Koga nakon Sušića?

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Jeste li zadovoljni izborom novog selektora?

Da
60
73%
Ne
22
27%
 
Ukupno glasova: 82

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61445
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Virtu4l » 25 nov 2014, 12:24

SjeverniVjetar je napisao/la:Ne mozemo odmah, na suho, opaliti po novom selektoru.
Vidjećeš za mjesec dana da možete.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AW: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Goalgetter » 25 nov 2014, 12:27

Jel Vaha stigao u BiH?

Sent from my GT-I9300 via Tapatalk

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la FliX » 25 nov 2014, 12:27

Ja sam za Morza. Nek bude pomocnik pomocnika od pomocnog trenera. :D
Uglavnom nek samo bude prisutan, nek se fura da je neki hakurik u repci, a najbitnije je da je tu, da mu (kao i uvijek) mozemo dobacivat.

Morz, ako ne mozes biti pomocnik pomocnika od pomocnog trenera, onda barem lopte dobavljaj :pray: . Najbolje tamo ispod juga, tu ces imati najbolju podrsku :clap:

master44
Postovi: 876
Pridružen/a: 28 feb 2010, 12:48
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la master44 » 25 nov 2014, 12:30

Kad vidim kakvih mentola ovdje ima i sta sve pisu protiv kandidata a nisu ni usli u uzi krug a kamoli izabrani onda je svejedno ko ce biti. Nismo mi ni zasluzili boljeg od Susica.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la SjeverniVjetar » 25 nov 2014, 12:34

master44 je napisao/la:Kad vidim kakvih mentola ovdje ima i sta sve pisu protiv kandidata a nisu ni usli u uzi krug a kamoli izabrani onda je svejedno ko ce biti. Nismo mi ni zasluzili boljeg od Susica.
Dobro , nisu ni navijaci krivi...uvijek ce biti kritika , protiv svakoga. Susic je dobio i prokockao sve kredite , strpljenje. Navijaci su imali i previse trolerancije za njega i savez.... Ako izaberu nesto slicno i dozvole da radi kao Susic, onda nam i ne treba reprezentacija.

Avatar
BozePetra
Postovi: 824
Pridružen/a: 23 nov 2014, 20:47
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la BozePetra » 25 nov 2014, 12:36

Vahu više ne bi trebalo nagovarat, s ovim moljakanjem bi on bio potpuno amnestiran od grešaka i neuspjeha, bilo bi "fino sam vam rekao, a vi navalili".

Magath je druga opcija i mislim da su igrači za Magatha. I ne bi se on tek tako prijavio za poziciju da nije bilo nekih razgovora, a znamo ko ga je mogao zvati...

Onda Meša - imao je sjajnu igračku i solidnu trenersku karijeru, a i srčan je i motivisan. I šta ako je pljunuo protivnika onomad kao igrač, bolje to, nego da ko Sušić prešuti čitavu utakmicu, sve gori, sve se raspada, a on prekrstio ruke i škilji ispod naočala, bježi bolan. Bolje da je i Safet nekog pljunuo pa da znamo da mu je bar malo stalo...
#Salihović

Avatar
rishaaa
Postovi: 1431
Pridružen/a: 27 sep 2014, 17:55
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la rishaaa » 25 nov 2014, 12:45

Ma Vaha ili Magath... Ove legende Želje,Sarajeva tj legende komunizma prekrižit! Nek vode k'o i do sad klubove iz 2 Francuske lige,jednog takvog smo imali na klupi,drugi nam ne treba! Ako savez naravno konta ozbiljno,izabrat ce i ozbiljnog selektora,a ako budu vođeni čaršijom,eto nama Baždarevića ili Hadžibegića... A oni bi gledali da ne uvrijede Papetov izbor igrača i eto Hajdukovaca ponovo u repki...
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la SjeverniVjetar » 25 nov 2014, 12:49

rishaaa je napisao/la:Ma Vaha ili Magath... Ove legende Želje,Sarajeva tj legende komunizma prekrižit! Nek vode k'o i do sad klubove iz 2 Francuske lige,jednog takvog smo imali na klupi,drugi nam ne treba! Ako savez naravno konta ozbiljno,izabrat ce i ozbiljnog selektora,a ako budu vođeni čaršijom,eto nama Baždarevića ili Hadžibegića... A oni bi gledali da ne uvrijede Papetov izbor igrača i eto Hajdukovaca ponovo u repki...
Ko god dodje , od domacih selektora, vjerovatno ce pozvati TSS, iz solidarnosti prema bivsem. Tako to kod nas hoda, samo se bojim da se ne nastavi praksa kao u Susicevo veijeme, da se kupe novinari i nastavi sa bezobrazlukom, protiv logike.

