Sanjin Prcić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la NiftyDribbler » 05 apr 2018, 17:01

@ raonffa

Hvala na pokusaju konstruktivnog argumentovanja. Vidim da se slazemo da treba to probat sa Prcićem i Pjanićem. To kao prvo i najbitnije.

Nije Prcić Toni Kroos, ali boga mi ako je toni kroos neki trkac sa brzinom, onda mora da sam ja neki drugi Real gledao zadnjih godina. Covjek rijesava sve sa pas igrom, pregledom igre, ofanzivno kao i u defanzivnom smislu, dobro postavljanje. Presjecanje lopti uglavnom tako mu uspjeva, ne trci on bas tako za rajom po igralistu. Igra pametno.
Da Kroos i Prcić nisu isti nivo, ne trebamo pricat o tome. To uopste nije ni to o cemu ja govorim, bezsmislena prica. Ali moze tu ulogu igrat u nasem timu, za nase prilike. A to karakterisanje kao iskljucivom tehnicaru odbacujem, to su smoke grenades kao na call of duty-u. O Pjaniću sam gore vec sve rekao, world class igrac, ne kontam sto se Modrić iznad njega stavlja. Neznam kakvi su to kompleksi. Mozemo samo biti zahvalni da ga imamo.

Za conclusio, samo da podsjetim da smo protiv Francuske u Oktobru 2011 stajali sa Pjanićem, Misketom i Medunjaninom na terenu.

Rezultat je bila mozda nasa najbolja utakmica svih vremena. Isto jedna antisimetricana postava, za sta je Pape bio kritiziran. Ne samo tad nego cesto puta.

Fali krilo glasilo je, nemogu pjana, hare i miske skupa, spori smo kao kornjace. Ali Pape je znao sta nama treba, znao je sta je taj bosanski fudbal sacinjen sa ruhom, virtuozom i neprecjenivom dozom inata. Igrali smo kao mladi bogovi, pokazali svijetu ko smo.

A vi svi sto potencirate da nemoze, i da nemozemo samo imate straha da malo sanjate. To sto nas je Ciro naucio da zaboravimo. Vi ste samo jedni duhovni nasljednici kukavickog fudbala jednog Meše Baždarevića.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 05 apr 2018, 22:24

Fali krilo glasilo je, nemogu pjana, hare i miske skupa, spori smo kao kornjace. Ali Pape je znao sta nama treba, znao je sta je taj bosanski fudbal sacinjen sa ruhom, virtuozom i neprecjenivom dozom inata. Igrali smo kao mladi bogovi, pokazali svijetu ko smo.
Skidam ti kapu za ovaj komentar. :bih:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la Raonffa » 05 apr 2018, 23:20

NiftyDribbler je napisao/la:@ raonffa

Hvala na pokusaju konstruktivnog argumentovanja. Vidim da se slazemo da treba to probat sa Prcićem i Pjanićem. To kao prvo i najbitnije.

Nije Prcić Toni Kroos, ali boga mi ako je toni kroos neki trkac sa brzinom, onda mora da sam ja neki drugi Real gledao zadnjih godina. Covjek rijesava sve sa pas igrom, pregledom igre, ofanzivno kao i u defanzivnom smislu, dobro postavljanje. Presjecanje lopti uglavnom tako mu uspjeva, ne trci on bas tako za rajom po igralistu. Igra pametno.
Da Kroos i Prcić nisu isti nivo, ne trebamo pricat o tome. To uopste nije ni to o cemu ja govorim, bezsmislena prica. Ali moze tu ulogu igrat u nasem timu, za nase prilike. A to karakterisanje kao iskljucivom tehnicaru odbacujem, to su smoke grenades kao na call of duty-u. O Pjaniću sam gore vec sve rekao, world class igrac, ne kontam sto se Modrić iznad njega stavlja. Neznam kakvi su to kompleksi. Mozemo samo biti zahvalni da ga imamo.

Za conclusio, samo da podsjetim da smo protiv Francuske u Oktobru 2011 stajali sa Pjanićem, Misketom i Medunjaninom na terenu.

Rezultat je bila mozda nasa najbolja utakmica svih vremena. Isto jedna antisimetricana postava, za sta je Pape bio kritiziran. Ne samo tad nego cesto puta.

