Gojko Cimirot

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53945
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la MortemHz » 25 jan 2018, 20:30

Zukanovic je napisao/la:slika
Ljudina :salut:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Pivopija » 25 jan 2018, 20:35

kiM. je napisao/la:Neko reče korak unazad, baš se i ne bih složio. Čeka ga startnih XI, kvalitetnije prvenstvo, i push ka odlasku u lige 5ice. Jupiler liga trenutačno rang iznad.
Ja bih rekao da tapce u mjestu, ni naprijed ni nazad. Mozda je bolje da igra u Standardu nego da sjedi na klupi u nekom bundesligasu ili talijanskom klubu.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

samoposmatram
Postovi: 5271
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la samoposmatram » 25 jan 2018, 20:42

bhsport je napisao/la: U klubu odlican, u repki nula. Do sada.
Slazem se, i zbog ovog prvog imam vjeru, da moze biti dobar i u reprezentaciji.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Pivopija » 25 jan 2018, 20:46

bhsport je napisao/la: U klubu odlican, u repki nula. Do sada.
Treba uzeti u obzir da su u Mesinom mandatu 90% utakmicu skoro svi igraci bili katastrofa.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Tristan10 » 25 jan 2018, 20:55

Prvi put pisem ovde, mada cesto citam. Cimirot je trenutno OK za siri spisak. Nevidim ga kao igraca da moze napredovati da digne nivo reprezentaciji. Nije mi jasno kako ljudi na ovom forumu cesto pisu po uticajem za koji klub navijaju. Ima momak 25 godina, presao u prosjecni tim u Belgiji. Jos vise kad se gleda da nema fizicke predispozicije da igra tu poziciju. Previse je mlitav, spor, a da igra ofenzivnije nema tu lucidnost. Momak nas kostao najvaznijih bodova protiv Kipra. Kad je jos Jajalo usao bio je potop. Treba isto imati u ubzir da mladi igraci dolaze koje imaju veci potencijal. Za Sarajevo je odlican transfer i ja to normalno razumijem, ali budimo malo objektivni.

samoposmatram
Postovi: 5271
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la samoposmatram » 25 jan 2018, 21:05

Tristan10 je napisao/la:Prvi put pisem ovde, mada cesto citam. Cimirot je trenutno OK za siri spisak. Nevidim ga kao igraca da moze napredovati da digne nivo reprezentaciji. Nije mi jasno kako ljudi na ovom forumu cesto pisu po uticajem za koji klub navijaju. Ima momak 25 godina, presao u prosjecni tim u Belgiji. Jos vise kad se gleda da nema fizicke predispozicije da igra tu poziciju. Previse je mlitav, spor, a da igra ofenzivnije nema tu lucidnost. Momak nas kostao najvaznijih bodova protiv Kipra. Kad je jos Jajalo usao bio je potop. Treba isto imati u ubzir da mladi igraci dolaze koje imaju veci potencijal. Za Sarajevo je odlican transfer i ja to normalno razumijem, ali budimo malo objektivni.
Dobro dosao.

Mozda je to zbog toga sto igrom slucaja ti ljudi su imali priliku gledati svaku njegovu utakmicu za njihov klub. Zbog toga mozda i znaju o cemu govore. Hoces vijerovati onome ko prati igraca ili onome koji ga je gledao u kvalifikacijama reprezentacije?

Ja licno gledam tabelu Premijer lige samo kad je Sarajevo potonje naspram moga kluba. Cimirota sam gledao u derbijima i pred derbije. Njegova najveca snaga brzonog sa jakom psihom i dobrim sutom. Najveca slabost skok igra.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Tristan10 » 25 jan 2018, 21:14

samoposmatram je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Prvi put pisem ovde, mada cesto citam. Cimirot je trenutno OK za siri spisak. Nevidim ga kao igraca da moze napredovati da digne nivo reprezentaciji. Nije mi jasno kako ljudi na ovom forumu cesto pisu po uticajem za koji klub navijaju. Ima momak 25 godina, presao u prosjecni tim u Belgiji. Jos vise kad se gleda da nema fizicke predispozicije da igra tu poziciju. Previse je mlitav, spor, a da igra ofenzivnije nema tu lucidnost. Momak nas kostao najvaznijih bodova protiv Kipra. Kad je jos Jajalo usao bio je potop. Treba isto imati u ubzir da mladi igraci dolaze koje imaju veci potencijal. Za Sarajevo je odlican transfer i ja to normalno razumijem, ali budimo malo objektivni.
Dobro dosao.

