Dres reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Denchi » 31 dec 2018, 18:39

čuj Kelme i Umbro
tek tad ne bi uzeo dres nizašta na svijetu,
odvratni brendovi :puke:
pa radije Haad domaći :stop:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Osim13 » 31 dec 2018, 18:39

Pa jasno je da je Adi Dasler osnivač Adidasa oblačio SS vojnike i bio bliski saradnik Adolfa Hitlera. Dakle, handžar braća :opaopa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 31 dec 2018, 18:45

hlive je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Adidasov dres 150 KM ko ce kupiti? Niko.
Umbro orginal dres kosta 80-90 KM. Mislim da bi mnogo mnogo vise raje uzelo to.

Kelme treba otpisati, nema smisla, i umbro nije nesto al od dva zla biraj manje
Moze biti. Al ajmo ovako Umbro 90KM, pijaca 20KM. Dijaspora da. Al u BiH, cisto sumnjam. Al opet puno realnije nego Adidas.

Vidim da se kuzis u dosta stvari i izgleda mi da se bavimo slicnim poslom. Barem po postovima.
U BiH niti jedan klub nije nijednom brendu zanimljiv marketinski. A pricali smo na temi rekonstrukcije o rebrandingu stadiona. Sto se sve napravi sa malo ulaganja. Ja i sad mislim da uz ozbiljan projekt Kosevo moze izgledat odlicno. Tu mislim na projekt rebrandinga od ljudi koji znaju svoj posao. Isto tako i bilo koji drugi stadion u BiH
Pricu o stadionu cemo ostaviti za drugu temu.
Sto se dresa tice znam hrpu raje koja je kupila ovaj dres sto Zelje sto Sarajeva. Pogotovo jer ovdje je Umbro napravio fin posao, pristupacna cijena, tamo Nike kupljen genericki dres sa kodom boje, al opet dovoljno da raja uzme.

Onaj ko je navikao kupiti na pijaci ce kupiti sve da je organal 30, a na pijaci 20. Umbro bi bio dobra opcija jer ima distributivne kanale sirom BiH, juventa sport, sport vision i te radnje. Dres bi bio pristupacniji i bez fan shopa, a da ne spominjem kako je savez vrlo lahko mogao u ovoj dosta velikoj zgradi imati kutak kao fan shop i za 200 KM mogli su dobiti solidnu web stranicu jos ako bi imali vec koga da im to uredjuje i azurira, a valjda imaju onog ko im zvanicni web drzi.

Mislim da je ovo s Kelmeom bio i potez u saradnji sa medijima, to je objavljeno nrkad prije/poslije onog druzenja saveza sa novinarima, sigurno da se vidi hoce li i kako proci ta vijest. Naislo je na veliko ismijavanje, osude i odbijanje navijaca i mislim da ce kakva god da je ponuda bila ipak odbiti. Drugacije je vidjeti i umbro na onom plakatu iza na pressici nego neki Kelme.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 31 dec 2018, 18:49

najavljen je fan shop u novoj zgradi, imaju viska prostora sada
Zarathustra

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Maestro » 31 dec 2018, 18:55

Ako @Modzi kaze da moze kelme onda nema razloga da ostala raja sta prigovara.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54015
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la MortemHz » 31 dec 2018, 19:14

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54015
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la MortemHz » 31 dec 2018, 19:16

Denchi je napisao/la:čuj Kelme i Umbro
tek tad ne bi uzeo dres nizašta na svijetu,
odvratni brendovi :puke:
pa radije Haad domaći :stop:
Joj kad brat izjavi da ne postoji razlika između Adidasa i onog njegovog smeća, ka'e eto Haad je domaći, oni su strani ali to je isto..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Denchi » 31 dec 2018, 19:24

