Koga nakon Sušića?

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

Jeste li zadovoljni izborom novog selektora?

Da
60
73%
Ne
22
27%

Ukupno glasova: 82

Honorar
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Honorar » 26 nov 2014, 12:44

Head je napisao/la:
Honorar je napisao/la:Sta prica ovaj glava(Head), ko dobija karte "djabe"? Neznalica si ko i taj sto ga branis

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Hoces reci da BHF nema zagarantovan broj karti za svaku utakmicu repke u Zenici koje ih cekaju ako treba do sat vremena prije utakmice?

Ceka ih onoliko karata koliko su platili isto kao sto cekaju Armiju zmajeva i sva druga udruzenja navijaca koji na vrijeme predaju zahtjev. A razlika izmedju dzabne karte i placene karte je ogromna, zato sam reagovao na tvoj post

skyisthelimit

Post Postao/la skyisthelimit » 26 nov 2014, 12:51

velez_mostar je napisao/la:Vracaj Teletinu, boljeg ova nakarada od drzave ne zasluzuje!

Sta ti je on koji q sad kriv ? Hoces vrhunskog strucnjaka a da mu asistent bude neki Nestorovic ili Tulic koji osim sto nisu ni "s" od strucnjaka ovu drzavu ne smatraju svojom.
15.10 - 15.06 ...

emil02in
Kontakt:

Post Postao/la emil02in » 26 nov 2014, 12:53

bordobijeli je napisao/la:vi kao da zivite u londonu a ne BIH pa ne znate kako stvari idu kod nas pa jednotavno tako je drzava uredjena da sva tri naroda moraju imati svugdje predstavnika pa tako i u na klupi reprezentacije . zalosno jest ali to se mora shvatiti prije ili kasnije ko god da je na celu saveza mora da radi po tom sistemu . i u takvom okruzenju mi dodjemo u top 20 reprezentacija i plasiramo se na SP al nekima je to kao normalna stvar i vrjedjaju safeta kako je nesposoban i kriminalac itd :oops:

Onda ne očekujte da dobijemo za selektora nekog ko je sposoban već PODOBAN!
Zamisli selektor Magat pomoćnik Tulić :urnebes: :urnebes:
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

bordobijeli
x 16
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 26 nov 2014, 12:59

emil02in je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:vi kao da zivite u londonu a ne BIH pa ne znate kako stvari idu kod nas pa jednotavno tako je drzava uredjena da sva tri naroda moraju imati svugdje predstavnika pa tako i u na klupi reprezentacije . zalosno jest ali to se mora shvatiti prije ili kasnije ko god da je na celu saveza mora da radi po tom sistemu . i u takvom okruzenju mi dodjemo u top 20 reprezentacija i plasiramo se na SP al nekima je to kao normalna stvar i vrjedjaju safeta kako je nesposoban i kriminalac itd :oops:

Onda ne očekujte da dobijemo za selektora nekog ko je sposoban već PODOBAN!
Zamisli selektor Magat pomoćnik Tulić :urnebes: :urnebes:

slazem se da je to smijesno ali i dosad je tako bilo muzurovic selektor baka pomocni ,baka selektor enver maric pomocni ,pape selektor borce i piplica pomocni itd nebi bas rekao da su ovi svi bili podobnji ali kao sto napisa nazalost takva je situacija u drzavi to je sad tako .

tuzlak1987
x 6
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 nov 2014, 13:04

Sta mislite o Milovanu Rajevcu? Interesuje me bas misljenje ...

emil02in
Kontakt:

Post Postao/la emil02in » 26 nov 2014, 13:05

Ja samo tvrdim da na taj način ne možemo dobiti vrhunskog trenera,već nekog da sebi digne rejting ili nekog ko ne može nigdje da dobije angažman.

bordobijeli
x 16
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 26 nov 2014, 13:20

emil02in je napisao/la:Ja samo tvrdim da na taj način ne možemo dobiti vrhunskog trenera,već nekog da sebi digne rejting ili nekog ko ne može nigdje da dobije angažman.

ma normalno da nije dobro, selektor nase reprezentacije mora biti spreman na kompromis to je jednostavno tako ako vaha bude selektor pmocnici ce biti srbin i hrvat to su problemi naseg saveza i drzave a ne safet susic .tako isto igraci koji se pozivaju mora biti svih nacionalnosti cimirot,dujkovic,zakaric su kvalitetni igraci ali i zbog ovog razloga koji sam gore naveo ,tako su i prije bili u reprezentaciji igraci tipa mulina,kekez,crnogorac,klaic,grujic itd .jednostavno pozoves 18 najbolji a ostalo je kompromis e sad je pitanje koliko vaha i slicni njemu s jakim stavaom zele kompromise .opet ponavljam nam je pape za sve kriv a ovo su puno veci problemi od poraza od izraelai cipra. toliko emisija na tv i portala a niko se nije dotakao ovog problema to se gura pod tepih a bitno je pljuvat po safetu i o tome tarlahat .

emil02in
Kontakt:

Post Postao/la emil02in » 26 nov 2014, 13:34

tuzlak1987 je napisao/la:Sta mislite o Milovanu Rajevcu? Interesuje me bas misljenje ...

Dobar trener.

tuzlak1987
x 6
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 nov 2014, 13:36

emil02in je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Sta mislite o Milovanu Rajevcu? Interesuje me bas misljenje ...

Dobar trener.

I po meni je dobar, a jos je sa naseg govornog podrucja..

emil02in
Kontakt:

Post Postao/la emil02in » 26 nov 2014, 13:39

tuzlak1987 je napisao/la:
emil02in je napisao/la:

Dobar trener.

