Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la kimbo » 08 jul 2014, 21:15

Ovdje treba otvoriti sve oci. NIsam balavac i Begic mi se cini kao sposoban pametan lik koji je vrijedan za ovaj savez. Ne vjerujem da je takva tata mata da moze zavarati svin onim pametnim izjavama, Ne cini mi se da je i on LOLA poput Usanovica.

Nekome je mozda u cilju da srusi najproduktivniji kolektiv u ovoj drzavi !!

Podignuta je optuznica sto je samo optuznica to znaci nije presuda a u ovoj banana drzavi optuznice se ne dizu protiv lopova to je opstepoznata cinjenica.
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
gonzales
Postovi: 3166
Pridružen/a: 06 feb 2014, 12:45
Lokacija: Jablaničko jezero
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la gonzales » 08 jul 2014, 21:18

Pa ovo je nasa realnost, bili i krali,, dosao Begic i krao,, i sljedeci koji dodje ce krasti

Svi se oni bore za pozicije samo radi sebe,,, ne radi naroda i neceg dobrog da ucine za ovu zemlju

Danas naci postenog u BiH ;) ,, lakse naci nevinu babu :lol: :lol:
OTIŠAO SAM DA PRONAĐEM SEBE, AKO DOĐEM PRIJE NEGO ŠTO SE VRATIM, ZADRŽITE ME!

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Mozambik » 08 jul 2014, 21:20

Ja mislim da slijedi automatska suspenzija, znaci ne mora odlucivati IO ili bilo ko drugi.

Begic je automatski suspendovan, a njegovu funkciju ce obnasati prvi potpredsjednik Darko Ljubojevic, u svojstvu V.D. Predsjednika NFSBIH.

Dok traje istrazni postupak i sudjenje Begic ce biti suspendovan. Ako se dokaze da je kriv dovidjenja. Ako dokaze nevinost automatski se vraca na funkciju.

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la brazzo » 08 jul 2014, 21:28

Obrni okreni niko ga bolji nece zamijenit ako uopste bude izuzet sa funkcije jer je ovdje borba 'gladnih'.. uopste u BiH svi funkcioneri obavljaju svoju duznost u onoj mjeri koja je potrebna da se zadovolji minimum i norma.. veliki je poso i odgovornost uci u stvarnu borbu za bolje bh fudbala ja ne znam da li je to uopste realno za ocekivat dok ne dodje do sveopste katarze a to znaci nikad.. Eh sad opet mislim da je bolje rjesenje i Darko nego Beus, jer makar nije direktni ukljucen u rad bh kluba za razliku od ovog drugog

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la calcio » 08 jul 2014, 21:32

kimbo je napisao/la:Ovdje treba otvoriti sve oci. NIsam balavac i Begic mi se cini kao sposoban pametan lik koji je vrijedan za ovaj savez. Ne vjerujem da je takva tata mata da moze zavarati svin onim pametnim izjavama, Ne cini mi se da je i on LOLA poput Usanovica.

Nekome je mozda u cilju da srusi najproduktivniji kolektiv u ovoj drzavi !!

Podignuta je optuznica sto je samo optuznica to znaci nije presuda a u ovoj banana drzavi optuznice se ne dizu protiv lopova to je opstepoznata cinjenica.
Napisao sam nesto slicno. Ne bi bio prvi put da se kod nas neko s nekim obracunava tako sto mu posalje finansijsku policiju koja ce svakome naci neki propust, ako stvarno zele da nadju neki propust. Ostetio firmu za toliko i toliko KM jer nije narucio najjeftiniji gradjevinski materijal nego onaj skuplji. Na primjer.

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la AnelZ » 08 jul 2014, 22:13

A zakonom o prekršajima FBiH (gdje se nalazi sjediste NFSBiH) jasno je naznaceno u vezi evidencije o kažanjavanju osobe u članu 78., stav 5. sljedeće:

"(5) Niko nema pravo tražiti od građana da podnesu dokaze o svojoj osuđivanosti, ili neosuđivanosti za prekršaje."

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la no rules » 08 jul 2014, 22:30

žao mi jadnička , kako je samo bio uvrijedio kada je Zukanović rekao da neko u Savezu nije uradio dobro svoj posao , toliko ga je to pogodilo da je morao Sušiću javiti da ga prekriži , a da ostavi Hadžića ...interesuje me i to dali će iko pitati igrače sa kojom izjavom ih je Zukanović uvrijedio pa su odlučili zajedno sa Sušićem da im nije potreban u Brazilu ...

