Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

TomBrajder

PostPostao/la TomBrajder » 10 mar 2015, 13:04

bhsport WroteColonStani jel ti fakat procitas to sto napises ili onako udaras nasumice po tastaturi?
Talenat od navedenih nije niko jer su prestari igraci da bi bili talenti, razlika je sto ovi igraju u ligama petice, Djuric razbija odbranu Juveta i poigrava se sanjima, a drugi igraju na pasnjacima HNL-a u timu koji je u rangu Viteza i koji u direktnom srazu ne moze dobiti vodece timove PL.
Anel je igrac koji je sve a u stvari jedna velika nula, ispodprosjecan igrac kojeg se guralo da se proda, kao i TSS, ulozene su desetine hiljada eura u marketing u izlog u repki i nisu se prodali, dok su igraci koji nisu bili izlozeni poput Zuke, Coce, Prcica lagano nasli nove klubove.
Atmosferu je unistio tvoj idol svojim idiotsko-glupavim potezima na nivou retardniranog covjeka, prije poziva na SP i poslije toga.
Spisak bez napadaca u Izraelu je izazvao podsmijeh cijelog svijeta a guranje burazovih igraca prevrsilo svaki bezobrazluk, a posljedica svega je da danasnji selektor mora u par mjeseci ispravljati godine nerada jer nemamo 20-tak igraca koji mogu konkurisati za sastav.
Ostavio je reprezentaciju na nivou prije Cire, na dnu dna srozanu do daske iako su par mjeseci prije igrali na SP.
TSS da je po kvaliteti tu negdje sa Prcicem igrao bi u donjem domu Francuske ili bar nekom osrednjem timu belgijske lige, ali ne, otjeran je ko pas iz belgije i prvi put u ajduku nije prosao ni probu, da bi u drugoj pokusaju uspio nakon cega nekom koincidencijom Avdija ulazi u repku. Mah, ti si toliko, drzak i bezobrazan, a tvrdoglav da ti nije vazan uspjeh BiH nego podrska necovjeku, bezobrazniku, licemjeru i lazovu Safetu Susicu!
Ne znam ni sto ti pisem i raspravljam kada si beznadezan slucaj.

Dzaba se trudis, sumnjam da je i procitao ovaj tvoj post, a i ako je procitao zna da ti nema sta odgovorit pa ce onda sutit do veceras il sutra po virtualovom receptu, i onda ce sutra opet doc i napisat pa kako to da je prcic bolji igrac od tine, kako to da je yaya toure bolji od hadzica bla bla i tako do sljedecih pljuski kad ce mozda sutit i po 2-3 dana i opet po starom.
Al jbg tako ce bit uvijek kad smo budale pa obicne trolove uzimamo za ozbiljno samo zato sto imaju po nekoliko hiljada postova :puke:

BozePetra
Kontakt:

PostPostao/la BozePetra » 10 mar 2015, 13:08

TomBrajder WroteColon
bhsport WroteColonStani jel ti fakat procitas to sto napises ili onako udaras nasumice po tastaturi?
Talenat od navedenih nije niko jer su prestari igraci da bi bili talenti, razlika je sto ovi igraju u ligama petice, Djuric razbija odbranu Juveta i poigrava se sanjima, a drugi igraju na pasnjacima HNL-a u timu koji je u rangu Viteza i koji u direktnom srazu ne moze dobiti vodece timove PL.
Anel je igrac koji je sve a u stvari jedna velika nula, ispodprosjecan igrac kojeg se guralo da se proda, kao i TSS, ulozene su desetine hiljada eura u marketing u izlog u repki i nisu se prodali, dok su igraci koji nisu bili izlozeni poput Zuke, Coce, Prcica lagano nasli nove klubove.
Atmosferu je unistio tvoj idol svojim idiotsko-glupavim potezima na nivou retardniranog covjeka, prije poziva na SP i poslije toga.
Spisak bez napadaca u Izraelu je izazvao podsmijeh cijelog svijeta a guranje burazovih igraca prevrsilo svaki bezobrazluk, a posljedica svega je da danasnji selektor mora u par mjeseci ispravljati godine nerada jer nemamo 20-tak igraca koji mogu konkurisati za sastav.
Ostavio je reprezentaciju na nivou prije Cire, na dnu dna srozanu do daske iako su par mjeseci prije igrali na SP.
TSS da je po kvaliteti tu negdje sa Prcicem igrao bi u donjem domu Francuske ili bar nekom osrednjem timu belgijske lige, ali ne, otjeran je ko pas iz belgije i prvi put u ajduku nije prosao ni probu, da bi u drugoj pokusaju uspio nakon cega nekom koincidencijom Avdija ulazi u repku. Mah, ti si toliko, drzak i bezobrazan, a tvrdoglav da ti nije vazan uspjeh BiH nego podrska necovjeku, bezobrazniku, licemjeru i lazovu Safetu Susicu!

