Gojko Cimirot

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la zizu1991 » 06 jun 2015, 12:03

Lige za razvoj mladih, gdje se pruža šansa istima su najadekvatnije za njega. Belgija, Holandija, Švicarska, Austrija. Korak po korak. On već sada zaostaje u mnogome sa svojim fizičkim karakteristikama i neispunjavanjem profila onim stvarima koje svaki profesionalni igrač treba da ispuni. Što prije ode odavde, to bolje za njega. Mada treba biti pažljiv pri izboru kluba.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Aerodromsko
Postovi: 301
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:56
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Aerodromsko » 06 jun 2015, 12:13

zizu1991 je napisao/la:Lige za razvoj mladih, gdje se pruža šansa istima su najadekvatnije za njega. Belgija, Holandija, Švicarska, Austrija. Korak po korak. On već sada zaostaje u mnogome sa svojim fizičkim karakteristikama i neispunjavanjem profila onim stvarima koje svaki profesionalni igrač treba da ispuni. Što prije ode odavde, to bolje za njega. Mada treba biti pažljiv pri izboru kluba.
:shock: :?
The most successful Bosnian club in the old Yugoslavia league, winning the title twice, before becoming founding members of the new Bosnian league, winning the title three times and the cup a record five times.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la zizu1991 » 06 jun 2015, 12:16

Hoćeš reći da je naša liga profesionalna? Na moju, tvoju, i žalost svih nas, klupska subjektivnost ne izdiže kvalitet na neki veći nivo. Tako je, kako jeste, i svaki objektivni posmatrač bilo čega u našoj ligi će potvrditi isto. Mnogo, mnogo treba da radi na sebi kad ode odavde da bi se doveo uopšte u takmičarsku formu liga za razvoj, a da ne govorimo o ligi petice kao što je njemačka liga.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
BaDa12
Postovi: 4407
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la BaDa12 » 06 jun 2015, 12:28

Je li to ima ponudu Basela, kad ga ovdje uveliko spominjete?
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Aerodromsko
Postovi: 301
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:56
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Aerodromsko » 06 jun 2015, 12:34

BaDa12 je napisao/la:Je li to ima ponudu Basela, kad ga ovdje uveliko spominjete?
Imao je ponudu Grasshoppersa pred nastavak druge polusezone od 1M eura ali je odbijeno
The most successful Bosnian club in the old Yugoslavia league, winning the title twice, before becoming founding members of the new Bosnian league, winning the title three times and the cup a record five times.

Avatar
BaDa12
Postovi: 4407
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la BaDa12 » 06 jun 2015, 12:56

Aerodromsko je napisao/la:
BaDa12 je napisao/la:Je li to ima ponudu Basela, kad ga ovdje uveliko spominjete?
Imao je ponudu Grasshoppersa pred nastavak druge polusezone od 1M eura ali je odbijeno
To znam, to je lanjski snijeg. Ima li šta sad na stolu?
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Aerodromsko
Postovi: 301
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:56
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Aerodromsko » 06 jun 2015, 14:16

BaDa12 je napisao/la:
Aerodromsko je napisao/la:
BaDa12 je napisao/la:Je li to ima ponudu Basela, kad ga ovdje uveliko spominjete?
Imao je ponudu Grasshoppersa pred nastavak druge polusezone od 1M eura ali je odbijeno
To znam, to je lanjski snijeg. Ima li šta sad na stolu?
Polako :P interesuju se klubovi i dalje a na zadnjoj utakmici su bili predstavnici HSV-a...cilj je dobiti 1.5M eura i moze ici koliko sam ja cuo
The most successful Bosnian club in the old Yugoslavia league, winning the title twice, before becoming founding members of the new Bosnian league, winning the title three times and the cup a record five times.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la uNbx » 06 jun 2015, 14:17

Sumnjam da ti neko moze dati tacnu informaciju ko su sve interesanti i koliko tacno nude. Spominju se u javnosti HSV i Basel. Zasad toliko znamo...
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

siljevac
Postovi: 173
Pridružen/a: 04 jun 2014, 20:23
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la siljevac » 07 jun 2015, 13:39

radovac ce biti stvarno igracina ali kada momak sa 19 godina bude mogao da odigra cijelu utakmicu . nesto skripi :?: ali sta je nek popravi radovac svojim radom . osim sto skuplja svoje clanke iz novina treba jos momak da radi na fizickoj spremi puno i puno a da li ce jednog dana biti bolji od navedenog vi djet cemo.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la zizu1991 » 07 jun 2015, 13:42

