zelio da ovu generaciju igraca dokusuri neka ubleha ! Treba nam uticajan selektor, koji moze igracima nametnuti svoja pravila tj.da ima autoritet! Boli me racku odakle ce biti selektor, bitan je kvalitet , i da se iskoristi ova sjajna generacija igraca koju cemo tesko vise imati

fanatic1991
Kontakt:

Post Postao/la fanatic1991 » 22 nov 2014, 00:08

Goalgetter je napisao/la:1. Vaha
2.
3.
4.
5. Prosinecki/Osim
6. Bazdarevic
7. Hadzibegic
8. Matthäus

Moj poredak.

+1

@tuzlak1987
pa obojica su rekla da nece (sa tim da je Vahid rekao da su male sanse a ovaj drugi nece sigurno)
I dont have a singnature:(
Can i have yours?

anonymousHD
x 10
Kontakt:

Post Postao/la anonymousHD » 22 nov 2014, 00:09

Samo Amar, idemo Osime!

bandit
Kontakt:

Post Postao/la bandit » 22 nov 2014, 00:46

calcio je napisao/la:On je na kraju otisao zbog losih rezultata, ne zbog Tina ili Avdije ili vasih kritika. Znaci, analitika, majka....

losi rezultati => losa taktika => losa selekcija ... :zviz:

ado19211

Post Postao/la ado19211 » 22 nov 2014, 00:49

evo da gledamo ovako:

npr. na kraju se ostalo izmedu osima ili prosineckog, pola ovo ruralnog dijela BIH bi izabrala prosineckog jer kao oni znaju da on valja.

eh, samo iz tog razloga bih volio da amar bude, pa da onda imaju bas sta srati. nije to vise u pitanju da se gleda realno, strucno, nego papak dode, on je negdje cuo da amar ne valja iako je osvojio sve sto se moze u BIH, napravio 10 rekorda, ali koga briga za to, ovo je kukuruz liga ne vrijedi.

onda ga pitas hajd mi navedi sta su osvojili susic, hadzibegic, prosinecki, barbarez, papak ce baciti neku 10 temu nevezano za tu. jer papak zna da amar nije strucan, ali zna da je strucan prosinecki.

ovdje nisam naveo vahu, bajevica jer oni u ovoj situaciji nece htjeti preuzeti repku koliko god neko mislio da postoje sanse jer nisu budale da preuzima sranja susica, da ga sutra ljudi pljuju.

ali, dobro da mi neko kaze amar mu odvratan, ruzan, ruzno se ponasa shvatio bih, ali kad kaze da nije strucan povraca mi se u kakvoj mi drzavi zivimo.

evo susic je pitar nikad nisam cuo nijednog zeljovca da kaze nesto kakav on pitar, koga je vodio prije i slicno.

onda jos gore dodi neki iz kamenjara naravno mostar, i banalizuje stvari tipa ovi sarajevski. pa buraz citaj mostarski, kani se onda sarajeva. sta ti ja mogu sto je to centar, nismo krivi ni ti, a ni ja nego se slozi s tim, i zivi, s ne naprdivati.

Elegant
Kontakt:

Post Postao/la Elegant » 22 nov 2014, 00:57

Amar Osim bi nas preporodio, siguran sam da bi on to sve poslozio kako treba ! Nevjerovatno koliko dusmana Zeljeznicara, to je glavni problem Amara.

Mostarci na aparatima, Vaha nas nece, a Barbareza realno nije rjesenje a niti ga bilo ko od medija spominje niti se on javio. Isto kao ovaj Šener sto zeli da vodi a realno nije za toga.

Najvjerovatnije ce to biti Bazdarevic ili Hadzibegic, pa tek onda Amar.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

STEVIE
Kontakt:

Post Postao/la STEVIE » 22 nov 2014, 00:58

Elegant je napisao/la:Mostarci na aparatima, Vaha nas nece, a Barbareza realno nije rjesenje a niti ga bilo ko od medija spominje niti se on javio.

ti si jedan obicni bijedni kompleksas. pozdrav iz mostara.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

samo_lijevo
Kontakt:

Post Postao/la samo_lijevo » 22 nov 2014, 01:05

Elegant je napisao/la:Amar Osim bi nas preporodio, siguran sam da bi on to sve poslozio kako treba ! Nevjerovatno koliko dusmana Zeljeznicara, to je glavni problem Amara.

Mostarci na aparatima, Vaha nas nece, a Barbareza realno nije rjesenje a niti ga bilo ko od medija spominje niti se on javio. Isto kao ovaj Šener sto zeli da vodi a realno nije za toga.

Najvjerovatnije ce to biti Bazdarevic ili Hadzibegic, pa tek onda Amar.

Amave,spasi nas!
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: ASD, DaVinci, neso, Sheyi i 9 gostiju.