Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

StLucky
Postovi: 42
Pridružen/a: 26 jun 2014, 06:04
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la StLucky » 02 jul 2014, 15:01

SamoOstroINaPrvu je napisao/la:
StLucky je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Kvalitetni jesmo ali ne toliko da u kljucnoj tekmi protivniku dajemo topa fore.
Nazalost, historijska sansa je propustena zahvaljujuci amateru selektoru pilece glave i kapitenu macjeg srca.

Sta je tu je, sto bi rekli nismo se obrukali, a defintivno smo imali kvalitet da prodjemo grupu.
Historijska sansa je iskoristena i po prvi put nasli smo se na jednom S.P. prvenstveno zahvaljujuci onima po kojima neznalice najvise seru Safetu,Dzeki,Spahi.Hvala Safetu i ekipi za ovakav uspjeh.Mozda za podsjetiti one kojima je fudbal strana stvar da su sa svjersko prije reda otisli svjetski i europski sampion Spanija,zatim Engleska....ali misebe stavljamo u vrh vise ovi pa nam tako cudno sto smo ispali.Da Bog sacuva.
OMG :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

vidis li ti s kim smo mi bili u grupi a sa kim ti sto su ispali??? imali smo najlaksu grupu na sp
Naravno imali smo najlaksu grupu u kvalifikacijama,najlaksu na s.p.,najlaksu za kvalifikacije e.p....Mi uvijek imamo najlaksu grupu jer smo ipak velesila u fudbalu koja postoji tek dvadesetak godina i koja u odnosu na ostale europske reprezentacije treba da prakticno moli neke,,dijasporce ,,da igraju za istu.Svi ostali su manji.Ta ce Spanija,Engleska,Italija i ostali.Nas problem je u nasim glavama jer smo mi sami umislili sebi kako je nasa realnost bar cetvrtfinale pri tom podcjenjujuci da i ostali igraju fudabal.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la BelminM23 » 02 jul 2014, 15:05

StLucky je napisao/la: Naravno imali smo najlaksu grupu u kvalifikacijama,najlaksu na s.p.,najlaksu za kvalifikacije e.p....Mi uvijek imamo najlaksu grupu jer smo ipak velesila u fudbalu koja postoji tek dvadesetak godina i koja u odnosu na ostale europske reprezentacije treba da prakticno moli neke,,dijasporce ,,da igraju za istu.Svi ostali su manji.Ta ce Spanija,Engleska,Italija i ostali.Nas problem je u nasim glavama jer smo mi sami umislili sebi kako je nasa realnost bar cetvrtfinale pri tom podcjenjujuci da i ostali igraju fudabal.
Jesmo mi navijači umišljeni i kontamo da samim plasmanom na SP da smo već u 1/4 finalu, dok je kod igrača to drukčije, oni su sa previše respekta prema protivniku ulazili u utakmicu zbog toga smo prvenstveno i izgubili od Argentine...

Avatar
donniedarko
Postovi: 1076
Pridružen/a: 28 jan 2014, 00:14
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la donniedarko » 02 jul 2014, 15:08

StLucky je napisao/la:
Naravno imali smo najlaksu grupu u kvalifikacijama,najlaksu na s.p.,najlaksu za kvalifikacije e.p....Mi uvijek imamo najlaksu grupu jer smo ipak velesila u fudbalu koja postoji tek dvadesetak godina i koja u odnosu na ostale europske reprezentacije treba da prakticno moli neke,,dijasporce ,,da igraju za istu.Svi ostali su manji.Ta ce Spanija,Engleska,Italija i ostali.Nas problem je u nasim glavama jer smo mi sami umislili sebi kako je nasa realnost bar cetvrtfinale pri tom podcjenjujuci da i ostali igraju fudabal.
Objektivna realnost je bila da po nasem kvalitetu sa obzirom na protivnike u grupi budemo drugi u skupini i da prodjemo u osminu finala. To nismo uspjeli i sad treba traziti krivce jer smo dozivjeli neuspjeh te nismo odigrali prema nasim mogucnostima. U mojim ocima je glavni krivac selektor. Objektivno ono sto se moglo vidjeti na terenu je slaba pripremljenost ekipe jer nismo bili trkacki na nivou, takticka nezrelost selektora i nedostatak adekvatne analize protivnika, nedostatak autoriteta nad kljucnim igracima. ;)

