Koga nakon Sušića?

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Jeste li zadovoljni izborom novog selektora?

Da
60
73%
Ne
22
27%
 
Ukupno glasova: 82

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la SjeverniVjetar » 25 nov 2014, 21:47

samoposmatram je napisao/la:Jednom smo otisli na SP i odma svi misle da moramo ici na svako sljedece. I Irska je dobila proslo europsko prvenstvo od Francuske, kao sto smo i mi dobili SP.

Da li iko ocekuje da Irska ili Slovacka treba da ide na svaku zavrsnicu?
Shvatili smo poruku :salut:
Mi bi ipak da se nadamo, to je ljudski, znam neke Irce i Slovake koji se uvijek nadaju.

samoposmatram
Postovi: 5372
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la samoposmatram » 25 nov 2014, 22:00

Nadati i ocekivati nije isto.

Pametan covjek se nada, budala ocekuje.

hiperion
Postovi: 24
Pridružen/a: 16 nov 2014, 22:08
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la hiperion » 25 nov 2014, 22:05

Prema navodima koje smo vec svi citali, Vaha je danas trebao doci u Mostar, cisto sumnjam da je za isti dan dogovoren i susret, ali dobro sutra cemo sigurno imati neke informacije.
Sinoć sam prećero, ha bile neke trebe pa se popele na stolove :D

Avatar
hurem
Postovi: 8621
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la hurem » 25 nov 2014, 22:12

samoposmatram je napisao/la:Jednom smo otisli na SP i odma svi misle da moramo ici na svako sljedece. I Irska je dobila proslo europsko prvenstvo od Francuske, kao sto smo i mi dobili SP.

Da li iko ocekuje da Irska ili Slovacka treba da ide na svaku zavrsnicu?
Zato sto smo jaci i od Slovacke i od Irske, pa je logicno da ocekujemo da idemo na zavrsnice, pogotovo na zavrsnicu EP-a u ovakvom sistemu kvalifikacija...
Druga je stvar sto nas je amater Susic vratio par koraka unazad...

Nikad mi nece bit jasno zasto ljudi moraju pisati gluposti...

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Elegant » 25 nov 2014, 22:16

A sta treba da kazemo bili smo na SP, neki drugi put cemo na EP, pa igramo kvalfikacije reda radi ?

Bas neki mogu da lupetaju.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

samoposmatram
Postovi: 5372
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la samoposmatram » 25 nov 2014, 22:17

Ko o cemu. Bosanac o snazi.

Ko srbin o hrabrosti ili hrvat o ljepoti.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Goalgetter » 25 nov 2014, 22:18

Ista ta Slovacka je, prvim nastupom na SP, pobjedila dotadasnjeg Svjetskog Prvaka Italiju i prosla u osminu finale, a mi smo prakticno skinuli gace prije nego sto je SP pocelo. ;) Sve je do mentaliteta.

U ovakvoj grupi je grijeh ne proci. Izrael i Wales nisu bauk, pa makar i kroz baraz plasirali se moramo na EP.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la SjeverniVjetar » 25 nov 2014, 22:22

samoposmatram je napisao/la:Ko o cemu. Bosanac o snazi.

Ko srbin o hrabrosti ili hrvat o ljepoti.
Hrvatska je kultura!
Nego , vidim da si raspolozen za mudrosti...
Kad ti trojica kazu da ocekujes, onda se ne nadaj, nego ocekuj !

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Elegant » 25 nov 2014, 22:26

Nema odustajanja i glupih prica o građenju tima za neke nove kvalfikacije, nego se boriti za EP svim silama.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Wisey » 25 nov 2014, 22:35

Elegant je napisao/la:Nema odustajanja i glupih prica o građenju tima za neke nove kvalfikacije, nego se boriti za EP svim silama.
Niko se ne predaje, ali činjenica je da su šanse prilično slabe. Velike su prilike da i ako pobijediš 5 utakmica neće biti dovoljno. Ne može se zamjeriti bilo kome ako ostvari taj rezultat. U Belgiji i dosta jače ekipe ne mogu obećati bod(ove).

