FIFA/Coca-Cola World Ranking

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la Fidelis » 18 nov 2016, 18:00

Unofficialpage je napisao/la:Ne možemo ni sa tim ne nosiocima, jer kod nas će se to predstaviti da igramo protiv Španije. Kao što smo i Grču precjenili i ne vjerujemo u svoje kvalitete. Apsolutno je svejedno koga ćemo dobiti.
Tako je,i od Moldavije bi mi zacas napravili Spaniju.

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la Mokes » 18 nov 2016, 18:07

'ta ce Irci, pa nas ljudu klepise po usima. Bez obzira bili ili ne nosioci, nisam optimista. Te historijske, vazne utakmice smo po pravilu uvijek gu ili/i lose igrali.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la JavierBosnia » 18 nov 2016, 18:07

Unofficialpage je napisao/la:Ne možemo ni sa tim ne nosiocima, jer kod nas će se to predstaviti da igramo protiv Španije. Kao što smo i Grču precjenili i ne vjerujemo u svoje kvalitete. Apsolutno je svejedno koga ćemo dobiti.
Sta je falilo sto smo onako pristupili utakmici sa Grckom? Respektovali ih, znali da nisu bezopasni. Usli u utakmicu borbeno i ostali tako citavog meča sto nije lako. Dali maksimum i bez obzira na sve dobili jedan povoljan rezultat. To sto smo mogli, a sta nismo, ili sto smo zasluzili je druga prica to je fudbal..
Kada bi pristupili po vama olako prema svima i podcjenili ih dokle bi dosli? Do poraza od Kipra? Sta smo trebali za Grke reci da su obicna repka, da smo dosta jaci i da bez pola igraca ih mozemo olako dobiti sa pola snage? Ili ja nisam shvatio sta ti hoces reci
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la Unofficialpage » 18 nov 2016, 18:23

JavierBosnia je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Ne možemo ni sa tim ne nosiocima, jer kod nas će se to predstaviti da igramo protiv Španije. Kao što smo i Grču precjenili i ne vjerujemo u svoje kvalitete. Apsolutno je svejedno koga ćemo dobiti.
Sta je falilo sto smo onako pristupili utakmici sa Grckom? Respektovali ih, znali da nisu bezopasni. Usli u utakmicu borbeno i ostali tako citavog meča sto nije lako. Dali maksimum i bez obzira na sve dobili jedan povoljan rezultat. To sto smo mogli, a sta nismo, ili sto smo zasluzili je druga prica to je fudbal..
Kada bi pristupili po vama olako prema svima i podcjenili ih dokle bi dosli? Do poraza od Kipra? Sta smo trebali za Grke reci da su obicna repka, da smo dosta jaci i da bez pola igraca ih mozemo olako dobiti sa pola snage? Ili ja nisam shvatio sta ti hoces reci
Nisu Grke natrpali samo zato što su Grci, stavi iste igrače neka igraju za Estoniju dobit ćemo ih 5-0. Ali mi ili debelo podcjenimo protivnika ili debelo precjenimo, sredine nema. Ne valja nijedno. Svakog poštovati i respektovati ali nikog se ne bojati. Postoje favoriti ali samo na papiru, to možemo prepustiti protivniku ali na teren izaći sa željom, voljom da im dokažemo i pokažemo da možemo i hoćemo ih dobiti. Grke i ne samo Grke, shvatiti ozbiljno ali nikako reći ili pomisliti oni su jači od nas, ne možemo protiv njih i bod je dobar. Ovo nikad uraditi, uvijek ići na to da pobjediš i misliti da taj neko nije jači od mene, moraju se mane iskoristiti protivnika. Jer gubitnici traže razloge a pobjednici načine. A mi stalno tražimo razloge. Te mi smo limitirani, slabi smo, ne znamo, oni su duplo jači, a niko da vidi šta možemo uraditi i pogledati sa optimističkog pogleda kako ih dobiti. Pa makar i bio slabiji, nemoj reći da si slabiji, uvijek misli da možeš i da si u najmanju ruku ravnopravan s protivnikom i tek tad si na pravom putu.