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la calcio » 02 jul 2014, 15:17

Ovo ce mi ostati kao najjaci utisak
slika

Avatar
SamoOstroINaPrvu
Postovi: 195
Pridružen/a: 23 jun 2014, 21:11
Lokacija: Krojcica - Floridsdorf - Krojcica
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la SamoOstroINaPrvu » 02 jul 2014, 17:35

StLucky je napisao/la:
SamoOstroINaPrvu je napisao/la:
StLucky je napisao/la: Historijska sansa je iskoristena i po prvi put nasli smo se na jednom S.P. prvenstveno zahvaljujuci onima po kojima neznalice najvise seru Safetu,Dzeki,Spahi.Hvala Safetu i ekipi za ovakav uspjeh.Mozda za podsjetiti one kojima je fudbal strana stvar da su sa svjersko prije reda otisli svjetski i europski sampion Spanija,zatim Engleska....ali misebe stavljamo u vrh vise ovi pa nam tako cudno sto smo ispali.Da Bog sacuva.
OMG :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

vidis li ti s kim smo mi bili u grupi a sa kim ti sto su ispali??? imali smo najlaksu grupu na sp
Naravno imali smo najlaksu grupu u kvalifikacijama,najlaksu na s.p.,najlaksu za kvalifikacije e.p....Mi uvijek imamo najlaksu grupu jer smo ipak velesila u fudbalu koja postoji tek dvadesetak godina i koja u odnosu na ostale europske reprezentacije treba da prakticno moli neke,,dijasporce ,,da igraju za istu.Svi ostali su manji.Ta ce Spanija,Engleska,Italija i ostali.Nas problem je u nasim glavama jer smo mi sami umislili sebi kako je nasa realnost bar cetvrtfinale pri tom podcjenjujuci da i ostali igraju fudabal.
Ma ne, bilo smo u grupi sa Urugvajem, Engleskom i Italijom :rol: :rol: :rol: :rol:
Safet Susic, trener koji prije utakmice uz prvih 11 ima u glavi i izmjene koje ce napraviti, bez obzira na razvoj situacije na utakmici! Ukratko, fenomen!!!

Avatar
suhakrpa
Postovi: 2601
Pridružen/a: 21 jan 2011, 19:51
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la suhakrpa » 02 jul 2014, 19:20

Jako mi je zao sto nismo uspjeli proci u drugi krug na SP-u, prvenstveno zbog nacina na koji smo izgubili utakmicu od Nigerije. Cekali smo godinama trenutak da slusamo nasu himnu na jednom velikom takmicenju i docekali smo. Prvo na tome treba zahvaliti ovim momcima na celu sa Papetom.

Prvenstvo smo otvorili utakmicom protiv Argentine, velike Argentine. Pocelo je lose po nas. Ubacivanje u 16 i autogol Kolasinca. Gdje bas njemu to da se desi. Momci su nastavili igrati odlicno. Besic i Pjanic su dominirali na sredini terena. Hajrovic je u napadu prijetio koliko-toliko. Lulic je sjajno sutirao glavom, ali je golman cudesno odbranio. Messi je zatim ponovo pokazao zasto je jedan od najboljih igraca koji su igrali ovu igru. Sjajno je povukao loptu, iskoristio gresku odbrane (sudar Besica i Bicakcica) i pogodio za 2-0. Tada su Argentinci stali. Imali su 4 igraca koji su cijelo vrijeme bili na nasoj polovini i 6 koji su bili pred njihovim golom. Tada smo napadali konstantno i postigli taj historijski gol. Opet isti covjek pise historiju. Opet Vedad Ibisevic! Tek poslije sam shvatio da smo zapravo odigrali ravnopravno sa jednom Argentinom. Argentinom covjece!