I po meni je dobar, a jos je sa naseg govornog podrucja..

Eto dokle je došlo kriza novca u savezu,pa i FSRS predlaže dobrog trenera za selektora.

Batko
Kontakt:

Post Postao/la Batko » 26 nov 2014, 14:11

Rajevac je mozda najbolje rjesenje sada!!!

Kumar
Kontakt:

Post Postao/la Kumar » 26 nov 2014, 14:17

Ako će i u buduće na spisku biti likovi kao npr Vršajević, Hadžić, Sušić i ili profesionalni reprezentativci koji su tu da popune mjesto, nije ni bitno ko će biti umjesto Safeta.

Celikovac
Kontakt:

Post Postao/la Celikovac » 26 nov 2014, 14:21

Ako dodje npr Halilhodzic za selektora i opet pozove Vrsajevica i Susica, nadam se da ce pojedinci zacepit usta za sva vremena.
Luciano Moggi: "E l'Inter non vinceva perché erano pippe e incapaci. Mica li ho comprati io Vampeta, Taribo West e Hakan Sukur".

Elegant
Kontakt:

Post Postao/la Elegant » 26 nov 2014, 14:27

Svi koji misle da ce novi selektor prekriziti Vrsajevica, Susica, Hadzica, Viscu, Sunjica, a istovremeno pozvati Tanakovica, Arslanagica, Stilca, Djurica, Hodzica, Cocalica, malo je reci da zivite u zabludi.

Najvjerovatniji scenario je da ce 99% trenutne ekipe ostati a da ce po pitanju novih malo sto da se promjeni vodio nas Vahid ili Šener zivi bili pa vidjeli.

To sto pojedini misle da je ovo video igra pa da mozes odjednom promjenit 5 igrca a također 5 prekrzit je druga prica.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Ponos Torina
Kontakt:

Post Postao/la Ponos Torina » 26 nov 2014, 14:32

Elegant je napisao/la:Svi koji misle da ce novi selektor prekriziti Vrsajevica, Susica, Hadzica, Viscu, Sunjica, a istovremeno pozvati Tanakovica, Arslanagica, Stilca, Djurica, Hodzica, Cocalica, malo je reci da zivite u zabludi.

Najvjerovatniji scenario je da ce 99% trenutne ekipe ostati a da ce po pitanju novih malo sto da se promjeni vodio nas Vahid ili Šener zivi bili pa vidjeli.

To sto pojedini misle da je ovo video igra pa da mozes odjednom promjenit 5 igrca a također 5 prekrzit je druga prica.

Realno tu je samo Sunjic na granici prvih 11 ovi ostali nabrojani su rezerve i lahko ih se moze rijesiti sledeci selektor ako uputi poziv drugim igracima....
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

bandit
Kontakt:

Post Postao/la bandit » 26 nov 2014, 14:47

kokakolas je napisao/la:Gotivimo mi svi Vahu i mnogima je prvi izbor ... Govori o nama u trecoj osobi kao da veze nema sa ovom drzavom i ponasa se isto kao da smo sa marsa pali.

'On ipak ne zivi u BiH vec 20 godina ali drago mu je da ga raja poslije tolikih silnih godina jos uvijek spominje' ... :facepalm:

Principatus
Kontakt:

Post Postao/la Principatus » 26 nov 2014, 15:55

adisice je napisao/la:
dinoze je napisao/la:
I Dzekom koji zadnju godinu dana nezna jeli dosao ili posao.
Mujdzom koji se prehladi u Freiburgu kada neko kaslje u Hamburgu.
Lulicom koji 3 godine nije odigrao dobru partiju u repki.

Nemamo igrača koji je standardan u pm i to je kriv Sušić garant :think:

Ma nek su ovi iz Izraela i Kipra standardni. :urnebes:
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

SjeverniVjetar

Post Postao/la SjeverniVjetar » 26 nov 2014, 16:17

Drzava funkcionise kako funkcionise, sto se saveza tice, ma koliki kriminalci i (neki) mrzitelji BiH bili, ipak platu primaju sa kase NFSBiH i nikome nije svejedno kada u tu kasu ne legne, a trebalo je , 6-7 miliona E.
Druga stvar, nikome ne odgovara rat s navijacima, bojkoti, baklje i sve ono sto im sleduje nastave li da rade kako su radili. Sve to vodi u stanje prije komiteta i moguce sankcije FIFA itd.
To daje nadu da ce, barem kada je A selekcija u pitanju, ipak biti racionalni i izabrati kvalitetno rjesenje, a mijenjanje sistema po kom drzava funkcionise , ne moze se pokrenuti iz reprezentacije, nazalost.

harixs
Kontakt:

Post Postao/la harixs » 26 nov 2014, 17:05

Kako to Vaha pametno i politicki odradzuje, nije lud da preuzima reprezentaciju. Vidio je kroz sta je Pape prolazio i sad zna da ce mu krezubi Bosnjo opalit po materi poslije prvog loseg rezultata.

harixs
Kontakt:

Post Postao/la harixs » 26 nov 2014, 17:09

Kumar je napisao/la:Ako će i u buduće na spisku biti likovi kao npr Vršajević, Hadžić, Sušić i ili profesionalni reprezentativci koji su tu da popune mjesto, nije ni bitno ko će biti umjesto Safeta.

zamjenis Vrsajevica sa Dilaverom, Hadzica sa nekim Scukom i Susica sa Stilicem i sta si dobio, opet poluamatersku ekipu.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.