MortemHz je napisao/la: Joj kad brat izjavi da ne postoji razlika između Adidasa i onog njegovog smeća, ka'e eto Haad je domaći, oni su strani ali to je isto..
ma razlika nebo i zemlja ali ovaj Kelme šit pa i umbro **** žešća nego neko iz saveza da uzme keka u padže rega procedura,
računica kao u BiH se kupuje dres repke pa da bude jeftinije :facepalm: :damn: ,
jedino dijaspora i kupuje te dresove, i boli ih klinac jer svakako imaju jedan od barce,minhena,reala
još jedan od repke, pa i u dvije boje ako treba jedva čekaju da potroše, što jači brend tim bolje...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54015
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la MortemHz » 31 dec 2018, 19:35

Denchi je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: Joj kad brat izjavi da ne postoji razlika između Adidasa i onog njegovog smeća, ka'e eto Haad je domaći, oni su strani ali to je isto..
ma razlika nebo i zemlja ali ovaj Kelme šit pa i umbro **** žešća nego neko iz saveza da uzme keka u padže rega procedura,
računica kao u BiH se kupuje dres repke pa da bude jeftinije :facepalm: :damn: ,
jedino dijaspora i kupuje te dresove, i boli ih klinac jer svakako imaju jedan od barce,minhena,reala
još jedan od repke, pa i u dvije boje ako treba jedva čekaju da potroše, što jači brend tim bolje...
Dosta raje ne zna ali to je fakat bio jak brend prije, svjetski. Pali su ali kontam da se ne vraćaju na tržište pošto su promijenili vlasnike?
Vidio sam dresove ovih 5-6 ekipa što sponzorišu u prvoj ligi Španije i izgleda mi onako solidno.
Mada kad pogledam koga oblače od reprezentacija hoće mi nešto biti, čuj Nepal :urnebes:
Možda da ih pokušam opravdati sa tim što svi imaju ugovore i čekaju da nekima završe poput naše repke? :D
Ne znam fakat šta bi mislio o njima, imaju historiju i to dosta zavidnu ali koliko to može značiti ne znam.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Denchi » 31 dec 2018, 19:41

MortemHz je napisao/la: Mada kad pogledam koga oblače od reprezentacija hoće mi nešto biti, čuj Nepal :urnebes:
Možda da ih pokušam opravdati sa tim što svi imaju ugovore i čekaju da nekima završe poput naše repke? :D
Ne znam fakat šta bi mislio o njima, imaju historiju i to dosta zavidnu ali koliko to može značiti ne znam.
Morto ba fakin Nepal jbt zemlja bila u nakoj havariji nedavno ne znam šta cunami il zemljotres nešta, znam da su se pare skupljale
34-ta smo repka svijeta ovi imbecili iz saveza hoće nazor da nas ubjede da smo 100-ta pa hajte lagano u 3pm ba...
mogu kvale igrat u domaćim dresovima, patriotski fol, bih ekonomija, kupujmo naše, dobit će opet nike ili švabe pred ep...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 31 dec 2018, 20:57