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Cepi1981 » 08 jul 2014, 22:38

Ovog Begica nikada nisam gotivio, nekako je sve oko njega bilo bajno a svi znamo kada bude bajno da na kraju bude gorko. Faca mu je da se razumijemo prava lopovska, izvrsiti kompletnu provjeru I sve ih rastjerati pogotovo onu divokozu. Neka sa sobom vode Spahu a I Susica. Osima za predsjednika iako je u godinama I bolestan ali zamoliti ga. Vahu za selektora, lopove u KPD ZE.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la elninho_resTO » 08 jul 2014, 22:53

Nek i dalje razmislja o Brazilu, **** Premijer ligu.
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
SamoOstroINaPrvu
Postovi: 195
Pridružen/a: 23 jun 2014, 21:11
Lokacija: Krojcica - Floridsdorf - Krojcica
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la SamoOstroINaPrvu » 08 jul 2014, 23:50

Elvedine, sine, sto krades kad ne znas :clap: :clap:
Safet Susic, trener koji prije utakmice uz prvih 11 ima u glavi i izmjene koje ce napraviti, bez obzira na razvoj situacije na utakmici! Ukratko, fenomen!!!

mirzatele
Postovi: 11886
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la mirzatele » 09 jul 2014, 00:00

j.ebo ga turkovic

Buba00
Postovi: 320
Pridružen/a: 17 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Buba00 » 09 jul 2014, 00:33

Buba00 je napisao/la:Sef za bezbjednost bio i sad on predsjednik NSBIH. Daj ba i vuce onog uvlakaca Pilava za sobom i sad on nesto... Mrs lopove jedna kitis se perjem uspjeha repke , a sta je sa ligom , sta je sa neredom unutar NSBIH!? Slavica Pecikoza , Jasmin Bakovic to samo prima platu i hoda sa repkom. To znam iz pouzdanih izvora gdje su rekli covjeku bliskom jednog kluba NE ZANIMA NAS NI LIGA OD NJE SIGURNO NE ZIVIMO!? Zamislite... Pa onaj Pilav je vodja Spahica i Kompanije , on njima dovodi zene u hotel on daje akreditacije Spahicevom bratu. On je taj koji vedri i oblaci Repkom al meni niko nece da vjeruje... Upamtite on je zlo ove repke on radi papetu iza ledja , on je taj koji dovodi pojedine igrace u repku !!! On i isti taj BEGIC !!! Javno cu prozvati ELMIRA PILAVA ( samoprozvanog direktora reprezentacije ) covjeka koji je sudija i nista vise odjednom BOG u SAVEZU! On je taj koji kriminalce dovodi u hotel i sa njim se druzi po sarajevskim restoranima! Po nalogu Elvedina BEGICA... MARS IZ SAVEZA BAGRO MAFIJASKAAAAA!! hocemo strucnjake i fudbalere u savez a ne privatnike i kriminalce.. Zlo mi je majke mi kad ih vidim a vi ih branite... :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick:
Dajte Ljudi molim vas nemojte gledati samo odlazak u BRAZIL! Zar ne vidite da je kriminalac , dajte da se rijesimo vise kriminalaca i njega i Pilava i svih lopova.. MOLIM VAS nista stranka , nista kriminalci samo provjereni ljudi iz sporta !! Pa de progledajte vise evo sta sam ja pisao poslije SP par dana... I sta se desava vi mislite da ja lupam bezveze , a ovo vam je jedina istina... Ovo su lopovi najveci oni su krivi za mnoge stvari a polahko otovrit ce se sve i saznati istina a mi kakvi smo debili opet cemo presutjeti.. marsss Begicu marsss Pilav marrss PeciKOZA marss Bakovicu.. ma svi IO MARSSS LOPOVIII jedni jedan clan je provereno dao 47.000 KM za glasove da udje u IO i to nisu ljudi iz sporta to su kriminalccii

Avatar
RockyMaivia
Postovi: 656
Pridružen/a: 07 jan 2014, 12:21
Lokacija: Kod RAje...
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la RockyMaivia » 09 jul 2014, 00:35

elninho_resTO je napisao/la:Nek i dalje razmislja o Brazilu, **** Premijer ligu.
Premijer liga treba da im je prioriet a ne,oni su se ponasali kao da je nakon Brazila kraj svijeta.
SAVEZ NAPOLJE!!!
StarMo nije skutorija...

