Gojko Cimirot

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Pantelija
Postovi: 12841
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Pantelija » 11 jun 2018, 21:46

AeGon099 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Prc
ic umjesto cimirota na iducem spisku...
Zavrsio sam ti misao :mrgreen:
Prc za ove "obradovane" :D
Ništa od arabije
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la DrFilgud » 11 jun 2018, 21:49

dubrovnik je napisao/la: Pa Milicevic je kao djedica iz Genta presao u Francusku prvu ligu. Belgijska liga je po meni puno bolja of Grcke I rijetki su BiH igraci koji su kao Gojko zadnjih godina uspjeli ovako brzo izboriti poziciju prvotimca u Belgiji. Milosevic je bio iz njihove skole pa su mu se zahvalili prije nego je upisao ozbiljne minute za maticni klub. Belgijska liga je odlicna odskocna daska za korak naprijed u lige petice. Jedan Zukanovic je dolaskom u Gent vrlo cesto ostajao na klupi a cini mi se da nije bio mladji of Gojka kada je otisao u Italiju na posudbu. Ne da mi se sada traziti po netu. Odlazak u Arabiju je pozdrav of ozbiljne nogometne karijere. Pola zivota sam proveo po ovim pustinjskim v.koje.inama gdje se ne moze ni zivjeti normalno a ne igrati nogomet. Ne znam sta drugo napisati. Da je otisao u kakav spor pa da I razumijem ali odlazak u ovakav klub je teski fail. Makar za mene.
:lol:
Pa eto i ti si otisao tamo u vu...ebinu, da zaradis pare. Mozda si mogao otici u Belgiju, Italiju, ali za puno manje para.
Mislim, treba razumijeti momka , koji hoce da rijesi egzistenciju. Nije bas izgledno da ce napraviti neke pare u Europi.

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Memara » 11 jun 2018, 21:49

**** ekskluzivno saznaju da od transfera Cimirota u Saudijsku Arabiju neće biti ništa, iako je rođeni Trebinjac praktično mogao obezbijediti životnu egzistenciju.

“Ponudu je odbio Standard iako se radilo o ponudi koja se ne odbija. U pitanju su bili milioni, ugovor iz snova, sigurno je to bio izazov i za Gojka koji je na kraju razumio potez svog kluba shvativši kako je još uvijek mlad za takve izazove te da je njegov cilj igranje u Ligi prvaka, naš posao je bio da obavijestimo igrača i klub o ponudi i to smo uradili”, rečeno je za **** iz agencije World of Soccer koja inače zastupa Cimirota.

Prema nezvaničnim informacijama bogati Arapi su Standardu za Cimirotov igrački karton nudili čak 8.000.000 eura, dok je 25-godišnjem ponuđen četverogodišnji ugovor uz godišnju platu od tri miliona eura.

Koliko je Cimirot postao važan i bitan kotač za Crvene iz Lieža najbolje pokazuje reakcija klupskog predsjednika Brune Venanzija.

Naime, nakon svih dešavanja Venanzi je odlučio da ne prodaje Cimirota za cifru manju od 15 miliona eura!

samoposmatram
Postovi: 5337
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la samoposmatram » 11 jun 2018, 22:07

A komedije, sve dugogodisnji forumasi nasjedose na obicni transfertrac. Bravo majstori...

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8077
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la muhamedhulk » 11 jun 2018, 23:06

Ima 800k eura platu u Belgiji. Ovi nude 3x vecu. :D
Ja vjerujem ako ponude 5-6m eura da ce ga pustiti. Jednostavno.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Moggi » 11 jun 2018, 23:17

samoposmatram je napisao/la:A komedije, sve dugogodisnji forumasi nasjedose na obicni transfertrac. Bravo majstori...
a to je neka referenca mudrosti je li
Zarathustra

zure99
Postovi: 203
Pridružen/a: 09 mar 2018, 15:50
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la zure99 » 11 jun 2018, 23:27


NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la NiftyDribbler » 11 jun 2018, 23:30

Moggi je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:A komedije, sve dugogodisnji forumasi nasjedose na obicni transfertrac. Bravo majstori...
a to je neka referenca mudrosti je li
To mislite da nece otici ako Saudijci iz finih bijelih gaca izvade jos koji milion? Pa momak ih izradio kao da su neke budale, i sa princom se srece u Cirihu.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
coelho41
Postovi: 12579
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la coelho41 » 11 jun 2018, 23:42

Naravno da je ovo referenca mudrosti. Ja sam glup, ko je također glup nek me citira. Nemojte se stidjeti. Pogledajte kako smo nasjeli na trač, a znamo svi da naši igrači nikad do sad nisu letili za parama, pa ni Džeko kad je u City išao nije gledao novac, da ne pričam o ovoj boraniji po Turskoj, tamo se ide zbog tradicije.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Raonffa » 12 jun 2018, 01:54

Kao u svakoj situaciji, uvijek ima dobrih i loših strana.

