Sanjin Prcić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la HankMoody » 20 apr 2018, 18:41

I večeras u prvom sastavu. :thumbup:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

esprit24
Postovi: 5379
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la esprit24 » 20 apr 2018, 23:32

Definitivno se na njega treba racunati u krugu od 15 igraca u repki :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la bhfanatic14 » 29 apr 2018, 15:11

Bravo majstore i danas starter :kafa:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la bhfanatic14 » 06 maj 2018, 17:13

Desetka Rennesa i danas starter :bih:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 591
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la AndreWilliams » 06 maj 2018, 17:21

Najzasluzniji za penal. Vode!!

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la HankMoody » 12 maj 2018, 20:08

Ponovo se nalazi u prvih 11, nadam se da će po završetku sezone naći neki bolji klub u kojem će također biti konstantan.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
nut_shell
Postovi: 424
Pridružen/a: 22 avg 2009, 01:31
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la nut_shell » 12 maj 2018, 22:59

Jaka pobjeda danas, i ako ostane u Rennesu moze biti utakmica u EL iduce sezone.
Rođeni, Rođeni
Kraj Neretve Rođeni


"Mislim na Sea, dakle postojim."

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la bhfanatic14 » 19 maj 2018, 20:36

Madjionicar Rennesa standardno u prvih 11 :kafa: Samo naprijed majstore !
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Sheyi
Postovi: 12149
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la Sheyi » 19 maj 2018, 21:41

Nema veze, gurnut ga u vatru protiv Sjeverne Irske i Austrije, a do tad ćemo uigravati Sarića i Lončara. :D

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la bhsport » 20 maj 2018, 07:03

Sheyi je napisao/la:Nema veze, gurnut ga u vatru protiv Sjeverne Irske i Austrije, a do tad ćemo uigravati Sarića i Lončara. :D
I onda nije iskoristio šansu...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la NiftyDribbler » 20 maj 2018, 19:53

bhsport je napisao/la:
Sheyi je napisao/la:Nema veze, gurnut ga u vatru protiv Sjeverne Irske i Austrije, a do tad ćemo uigravati Sarića i Lončara. :D
I onda nije iskoristio šansu...
Upravo tako, Zakaricu sest utakmicu da se uigra, Sanjinu qrac...i onda jbg kaze imo je sansu 20 min. Ko sto je Memisevic dobio 90 min...ali na desnom beku, u zivotu nije tu igro.

Sanjin bi stvarno mogao sad u ovakoj reprezentaciji bez Misketa, Mede, Lule, Rahime i te bivse generacije postati bitna karika. Ne pricam o 23. igracu i rezervi za Miralema, kao sto mnogi potenciraju, nego dio tog trougla na sredini. Dosta je sazreo, pratio sam ga sad ovu polusezonu u Rennesu dosta i od njega je dosta polazilo u timu koji je zavrsio na petom mijestu u Ligue 1, i to cak u sezoni kad mu istice ugovor, gdje te neki klubovi samo zbog toga klupiraju ako neces da produzis, sto su mu oni nudili.

L'Equipe pise o interesu Valencije, inace cetvrti La Lige, sto me ne cudi.

Ovdje veliki broj ponavlja jedno te isto kao jednu vrstu mantre, da on samo moze biti zamjena Miralemu, nista vise. Godinama se okrece ista prica, ili bolje receno šuplja, jer bazira na...nicemu. Stalno se prica da treba neki brz tipus igraca pored Mireta, borben, jer Miralem nit moze potrcat nit oduzet loptu, a isto tako mu fale muda, sto mozes ovdje konstantno citat.

Da takvi ljudi nisu uocili da smo uvijek najbolji bili sa Misketom i Medom skupa sa Pjanom, kao sto je to bio slucaj te lijepe veceri '11 u Parizu, kad sam bio ponosan kao nikada na nase momke, isto tako...me ne cudi.

Da bi Pjana imao skim proturit koju loptu, koju akciju izvesti na terenu ne bi palo na pamet takvima. Evo sad protiv Bugarske i Senegala, koliko puta Pjane gleda, proba nesto, ali sve telad oko njega...Cimirot, Saric, Besic ga ne kontaju. Besic kao osiguranje i Warrior tu je sasvim dosta. Nama naprotiv ne treba jos jedan Besic na terenu, nego upravo jos jedan Pjana!


Kad je to dobio pravu sansu Sanjin da se uigra sa Miralemom?? Da vam kazem. Nikad! Nama odgovara kontrola nad loptom i leprsava igra puna bosanskog šarma i ruha. Puno neznalica sralo je po Medi pa cak i Misketu jedno vrijeme, jer su navodno spori i slabi u duelima, zanemarujuci njihove velike umjetnicke kvalitete! A oni nas odvedose na Copa Cabanu da ispijamo rum, plesemo sambu i uzivamo u Zmajevima u grotlu velike i 'prave' Marakane.

