Vels - BiH / BiH - Belgija

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Šta očekujete od ovog dvomeča:

6b
54
15%
4b
75
21%
3b
43
12%
1b
111
31%
0b
80
22%
 
Ukupno glasova: 363

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la JackTheStripper » 14 sep 2014, 14:45

Teška situacija. Pobjediš, Sušić ostaje, zijaniš, možeš se poselamiti s EP. Kako god, crno nam se piše.
Zadnja izmjena: JackTheStripper, dana/u 14 sep 2014, 17:41, ukupno mijenjano 1 put.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
hogarstrasni
Postovi: 1132
Pridružen/a: 11 feb 2014, 17:18

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la hogarstrasni » 14 sep 2014, 14:48

JackTheStripper je napisao/la:Teška situacija. Pobjediš, Sušić ostaje, zijaniš, možeš se poselamiti s SP. Kako god, crno nam se piše.
Ostane li Susic, crno nam jeste i crno se pise !
Izgubiimo li, ima jos popravnih, najbolji treci ide direktno, ostali u baraz, a tamo te ceka, vrlo vjerovatno, neka osrednja ekipa. Nema razloga za paniku, mi mozemo komotno na drugo,
Vels mora kiksati 2-3 puta ! ;)
SAFET SUSIC, PROPAST BH REPREZENTACIJE - BOJKOT !!!

amho
Postovi: 1214
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:24
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la amho » 14 sep 2014, 14:49

jedini nacin da se rijesimo susica su dva poraza u oktobru.. neka postavi 'svoju taktiku' u oba meca... neka nas naprase i susic podnese ostavku... drugog izlaza nema.. susic ne smije postaviti idealnu postavu s idealnom taktikom, jer u toj varijanti nema argumenata protiv njega, a on ce imati argumente da okrivi igrace kao i dosad... s tri poraza nista nije izgubljeno... cak ni kad je prvo mjesto u pitanju... naravno pod pretpostavkom da ce nakon susica doci neko sposoban s vizijom... ako bih birao izmedju plasmana kroz baraz s normalnim selektorom i direktnog plasmana sa susicem, ja bih izabrao prvu varijantu...

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la Ajax » 14 sep 2014, 14:49

Elegant je napisao/la: Pape moze da uradi samo dvije stvari, da pozove Stilica i vrati Zuku, i da umjesto Avdije i Tina ubaci druge igrace - nista druog.
I da promjeni formaciju iz 4-4-2 u 4-2-3-1 i da Ibisevic pocne na klupi i da vrati Spahu pod hitno a i Misketa ako je spreman poceti na klupi i da bolje motivise svoje igrace da daju i zadnji atom snage sa svoju domovinu i da bolje skautira opasni Wales. Tek kada to sve ispuni onda se treba nadati da ce nas pomaziti sreca i da nas nece sudije zajebati. Ali covjek ocigledno se je ufurao da je nekakav trener i to sve zbog svoje igracke :crazy: a ne trenerske slave. I ne smije se mu ni kritika uputiti jer on je veliki Pape ( opet bio nekad igrac ) a NE trener. On trenutno obavlja funkciju selektora njegova igracka karijera nema veze sa tim. Argentincu su nogirali jednog Maradonu poslje jedne godine.

komax
Postovi: 390
Pridružen/a: 23 maj 2008, 16:48
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la komax » 14 sep 2014, 14:54

Nćemo skautirati Vels, nas ne zanima kao oni igraju, igracemo svoju igru, Svršić i Svršajević mogu probiti svaku odbranu na svijetu :lol: :lol: :lol:

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la Elegant » 14 sep 2014, 14:59

hogarstrasni je napisao/la:
JackTheStripper je napisao/la:Teška situacija. Pobjediš, Sušić ostaje, zijaniš, možeš se poselamiti s SP. Kako god, crno nam se piše.
Ostane li Susic, crno nam jeste i crno se pise !
Izgubiimo li, ima jos popravnih, najbolji treci ide direktno, ostali u baraz, a tamo te ceka, vrlo vjerovatno, neka osrednja ekipa. Nema razloga za paniku, mi mozemo komotno na drugo,
Vels mora kiksati 2-3 puta ! ;)
Barem logicki razmisljati, a ne kao pojedini sto pisu da pobjedimo Vels pa otjerati Susica da bi dosao strucnjak pred Belgiju da i njih pobjedimo. :crazy:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

zIzOoO
Postovi: 42
Pridružen/a: 26 jun 2012, 18:33
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la zIzOoO » 14 sep 2014, 23:06

Ma mi ako se ne plasiramo na EP ne preostaje mi nista nego uzeti kablo od miša i objesit se...
Uuuu Plave boje, Njima ja sam obojen.

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la FliX » 15 sep 2014, 00:20

zIzOoO je napisao/la:Ma mi ako se ne plasiramo na EP ne preostaje mi nista nego uzeti kablo od miša i objesit se...
Lako je tebi, sta ce ovi sto imaju bezicne miseve? :roll:

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la HariTz » 15 sep 2014, 00:33

FliX je napisao/la:
zIzOoO je napisao/la:Ma mi ako se ne plasiramo na EP ne preostaje mi nista nego uzeti kablo od miša i objesit se...
Lako je tebi, sta ce ovi sto imaju bezicne miseve? :roll:
Šnjuru od usisivača.