Fali krilo glasilo je, nemogu pjana, hare i miske skupa, spori smo kao kornjace. Ali Pape je znao sta nama treba, znao je sta je taj bosanski fudbal sacinjen sa ruhom, virtuozom i neprecjenivom dozom inata. Igrali smo kao mladi bogovi, pokazali svijetu ko smo.

A vi svi sto potencirate da nemoze, i da nemozemo samo imate straha da malo sanjate. To sto nas je Ciro naucio da zaboravimo. Vi ste samo jedni duhovni nasljednici kukavickog fudbala jednog Meše Baždarevića.
Pa ne, vidi, Kroos nije vrhunski trkač al' Kroos zato ima druge kvalitete kojima može nadomjestiti taj nedostatak i u kombinaciji sa Modrićem i Casemirom imaš vrhunski vezni rad kakav vjerovatno nema nijedan drugi klub na svijetu u ovom trenutku.

Sa Prcićem svakako treba probati, on, Krunić ili Cimirot mogu biti ti treći veznjaci uz Bešića i Pjanića u ovom trenutku, nema ko drugi. Već sam pisao na nekoj drugoj temi, Prcić bi bio dobar izbor sa aspekta ove taktike koju traži Robi, iznošenje lopte po zemlji, sad kad nema Medunjanina, Prcić je najbolji tehničar nakon Pjanića i za takvu igru sigurno da je najbolja opcija.

Al' sa druge strane ne možeš zanemariti ni neke druge okolnosti, kako bi se snašao pod presingom, da li ima kretanje da može odgovoriti tom zadatku, da li ima taj kvalitet da može konstantno on praviti presing na protivničke igrače, tu treba dobre snage, trke i fizičke pripremljenosti, i u tom kontekstu svakako su bolje opcije Krunić ili Cimirot.

Ja vjerujem Robiju, vjerujem da će isprobati sve opcije i da će izabrati najbolju moguću kombinaciju, treba pustiti čovjeka da radi :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la NiftyDribbler » 05 apr 2018, 23:30

Raonffa je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la:@ raonffa

Hvala na pokusaju konstruktivnog argumentovanja. Vidim da se slazemo da treba to probat sa Prcićem i Pjanićem. To kao prvo i najbitnije.

Nije Prcić Toni Kroos, ali boga mi ako je toni kroos neki trkac sa brzinom, onda mora da sam ja neki drugi Real gledao zadnjih godina. Covjek rijesava sve sa pas igrom, pregledom igre, ofanzivno kao i u defanzivnom smislu, dobro postavljanje. Presjecanje lopti uglavnom tako mu uspjeva, ne trci on bas tako za rajom po igralistu. Igra pametno.
Da Kroos i Prcić nisu isti nivo, ne trebamo pricat o tome. To uopste nije ni to o cemu ja govorim, bezsmislena prica. Ali moze tu ulogu igrat u nasem timu, za nase prilike. A to karakterisanje kao iskljucivom tehnicaru odbacujem, to su smoke grenades kao na call of duty-u. O Pjaniću sam gore vec sve rekao, world class igrac, ne kontam sto se Modrić iznad njega stavlja. Neznam kakvi su to kompleksi. Mozemo samo biti zahvalni da ga imamo.

Za conclusio, samo da podsjetim da smo protiv Francuske u Oktobru 2011 stajali sa Pjanićem, Misketom i Medunjaninom na terenu.

Rezultat je bila mozda nasa najbolja utakmica svih vremena. Isto jedna antisimetricana postava, za sta je Pape bio kritiziran. Ne samo tad nego cesto puta.

Fali krilo glasilo je, nemogu pjana, hare i miske skupa, spori smo kao kornjace. Ali Pape je znao sta nama treba, znao je sta je taj bosanski fudbal sacinjen sa ruhom, virtuozom i neprecjenivom dozom inata. Igrali smo kao mladi bogovi, pokazali svijetu ko smo.

A vi svi sto potencirate da nemoze, i da nemozemo samo imate straha da malo sanjate. To sto nas je Ciro naucio da zaboravimo. Vi ste samo jedni duhovni nasljednici kukavickog fudbala jednog Meše Baždarevića.
Pa ne, vidi, Kroos nije vrhunski trkač al' Kroos zato ima druge kvalitete kojima može nadomjestiti taj nedostatak i u kombinaciji sa Modrićem i Casemirom imaš vrhunski vezni rad kakav vjerovatno nema nijedan drugi klub na svijetu u ovom trenutku.