Unakazili smo se sa ove prve 4 utakmice i to će nas vjerovatno koštati.

samoposmatram
Postovi: 5372
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la samoposmatram » 25 nov 2014, 22:42

Nisam citirao Krlezu.

Samo vi ocekujte, a ja cu se nadati.

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Batko » 25 nov 2014, 22:52

Strašan info iz prve noge si ispusto... Otkrio si vlažnu pizdu... Svima cu vam ispušiti ako Vaha bude selektor, eto tolike su šanse da nas on preuzme!!!

Gubite vrijeme na prdimahovinu!!


Sent from Angelina's bed

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Ajax » 25 nov 2014, 23:08

Goalgetter je napisao/la:Ista ta Slovacka je, prvim nastupom na SP, pobjedila dotadasnjeg Svjetskog Prvaka Italiju i prosla u osminu finale, a mi smo prakticno skinuli gace prije nego sto je SP pocelo. ;) Sve je do mentaliteta.
Nije toliko do mentaliteta nego do Papeta. Da je bio Ciro sa igracima prije Nigerije momci bi dali 110% sebe i preorali bi teren za svoj narod da ne govorim o tome da nebi bilo "laznih" bekova. Hvala Pape i za ove skoro izgubljene kvalifikacije. Neshvaceni genije i trenerski mag.

Avatar
bianconeros
Postovi: 1671
Pridružen/a: 29 jun 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la bianconeros » 25 nov 2014, 23:11

Goalgetter je napisao/la:Ista ta Slovacka je, prvim nastupom na SP, pobjedila dotadasnjeg Svjetskog Prvaka Italiju i prosla u osminu finale, a mi smo prakticno skinuli gace prije nego sto je SP pocelo. ;) Sve je do mentaliteta.

U ovakvoj grupi je grijeh ne proci. Izrael i Wales nisu bauk, pa makar i kroz baraz plasirali se moramo na EP.

Sta ocekivati drugo kad ti Susic vodi/vodio repku..
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Forza Juventus ohhhhh..

Ziko
Postovi: 324
Pridružen/a: 29 maj 2014, 20:52
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Ziko » 25 nov 2014, 23:30

Evo vidimo da je za izbornika aplicirao jedan pravi trener Dragan Okuka,Srbin zašto ga ne podržati, veliki trener,solidan igrač Veleža neopterećen bratićima,sestrićima,raznoraznim menadžerima takoreći pravi prijedlog.... :bih: :bih: :bih: :bih: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :bih: :bih: :bih: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la skyisthelimit » 25 nov 2014, 23:36

Mora i Vaha biti svjestan da mu je ovo jedinstvena i mozda jedina prilika da vodi reprezentaciju svoje domovine. Jedini je nas trener koji sam odlucuje o svojoj sudbini, drugi bi dali ne znam ti sta, samo kad bi im se ukazala ta prilika. Zato ako Vaha ne prihvati ovaj poziv, smatram da mu vrata reprezentacije trebaju biti zatvorena za sva vremena. Mislim ko si vise ti da te svaki kvalifikacijski ciklus molim(o) a ti nas izbjegavas. Najbolji talijanski strucnjaci vode reprezentaciju svoje zemlje, najbolji holandski takodjer, najbolji spanjolski ista stvar. Samo je to nasem, pa mozemo reci jedinom priznatom i poznatom u evropi i svijetu teret. Dajte odmora, tesko cu prihvatiti, zatim s visoka gledanja na nas ovamo i sl. Nadam se da grijesim i da ce prihvatiti poziv saveza. U protivnom vracam se na ono gore. Za kasnije nam ne treba.
15.10 - 15.06 ...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la staragarda » 26 nov 2014, 00:33

