Koga nakon Sušića?

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

Jeste li zadovoljni izborom novog selektora?

Da
60
73%
Ne
22
27%

Ukupno glasova: 82

Bosniacum Lilium
x 8
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 24 nov 2014, 02:36

Bazdarevic.
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala. Prvi alkoholičar ekipe - Kawhi

kokakolas
Kontakt:

Post Postao/la kokakolas » 24 nov 2014, 03:37

Teško je biti pametan... Ogromna je stvar što je Vahid uopšte pristao na sastanak, jer svi znamo kako je kategoričan. Kada za nešto ne postoji interes sa njegove strane, on to odmah kaže i to kristalno jasno. Velika je stvar što je pristao na razgovor sa savezom i sada mislim da se samo moramo nadati Begićevom pregovaračkom umijeću.

A računica... računica je jasna. Ponuditi mu apsolutno sve što mu srce poželi ;)
"...i zaista, Sušić je iznenadio. Ne samo Nigerijce, već i cijeli nogometni svijet tako što je u najvažnijoj utakmici u povijesti reprezentacije na travnjak poslao sastav bez lijevog beka..."

Don't raise your voice, improve your argument.

dubrovnik
Kontakt:

Post Postao/la dubrovnik » 24 nov 2014, 09:46

Ode li u Dinamo nakon svega sto mu se tamo desilo umjesto u repku BIH moralna je nula. U tom slucaju meni postaje veca negativnost od Susica i njegov angazman u repki poslije toga vise nikad ne bi zatrazio.

BozePetra
Kontakt:

Post Postao/la BozePetra » 24 nov 2014, 10:08

Vaha me poceo nervirati sa svojim neckanjem! :evil: Neces? Ok, idemo dalje.

Meni je ok bilo ko od preostalih 5 kandidata, mada nekako mislim da ovoga puta priliku treba Bazdarevicu dati.
#Salihović

Hendo
Kontakt:

Post Postao/la Hendo » 24 nov 2014, 10:17

Vaha je uvujek bii nula kao covjek samo ste vi jos zeleni da to shvatite.
Kocka je bačena

emil02in
x 6
Kontakt:

Post Postao/la emil02in » 24 nov 2014, 10:24

Kako je ljudino more'l se s.r.a.t. po ljudima preko tastature.:!:
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

emil02in
x 6
Kontakt:

Post Postao/la emil02in » 24 nov 2014, 10:31

Hendo je napisao/la:Vaha je uvujek bii nula kao covjek samo ste vi jos zeleni da to shvatite.

[quote="emil02in"]Kako je ljudino more'l se s.r.a.t. po ljudima preko tastature.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

tuzlak1987
x 11
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 nov 2014, 10:53

Ma pusti njega, njemu je bitno samo da bude Sarajlija...Susica je branio kao da mu je otac.

spursman
Kontakt:

Post Postao/la spursman » 24 nov 2014, 11:04

Mislim da Vaha ovako razmišlja, male su šanse da se izbori Euro, tako da bi na klupi morao ostati najmanje 4 godine, a 4 godine je puno i za to vrijeme bi mogao zaraditi puno više novaca negdje drugo.
audere est facere!

emil02in
x 6
Kontakt:

Post Postao/la emil02in » 24 nov 2014, 11:30

E hebo te život svi bolje znaju i od Vahe šta želi,kako razmišlja i gdje će biti trener?
Kad još tome pridodaš naše "novinare" koji bi za bolju čitanost,gledanost ili broj like-ova i guzice dali a ne napisali nešto što nije istina,onda šta tek možemo očekivati od ovih uhljuba u savezu?
Lijepo je rečeno da čovjek dolazi sutra na razgovor u savez,i šta tu nije jasno?
Ljudi ako sad ne dobijemo stručnjaka da nas oživi,ostat ćemo običan prosjek godinama.Nadam se da i savez to zna,jer će i oni ostati kratkih rukava bez velikih takmičenja.

Batko
Kontakt:

Post Postao/la Batko » 24 nov 2014, 11:54

dubrovnik je napisao/la:Ode li u Dinamo nakon svega sto mu se tamo desilo umjesto u repku BIH moralna je nula. U tom slucaju meni postaje veca negativnost od Susica i njegov angazman u repki poslije toga vise nikad ne bi zatrazio.

Podapisujem...