Rusilac
Postovi: 1287
Pridružen/a: 17 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la Rusilac » 15 sep 2014, 00:36

Bespredmetno je raspravljati o ovim utakmicama ako Sušić tada bude selektor,nece biti nekih igraca i maksimalan domet je 0 ili jedan bod.
Sacekajmo da vidimo ko ce nas voditi u tim utakmicama pa cemo o njima raspravljati.

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5304
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la GracanicaAA » 15 sep 2014, 02:02

komax je napisao/la:Nćemo skautirati Vels, nas ne zanima kao oni igraju, igracemo svoju igru, Svršić i Svršajević mogu probiti svaku odbranu na svijetu :lol: :lol: :lol:
Rendaš :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
soccerfan
Postovi: 8682
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la soccerfan » 15 sep 2014, 02:52

HariTz je napisao/la:
FliX je napisao/la:
zIzOoO je napisao/la:Ma mi ako se ne plasiramo na EP ne preostaje mi nista nego uzeti kablo od miša i objesit se...
Lako je tebi, sta ce ovi sto imaju bezicne miseve? :roll:
Šnjuru od usisivača.
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: Kabl od laptopa :D :D
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
L_blancos
Postovi: 3428
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la L_blancos » 15 sep 2014, 23:28

Porazi u ovim mecevima bi znacili i pad u nize jakosne grupe, onda mozemo igrati sa Spanijom i Francuskom u grupi za svjetsko

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la Consigliere » 16 sep 2014, 00:34

Vec vidim: Pape se usrao i poslao Dream Team na teren u formaciji 4-5-1 u kojoj smo uvijek pruzali najbolje partije.... Germania Boysi na klupi. Ekipa odradjuje posao i spasava mu glavu... za sada. :kafa:
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la Cepi1981 » 16 sep 2014, 03:20

Sta je glupson mislio nakantati Kipar haha koji kreten uopste ne analizirati protivnika, koje podcjenjivanje u pm. Kamo srece da nisam u pravu ali iz ove dvije tekme maksimum bod izvlacimo, daj Boze i to. A onda 10 tak momaka sa bejzbolkama upastiu savez i skrsiti bagru. Gdje je lova od SP? Begicu gnjido daj ostavku, glodaru jedan kako te nije stid nakon sto si pokrao milione na drugim stranama hoces i od saveza, nanjusila zvijerka plijen.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
Legenda_BiH
Postovi: 388
Pridružen/a: 17 sep 2009, 11:09
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la Legenda_BiH » 16 sep 2014, 05:18

kad ce karte u prodaji za Vels ??
It ain’t about how hard you hit; it’s about how hard you can get hit, and keep moving forward. . It’s How much you can take, and keep moving forward. That’s how winning is done.

Avatar
hogarstrasni
Postovi: 1132
Pridružen/a: 11 feb 2014, 17:18

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la hogarstrasni » 16 sep 2014, 09:32

Legenda_BiH je napisao/la:kad ce karte u prodaji za Vels ??
Negdje u septembru 2015.
SAFET SUSIC, PROPAST BH REPREZENTACIJE - BOJKOT !!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la Virtu4l » 16 sep 2014, 10:20

Consigliere je napisao/la:Vec vidim: Pape se usrao i poslao Dream Team na teren u formaciji 4-5-1 u kojoj smo uvijek pruzali najbolje partije.... Germania Boysi na klupi. Ekipa odradjuje posao i spasava mu glavu... za sada. :kafa:
Najrealnija opcija.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
BaDa12
Postovi: 4403
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la BaDa12 » 16 sep 2014, 10:25

A, šta ćemo kad se opet zada u maštanje? :?
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

bosnas_
Postovi: 4021
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Post Postao/la bosnas_ » 16 sep 2014, 10:34

u dvomecu protiv Velsa i Belgije moraju igrati Hajrovic i Medunjanin,i pokusati vratiti prije svih Spahica,a po mogucnosti i Misimovica! formacija mora biti 4-2-3-1,bez obzira koga staviti na klupu od napadaca,a jedan mora na klupu,jer mi u toj formaciji igramo najbolje,pokazalo se to protiv Mexika,Argentine,O.Slonovace... nema tu puno filozofiranja,nego dobro se uozbiljiti,pocevsi od selektora(koji je realno izgubio kompas). Neki igraci su zalutali u A tim,prije svih amidzic T.Susic(od kada je on u reprezentaciji,slucajno ili ne sve je krenulo nizbrdo),Vrsajevic,Hadzic,umjesto njih poziv poslati Vranjesu,Stilicu,i naci nekog boljeg beka...
Realno u ovom dvomecu ce biti tesko doci do bodova. Minimum 4 boda nas ostavljaju u igri za plasman na EURO,a da li smo to sposobni ostvariti vidjet cemo uskoro..
Zadnja izmjena: bosnas_, dana/u 16 sep 2014, 10:43, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 i 20 gostiju.