Sa dobrim raspolozenjem i forama u kojima su Besic i Messi glavne uloge ulazimo u utakmicu sa Nigerijom. Nikada necu zaboraviti moj izraz lica nakon sto je na ekranu izasao sastav za utakmicu. Sunjic? Gdje je Kolasinac? Medunjanin? Pocela je jos jedna "historijska" utakmica za Bosnu i Hercegovinu. Odlican utakmica za gledanje. Dosta prilika na obje strane, sijevaju sutevi. Igramo odlicno nekih 10-15 minuta, vrsimo pritisak, napadamo, dajemo gol...ne cekaj, nije gol. Ajde dobro ofsajd...cekaj usporeni snimak pokazuje da nam je ponisten cist gol. Ne vjerujem opet nas kradu. Tada sve staje. Vise ne licimo na sebe. Svima je samo taj gol u glavi. Spahic gubi jednu loptu u odbrani, a sudije ne sviraju cist faul. Opet nas kradu, ne vjerujem. Hoce li ovo ikad prestati? Cijelo drugo poluvrijeme sam sutio i sve sto sam od komentatora cuo bilo je Konjicevo dosadno:"Ima jos vremena, ima jos vremena". Nisam vise mogao da gledam, krenuo sam, i onda se jos jednom jasno pokazali da smo mi Bosanci valjda najbaksuzniji narod na planeti. Dzeko sutira iz odlicne pozicije, lopta pogadja Enyamu, zatim stativu i odbija se u polje. Nikada mi nece biti jasno zasto ta lopta nije zavrsila u golu.

Kada je vec bilo jasno da vec nakon 2 utakmice nemamo sansi da prodjemo u drugi krug, vjerujem da se utakmica sa Iranom nije nikome igrala. Mislim da bi nasi vise voljeli da su odmah poslije poraza od Nigerije krenuli kuci. Susic je uradio pravu stvar u utakmici sa Iranom i malo promijesao sastav. Dzeko je pogodio za nase vodstvo, iako je Iran bio malo konkretniji. Pogodio je i Pjanic nakon sjajne akcije, a onda je posao zavrsio Vrsajevic.

I sta poslije svega misliti? Uhvatim sebe kako u jednom trenutku, kazem "ma dobro je, ipak je ovo nama prvo veliko takmicenje, skupili smo iskustvo.." a onda se vratim u realnost i kazem "hej pa mi smo izgubili od Nigerije, covjece ja znam njihova 2 igraca" pa onda opet "al sudije su nas pokrale, da su sudije bile pravedne mi bi pobijedili", zatim "ma mi smo njima trebali uvalit 3 komada kako god" i tako u nedogled. Ne znam za vas, ali na mene ce ovo SP ostaviti velike posljedice. Krenem u trgovinu da uzmem sok i na putu prema tamo sjetim se ponistenog gola, faula nad Spahicem, stative u zadnjoj minuti..Izadjem iz prodavnice sa kesom bombona u ruci i pitam se kojeg vraga sam uopste dolazio tu.

Ne znam kako sada dalje. U jednom trenutku bi zatjerao Susica znate vec gdje, kao i neke igrace, a onda u drugom su opet oni heroji za mene. Kako god, znam samo da se u sportu, kao i u zivotu, sve vraca i da ce se kad-tad sve nepravde ispraviti. A kada se nama pocne sve vracati napravit cemo ogroman uspjeh.

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la thulkazal » 02 jul 2014, 21:18

Vala moj utisak je da nemam više vjere u ovaj tim, izgubio sam je ... Ne vjerujem više treneru, mada i ranije nisam bio 100% siguran u njegovu taktiku i trenersko iskustvo ali ajd kontam poštovati će ga i neće imati taktičkih "izleta" ...