Sa Prcićem svakako treba probati, on, Krunić ili Cimirot mogu biti ti treći veznjaci uz Bešića i Pjanića u ovom trenutku, nema ko drugi. Već sam pisao na nekoj drugoj temi, Prcić bi bio dobar izbor sa aspekta ove taktike koju traži Robi, iznošenje lopte po zemlji, sad kad nema Medunjanina, Prcić je najbolji tehničar nakon Pjanića i za takvu igru sigurno da je najbolja opcija.

Al' sa druge strane ne možeš zanemariti ni neke druge okolnosti, kako bi se snašao pod presingom, da li ima kretanje da može odgovoriti tom zadatku, da li ima taj kvalitet da može konstantno on praviti presing na protivničke igrače, tu treba dobre snage, trke i fizičke pripremljenosti, i u tom kontekstu svakako su bolje opcije Krunić ili Cimirot.

Ja vjerujem Robiju, vjerujem da će isprobati sve opcije i da će izabrati najbolju moguću kombinaciju, treba pustiti čovjeka da radi :)
Kako kazes, treba sve izprobat i onda vidjet. Treba imat opcija. Konacno neko sa argumentima. Tu je onda fino diskutirati. To za Krunića isto podržavam.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la NiftyDribbler » 08 apr 2018, 14:23

Prva jedanestorka danas protiv Nice.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la NiftyDribbler » 08 apr 2018, 15:37

Evo ga gledam taman u jednom vise nego respektabilnom Rennesu. Ja neznam sta pojedini seru, ali je covjek svoju igru jos jednom poboljso i dosao bi nam u Robijevom sistemu ko budali samar.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la JackTheStripper » 08 apr 2018, 15:44

Momcina je igrac i po i jednostavno se mu mora pronaci mjesto u toj nasoj trojci na sredini. Pjanic-Besic-Prcic. S krila Duljevic i Hajrovic. U odbrani Zukanovic, Memisevic, Vranjes i Kolasinac. U napadu Dzeko. I Bog te veselio.

Na golu smo i vise nego opskrbljeni. Begovic, Sehic, Buric, Piric i Fejzic. Svi mogu odgovoriti zadatku.
Zadnja izmjena: JackTheStripper, dana/u 08 apr 2018, 16:43, ukupno mijenjano 1 put.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
forgempp
Postovi: 6550
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la forgempp » 08 apr 2018, 16:33

Hajrovic hehehe
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la JackTheStripper » 08 apr 2018, 16:44

forgempp je napisao/la:Hajrovic hehehe

Vraca se momcina. Svakako je ispred Visce kada je u formi. Viscu na klupu.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la hurem » 08 apr 2018, 17:16

Za nadati se da ce prije svega dobiti poziv, a vjerujem da hoce akoBogda...pa nek Robi ocijeni kako, sta.
Meni se kod Prcica uvijek najvise svidjala duga lopta, jos od U-21.

Svidja mi se kako Robi radi, sto pokusava svakakve varijante, pa eto nek isproba i taj vezni red.

Avatar
zgembo89
Postovi: 4918
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la zgembo89 » 08 apr 2018, 22:12

Danas je protiv Nice u prvom poluvremenu on uvijek uzimao loptu od odbrane i slao dugi pass u napad nesto kao zadnji vezni i poprilično forsira naprijed igru a mi u prijateljskim vracamo loptu golmanu godio bi nam sad i plus je sazrio

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la edinjo-bih » 08 apr 2018, 23:52

mali zasluzuje ponovni poziv, to je sigurno :-) :bih:

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la bhfanatic14 » 14 apr 2018, 19:31

Naravno i danas u prvih 11 moj igrac Prcko :kafa: samo naprijed :bih:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4723
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la Bazinga12345 » 14 apr 2018, 19:36

bhfanatic14 je napisao/la:Naravno i danas u prvih 11 moj igrac Prcko :kafa: samo naprijed :bih:
:rol:

Naprijed Sanjine. :bih:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la HariTz » 15 apr 2018, 14:31

Sanjin je standardan u Rennesu.. to se i ne smije zanemariti :hmmmmm:

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la bhfanatic14 » 20 apr 2018, 10:41

L' Equipe javlja da velika Valencia zeli Sanjina Prcica :kafa: :salut: roberte ostavi se tih para sto dobijas za amatere poput sarica, pozovi prave Momke i igrace koji su cijenjeni Po svijetu i koji prave velike karijere Bez odvratnog guranja u reprezentaciju.!
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
forgempp
Postovi: 6550
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la forgempp » 20 apr 2018, 10:58

Sta vam je vise u pm... To su bile yebene prijateljske utakmice, normalno je da ce i Krunic i Prcic dobiti pozive, nemamo mnogo igrača u ligi 5 (Krunic sa Empolijem opet u Serie A)
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la hurem » 20 apr 2018, 11:31

Transfer u Valenciju bi bio slag na tortu, fantastican transfer i vjerujem da bi se uklopio u spanski fudbal, uz to bi igrao i LP.
Njemu u prilog ide i to sto je na ljeto slobodan igrac i lakse se moze "prodati".