Mi kao navijači u ovome ne vidimo dobru stranu, iz razloga što nemamo nikakve fajde hoće li on zarađivati cenera sedmično ili cenera svake sekunde, laički rečeno. Mi jedinu korist od njega imamo kao navijači reprezentacije za koju on igra i što želimo da igra na najvećem mogućem nivou kako bi više valjao reprezentaciji.

Svaka njegova odluka je legitimna, i da ode tamo, to je njegovo pravo jer sebi želi osigurati egzistenciju. To svakako znači da ima manjak želje i motivacije za napretkom (mada mi Gojko ne djeluje kao takav igrač i čovjek), al' svejedno nemamo pravo da ga nazivamo pogrdnim imenima, ne samo njega, nego bilo kojeg našeg igrača.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
harden
Postovi: 23479
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la harden » 12 jun 2018, 03:02

coelho41 je napisao/la:Naravno da je ovo referenca mudrosti. Ja sam glup, ko je također glup nek me citira. Nemojte se stidjeti. Pogledajte kako smo nasjeli na trač, a znamo svi da naši igrači nikad do sad nisu letili za parama, pa ni Džeko kad je u City išao nije gledao novac, da ne pričam o ovoj boraniji po Turskoj, tamo se ide zbog tradicije.
i ja sam isto glup
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Moggi » 12 jun 2018, 15:00

harden je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:Naravno da je ovo referenca mudrosti. Ja sam glup, ko je također glup nek me citira. Nemojte se stidjeti. Pogledajte kako smo nasjeli na trač, a znamo svi da naši igrači nikad do sad nisu letili za parama, pa ni Džeko kad je u City išao nije gledao novac, da ne pričam o ovoj boraniji po Turskoj, tamo se ide zbog tradicije.
i ja sam isto glup
+1
Zarathustra

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12591
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Nerminovic » 12 jun 2018, 16:57

Bravo Cimi zasluzio si zavrsiti karijeru kao i Xavi, Iniesta... :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Cartman
Postovi: 29469
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Cartman » 12 jun 2018, 17:30

Memara je napisao/la:**** ekskluzivno saznaju da od transfera Cimirota u Saudijsku Arabiju neće biti ništa, iako je rođeni Trebinjac praktično mogao obezbijediti životnu egzistenciju.

“Ponudu je odbio Standard iako se radilo o ponudi koja se ne odbija. U pitanju su bili milioni, ugovor iz snova, sigurno je to bio izazov i za Gojka koji je na kraju razumio potez svog kluba shvativši kako je još uvijek mlad za takve izazove te da je njegov cilj igranje u Ligi prvaka, naš posao je bio da obavijestimo igrača i klub o ponudi i to smo uradili”, rečeno je za **** iz agencije World of Soccer koja inače zastupa Cimirota.

Prema nezvaničnim informacijama bogati Arapi su Standardu za Cimirotov igrački karton nudili čak 8.000.000 eura, dok je 25-godišnjem ponuđen četverogodišnji ugovor uz godišnju platu od tri miliona eura.

Koliko je Cimirot postao važan i bitan kotač za Crvene iz Lieža najbolje pokazuje reakcija klupskog predsjednika Brune Venanzija.

Naime, nakon svih dešavanja Venanzi je odlučio da ne prodaje Cimirota za cifru manju od 15 miliona eura!
Mozda mu Standard spasi karijeru.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Kajzer10 » 12 jun 2018, 17:32

Koga boli ona stvar za ovim likom? Nebitan covjek totalno. Spada u onu grupu igraca koji dodju odigraju a ne znas ni da su bili i igrali. Moze u penziju odmah sto se mene tice.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Moggi » 12 jun 2018, 17:36

sta je ovaj sam dogovarao boga pitaj, trebao bi dobru suspenziju od kluba da popije ako su oni natpisi bili istiniti
Zarathustra

zure99
Postovi: 203
Pridružen/a: 09 mar 2018, 15:50
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la zure99 » 12 jun 2018, 18:57

Ipak ostaje..dobro je :hmmmmm:

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la VanBasten » 20 jun 2018, 02:53

Bazinga12345 je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:Samo levati i nedojebani zlobnici su mogli sumnjati u ovog momka i u njegov izbor. Ovaj decko od pocetka svoje profesionalne karijere nije napravio pogresnog koraka, niti je naisao na izazov koji nije prevazisao.
:mrgreen:

djecurlija.
----

za sve postoji prvi put. Mada, ne znam... ne bi da mu sudim, jer nisam siguran da bi ja u slicnoj situaciji odolio tolikom keshu. A bgm sumnjam da bi I vecina ovog foruma. Druga stvar, ako su mu novci prioritet, onda se I ne moze bas ovaj potez sa Saudijcima okarakterisati pogresnim korakom.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8077
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la muhamedhulk » 21 jun 2018, 13:10

Drago mi je da se ovaj slucaj sa arapima rijesio. Dobro je pa Cimi nije glumio i radio bojkot i sl. gluposti. Pomirio se sa odlukom kluba i nastavio. Ne sumnjam da ce nastaviti da napreduje i sljedece sezone.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la HankMoody » 23 jul 2018, 01:19

Ni na klupi u utakmici belgijskog Superkupa. :hmmmmm:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.