Dzaba se trudis, sumnjam da je i procitao ovaj tvoj post, a i ako je procitao zna da ti nema sta odgovorit pa ce onda sutit do veceras il sutra po virtualovom receptu, i onda ce sutra opet doc i napisat pa kako to da je prcic bolji igrac od tine, kako to da je yaya toure bolji od hadzica bla bla i tako do sljedecih pljuski kad ce mozda sutit i po 2-3 dana i opet po starom.
Al jbg tako ce bit uvijek kad smo budale pa obicne trolove uzimamo za ozbiljno samo zato sto imaju po nekoliko hiljada postova :puke:

a prije toga ce se vratit sa jos 3 klon-profila da kvota sam sebe i napise "joj, jesam ja meni kralj"
#Salihović

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 10 mar 2015, 13:11

TomBrajder WroteColonAl jbg tako ce bit uvijek kad smo budale pa obicne trolove uzimamo za ozbiljno samo zato sto imaju po nekoliko hiljada postova :puke:

Jok, eto tebe ćemo uzeti za ozbiljno samo zato što imaš nekoliko hiljada registracija :kafa:
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

TomBrajder

PostPostao/la TomBrajder » 10 mar 2015, 13:12

Virtu4l WroteColon
TomBrajder WroteColonAl jbg tako ce bit uvijek kad smo budale pa obicne trolove uzimamo za ozbiljno samo zato sto imaju po nekoliko hiljada postova :puke:

Jok, eto tebe ćemo uzeti za ozbiljno samo zato što imaš nekoliko hiljada registracija :kafa:

Ovo mi je druga registracija, a i sam znas da ih ti imas vise od mene :wave:

BozePetra
Kontakt:

PostPostao/la BozePetra » 10 mar 2015, 13:16

Potvrđeno - u ponedjeljak press konferencija i spisak!
#Salihović

mirzatele
Kontakt:

PostPostao/la mirzatele » 10 mar 2015, 13:30

calcio WroteColon
Principatus WroteColon
mirzatele WroteColonSamo se vi prepirite sa calciom, njemu to i jesti cilj, da svojim nebulozama odvuce svaku yebenu temu u offtopic. Pa valjda ste do sad shvatili da s njim i harisom kantom nema ozbiljne rasprave.

Ma lik trola nenormalno. U 100 postova nema substance za 1.
Pa onda ovi klonovi tipa Frdagic i Stolnitenis i tako to, forum je stvarno duboko zaglavio.

Ti i tvoji jarani trolate vec mjesecima pa i godinama. Volio bih stvarno da mi neko od vas objasni po cemu su to Tino i Hadzic antitalenti a Prcic i Djuric (neshvaceni) fudbalski velemastori kada je mnogo blize istini da je to po kvaliteti sve tu negdje. Ko kaze da nije tako neka prestane pratiti fudbal. Morat cete se kad tad zapitati je li vrijedilo sve ono laganje, pljuvanje, izmisljanje i stvaranje lose atmosfere, koja nas je vrlo vjerovatno na kraju i kostalo boljeg starta u kvalifikacijama...

Da, mi trolamo, zasto ste onda ti i harishp kanta i vicekanta :D

Hadzic je nevidjeni panj, u nasoj ligi ima 5 boljih, ka.rina jedna velika koja je igrala, znamo vec zasto i zbog koga. Tino koji je svoj prvi nastup za reprezentaciju imao na SP i dalje trune u Hajduku koji se raspada, a Prcic koji je godinu mladji od njega je u ligi 5. Tino je igrao na 10 pozicija, samo da bi igrao, a Djuric je potreban jer na toj poziciji imamo 2 igraca od kojih jedan vec ima 31 godinu i zadnju godinu je najblaze receno u padu forme.