skyisthelimit je napisao/la:Mora i Vaha biti svjestan da mu je ovo jedinstvena i mozda jedina prilika da vodi reprezentaciju svoje domovine. Jedini je nas trener koji sam odlucuje o svojoj sudbini, drugi bi dali ne znam ti sta, samo kad bi im se ukazala ta prilika. Zato ako Vaha ne prihvati ovaj poziv, smatram da mu vrata reprezentacije trebaju biti zatvorena za sva vremena. Mislim ko si vise ti da te svaki kvalifikacijski ciklus molim(o) a ti nas izbjegavas. Najbolji talijanski strucnjaci vode reprezentaciju svoje zemlje, najbolji holandski takodjer, najbolji spanjolski ista stvar. Samo je to nasem, pa mozemo reci jedinom priznatom i poznatom u evropi i svijetu teret. Dajte odmora, tesko cu prihvatiti, zatim s visoka gledanja na nas ovamo i sl. Nadam se da grijesim i da ce prihvatiti poziv saveza. U protivnom vracam se na ono gore. Za kasnije nam ne treba.
ja stvarno gotivim Vahu i bio sam za njegovo izbor...ostali mu nisu ni do koljena...ni znanjem ni autoritetom...al sam vec pisao....covjek se p r e s e r a v a do bola....pusta neke probne balone,nesto se necka,nesto je zagonetan....plus,sto neko napisa ranije...frajer o nama govori u trecem licu :wtf: ..mislim :roll: :roll: .
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
delija
Postovi: 1108
Pridružen/a: 29 jan 2009, 23:40
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la delija » 26 nov 2014, 00:48

I što je najbitnije šta su mu sve radili po Africi i uvijek se rado vraća njima.
Sad je počeo i lijepo za Mamića da priča. Mislim niđe veze govorio je da nikom ne može oprostiti da mu rođenu mater psuje.
Jbg Vaha šta smo ti mi onda uradili? Mani se glupe priče. Izmišlja da su Sušića napadali zbog pozivanja igrača druge vjere. Ako išta Sušić je vala što se toga tiče bio rahat.
Mislim da je red da malo i mediji razapnu Vahu zbog ovoga. Dosta je više da nas prave budalama ko stigne.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la pinoglavi » 26 nov 2014, 00:56

Lijepe plate je primo u Africi,ovdje bi mu te iste stvari za dosta manje radili :D
Ne znam koliko ste primjetili,ali Vaha nije ogroman patriota.Gotivi on nas,sve uredu,da koji komentar prije,poslije SP,al jednostavno nije to taj nivo ljubavi prema domovini kakav mi hocemo da bude.
Za medije je izjavio da ce se obavit razgovor,al ne priča se o uslovima,ili o pristanku da se vodi neki tim preko medija.To mogu samo ovi nasi sto nemaju posla po par godina,pa se isto ocekuje i od Vahe koji ima sigurno vec 5 ponuda na stolu.Vidimo izjave Hadzibegica,Bazdarevica,Prosineckog koji izjave u medijima kako jedva čekaju vodit reprezentaciju,pa mislimo da je to tako normalno nametat se u medijima i vec tu prihvatat posao.E nije.
A ovo da ce porast nade za plasman na EP ako dodje ozbiljan trener.. Pobjedit 2x Andoru,mrtvi Kipar u gostima,Vels i Izrael kod kuce sa ovim sastavom je po meni veoma moguce i realno.Druga stvar je sto ne smijemo imati los dan,to smo vec ispucali.A bod se svakom otkinut moze,tako da moze i Belgiji u gostima vala,nije nemoguce :D
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la velez_mostar » 26 nov 2014, 01:48

Vahi je jedina prepreka to sto mora raditi sa svakakvim anonimusima, ljudima koji nisu zbog struke tu gdje jesu nego zbog politike u ovoj zemlji, i njemu je najveci problem to sto se mora nositi sa tim problemima koji nisu sportske prirode.
Vjerovatno pokusava da izvuce sto vise informacija na kojim temeljima su danas postavljene stvari u NSBiH, i da li je to ambijent u kojemu se moze profesionalno obavljati posao.

Stvari su jasne, NSBiH treba strucnjaka koji moze popraviti sto je njihov ljubimac Susic usr.ao!

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.