Ne vjerujem Spahiću a posebno Džeki ni pod nokat, ne zbog priča o klanovima, kabadahijama, tuči itd. nego što sam dobio utisak da nisu dali 100% od sebe posebno za Džeku... I niko me ne može uvjeriti da jesu jer hvala Bogu imam oči a vala zna se kad se gine za dres i repku a oni to nisu radili...

Na kraju neki zaključak ovog SP što se mene kao navijača tiče bio bi ... Neka su nas krali, nije ni prvi put a ni zadnji ali da neko kalkuliše i igra preko volje i ne dadne 100% od sebe, pa da mi je i rođeni otac, pljuno bi ga u lice ... Više me boli šetanje Džeke i priča o klanovima a ovi sa šutnjom praktički potvrđuju ako ništa da postoji neki trn koji kvari atmosferu ... Uostalom BiH nikad nije bila poznata po profesionalizmu pa tako izgleda ni repka neće biti...

Više volim duplo slabiji kvalitet ali da se zna da će ako treba poginuti na terenu i igrati za ekipu i ako treba biti u stanju napraviti 60 šprinteva po utakmici i pretrčati 14 km... Drugim riječima biti profesionalac ... Najbolji dokaz je Kostarika koja nema kvalitet ni blizu ko BiH ali zato imaju EKIPU-TIM i to je dovoljno...

Avatar
Interista
Postovi: 2760
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la Interista » 03 jul 2014, 00:01

Gol razlika 0 prva historijska pobjeda dvije utakmice odigrane na nivou a jedna lose zbog taktike a i zbog nemogucnosti trcanja zadnjih pola sata i samim tim je sve palo u vodu.. Sad dolazi ono sta bi bilo da nije sviran ofsajd e to samo Bog zna

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la calcio » 03 jul 2014, 00:25

Nakon sto su se strasti smirile mislim da se sad moze ostaviti neki trezven komentar na nase ucesce na Mundijalu.
Sve u svemu mislim da niti mozemo biti zadovoljni niti nezadovoljni. Ispali smo u grupnoj fazi, sto je lose.
Ali mislim da bi uz bolje sudjenje osvojili makar bod protiv Nigerije, sto bi uz pobjedu protiv Irana bilo vjerovatno dovoljno za drugi krug.
Vecina utakmica na SP su bile tijesne, vrlo malo razbijanja je bilo. Cak i ove "male" reprezentacije su pokazale da nisu male. Svi se bore do zadnjeg atoma. Nigerija je dobro namucila Francusku, a od nas se ocekuje da ih pobjedimo i pored toga sto su nama ponistili cist a njima priznali sumnjiv gol? Pa nije to bas jednostavno. Imali smo i mali peh sa stativom u zadnjim minutama. Nije nam se dalo, ebi ga. Treba sad gledati prema naprijed. Pokusati nesto nauciti iz gresaka, sve je to veliko iskustvo.

@suhakrpa, vrlo si to dobro opisao, slicno se i ja osjecam.

StLucky
Postovi: 42
Pridružen/a: 26 jun 2014, 06:04
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la StLucky » 03 jul 2014, 07:03

Emocije i strasti su se stisali pa se moze pametnije razgovarati.Kao i prethodni unatoc tome sto mi je Safet idol,kralj,sah uhvatim sam sebe da pomislim,,pa ja bi to bolje Sajo,,al bi u onoj stvari.Fudbal je dobio neke nove dimenzije ,nema vise klasicni favorita.Licno meni je ovo vrh(da je neko ovo ponudio prije kvalifikacija za s.p. 90 % raje bi prihvatilo da idemo u Brazil pa makar i da ispadnemo i u prvom krugu)Sada se to okrnulo.Ocito je citajuci neke portale i forume da ima puno raje koji su ovaj navodni neuspjeh jedva docekali jer sad imaju priliku da tzv.strucnjaci opletu po igracima,selektoru,savezu.Opet kazem svako ima svoje misljenje ali u ovom trenutku nazivati kojekakvim pogrdnim imenima najzasluznije za odlazak na s.p. je suludo.Jos ce nama Dzeko,Vedo,Spaha,Sajo(ako ostane)i ostali donijeti puno lijepih trenutaka.ABD.