Mozda je to zbog toga sto igrom slucaja ti ljudi su imali priliku gledati svaku njegovu utakmicu za njihov klub. Zbog toga mozda i znaju o cemu govore. Hoces vijerovati onome ko prati igraca ili onome koji ga je gledao u kvalifikacijama reprezentacije?

Ja licno gledam tabelu Premijer lige samo kad je Sarajevo potonje naspram moga kluba. Cimirota sam gledao u derbijima i pred derbije. Njegova najveca snaga brzonog sa jakom psihom i dobrim sutom. Najveca slabost skok igra.
Ja sam napisao da ja mislim da je OK za neki siri spisak trenutno, ali i to je upitno u vremenu ispred nas kad dolaze mladji igraci koji imaju veci potencijal. Momak nije brz i slabo se krece/pokriva prostor. Jedino sto sam vidio da zna uraditi kako treba jeste dodati loptu tacno do najblizeg igraca. Hajde da svoju losu fizicku spremu i trku kompenzira sa nekim lucidnim pasom koji stvara izglednu priliku, razumio bih, ali ja ne vidim u njemu igraca koji ce nam podici nivo u reprezentaciji.

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la JackTheStripper » 25 jan 2018, 21:15

Standard Liege i Belgija je mnogostruko bolja sredina i odskocna daska za lansiranje u neku od top 5 liga nego raspali PAOK i Grcka, bez obzira na fantasticnu atmosferu i strast.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Tristan10 » 25 jan 2018, 21:20

JackTheStripper je napisao/la:Standard Liege i Belgija je mnogostruko bolja sredina i odskocna daska za lansiranje u neku od top 5 liga nego raspali PAOK i Grcka, bez obzira na fantasticnu atmosferu i strast.
Ja ne gledam za koji je tim neko potpisao, vec njegov potencijal. Za mene neka on igra jos u PAOK ali da je igrac koji nam moze pomoci, tj da ima nesto novo ponuditi. Evo npr Bickackic isto igra standardno u Hoffenheimu, ali ja ne vidim kalibar u njemu. I on mi je za siri spisak. Kad bi se Serbecic dokazao u Rosenborgu, meni bi imao prednost i ako je Hoffenheim bolji klub od Rosenborga.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Rokoko87 » 25 jan 2018, 21:21

Dje Cimitor Prosinečki propalice
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

samoposmatram
Postovi: 5271
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la samoposmatram » 25 jan 2018, 21:22

Tristan10 je napisao/la:
Ja sam napisao da ja mislim da je OK za neki siri spisak trenutno, ali i to je upitno u vremenu ispred nas kad dolaze mladji igraci koji imaju veci potencijal. Momak nije brz i slabo se krece/pokriva prostor. Jedino sto sam vidio da zna uraditi kako treba jeste dodati loptu tacno do najblizeg igraca. Hajde da svoju losu fizicku spremu i trku kompenzira sa nekim lucidnim pasom koji stvara izglednu priliku, razumio bih, ali ja ne vidim u njemu igraca koji ce nam podici nivo u reprezentaciji.
Razumio sam te. Samo sam pokusao objasniti ono sto pises da ti nije jasno. Uglavnom zelim ti hiljade komentara i nimalo glavobolje na forumu. :D

samoposmatram
Postovi: 5271
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la samoposmatram » 25 jan 2018, 21:26