Avatar
Trinity74
Postovi: 98
Pridružen/a: 03 nov 2011, 14:23
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Trinity74 » 25 nov 2014, 13:09

Virtu4l je napisao/la:
SjeverniVjetar je napisao/la:Ne mozemo odmah, na suho, opaliti po novom selektoru.
Vidjećeš za mjesec dana da možete.
Kladimo se u šta hoćeš, nakon prvog preliminarnog spiska slijedi paljba po novom selektoru ma ko god to bio. Naći će se nove riječi i novi nadimci tipa, teletina, govedina, srneća leđa, teleći paprikaš itd itd itd ....

Avatar
rishaaa
Postovi: 1431
Pridružen/a: 27 sep 2014, 17:55
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la rishaaa » 25 nov 2014, 13:14

Nije problem imati ni Avdiju ni Tinu u ekipi ili Hadžića... Al' problem je kad te počne ubjeđivat da im je mjesto u prvih 11 ili da su među najbolja 24 igrača koje BIH ima :facepalm: Neka ih na klupi,oni nema šanse da mogu zauzeti mjesto u prvih 11 na bilo koju poziciju da ih stavi,ko god bio selektor! Jedino je bitno da nam igra najboljih 11 utakmice,a ne neke izmisljene taktike i pozicije igrača,pa ti Medunjanin,Mujdža,Salihović ili Kolašinac završe na klupi!!!
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

Avatar
avlami97
Postovi: 2514
Pridružen/a: 19 sep 2010, 10:33
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la avlami97 » 25 nov 2014, 13:22

anel81m je napisao/la:
emil02in je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Vaha za Klix.ba: Nisam kandidat za selektora BiH
NORMALNO DA NIJE,PA ON JE JEDINI KOJI SE NE GURA VEĆ KOJEG TRAŽE I ZATO NIJE KANDIDAT
Nemožeš pojedincima objasniti neke stvari kad im je inteligencija na nivou jedne bukve.A novinari izvuku nešto iz kontesta i ov ko muhe na ****.
Vaha je isključivo to izjavio jer se nije kandidirao, dok su svi ostali podnjeli kandidaturu.Vahu traže iz saveza i ubjeđen sam da će Vahini zahtjevi biti da mu se niko ne mješa u posao, a da pare nisu bitne!Ja mislim da će naš trenutno daleko najbolji trener preuzeti repku, samo ako ovi pristanu na to!
Ovi Baždarevići, Osimi, Hadžibegići i ostali su obični ljudski šljam tipa Safet Sušić i slični!!!
AMAR OSIM NIJE PODNIO KANDIDATURU ZA SELEKTORA. Njega su iz Saveza kontaktirali, ali nije podnio kandidaturu i nije rekao ni DA ni NE, nešto slično kao Vaha. Istine radi. :bih:
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la FliX » 25 nov 2014, 13:25

Ne znam da li ce podrzavati Tinu, ali znam da ce podrzavat: Begovica, Kolasinca, Spahica, Bicakcica, Mujdzu, Zukanovica, Pjanica, Medunjanina, Besica, Lulica, Hajrovica, Dzeku, Ibisevica i mozda samo jos pokojeg preskocio, a ovo ostalo nekad ce igrat Murta, a nekad Kurta :kafa:

Avatar
logme
Postovi: 168
Pridružen/a: 19 apr 2010, 19:26
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la logme » 25 nov 2014, 13:32

SjeverniVjetar je napisao/la:
Ko god dodje , od domacih selektora, vjerovatno ce pozvati TSS, iz solidarnosti prema bivsem. Tako to kod nas hoda, samo se bojim da se ne nastavi praksa kao u Susicevo veijeme, da se kupe novinari i nastavi sa bezobrazlukom, protiv logike.
Po meni TSS uopšte nije loš igrač. Vjerujem da će i dalje biti na spisku. Sušiću nije problem bio TSS (izuzev prezimena), gomilu drugih gluposti je napravio.