Slicno se sad desava sa Sanjinom. Prosinecki me je u tom pogledu jako razocarao, jer on upravo trazi takav fudbal,bar tako mislim. Cuj Loncar dobio poziv!
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la JavierBosnia » 20 maj 2018, 21:31

Ovo sa sanjinom se forsira kao nekad sa Mahmutovicem..
Robert je rekao da ga prati i da ce mu dati priliku, ne znam sta balite, ako selektor misli da mu sad ne treba, ajmo jeb.eno postovati to
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la Vucevich » 20 maj 2018, 21:35

Kakav Mahmutovic? Malo je drugacije igrati za Stade Rennais koji je peti u Ligue 1 ili Teplice.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la Rokoko87 » 20 maj 2018, 21:37

Ljevaković je zvijer za Prcića.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la NiftyDribbler » 20 maj 2018, 21:43

JavierBosnia je napisao/la:Ovo sa sanjinom se forsira kao nekad sa Mahmutovicem..
Robert je rekao da ga prati i da ce mu dati priliku, ne znam sta balite, ako selektor misli da mu sad ne treba, ajmo jeb.eno postovati to
Jel te to Robert doji? Ako ti to odobravas bravo, a kad tu situaciju poredis sa Mahmutovicem, to sve govori koliko se razumijes. Jedan intervju s njim snimio i vec se zaljubio frajer. Ima razlog sto vecina raje to kritikuje burazeru. Nisu slijepi. Ti bi vjerovatno da si onda bio odrastao kad su Usanovic i bagra, koja je sad u zatvoru, vodili Savez, zatvorio oci i sluso.

Postujem Robija kao covjeka i trenera, ali ne odobravam take ocigledne promasaje. Ako Sanjin i Rade nisu zasluzili sad poziv,ne treba se dalje pricat.

A na argumente gore navedene nisi imao odgovora, nego se strogo drzis partijske linije. Ali kad jednom pogledas taj vas BNM portal, ako se ne varam, sve ti bude jasno. Amaterizam cisti.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la JavierBosnia » 20 maj 2018, 22:15

NiftyDribbler je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Ovo sa sanjinom se forsira kao nekad sa Mahmutovicem..
Robert je rekao da ga prati i da ce mu dati priliku, ne znam sta balite, ako selektor misli da mu sad ne treba, ajmo jeb.eno postovati to
Jel te to Robert doji? Ako ti to odobravas bravo, a kad tu situaciju poredis sa Mahmutovicem, to sve govori koliko se razumijes. Jedan intervju s njim snimio i vec se zaljubio frajer. Ima razlog sto vecina raje to kritikuje burazeru. Nisu slijepi. Ti bi vjerovatno da si onda bio odrastao kad su Usanovic i bagra, koja je sad u zatvoru, vodili Savez, zatvorio oci i sluso.

Postujem Robija kao covjeka i trenera, ali ne odobravam take ocigledne promasaje. Ako Sanjin i Rade nisu zasluzili sad poziv,ne treba se dalje pricat.

A na argumente gore navedene nisi imao odgovora, nego se strogo drzis partijske linije. Ali kad jednom pogledas taj vas BNM portal, ako se ne varam, sve ti bude jasno. Amaterizam cisti.
Ajmo poceti od toga da ja sa BNMom nemam nista, niti je Robert meni zbog te kafe i price od 60 minuta nesto drazi.

Tip sam koji ne voli kada se prigovara selektoru, sto nema ovog, sto ne igramo sa 3 nazad, sto je trening u sarajevu, ne u zenici.. ako robi misli da mu ovih 23 trenutno treba onda postujem, ako je loncar tu, niko ne kaze da je bolji od Prcica. Pricao sam o tome, mozda selektor upravo prcica i krunica cuva za jace provjre, spanija/turska, jer tad sigurno nece zvati loncara i slicne.

I ja bih prvi uglavio Krunica i Prcica na spisak, zakarica izbacio i jos nekog, ali me nervira sto ovdje balite o njihovim izostancima, a robert sam rekao da racuna na njih, da ih prati i da ce vjerovatno ukoliko nastave ovako biti u 23 reprezentacije

Covjek je nekoliko mjeseci ovdje i isprobao je najmanje 10 igraca, sigurno nece ni ta dvojica izostati
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la NiftyDribbler » 20 maj 2018, 23:05

JavierBosnia je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Ovo sa sanjinom se forsira kao nekad sa Mahmutovicem..
Robert je rekao da ga prati i da ce mu dati priliku, ne znam sta balite, ako selektor misli da mu sad ne treba, ajmo jeb.eno postovati to
Jel te to Robert doji? Ako ti to odobravas bravo, a kad tu situaciju poredis sa Mahmutovicem, to sve govori koliko se razumijes. Jedan intervju s njim snimio i vec se zaljubio frajer. Ima razlog sto vecina raje to kritikuje burazeru. Nisu slijepi. Ti bi vjerovatno da si onda bio odrastao kad su Usanovic i bagra, koja je sad u zatvoru, vodili Savez, zatvorio oci i sluso.