@fanatice, prestani vise gluposti pisati i stalno spamati sve i jednu mogucu temu. Saric je pokazao neke stvari i zasluzeno je tu gdje je jeste sto se tice reprezentacije, barem trenutno. Napokon se jedan bh premijerligaski igrac uspio koliko toliko nametnuti u reprezentaciji i umjesto da nam bude drago zbog toga i da skontamo da jos ima takvih igraca na nasim terenima, mi koristimo svaku priliku za ponizavanje doticnih i izmisljanje kojekakvih talova i 2000€ i gluposti. To je kao da meni neko dadne 2 marke ili grubo receno 20 maraka, zivot mi ovisi od tih par marcica?!
Prestanite vise kenjati i volite svoju repke i njene igrace. Zar mora biti ta mrzovolja prema bilo kome, bio on Saric, Hadzic, Vrsajevic, bilo ko...svi su oni u datim trenucima ginuli i trudili se za nacionalni dres?
Pa i reprezentacije Engleske, Francuske (itd) imaju svoje promasaje kroz povijest, ali se ne kenja kao ovdje pojedinci.
Spusti vise taj gard, mrzitelju jedan, i ti i tebi slicni.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la NiftyDribbler » 20 apr 2018, 13:44

hurem je napisao/la:Transfer u Valenciju bi bio slag na tortu, fantastican transfer i vjerujem da bi se uklopio u spanski fudbal, uz to bi igrao i LP.
Njemu u prilog ide i to sto je na ljeto slobodan igrac i lakse se moze "prodati".

@fanatice, prestani vise gluposti pisati i stalno spamati sve i jednu mogucu temu. Saric je pokazao neke stvari i zasluzeno je tu gdje je jeste sto se tice reprezentacije, barem trenutno. Napokon se jedan bh premijerligaski igrac uspio koliko toliko nametnuti u reprezentaciji i umjesto da nam bude drago zbog toga i da skontamo da jos ima takvih igraca na nasim terenima, mi koristimo svaku priliku za ponizavanje doticnih i izmisljanje kojekakvih talova i 2000€ i gluposti. To je kao da meni neko dadne 2 marke ili grubo receno 20 maraka, zivot mi ovisi od tih par marcica?!
Prestanite vise kenjati i volite svoju repke i njene igrace. Zar mora biti ta mrzovolja prema bilo kome, bio on Saric, Hadzic, Vrsajevic, bilo ko...svi su oni u datim trenucima ginuli i trudili se za nacionalni dres?
Pa i reprezentacije Engleske, Francuske (itd) imaju svoje promasaje kroz povijest, ali se ne kenja kao ovdje pojedinci.
Spusti vise taj gard, mrzitelju jedan, i ti i tebi slicni.
Moras malo ohladit hureme, opet si poceo nesto agresivno i saljes uvrede lijevo i desno oko sebe. Ne spamaj. Svako ima pravo na misljenje.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

soko
Postovi: 3744
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la soko » 20 apr 2018, 15:42

bhfanatic14 je napisao/la:L' Equipe javlja da velika Valencia zeli Sanjina Prcica :kafa: :salut: roberte ostavi se tih para sto dobijas za amatere poput sarica, pozovi prave Momke i igrace koji su cijenjeni Po svijetu i koji prave velike karijere Bez odvratnog guranja u reprezentaciju.!
Prcic bi svakako trebao dobiti poziv. Mislim da bi on cak trebao biti u prvih 11.
Al da Prosinecki uzima pare je smijesno. Covjek je imao godisnju platu od preko 1 milion eura, u Sloveniji je mogao ima dosta vecu platu nego kod nas.
Saric se moze prodati za 100K, dok menedjer uzme, klub ovo ono. Prosenicki moze dobiti par hiljada, koja logika al eto

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.