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la Cepi1981 » 03 jul 2014, 07:12

Samo budala moze biti zadovoljan sa onim sto smo pokazali. Istina je nismo se osramotili ali istina je i ta da smo imali "strucnjaka" na klupi a ne onu govedinu sa taktikom zvanom "govedzi gulash" hladno smo mogli dogurati do 1/4 finala.
Pojedince otjerati, neke limitirati dakle klupisati, Dzeku spustiti na zemlju, a mlakonju Safeta nabiti nogom u dupe i lansirati ga nazad u rizPa da ga nase oci nikada vise ne vide.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

StLucky
Postovi: 42
Pridružen/a: 26 jun 2014, 06:04
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la StLucky » 03 jul 2014, 14:36

Cepi1981 je napisao/la:Samo budala moze biti zadovoljan sa onim sto smo pokazali. Istina je nismo se osramotili ali istina je i ta da smo imali "strucnjaka" na klupi a ne onu govedinu sa taktikom zvanom "govedzi gulash" hladno smo mogli dogurati do 1/4 finala.
Pojedince otjerati, neke limitirati dakle klupisati, Dzeku spustiti na zemlju, a mlakonju Safeta nabiti nogom u dupe i lansirati ga nazad u rizPa da ga nase oci nikada vise ne vide.
Obicno normalni ljudi govore u svoje ime pa bio bi red da se i ti tako ponasas.Prozivati nekog budalom moze samo sama budala kojoj ni finale ne bi bilo malo.Drugo.Safet je uradio ono sto do sada niko nije ili jeste a ja se ne sjecam.Trece.Safetu se fino zahvaliti i vratiti nazad Ciru jer BiH navijaci ne zasluzuju bolje od ublehe koja bi mozda argenticima ,ebala mater,,a nigerijcima hladno slozio 5 komada..Na kraju vidim treneri se sve utrkuju ko ce biti novi Bih selektor.Nema tu puno budala da im pamet sole tzv.forumski strucnjaci.Bujrum pijavi se utjeraj u red Dzeku,Spahu ,Misketa ...ti to mozes.

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la Cepi1981 » 03 jul 2014, 17:51

Fakat si zaludjen sa likom I dijelom Safeta Susica, dok ujedno pljujes onoga ko mu je u ostavstinu ostavio dobar dio tima. Nisam nikada bio zaludjen niti sa Cirom samo cu ti reci da je Ciro za Susica Sir Ferguson. Ma sta djaba ulazim u dijalog sa slijepcem eto ti Pape vodi ga kuci, ponasas se kao da si ograisao negdje, izgleda maksuzile si se registrovao da kontriras raji.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

StLucky
Postovi: 42
Pridružen/a: 26 jun 2014, 06:04
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la StLucky » 03 jul 2014, 17:59

Cepi1981 je napisao/la:Fakat si zaludjen sa likom I dijelom Safeta Susica, dok ujedno pljujes onoga ko mu je u ostavstinu ostavio dobar dio tima. Nisam nikada bio zaludjen niti sa Cirom samo cu ti reci da je Ciro za Susica Sir Ferguson. Ma sta djaba ulazim u dijalog sa slijepcem eto ti Pape vodi ga kuci, ponasas se kao da si ograisao negdje, izgleda maksuzile si se registrovao da kontriras raji.
Nema ovo veze sa Susicem nego sa reprezentacijom.Dakle Safet je sa ekipom uradio ono sto niko nije do sada i tu je kraj.Kada savez nadje kvalitetnijeg selektora Bujrum.Ovo sto se sada provlaci po novinama Bazdarevic,Barbarez,Kodro,Bajevic...je u rangu Safeta tako da time ne dobijamo nista na kvaliteti.I ovo nije nikakvo kontriranje nego realnost koju ti ne vidis ali zato vidis da je Ciro Ferguson za Safeta iako sa ovom reprezentacijom nije nista napravio.Safet nas odveo na svjetsko -ne valja ,Ciro nije nigdje i valja.Ja logike.Na kraju ne tjeram te da ulazis u dijalog sa mnom samo iznosim svoje misljenje.