David Ferrer je izlazio u mečeve sa Rafom sa mišljenjem da ne zna kako s njim da igra, dok jednom nije skontao da može i počeo je Rafu pobjeđivati. Možeš svakog dobiti, samo je pitanje koliko vjeruješ u sebe.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la DeeWa » 18 nov 2016, 18:36

Malo je off topic pricati na ovoj temi o tekmi sa grckom ali ja ne vidim uopce da smo ih precijenili. Igrali smo napadacki citavu tekmu i napadali pa cak i u onim zadnjim trenucima kada smo gol primili nismo smirili loptu i meljali je sa strane nego igrali kao da ima jos 20 minuta, upravo smo zbog toga i primili gol. A za citavu tekmu nije grcka ni imala neku specijalnu priliku.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la Fidelis » 18 nov 2016, 18:52

JavierBosnia je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Ne možemo ni sa tim ne nosiocima, jer kod nas će se to predstaviti da igramo protiv Španije. Kao što smo i Grču precjenili i ne vjerujemo u svoje kvalitete. Apsolutno je svejedno koga ćemo dobiti.
Sta je falilo sto smo onako pristupili utakmici sa Grckom? Respektovali ih, znali da nisu bezopasni. Usli u utakmicu borbeno i ostali tako citavog meča sto nije lako. Dali maksimum i bez obzira na sve dobili jedan povoljan rezultat. To sto smo mogli, a sta nismo, ili sto smo zasluzili je druga prica to je fudbal..
Kada bi pristupili po vama olako prema svima i podcjenili ih dokle bi dosli? Do poraza od Kipra? Sta smo trebali za Grke reci da su obicna repka, da smo dosta jaci i da bez pola igraca ih mozemo olako dobiti sa pola snage? Ili ja nisam shvatio sta ti hoces reci
Nisi upravu druze,nismo pobijedili iskljucivo sto nismo imali vjeru u sebe,samopouzdanje.
Budimo posteni,otisli smo tamo da uzmemo bod i uzeli smo ga.Da smo otisli da uzmemo tri uzeli bi ih.

Jer ne mozes drugacije objasniti da u utakmici u kojoj si za tri klase bolji i gdje protivnik ne moze ni doci do tvog gola,ti sam ga poguras tako sto se povuces i das mu priliku da priprijeti i eventualno nesto napravi.Ili u Belgiji ona prosla,povedes 1:0 i use.res se vodstva,povuces se,izgubis se i izgubis utakmicu.
To je samo manjak vjere i samopouzdanja i nista drugo.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la Principatus » 18 nov 2016, 20:16

Da li ima negdje citava utakmica protiv Grcke za download, najbolje HD.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la Unofficialpage » 18 nov 2016, 20:52

Principatus je napisao/la:Da li ima negdje citava utakmica protiv Grcke za download, najbolje HD.
Ovdje imaš za pogledati, ne znam može li se download i jel' HD. :mrgreen:

http://www.footballreplay.net/full-matc ... egovina-2/#
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la Pivopija » 19 nov 2016, 00:06

Unofficialpage je napisao/la:
Principatus je napisao/la:Da li ima negdje citava utakmica protiv Grcke za download, najbolje HD.
Ovdje imaš za pogledati, ne znam može li se download i jel' HD. :mrgreen:

http://www.footballreplay.net/full-matc ... egovina-2/#
Cim je strani komentator, odmah znas da nije HD. Pravi HD je kad Velid Spaho kaze goool jeeeeeee. :D
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la Jeftha » 19 nov 2016, 00:40

Pivopija je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:
Principatus je napisao/la:Da li ima negdje citava utakmica protiv Grcke za download, najbolje HD.
Ovdje imaš za pogledati, ne znam može li se download i jel' HD. :mrgreen:

http://www.footballreplay.net/full-matc ... egovina-2/#
Cim je strani komentator, odmah znas da nije HD. Pravi HD je kad Velid Spaho kaze goool jeeeeeee. :D
Goool, goool, gol, gol,gooooooooool :urnebes:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la Pivopija » 19 nov 2016, 01:35

