Gojko Cimirot

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la DrFilgud » 11 jun 2018, 20:08

Nije kakva steta, Loncara bih sutra stavio prije Cimirota.
Otisao za lovom, neka ide. Da je nesto znacio u Standardu, ne bi ga dali za tri miliona.
Slazem se da bi ovim transferom, prica u reprezentaciji trebala biti gotova.
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 11 jun 2018, 20:08, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Rooney88 » 11 jun 2018, 20:08

A budale....
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
THEC
Postovi: 4491
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la THEC » 11 jun 2018, 20:13

ili je momak ograjisao dobro :D ili njegovom karijerom upravljaju kojekakvi kriminalci pa on jednostavno nema izbora u svemu ovome, nezz jednostavno ovaj potez ne lici na Gojka
Pyro is not a crime !

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la jasmin10 » 11 jun 2018, 20:14

Evo glupana će i suspendovat.

Avatar
egocentrik
Postovi: 1132
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la egocentrik » 11 jun 2018, 20:14

Zna njegov menadzer sta radi, poslije ovog on ide u englesku ligu
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la bihuzur » 11 jun 2018, 20:23

sajo10 je napisao/la:Sa 25 poletit za parama... Ne dolaze iz neke favele iz Sao Paola pa da ima 50-100 glava da hrani.
Naravno da ce poletit za parama, pa jel ti mislis da se fudbal igra zbog ljubavi ili neceg drugog? To su price za malu djecu. Pametan potez Cimirota!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la DrFilgud » 11 jun 2018, 20:24

Sto je budala?
On sa 26 godina i svojim kvalitetom, ne moze dalje od Standarda.
Ako mu se pruzila zivotna sansa da uzme par miliona, iskoristice je.

Jedino ako mu srce ne prepukne radi Bh reprezentacije i sto je razocarao navijace. :roll:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la NEZALAGANJE » 11 jun 2018, 20:29

Lik u najboljim godinama ode u S.Arabiju da igra fudbal i to izgleda pregovarao "iza ledja" Standardu?? :crazy: :crazy: :lol: :lol:
E svaka mu cast.Vjerovatno je sebe obezbijedio,ali zvati njega u repku iz takve lige prije Krunica je SKANDAL!!!

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la dinoze » 11 jun 2018, 20:37

A vidio bi vas cijenjene forumase kako bi se odlucili da vam neko ponudi velike pare. Dali bi rekli ma ne idem ja na srecu pa mozda se nekada dobro prodam u buducnosti u Mainz ili bi rekli ma daj mi milion dolara idem u Saudiju bez pritiska?

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Cartman » 11 jun 2018, 20:45

Budala.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la HankMoody » 11 jun 2018, 20:49

Okrećemo se Lončaru, Ćavaru i ostalim, valjda oni ne odu u Saudijsku Arabiju u najboljim godinama...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Hrasno87
Postovi: 135
Pridružen/a: 02 jun 2018, 17:32
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Hrasno87 » 11 jun 2018, 20:52

Navijač Al ahlya od malih nogu....
1921'

R.I.P. Anthony Bourdain (1956.-2018.)

A.Čulić - "Ako nekome slučajno pokušate sugerirati da srlja, pri tome argumentirano, Vi ste crna ovca, a među hiljadama bijelih, crna ne može biti nimalo draga, strši ..."

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la dubrovnik » 11 jun 2018, 20:59

Ovo je postalo zarazno. Prvo Sehic pa sada Cimirot.
Dugo vremena nisam cuo za gluplji potez jednog solidnog nogometasa. Dosao je u pristojan klub u kojem je mogao svoju karijeru podici na jedan veci nivo a on se odlucio u 25-oj godini zakucati cavo u mogucnost svoga profesionalnog napretka. Totalna budaletina. Slican put kao onaj koji je odabrao Sejad Salihovic. Seja sam u sebi pravdao nekim ozbiljnijim nogometnim godinama iako je I to bilo nerealno glupo ali Gojko ih je nadmasio sve.
Nema se sta pametno reci na ovako glup potez.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la DrFilgud » 11 jun 2018, 21:08

dubrovnik je napisao/la:Ovo je postalo zarazno. Prvo Sehic pa sada Cimirot.
Dugo vremena nisam cuo za gluplji potez jednog solidnog nogometasa. Dosao je u pristojan klub u kojem je mogao svoju karijeru podici na jedan veci nivo a on se odlucio u 25-oj godini zakucati cavo u mogucnost svoga profesionalnog napretka. Totalna budaletina. Slican put kao onaj koji je odabrao Sejad Salihovic. Seja sam u sebi pravdao nekim ozbiljnijim nogometnim godinama iako je I to bilo nerealno glupo ali Gojko ih je nadmasio sve.
Nema se sta pametno reci na ovako glup potez.
Ne znam na koji je to nivo mogao podici svoju igru? Njemu nije 25, nego 26 godina.
Nakon 2-3 godine je iz boljeg kluba PAOK-a , otisao u slabiji Standard, u neznatno bolju ligu.
Da gaji neku ljubav i hoce da gine za reprezentaciju , cisto sumnjam.
Cinjenica da su ga se u Standardu odrekli za iste pare, govori da u njmu nisu vidjeli potencijal.
Ne znam sta se moglo ocekivati od Cimirota, mogao je igrati jos sezonu-dvije u Standardu, pa u neku "balkansku" ligu.
Covjek je napravio ispravnu odluku, procijenio savoje mogucnosti i otisao da uzme sto vise para.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Unknown2 » 11 jun 2018, 21:20

**** ekskluzivno saznaju da od transfera Cimirota u Saudijsku Arabiju neće biti ništa, iako je rođeni Trebinjac praktično mogao obezbijediti životnu egzistenciju.