Avatar
Ibizevic
Postovi: 1486
Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la Ibizevic » 03 jul 2014, 18:03

Bajević i Baždarević u rangu Safeta hahahaha e tugo moja, ko sve komentariše i piše postove.

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la Cepi1981 » 03 jul 2014, 19:21

Sta rece covjek I osta ziv, jesi li ti svjestan svoje nesvjesti? Kako te nije stid porediti Susica I jednog Bajevica pa cak IBazdarevica, porediti Susica sa Duskom je isto da poredis Osima sa recimo Vladom Jagodicem. Jesi li ti uopste gledao utakmicu sa Nigerijom I one amaterske postupke "strucnjaka" Susica? U bilo kojem imalo ozbiljnom savezu nakon onakve postave I jos gorih izmjena treneru slijedi noga, ali posto je kod nas sve abnormalno I ljudima se zamazu oci sa jednon pobjedom nad iscrpljenim Iranom vjerovatnoca je ta da cemo biti prisiljeni gledati neshvacenu taktiku gospodina Susica jos neko vrijeme, samo pitanje je hoce li sljedeci trener biti u stanju sanirati profuckane bodove "strucnjaka" Susica.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

StLucky
Postovi: 42
Pridružen/a: 26 jun 2014, 06:04
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la StLucky » 04 jul 2014, 06:53

Cepi1981 je napisao/la:Sta rece covjek I osta ziv, jesi li ti svjestan svoje nesvjesti? Kako te nije stid porediti Susica I jednog Bajevica pa cak IBazdarevica, porediti Susica sa Duskom je isto da poredis Osima sa recimo Vladom Jagodicem. Jesi li ti uopste gledao utakmicu sa Nigerijom I one amaterske postupke "strucnjaka" Susica? U bilo kojem imalo ozbiljnom savezu nakon onakve postave I jos gorih izmjena treneru slijedi noga, ali posto je kod nas sve abnormalno I ljudima se zamazu oci sa jednon pobjedom nad iscrpljenim Iranom vjerovatnoca je ta da cemo biti prisiljeni gledati neshvacenu taktiku gospodina Susica jos neko vrijeme, samo pitanje je hoce li sljedeci trener biti u stanju sanirati profuckane bodove "strucnjaka" Susica.
Mzes li mi nabrojati neke od uspjeha tog Bajevica,Bazdarevica ili nekog treceg pa da mozemo izvagati koliko ko vrijedi.Jesi li ti gledaoutakmicu sa Argentinom i one profesionalne postupke strucnjaka Safeta.U bilo kojoj normalnoj drzavi ljudi se klanjaju selektoru i igracima koji reprezentaciju odvedu na svjetsko prvenstvo samo u BiH tzv,strucnjacima smeta Dzeko,Vedo,Spaha,Sajo ustvari smetaju svi jer kao navikli se odavno na uspjehe pa ovo sada ispada kao neuspjeh.Otrijezni se zahvali se onima koji su nas izvukli iz g...na u kojima smo bili jos juce a danas o ovoj reprezentaciji prica cijeli svijet .Kapa do poda Safetu i ekipi.Idemo dalje .E.P. Francuska.S kim,kako...vidjecemo

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la Cepi1981 » 04 jul 2014, 07:15