Al sta tebe briga za to, tvoje je da trolas, sta ono rece Adilovica da trebamo zvat' :rol:

wasabi
Kontakt:

PostPostao/la wasabi » 10 mar 2015, 13:34

Aidin Mahmutović i Dejan Veselinović. Šta je sa njima kao napadačima?

wasabi
Kontakt:

Aidin Mahmutović i Dejan Veselinović. Šta je sa njima kao napadačima?

wasabi
Kontakt:

Greska :mrgreen:
Zadnja izmjena: wasabi, dana/u 10 mar 2015, 13:41, ukupno mijenjano 2 puta.

calcio
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

PostPostao/la calcio » 10 mar 2015, 13:34

Ti ozbiljno tvrdis da postoji neka ogromna razlika u kvaliteti izmedju Susica i Prcica i to na strani Prcica?
Odjavi se, ne znam sta drugo da ti kazem... Gluposti o jacini lige me ne interesuju bas nimalo. Muka mi vise od "strucnjaka" koji igrace ocjenjuju prema prvenstvu u kojem igrac nastupa. Ja pricam o fudbalskom kvalitetu pokazanom ne terenu a lik dodje i prica o ligama petice. Kao da je u pitanju Ibrahimovic iz PSG-a a ne neki za vecinu francuza anonimni igrac. Kao da je nemoguce da igrac iz slabije rangirane lige bude bolji od igraca iz bolje rangirane lige. :damn: Ispran vam je mozak totalno, opet lik prica o desetinama hiljada eura i marketingu. Kao da ce postati istina ako to ponovite milion puta.
O tome ko je kriv za losu atmosferu, konsultuj Vahida Halilhodzica koji je uputio lijepu pljusku pametnjakovicima nakon poraza od Izraela. Na direktno pitanje ko je kriv za los start je dao direktan odgovor: losa atmosfera koji je dio navijaca stvorio. Misleci bas na te gluposti koje nam servirate vec dugo vremena a koje su se nazalost prosirile i na dio medija, a samim tim vjerovatno i medju ekipu. Nije covjek idiot pa da vjeruje da je neko sa klupe iz lige petice po automatici bolji od igraca iz slabije lige, nego je strucnjak od glave od pete. Volio bih viditi nekog od vas da postavi pitanju Vahidu, "ali... ali...on igra u ligi petice, mora biti na spisku..." Kako bi se izblamirali sa ovim argumentima kada bi porazgovarali sa pravim strucnjakom.... Lako je pljuckati na forumu.

mirzatele
Kontakt:

PostPostao/la mirzatele » 10 mar 2015, 13:43

Ajd da ti pojednostavim, Tino Sven Susic je ispodprosjecan igrac, dobar za rekreacije i malog fudbala, Prcic je igrao za mladu repku i nije debitovao na SP kao ovaj jado i naravno da ga vise prizeljkujem nego Susica, kojeg ionako pola repke ne moze ocima

Scholl
Kontakt:

PostPostao/la Scholl » 10 mar 2015, 13:44

Soko objasnio.svaka rijec dalje je suvisna kao i svaka replika

Bosna•••Bayern•••Radnicki

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 10 mar 2015, 13:58

TomBrajder WroteColonOvo mi je druga registracija, a i sam znas da ih ti imas vise od mene :wave:

Ja ne znam, a ne zna ni administracija, zato jer ne postoje.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

mirzatele
Kontakt:

PostPostao/la mirzatele » 10 mar 2015, 14:13

edin-cocalic-novi-zmaj-ponosan-sam-i-presretan

Tako je selektore, samo jos da ovu pogan iz germanie odstranis, i :tokralju:

Elddar
Kontakt:

PostPostao/la Elddar » 10 mar 2015, 14:17

mirzatele WroteColon
edin-cocalic-novi-zmaj-ponosan-sam-i-presretan

Tako je selektore, samo jos da saznamo da ova druzba iz germanie nije dobila poziv i :tokralju:

Pročitah danas da su i Svršo i RinTinTin dobili poziv, sad koliko je to provjereno...