Avatar
donniedarko
Postovi: 1076
Pridružen/a: 28 jan 2014, 00:14
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la donniedarko » 09 jul 2014, 00:42

Cuj smjestili mu namjerno prevaru od 1.7 miliona za to sto nekom smeta :facepalm: :damn:

Avatar
SamoOstroINaPrvu
Postovi: 195
Pridružen/a: 23 jun 2014, 21:11
Lokacija: Krojcica - Floridsdorf - Krojcica
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la SamoOstroINaPrvu » 09 jul 2014, 00:44

donniedarko je napisao/la:Cuj smjestili mu namjerno prevaru od 1.7 miliona za to sto nekom smeta :facepalm: :damn:
sitnica, ono, poturili mu...yebo majku ko da pricaju o 17 maraka a ne o 1700000 maraka pa da mu neko podmetne :urnebes: :urnebes: :urnebes: al nas narod je za izucavati, 60% ljudi ce reci da je namjestaljka :facepalm: :facepalm:
Safet Susic, trener koji prije utakmice uz prvih 11 ima u glavi i izmjene koje ce napraviti, bez obzira na razvoj situacije na utakmici! Ukratko, fenomen!!!

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la drummer » 09 jul 2014, 00:46

Krajnje je vrijeme da savez preuzmu ljudi iz fudbala,bivsi igraci i bivsi reprezentativci BiH.
Krajnje je vrijeme da pozicije u nogomentnom savezu prestanu biti politicke pozicije i da ljude postavljaju politicke stranke.
Ako im treba nacionalni balans ima dovoljno bivsih fudbalera svih nacionalnosti pa neka izbalansiraju.
Lopovi napolje,hocemo ljude iz fudbala u savez a ne ljude iz politike.

Avatar
donniedarko
Postovi: 1076
Pridružen/a: 28 jan 2014, 00:14
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la donniedarko » 09 jul 2014, 00:47

kimbo je napisao/la:Ovdje treba otvoriti sve oci. NIsam balavac i Begic mi se cini kao sposoban pametan lik koji je vrijedan za ovaj savez. Ne vjerujem da je takva tata mata da moze zavarati svin onim pametnim izjavama, Ne cini mi se da je i on LOLA poput Usanovica.

Nekome je mozda u cilju da srusi najproduktivniji kolektiv u ovoj drzavi !!

Podignuta je optuznica sto je samo optuznica to znaci nije presuda a u ovoj banana drzavi optuznice se ne dizu protiv lopova to je opstepoznata cinjenica.
Niko, znaci apsolutno niko ko radi u tuzilastvu nece podignuti optuznicu ako nema dovoljan broj jasnih dokaza ;)

Avatar
RockyMaivia
Postovi: 656
Pridružen/a: 07 jan 2014, 12:21
Lokacija: Kod RAje...
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la RockyMaivia » 09 jul 2014, 00:50

drummer je napisao/la:Krajnje je vrijeme da savez preuzmu ljudi iz fudbala,bivsi igraci i bivsi reprezentativci BiH.
Krajnje je vrijeme da pozicije u nogomentnom savezu prestanu biti politicke pozicije i da ljude postavljaju politicke stranke.
Ako im treba nacionalni balans ima dovoljno bivsih fudbalera svih nacionalnosti pa neka izbalansiraju.
Lopovi napolje,hocemo ljude iz fudbala u savez a ne ljude iz politike.
+1

Ovo staviti kao uvod u forum.
StarMo nije skutorija...

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7880
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la *p!p!t@* » 09 jul 2014, 00:51

donniedarko je napisao/la:
kimbo je napisao/la:Ovdje treba otvoriti sve oci. NIsam balavac i Begic mi se cini kao sposoban pametan lik koji je vrijedan za ovaj savez. Ne vjerujem da je takva tata mata da moze zavarati svin onim pametnim izjavama, Ne cini mi se da je i on LOLA poput Usanovica.

Nekome je mozda u cilju da srusi najproduktivniji kolektiv u ovoj drzavi !!

Podignuta je optuznica sto je samo optuznica to znaci nije presuda a u ovoj banana drzavi optuznice se ne dizu protiv lopova to je opstepoznata cinjenica.
Niko, znaci apsolutno niko ko radi u tuzilastvu nece podignuti optuznicu ako nema dovoljan broj jasnih dokaza ;)
A da stvar bude još ozbiljnija, ja nikada do sada nisam čuo gdje je to Begić radio do dolaska u fudbalski savez. Znači ova stvar se priprema malo duži period, e sad na šta će izaći vidjet ćemo. :problem:
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Mozambik » 09 jul 2014, 00:54

AnelZ je napisao/la:A zakonom o prekršajima FBiH (gdje se nalazi sjediste NFSBiH) jasno je naznaceno u vezi evidencije o kažanjavanju osobe u članu 78., stav 5. sljedeće:

"(5) Niko nema pravo tražiti od građana da podnesu dokaze o svojoj osuđivanosti, ili neosuđivanosti za prekršaje."
Ovo je krivicna stvar jarane.

Kad dodjes u policiju pa te pitaju jesi li krivicno gonjen, niko ne pita za prekrsajne prijave.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sindikat12 i 22 gosta.