Cuj neki od uspjeha Bajevica? Mnogo vise od Safeta uzeo je u Grckoj sve sto se moze uzeti ne sa jednim klubom nego sa vise njih, onda uspjesni nastupi u ligi sampiona npr. 2002-03 gdje je upisao 6 nerjesenih meceva sto je rekord igrao je se sa tad AEK na celu sa Bajevicem sa velikim Realom 3-3 ali nesretno su zavrsili 3-ci. Sta je Safet osvojio u Francuskoj, Turskoj i na Bliskom istoku gdje je vec bio?? Koliko trofeja? Znas li koliko?? 0 eto eto toliko, dakle nista. Uostalom kako te nije stid porediti Bajevicevu trenersku karijeru sa Susicevom?????
Plasirati se na mundijal sa ovom ekipom i sa ovim talentom, u grupi koja je srednja zalost i nije neki uspjeh da se razumijemo, ekipa je vec igrala dva baraza i dakle sazrijela je za velikog takmicenja to je samo splet okolnosti da je Susic pokupio kredit za to, ko god da je bio trener nema sumnje da bi isto postigao. Safete hvala ti za istorijski uspjeh, od srca ti hvala ali prepusti posao nekom drugom, svjezijem mozgu. Postedi nas sviju ti, idi nadji sebi neki klub i radi ali prepusti repku nekom boljem, nekom tko ce imati veci autoritet, nekome tko zna ekipu motivisati, i neko tko ce u slucaju da podbaci barem jednom preuzeti krivicu na sebe.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
SamoOstroINaPrvu
Postovi: 195
Pridružen/a: 23 jun 2014, 21:11
Lokacija: Krojcica - Floridsdorf - Krojcica
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la SamoOstroINaPrvu » 04 jul 2014, 10:53

Cepi1981 je napisao/la:Cuj neki od uspjeha Bajevica? Mnogo vise od Safeta uzeo je u Grckoj sve sto se moze uzeti ne sa jednim klubom nego sa vise njih, onda uspjesni nastupi u ligi sampiona npr. 2002-03 gdje je upisao 6 nerjesenih meceva sto je rekord igrao je se sa tad AEK na celu sa Bajevicem sa velikim Realom 3-3 ali nesretno su zavrsili 3-ci. Sta je Safet osvojio u Francuskoj, Turskoj i na Bliskom istoku gdje je vec bio?? Koliko trofeja? Znas li koliko?? 0 eto eto toliko, dakle nista. Uostalom kako te nije stid porediti Bajevicevu trenersku karijeru sa Susicevom?????
Plasirati se na mundijal sa ovom ekipom i sa ovim talentom, u grupi koja je srednja zalost i nije neki uspjeh da se razumijemo, ekipa je vec igrala dva baraza i dakle sazrijela je za velikog takmicenja to je samo splet okolnosti da je Susic pokupio kredit za to, ko god da je bio trener nema sumnje da bi isto postigao. Safete hvala ti za istorijski uspjeh, od srca ti hvala ali prepusti posao nekom drugom, svjezijem mozgu. Postedi nas sviju ti, idi nadji sebi neki klub i radi ali prepusti repku nekom boljem, nekom tko ce imati veci autoritet, nekome tko zna ekipu motivisati, i neko tko ce u slucaju da podbaci barem jednom preuzeti krivicu na sebe.
pusti ga druze vidis da je zadovoljan sa susicem, mozda ga kuci povede i spasi nas belaja...
Safet Susic, trener koji prije utakmice uz prvih 11 ima u glavi i izmjene koje ce napraviti, bez obzira na razvoj situacije na utakmici! Ukratko, fenomen!!!

Avatar
nedim93
Postovi: 4471
Pridružen/a: 24 jan 2014, 13:02
Kontakt:

Re: Utisci nakon prvog bh. nastupa na SP-u

Post Postao/la nedim93 » 04 jul 2014, 15:09

calcio je napisao/la:Ovo ce mi ostati kao najjaci utisak
slika
a pogledaj kako je linija dobro povučena :lol: , pa metar još nazad je trebala linija ići :urnebes:
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.