“Ponudu je odbio Standard iako se radilo o ponudi koja se ne odbija. U pitanju su bili milioni, ugovor iz snova, sigurno je to bio izazov i za Gojka koji je na kraju razumio potez svog kluba shvativši kako je još uvijek mlad za takve izazove te da je njegov cilj igranje u Ligi prvaka, naš posao je bio da obavijestimo igrača i klub o ponudi i to smo uradili”, rečeno je za **** iz agencije World of Soccer koja inače zastupa Cimirota.

Prema nezvaničnim informacijama bogati Arapi su Standardu za Cimirotov igrački karton nudili čak 8.000.000 eura, dok je 25-godišnjem ponuđen četverogodišnji ugovor uz godišnju platu od tri miliona eura.

Koliko je Cimirot postao važan i bitan kotač za Crvene iz Lieža najbolje pokazuje reakcija klupskog predsjednika Brune Venanzija.

Naime, nakon svih dešavanja Venanzi je odlučio da ne prodaje Cimirota za cifru manju od 15 miliona eura!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8049
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la muhamedhulk » 11 jun 2018, 21:23

Nisam upoznat sa Sehicem? Dje ce on?
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la dubrovnik » 11 jun 2018, 21:26

DrFilgud je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Ovo je postalo zarazno. Prvo Sehic pa sada Cimirot.
Dugo vremena nisam cuo za gluplji potez jednog solidnog nogometasa. Dosao je u pristojan klub u kojem je mogao svoju karijeru podici na jedan veci nivo a on se odlucio u 25-oj godini zakucati cavo u mogucnost svoga profesionalnog napretka. Totalna budaletina. Slican put kao onaj koji je odabrao Sejad Salihovic. Seja sam u sebi pravdao nekim ozbiljnijim nogometnim godinama iako je I to bilo nerealno glupo ali Gojko ih je nadmasio sve.
Nema se sta pametno reci na ovako glup potez.
Ne znam na koji je to nivo mogao podici svoju igru? Njemu nije 25, nego 26 godina.
Nakon 2-3 godine je iz boljeg kluba PAOK-a , otisao u slabiji Standard, u neznatno bolju ligu.
Da gaji neku ljubav i hoce da gine za reprezentaciju , cisto sumnjam.
Cinjenica da su ga se u Standardu odrekli za iste pare, govori da u njmu nisu vidjeli potencijal.
Ne znam sta se moglo ocekivati od Cimirota, mogao je igrati jos sezonu-dvije u Standardu, pa u neku "balkansku" ligu.
Covjek je napravio ispravnu odluku, procijenio savoje mogucnosti i otisao da uzme sto vise para.
Pa Milicevic je kao djedica iz Genta presao u Francusku prvu ligu. Belgijska liga je po meni puno bolja of Grcke I rijetki su BiH igraci koji su kao Gojko zadnjih godina uspjeli ovako brzo izboriti poziciju prvotimca u Belgiji. Milosevic je bio iz njihove skole pa su mu se zahvalili prije nego je upisao ozbiljne minute za maticni klub. Belgijska liga je odlicna odskocna daska za korak naprijed u lige petice. Jedan Zukanovic je dolaskom u Gent vrlo cesto ostajao na klupi a cini mi se da nije bio mladji of Gojka kada je otisao u Italiju na posudbu. Ne da mi se sada traziti po netu. Odlazak u Arabiju je pozdrav of ozbiljne nogometne karijere. Pola zivota sam proveo po ovim pustinjskim v.koje.inama gdje se ne moze ni zivjeti normalno a ne igrati nogomet. Ne znam sta drugo napisati. Da je otisao u kakav spor pa da I razumijem ali odlazak u ovakav klub je teski fail. Makar za mene.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12624
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la Pantelija » 11 jun 2018, 21:29

Prc
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
AeGon099
Postovi: 1031
Pridružen/a: 05 nov 2011, 21:21
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la AeGon099 » 11 jun 2018, 21:37

Pantelija je napisao/la:Prc
ic umjesto cimirota na iducem spisku...
Zavrsio sam ti misao :mrgreen:
Odlazi Safete.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23012
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Gojko Cimirot

Post Postao/la miky_hz » 11 jun 2018, 21:39

Prema nezvaničnim informacijama bogati Arapi su Standardu za Cimirotov igrački karton nudili čak 8.000.000 eura, dok je 25-godišnjem ponuđen četverogodišnji ugovor uz godišnju platu od tri miliona eura.


Realno u Barcelonu da je ostvario transfer nebi imao 3 miliona eura po sezoni.Ono tek sad ga razumijem,ali evo izgleda nista od transfera :think:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Maestro^^, Rodeni i 16 gostiju.