HarisHelic
Kontakt:

Post Postao/la HarisHelic » 24 nov 2014, 11:54

spursman je napisao/la:Mislim da Vaha ovako razmišlja, male su šanse da se izbori Euro, tako da bi na klupi morao ostati najmanje 4 godine, a 4 godine je puno i za to vrijeme bi mogao zaraditi puno više novaca negdje drugo.

Prljave ti kasike Dzemila. De der, u prodavnicu prvo, po jedan Liqui Moly pa operi kasike pa ih razbacaj ponovo. Onda dodji i napisi komentar, da vidimo kakav ce onda biti.

Bosniacum Lilium
x 8
Kontakt:

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 24 nov 2014, 11:55

Kunete se u Vahu ko da nema drugog. Neću reci sto je Hendo rekao, ali ima tu svega

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala. Prvi alkoholičar ekipe - Kawhi

Elegant
Kontakt:

Post Postao/la Elegant » 24 nov 2014, 12:06

tuzlak1987 je napisao/la:Ma pusti njega, njemu je bitno samo da bude Sarajlija...Susica je branio kao da mu je otac.

Koga to imamo da je adekvatno rjesenje a da nije sarajelija sem Vahida, Bajevica koji su mostarci ?

Ostaje nam jedino stranac, jer u BiH nemamo drugih.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

HarisHelic
Kontakt:

Post Postao/la HarisHelic » 24 nov 2014, 12:09

Bosniacum Lilium je napisao/la:Kunete se u Vahu ko da nema drugog. Neću reci sto je Hendo rekao, ali ima tu svega

Ti si srao po Safetu ko niko. Sad se vec spremas da seres i po Vahi?
Sta je razlog tome?

Kompleks nize vrijednosti, manjak kucnog odgoja i kulture, manjak znanja o sportu ili nesto drugo? :kafa:

Bosniacum Lilium
x 8
Kontakt:

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 24 nov 2014, 12:12

HarisHelic je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la:Kunete se u Vahu ko da nema drugog. Neću reci sto je Hendo rekao, ali ima tu svega

Sta je razlog tome?

Kompleks nize vrijednosti, manjak kucnog odgoja i kulture, manjak znanja o sportu ili nesto drugo? :kafa:

Pomiješao si me s nekim. Ja sam uvijek bio objektivan kad je Safet u pitanju, a u zadnje vrijeme i nisam pisao na forumu. Vaha je meni tek treći izbor

HarisHelic
Kontakt:

Post Postao/la HarisHelic » 24 nov 2014, 12:17

Bosniacum Lilium je napisao/la:
HarisHelic je napisao/la:

Sta je razlog tome?

Pomiješao si me s nekim. Ja sam uvijek bio objektivan kad je Safet u pitanju, a u zadnje vrijeme i nisam pisao na forumu. Vaha je meni tek treći izbor

Mislim da nisam tebe pomjesao ni sa kim. A ti to dobro i znas da nisam samo se pravis nevjerni Toma. Ako ti ista znaci, napisat cu samo facebook i sport/ba. :kafa:

Bosniacum Lilium
x 8
Kontakt:

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 24 nov 2014, 12:20

Ništa mi ne znaci. Navedeni portal ne čitam, nisam ga ni lajkao na fb. Očito je ova prozivka na nekoj ličnoj osnovi

Go Meša :bih:

SjeverniVjetar

Post Postao/la SjeverniVjetar » 24 nov 2014, 12:24

Situacija u drzavi je prekomplikovana, u savezu sjede ljudi koji nemaju , i ne zasluzuju povjerenje.
Vaha ima pravo da kaze da ne moze i ne zeli da radi kod nas.
Sada je pitanje da li ce on tu situaciju iskoristiti da nas skine ili stvarno nema potrebne uslove!?
U svakom slucaju, ne treba ga osudjivati, covjek ima izbor i iskoristice ga. Vecina imena koja se nude(i domaci i strani),su u silaznoj trenerskoj putanji i tesko da mogu naci dobar trenerski posao, zato se vjerovatno i nude.

HarisHelic
Kontakt:

Post Postao/la HarisHelic » 24 nov 2014, 12:25

Bosniacum Lilium je napisao/la:Ništa mi ne znaci. Navedeni portal ne čitam, nisam ga ni lajkao na fb. Očito je ova prozivka na nekoj ličnoj osnovi

Go Meša :bih:

Nikada ne prozivam nikoga na licnoj osnovi. Samo sam zapazio isti fol i nacin komentarisanja u komentarima na tom portalu i ovdje. Nista drugo.

Nemoj da se uvrijedis. :kafa:

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: ASD, DaVinci, neso, Sheyi i 8 gostiju.