Spominje li iko Štilića :kafa:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

bhsport
Kontakt:

PostPostao/la bhsport » 10 mar 2015, 14:19

calcio WroteColon

Ti ozbiljno tvrdis da postoji neka ogromna razlika u kvaliteti izmedju Susica i Prcica i to na strani Prcica?
Odjavi se, ne znam sta drugo da ti kazem... Gluposti o jacini lige me ne interesuju bas nimalo. Muka mi vise od "strucnjaka" koji igrace ocjenjuju prema prvenstvu u kojem igrac nastupa. Ja pricam o fudbalskom kvalitetu pokazanom ne terenu a lik dodje i prica o ligama petice. Kao da je u pitanju Ibrahimovic iz PSG-a a ne neki za vecinu francuza anonimni igrac. Kao da je nemoguce da igrac iz slabije rangirane lige bude bolji od igraca iz bolje rangirane lige. :damn: Ispran vam je mozak totalno, opet lik prica o desetinama hiljada eura i marketingu. Kao da ce postati istina ako to ponovite milion puta.
O tome ko je kriv za losu atmosferu, konsultuj Vahida Halilhodzica koji je uputio lijepu pljusku pametnjakovicima nakon poraza od Izraela. Na direktno pitanje ko je kriv za los start je dao direktan odgovor: losa atmosfera koji je dio navijaca stvorio. Misleci bas na te gluposti koje nam servirate vec dugo vremena a koje su se nazalost prosirile i na dio medija, a samim tim vjerovatno i medju ekipu. Nije covjek idiot pa da vjeruje da je neko sa klupe iz lige petice po automatici bolji od igraca iz slabije lige, nego je strucnjak od glave od pete. Volio bih viditi nekog od vas da postavi pitanju Vahidu, "ali... ali...on igra u ligi petice, mora biti na spisku..." Kako bi se izblamirali sa ovim argumentima kada bi porazgovarali sa pravim strucnjakom.... Lako je pljuckati na forumu.

Tebi je ispran mozak i ti razmisljas tudjom glavom, nemamo sta pricati.
Prcic i Tino uvijek sam za Prcica i za mene je bolji fudbaler, stavi se u obratnu poziciju da je Prcin amidja selektor i da ga je gurao u 8 tekmi pitao bih te gdje bi Tino bio i kakav bi bio na SP to ne mozemo znati jer je decko koji je krvario od pionira do U21 repke i u njima bio kapiten otpisan jer igra u slaboj ligi (to je argument tvog idola i njega se drzim jer se ti drzis safetove ploce ko pjan plota) a parmak iz ajduka je pozvan na SP zbog prezimena.
Za atmosferu pitaj Midhata Dzeku i sta se desavalo na tefericu u austriji na kojem je papak pozvao bratove igrace i tim pokvario sve sto je ciro gradio. Gori si od Riste Djoge i 93-te, tvoja i safetova propaganda u koju su ulozene desetine hiljada eura nije prosla, proctio vas je cijeli svijet tako da ste donji bili i bit cete jer manipulatori, lazovi, licemjeri uvijek tako zavrse.
A kazem ti da je Tino valjao ostao bi u donjem dijelu Belgije a ne potucao se dva puta po probama u ajduku. Da nije prosao drugi put tj da ga amidja i babuka nisu uvalili zavrsio bi hladno karijeru prije nego sto je i pocela.
Lik sa potezom viska, visinom i gradjom ko za odbojku a ne za fudbal, nista pozitivno ne mozes naci u njegovoj igri lafo defanzivni vezni sa duel igrom ravnoj nuli citanjem igre i presijecanjem napada mu je strani pojam.
Jel ti mislis da je TSS defanzivni vezni i da je zasluzeno otisao na SP?

Usput Coca majstore dobrodosao tamo gdje pripadas!
Nema vise despotizma i tiranije sada igraju samo najbolji. :bih:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

HIV = Haris Internet Virus

Corinne Diacre - prof. fudbala

rishaaa

PostPostao/la rishaaa » 10 mar 2015, 14:22

Idemo Sultane Baždareviću :bih: :bih: :bih:

slika
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

Goalgetter
Kontakt:

PostPostao/la Goalgetter » 10 mar 2015, 14:25

Vrsajevic na spisku, Mesa odlazi. :P

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Motokultivator

PostPostao/la Motokultivator » 10 mar 2015, 14:29

Goalgetter WroteColonVrsajevic na spisku, Mesa odlazi. :P

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

:facepalm:

Jadna ona rep. u kojoj je Avdija stalni clan.... :(
You can take forum away from Ahmo.
But you can never take Ahmo away from forum.
:kafa:

x

rishaaa

PostPostao/la rishaaa » 10 mar 2015, 14:35

Pa šta ako je Avdija pozvan!? Igramo protiv Andore,koju bi dobili i klubovi iz premijer lige,a ne reprezentacija! Ovo je svakako prvi spisak,Meša će ga stesat kad vidi s kim ima posla... Neki ce ostati,neki ce otpast i to je tako!
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: mimmo79, StevieG8 i 7 gostiju.