DrFilgud je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:
gazijabih je napisao/la:Stigle su dvije ponude za sponzorstvo, zvanično. Riječ je o KELME i UMBRO. Trenutno je povoljnija ponuda od KELME, ali se čeka i finalna ponuda od UMBRO.
Nece nas niko jer smo nula od repke a pogotovo savez i lopovi sto tamo sjede. Kelme je jedini poslo ponudu zvanicnu, od reprezentacija oni samo jos sponzorisu Nepal, mislim da je time sve receno. To je spanska marka koja nije poznata Po nekoj kvaliteti . A Umbro je sredio Begovic, jer oni njega sponzorisu, i Asmir im je predlozio da budu sponzor jer smo zavrsili sa adidasom. A umbro nije nesta zainteresovan Ali su zbog begovica poslali ponudu, onako reda radi. Uglavnom ponuda Od Kelme je dosta veca i jedina prava koju imamo. Samo nas nekako moze asmir spasit sa ovim umbrom . Umjesto nakon sp2014 da smo sve digli na jedan veci nivo mi sve vise tonemo, bitno je da je zgrada tu . Zamisli imas adidas dresove a neznas napravit pravi fan shop da prodajes dresove,trenerke,itd i da repku dignes na jedan veci nivo sa jednom svjetskom markom . Teski amateri.
Znaju oni sve kad' njima treba. Dogovarati, namijestati, krasti, lagati, parazitirati na vlasti decenijama.
Nije njima problem da se prica da su nesposobni, samo da potpisu ugovor sa firmom koja ce gurnuti pare u privatne dzepove.
Cuj nisu mogli naci sponzora!!!??? :clap:
Ne moze se sa Adidasom ili Nikeom raditi ispod stola, nisu oni na tom kocijaskom nivou. Jedva su docekali da se rijese normalne firme i uzmu novu "Legeu".
Naivna laz za glupog Bosanca.
To je to sve si fino objasnio. Sa adidasom se nemoze seljacki i amaterski kao sto su navikli. Sada je daj sta das vracamo se u vremena legea , bitno je da se nista ne radi i da se dzepovi pune najlakse kako moze. Ovo je bila fina prilika sa adidasom da se nesta stvori za duzi niz godina , adidas ti otvara vrata sirom svijeta, tako mozes postat Brend i ozbiljna ekipa, sa reputacijom sa novim fanovima jer u svim adidas filijalama Po svijetu imas za uzet dresove njemacke spanije itd tako bi bilo i sa BH... napravis sebi ime uz ovaku poznatu marku i dizes nivo svoj na veci level. Ali ovo je Bh nema se sta ovdje bolje ocekivat. Sramota zaista ko sve sjedi u Bh.fudbalu i ko ga vodi ..za povracat
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Slobodas » 03 jan 2019, 15:46

Ovdje u igri nije samo dres reprezentacije vec i sponzorstvo citave PL BiH preko sudija do lopti. Zamislite sa najnovijih adidaski preci na Kelme ili Umbro :kafa:

Lopte
slika
slika
slika
Sudije
slika
slika
slika
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la jestamaji » 04 jan 2019, 14:06

Slobodas je napisao/la:Ovdje u igri nije samo dres reprezentacije vec i sponzorstvo citave PL BiH preko sudija do lopti. Zamislite sa najnovijih adidaski preci na Kelme ili Umbro :kafa:

Lopte
slika
slika
slika

interesantno, umbro lopta najmanja pa kelme pa adidas

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 04 jan 2019, 14:15

Nasi u ligi su i navikli na ove lijeve lopte
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Denchi » 04 jan 2019, 14:20

Slobodas je napisao/la:Ovdje u igri nije samo dres reprezentacije vec i sponzorstvo citave PL BiH preko sudija do lopti. Zamislite sa najnovijih adidaski preci na Kelme ili Umbro :kafa:

Lopte
slika
slika
slika
Sudije
slika
slika
slika
a jes tereni nam dobri pa bitne lopte :facepalm: :damn: mogu i krpenjačom igrat kakve lokve terenima zovemo :rol: :clap: :urnebes:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

KarlMarx
Postovi: 252
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la KarlMarx » 06 jan 2019, 23:03

Ima li nekih novih informacija?

Recite samo da nam KELME nije novi dobavljac dresova? :D

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15660
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la BosniaBoston » 06 jan 2019, 23:08

KarlMarx je napisao/la:Ima li nekih novih informacija?

Recite samo da nam KELME nije novi dobavljac dresova? :D
Treba malo manekene razdrmat da zasluze adidas :D
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

KarlMarx
Postovi: 252
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la KarlMarx » 06 jan 2019, 23:17

BosniaBoston je napisao/la:
KarlMarx je napisao/la:Ima li nekih novih informacija?

Recite samo da nam KELME nije novi dobavljac dresova? :D
Treba malo manekene razdrmat da zasluze adidas :D
Hahaha.

Ma zaslužili su realno sa ovim rezultatima u ligi nacija. :D

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Maestro » 06 jan 2019, 23:20

Samo KELME! Modzi odradi to druze. Za nasu BiH! :bih:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Denchi » 07 jan 2019, 12:14

Maestro je napisao/la:Samo KELME! Modzi odradi to druze. Za nasu BiH! :bih:
koji će nam klinac rukometaška oprema na fudbalerima???
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 24 gosta.