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la emil02in » 25 nov 2014, 13:47

Halooooo ljudi,mi pričamo o reprezentaciji BiH!Pa nismo mi humanitarna ustanova,ovo je prvi put da možemo dobiti selektora koji ima i druge ponude za posao(Vaha,Magat),a ne da izaberemo onekoji ne rade već godinama.
Puno se ovdje piše o VAhi,vaki je naki je vaga ponude a neće kod nas.Evo sad jedno pitanje za sve:
Koji je to trener bio selektor BiH a da je imao drugu zvaničnu opciju tj. ponudu na stolu?Koliko ja znam Vaha ima pored naše još 3 ponude(Egipat,Bastija,Dinamo) i šta je tu loše ako izabere onu koju smatra najboljom po njega?
Pustite tu priču o patriotizmu,meni je taj patriotizam uzeo najbolje godine života,i sad šta?
koliko bi se vas vratilo iz "dijaspore" da radi u BiH za puno puno manje novce i puno više problema?
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la SjeverniVjetar » 25 nov 2014, 13:53

emil02in je napisao/la:Halooooo ljudi,mi pričamo o reprezentaciji BiH!Pa nismo mi humanitarna ustanova,ovo je prvi put da možemo dobiti selektora koji ima i druge ponude za posao(Vaha,Magat),a ne da izaberemo onekoji ne rade već godinama.
Puno se ovdje piše o VAhi,vaki je naki je vaga ponude a neće kod nas.Evo sad jedno pitanje za sve:
Koji je to trener bio selektor BiH a da je imao drugu zvaničnu opciju tj. ponudu na stolu?Koliko ja znam Vaha ima pored naše još 3 ponude(Egipat,Bastija,Dinamo) i šta je tu loše ako izabere onu koju smatra najboljom po njega?
Pustite tu priču o patriotizmu,meni je taj patriotizam uzeo najbolje godine života,i sad šta?
koliko bi se vas vratilo iz "dijaspore" da radi u BiH za puno puno manje novce i puno više problema?
Upravo tako, ni jedan , dosadasnji selektor BiH, nije imao bolju ponudu na stolu, cak sta vise, vecina nisu mogli naci ni blizu atraktivan posao kao biti selektor Bih,vjerovatno ni bolje placen.
Vaha je ,trenutno, jedini trenera cija su imena u opticaju, a kojem je trenerska karijera u usponu i koji ima ponude, cak i visemilionske. Logicno je da se necka, vecina , u takvoj situaciji, ne bi ni prisla blizu nase reprezentacije.
Dobro primijeceno u vezi patriotizma :thumbup:

Avatar
BozePetra
Postovi: 824
Pridružen/a: 23 nov 2014, 20:47
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la BozePetra » 25 nov 2014, 14:00

Ma zaboravite tu priču o patriotizmu, to se ne jede. Fudbal je biznis, prvo pare na sto!
#Salihović

Avatar
BozePetra
Postovi: 824
Pridružen/a: 23 nov 2014, 20:47
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la BozePetra » 25 nov 2014, 14:18

Eno sad vijest da su se prijavili Štimac i Okuka, ovo postaje cirkus :crazy:
#Salihović

Avatar
povratakotpisanih
Postovi: 353
Pridružen/a: 08 mar 2014, 09:25
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la povratakotpisanih » 25 nov 2014, 14:27

Gledajuci sve ove kandidate koji su u opticaju po meni bi rang lista bila sljedeca: 1.Halilhodžić, 2.Magath, 3. Rajevac.

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la propuh » 25 nov 2014, 14:27

logme je napisao/la:
SjeverniVjetar je napisao/la:
Ko god dodje , od domacih selektora, vjerovatno ce pozvati TSS, iz solidarnosti prema bivsem. Tako to kod nas hoda, samo se bojim da se ne nastavi praksa kao u Susicevo veijeme, da se kupe novinari i nastavi sa bezobrazlukom, protiv logike.
Po meni TSS uopšte nije loš igrač. Vjerujem da će i dalje biti na spisku. Sušiću nije problem bio TSS (izuzev prezimena), gomilu drugih gluposti je napravio.
On je bio njegov najveci problem, zbog tog malog su se igraci uzjebali jos na prijateljskoj protiv Egipta i tu je kulminiralo sve a naredne utakmice su samo posljedice toga.
Da je on bratica i ekipu pozvao nakon svjetskog vjerovatno nebi ni doslo do svih tih problema u repci, ali 3-4 igraca su u Brazil otisli itekako nezasluzeno jos su i dobili veliku minutazu.
Naredni selektor ako hoce mir u repci svakako treba sa spiska izostaviti 3-4 imena koje je tu tele naguralo svojom tvrdoglavosti, a ti igraci trebaju na terenu da propisaju krv i dokazu se da bi se vratili u repku a ne na mala vrata da ih se gura.
I svi kandidati za selektora imaju itekako autoriteta s izuzetkom Hadzibegica jer je on vec bio tu i ne treba se vracati na nekoga ko nista nije svojevremeno doprinjeo.
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la bvb » 25 nov 2014, 14:27

Ovaj Okuka bi nas preporodio.

slika

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada i 37 gostiju.