Jeftha je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:
Cim je strani komentator, odmah znas da nije HD. Pravi HD je kad Velid Spaho kaze goool jeeeeeee. :D
Goool, goool, gol, gol,gooooooooool :urnebes:
Ocigledno da je Spaho napravio korak naprijed u odnosu na njegove kolege u svijetu, pa umjesto da samo kaze "goool jeeeeeee" on je cak i dodao "Goool, goool, gol, gol,gooooooooool". :D
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la FliX » 19 nov 2016, 22:02

Pivopija je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:
Cim je strani komentator, odmah znas da nije HD. Pravi HD je kad Velid Spaho kaze goool jeeeeeee. :D
Goool, goool, gol, gol,gooooooooool :urnebes:
Ocigledno da je Spaho napravio korak naprijed u odnosu na njegove kolege u svijetu, pa umjesto da samo kaze "goool jeeeeeee" on je cak i dodao "Goool, goool, gol, gol,gooooooooool". :D
A znas li ko kaze " Oppppppppp .... passsno jeeeee" ? :lolno: :lolno: :lolno:
Baho

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la HankMoody » 05 apr 2017, 17:16

Sutra izlazi novi ranking, zna li neko hoćemo li napredovati?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la Vucevich » 05 apr 2017, 17:17

HankMoody je napisao/la:Sutra izlazi novi ranking, zna li neko hoćemo li napredovati?
Bicemo na 29om mjestu.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la Vucevich » 06 sep 2017, 18:00

|Padamo na 35.

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la mire96 » 06 sep 2017, 20:46

Gleda se ovaj ranking za baraz zar ne? Tesko ce biti, gotovo nemoguce probiti se u mjesto nosioca za baraz, sve i da dobijemo i Belgiju i Estoniju. Tako da bismo tamo mogli ocekivati Portugal, Italiju, a mozda i Hrvatsku. :(

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la FliX » 07 sep 2017, 00:43

mire96 je napisao/la:Gleda se ovaj ranking za baraz zar ne? Tesko ce biti, gotovo nemoguce probiti se u mjesto nosioca za baraz, sve i da dobijemo i Belgiju i Estoniju. Tako da bismo tamo mogli ocekivati Portugal, Italiju, a mozda i Hrvatsku. :(
Da mi hocemo prvo dobiti Belgiju, pa onda da hocemo drugo dobit Estoniju, zadim da hocemo trece ne biti najlosija drugoplasirana ekipa, potom cetvrto da hocemo ne izvuci Italiju (mislim da ce Portugal dobiti Svicu) a onda mi je svejedno ako nas Svica "zapadne".
Da se vratimo u realnost, sta nam je ono "prvo".. ah da.. Belgija :D

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la BosnaSTL » 07 sep 2017, 00:51

Ma dobicemo mi Belgiju .

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la Vucevich » 07 sep 2017, 00:55

BosnaSTL je napisao/la:Ma dobicemo mi Belgiju .
:rol: :rol: :rol:

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking

Post Postao/la mire96 » 07 sep 2017, 01:04

FliX je napisao/la:
mire96 je napisao/la:Gleda se ovaj ranking za baraz zar ne? Tesko ce biti, gotovo nemoguce probiti se u mjesto nosioca za baraz, sve i da dobijemo i Belgiju i Estoniju. Tako da bismo tamo mogli ocekivati Portugal, Italiju, a mozda i Hrvatsku. :(
Da mi hocemo prvo dobiti Belgiju, pa onda da hocemo drugo dobit Estoniju, zadim da hocemo trece ne biti najlosija drugoplasirana ekipa, potom cetvrto da hocemo ne izvuci Italiju (mislim da ce Portugal dobiti Svicu) a onda mi je svejedno ako nas Svica "zapadne".
Da se vratimo u realnost, sta nam je ono "prvo".. ah da.. Belgija :D
Posteno. Rekoh malo da iskalkulisem unaprijed, prije nego nam Belgijanci ubiju i ove teoretske sanse :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.