Postujem Robija kao covjeka i trenera, ali ne odobravam take ocigledne promasaje. Ako Sanjin i Rade nisu zasluzili sad poziv,ne treba se dalje pricat.

A na argumente gore navedene nisi imao odgovora, nego se strogo drzis partijske linije. Ali kad jednom pogledas taj vas BNM portal, ako se ne varam, sve ti bude jasno. Amaterizam cisti.
Ajmo poceti od toga da ja sa BNMom nemam nista, niti je Robert meni zbog te kafe i price od 60 minuta nesto drazi.

Tip sam koji ne voli kada se prigovara selektoru, sto nema ovog, sto ne igramo sa 3 nazad, sto je trening u sarajevu, ne u zenici.. ako robi misli da mu ovih 23 trenutno treba onda postujem, ako je loncar tu, niko ne kaze da je bolji od Prcica. Pricao sam o tome, mozda selektor upravo prcica i krunica cuva za jace provjre, spanija/turska, jer tad sigurno nece zvati loncara i slicne.

I ja bih prvi uglavio Krunica i Prcica na spisak, zakarica izbacio i jos nekog, ali me nervira sto ovdje balite o njihovim izostancima, a robert sam rekao da racuna na njih, da ih prati i da ce vjerovatno ukoliko nastave ovako biti u 23 reprezentacije

Covjek je nekoliko mjeseci ovdje i isprobao je najmanje 10 igraca, sigurno nece ni ta dvojica izostati

Pa za koga ih cuva po bogu nisi??????
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la JavierBosnia » 20 maj 2018, 23:42

A ne, ajmo ih ubaciti protiv Crnogoraca pa nek briljiraju i onda cemo od njih napraviti mega zvijezde, Krunic ce otici u Atletiko Madrid, Prcic ce put Mancestera.

Shvati da nisu to jedina 2 igraca koji se trebaju probati
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la Raonffa » 20 maj 2018, 23:53

Nije da priča koju priča @Javier nema logike, pogotovo se slažem oko ovog dijela da Prosinečkog treba pustiti da radi onako kako misli da je najbolje.

Ali, priča da Krunića i Prcića treba provjeravati protiv jačih ekipa tj. tek za nekih pola godine je itekako labilna i varljiva, prosto ne vidim razlog zašto ih ne probati sada ako već možeš. Za pola godine će već početi Liga nacija, tad bi već trebali imati okosnicu tima, standardnih prvih 11 plus klupa, a Prcić i Krunić ti neće odigrati ni minute do tada.

Da je Liga nacija neko bezveze takmičenje koje nema neku težinu, da budemo konkretni koje ne donosi plasman na Euro, pa eto da ta priča i ima pokriće, probat ćeš ih protiv Austrije, Sj.Irske, Turske i Španije, al' ovako gdje će ti šanse preko Lige nacija i kvalifikacija biti tu negdje podjednake, e onda ta priča i nema neke logike. Već tada ćemo morati imati jasnu viziju, igru i tim, a ponavljam Prcić i Krunić će biti daleko od toga.

Da zaključimo, selektora ne treba blatiti zbog nepozivanja Prcića i Krunića, al' isto tako nema potrebe da se ta nepozivanja opravdavaju, jer ih nemaš čime opravdati.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Sanjin Prcić

Post Postao/la NiftyDribbler » 20 maj 2018, 23:53

JavierBosnia je napisao/la:A ne, ajmo ih ubaciti protiv Crnogoraca pa nek briljiraju i onda cemo od njih napraviti mega zvijezde, Krunic ce otici u Atletiko Madrid, Prcic ce put Mancestera.

Shvati da nisu to jedina 2 igraca koji se trebaju probati
Kkve su sad ovo teorije zavjere je.bote :wtf: sta sam ja propustio ovdje? O cemu ti pricas jadan ne bio? Kakve mega zvijezde? Kakvo cuvanje? Kakav united? Pa ne mozemo sastavit 11 igraca da valja, a treba cuvat Prcica i Krunica? Sta se desava :? :crazy:
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos, zgembo89 i 66 gostiju.