Škripi u radu sa neadekvatnim kondicionim trenerima, u neadekvatnom radu u teretani. Bazični preduslovi za korak naprijed. Nek' se uozbilje ovi naši igrači i ulože u sebe ako mogu, ili nek' se ostave nogometa. Nije nogomet igrarija.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

siljevac
Postovi: 173
Pridružen/a: 04 jun 2014, 20:23
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la siljevac » 07 jun 2015, 13:46

aerodromsko /sta treba i ko treba prenesi okicu on ti je komsija a nemoj da laprdas svasta da bi nesto napisao . ko je naucio ako nije ima neko ko je kompetentan i on ce da kaze a ti jos nisi dorastao da to u novinama citas a ne da komentarises . :zviz:

Avatar
Aerodromsko
Postovi: 301
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:56
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Aerodromsko » 07 jun 2015, 13:50

Ne zivi ti on ovdje a ti ga poflautaj laganini
The most successful Bosnian club in the old Yugoslavia league, winning the title twice, before becoming founding members of the new Bosnian league, winning the title three times and the cup a record five times.

siljevac
Postovi: 173
Pridružen/a: 04 jun 2014, 20:23
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la siljevac » 07 jun 2015, 14:20

aerodromsko / ja badale isus te prcija , prcko mali tebi nesto fali . :puke: :puke: :puke: :puke: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: ako nisi skontao ja badale stvarno .

Avatar
Sheyi
Postovi: 12160
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Sheyi » 07 jun 2015, 14:46

siljevac je napisao/la:aerodromsko / ja badale isus te prcija , prcko mali tebi nesto fali . :puke: :puke: :puke: :puke: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: ako nisi skontao ja badale stvarno .
:lol: :lol:

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Sarajlijc@ » 07 jun 2015, 15:57

Najbolje bi bilo u Basel da ode.
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la uNbx » 07 jun 2015, 23:04

I ja nesto mislim da bi mu Basel sad vise godio... :hmmmmm:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
bhsport
Postovi: 11288
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la bhsport » 08 jun 2015, 09:11

siljevac je napisao/la:@ sabinho ti prvo mrzis sebe cim ustanes a onda sve redom . Alkohol droga sta li je tu vec prisutno ne zanima me . Budi realan samo jedan sat a ne dan . Hahaha sa kim se ja prepucavam po nasem lijepom forumu fuj . :bih:
:opaopa: :urnebes:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Poskok
Postovi: 71
Pridružen/a: 16 maj 2015, 19:19
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Poskok » 08 jun 2015, 09:24

ren_hz je napisao/la:
voltron30 je napisao/la:Nema to veze sa zlobom, nego vrijeđa zdravu logiku. Tolika hampa oko nepozivanja povrijeđenog igrača.
Mozda sto upravo nije bila hampa, vec cisto ukazivanje na glupost vezano za smanjivanje broja stranaca, te kako bi se u buduce moglo efikasnije pomoci bh fudbalu?? Sta mislis ?
Cuj stranaca,za mene je moj Bosnjo brat pa kad bi zivio na madagaskaru.jeste li vi ljudi normalni?


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Amarinho » 08 jun 2015, 09:48

BaDa12 je napisao/la:
Aerodromsko je napisao/la:
BaDa12 je napisao/la:Je li to ima ponudu Basela, kad ga ovdje uveliko spominjete?
Imao je ponudu Grasshoppersa pred nastavak druge polusezone od 1M eura ali je odbijeno
To znam, to je lanjski snijeg. Ima li šta sad na stolu?
Nema, a nece ni imat.

siljevac
Postovi: 173
Pridružen/a: 04 jun 2014, 20:23
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la siljevac » 09 jun 2015, 22:39

@Amarinho : To sto pises nema veze sa zdravim razumom . Ti stvarno mrzis dijete a ja to ne znam . Mrziti djecu da ne uspiju u zivotu granici ti znas sa cim . Da ja mrzim Zolotica , Radovca i ostale momke ja bi se upucao . Djeco nemojte da citate komentare pojedinaca . Hvala :bih:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.