Tristan10 je napisao/la:
JackTheStripper je napisao/la:Standard Liege i Belgija je mnogostruko bolja sredina i odskocna daska za lansiranje u neku od top 5 liga nego raspali PAOK i Grcka, bez obzira na fantasticnu atmosferu i strast.
Ja ne gledam za koji je tim neko potpisao, vec njegov potencijal. Za mene neka on igra jos u PAOK ali da je igrac koji nam moze pomoci, tj da ima nesto novo ponuditi. Evo npr Bickackic isto igra standardno u Hoffenheimu, ali ja ne vidim kalibar u njemu. I on mi je za siri spisak. Kad bi se Serbecic dokazao u Rosenborgu, meni bi imao prednost i ako je Hoffenheim bolji klub od Rosenborga.
Ni blizu standardan ove sezone, sto zbog povrede, sto zbog konkurencije, ali slazem se u procjeni Bicakcica u cijelosti.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Tristan10 » 25 jan 2018, 21:37

samoposmatram je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:
JackTheStripper je napisao/la:Standard Liege i Belgija je mnogostruko bolja sredina i odskocna daska za lansiranje u neku od top 5 liga nego raspali PAOK i Grcka, bez obzira na fantasticnu atmosferu i strast.
Ja ne gledam za koji je tim neko potpisao, vec njegov potencijal. Za mene neka on igra jos u PAOK ali da je igrac koji nam moze pomoci, tj da ima nesto novo ponuditi. Evo npr Bickackic isto igra standardno u Hoffenheimu, ali ja ne vidim kalibar u njemu. I on mi je za siri spisak. Kad bi se Serbecic dokazao u Rosenborgu, meni bi imao prednost i ako je Hoffenheim bolji klub od Rosenborga.
Ni blizu standardan ove sezone, sto zbog povrede, sto zbog konkurencije, ali slazem se u procjeni Bicakcica u cijelosti.
Upravo tako, pointa je bila bitna. Da li sad on igra svaku ili ne, moze biti do povrede ili formacije, razlika u protivniku.

Avatar
BaDa12
Postovi: 4403
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la BaDa12 » 25 jan 2018, 22:05

Sretno Cimi!
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

samoposmatram
Postovi: 5271
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la samoposmatram » 25 jan 2018, 22:40

Neznam na koliko stranica sam procitao o gafu kod Dobrodosli Gojko Cimirot. U pitanju je persiranje.
Slika i prilika naseg novinarstva.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la jasmin10 » 25 jan 2018, 23:47

Tek su mu 25, po nekim našim standardima i dalje je talenat.
Kakva liga petice. Pa frajer prvo mora do jačeg kluba u Belgiji pa onda liga petice. Pa jači je transfer napravio Zolotic iz Želje kad je dolazio u Belgiju :rol:

Avatar
forgempp
Postovi: 6532
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la forgempp » 26 jan 2018, 00:49

Slazem se za Bicakcica. Ali ljudi moji, mi nemamo tu mogucnost izabiranja, kakav crni širi spisak i Bicakcic. Ko ce drugi igrati? Koga to mi imamo u odbrani da bi Bicakcic iz Hofenheima bio siri spisak, nikog!
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Esport » 26 jan 2018, 02:22

jasmin10 je napisao/la:Tek su mu 25, po nekim našim standardima i dalje je talenat.
Kakva liga petice. Pa frajer prvo mora do jačeg kluba u Belgiji pa onda liga petice. Pa jači je transfer napravio Zolotic iz Želje kad je dolazio u Belgiju :rol:
Koliko je placen Zolotic
:facepalm:

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2504
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la LegendKiller » 26 jan 2018, 07:51

forgempp je napisao/la:Slazem se za Bicakcica. Ali ljudi moji, mi nemamo tu mogucnost izabiranja, kakav crni širi spisak i Bicakcic. Ko ce drugi igrati? Koga to mi imamo u odbrani da bi Bicakcic iz Hofenheima bio siri spisak, nikog!
Pa vidiš šta reče lik gore Šerbečić po njemu ima prednost :urnebes: :urnebes: :urnebes:. Dečko koji je tek na početku karijere i iz Radnika prešao u Rosenborg, a kladim se da tog istog Šerbečića nije dva puta gledao ako i to. Površnost na nivou.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la jasmin10 » 26 jan 2018, 09:02

Esport je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Tek su mu 25, po nekim našim standardima i dalje je talenat.
Kakva liga petice. Pa frajer prvo mora do jačeg kluba u Belgiji pa onda liga petice. Pa jači je transfer napravio Zolotic iz Želje kad je dolazio u Belgiju :rol:
Koliko je placen Zolotic
:facepalm:
Pod jači sam mislio na to da je prešao u bolji klub.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: NeRi_K i 46 gostiju.