Reprezentativci (fudbal)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Neutral » 06 feb 2010, 20:16

jao, jao, neko je na temi kladionica ismijavao Grenoble jer je jedan momak rekao da će igrati 1. Vide 5:0, nevjerovatno. Možda i nije toliko čudo što vode kao ovih 5 komada da zabiju u Francuskoj ligi. Odlično za Mešu.

sahbaz2509
Postovi: 252
Pridružen/a: 01 jan 2010, 10:23
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la sahbaz2509 » 06 feb 2010, 21:09

steve-o je napisao/la:
sahbaz2509 je napisao/la: Pa stevo nemoj se odmah primati, nego gdje ti vidis da je taj bilbija dao pristanak da igra za BiH, gdje, jel to ti izvlacis iz kontesta.E moj decko on je samo rekao da bi mu cast bila igrati ali neznas ti da bi njemu mnogo veca cast bila kad bi ga Antic pozvao samo sto decko nije siguran hocel dobiti anticev poziv pa drzi BiH u rezervi ako ga ne dobije.Vidjeces da je to tako, i da to veze nema s tim sto je on srbin, pa da ga neko mrzi zbog toga.Problem je sto ce svaki , ama bas svaki srbin iz BiH ako mu das da bira za koga ce igrati izmedju BiH i Srbije izabrati prvo Srbiju, vjeruj da je to tako i nemoj misliti da i Misimovic ne bi prije igrao za Srbiju nego za BiH samo da ga oni nisu otjerali i danas bi bio njihov igrac .Zato nemoj se bolan bezveze zanositi to su realne cinjenice, za nas mogu igrati samo oni srbi koje Srbija ne zeli u svojoj repki.
ako cemo sve gledati crno-bijelo, onda mozda i jest tako jarane. al' nemoj da odmah svi skacemo na predrasud i odmah povezavati neke veze koje mozda uopste i ne postoje...
Pa ti si poceo sa predrasudama jer si rekao da neko mrzi bilbiju jer je srbin, jel to nije bila prva predrasuda ili navedi ti meni da nije tako.Ja sam tebi upravo cinjenicu naveo a ako nije tako kao sto kazem eto daj mi primjer koji je to srbin dobar igrac prihvatio da igra za BiH umjesto Srbije.
Da cujem, reci ime.

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Cartman » 07 feb 2010, 10:03

Zvjezdan Misimovic. I nemoj mi price da je tad mislio da nece nikad zaigrat za srbe, on je igrao u Bundesligi i tada, i nemaju srbi toliko igraca, pogotovo u napadu, da ih samo tako prekrize. A danas bi im bio jedan od najvaznijih igraca. To je sve do kucnog odgoja. A da ne pricam o jednom Nenadu Markovicu u kosarci koji je srcem igro za ljiljane od prve sekunde. Bilbija nikad nista protiv nas nije izjavio, i nema smisla blatit ga i vec mislit da nece zaigrat za nas. Treba podrzavat momka. Nekima ovdje izgleda drazi svicarac Seferovic nego bosanac Bilbija. Ali yebiga, jedan Haris, jedan Nemanja, to je ipak najvaznije :roll:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Neutral » 07 feb 2010, 10:57

Jedva čekam da počne izvlačenje, sada sam tek shvatio zašto nisam mogao dobro da spavam. To izvlačenje mi je u podsvijesti bilo. ;)

Sretno .

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la harry_90 » 07 feb 2010, 11:10

Ima jos malo,al izvlacenje kasnit dok ovi malo popricaju,nema mi nista mrze kad treba izvlacenje oni stanu pricat,jos im samo kahva fali :x
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Manijakk
Postovi: 164
Pridružen/a: 13 sep 2009, 10:35
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Manijakk » 07 feb 2010, 11:34

Neutral je napisao/la:Jedva čekam da počne izvlačenje, sada sam tek shvatio zašto nisam mogao dobro da spavam. To izvlačenje mi je u podsvijesti bilo. ;)

Sretno .
U koliko sati je izvlacenje?

Mr Plummer
Postovi: 863
Pridružen/a: 10 mar 2008, 16:28
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Mr Plummer » 07 feb 2010, 11:37

Manijakk je napisao/la:
Neutral je napisao/la:Jedva čekam da počne izvlačenje, sada sam tek shvatio zašto nisam mogao dobro da spavam. To izvlačenje mi je u podsvijesti bilo. ;)

Sretno .
U koliko sati je izvlacenje?
u 12h, diskusije na linku http://sportsport.ba/forum/viewtopic.ph ... &start=360
Ordem e progresso

Za prijavu posta administraciji, pritisni trokut!

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Neutral » 07 feb 2010, 11:37

Ako se ja ne varam u 12 sati je izvlačenje.

Edit:

Nisam odmah vidio , hvala.

sahbaz2509
Postovi: 252
Pridružen/a: 01 jan 2010, 10:23
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la sahbaz2509 » 07 feb 2010, 12:28

Cartman je napisao/la:Zvjezdan Misimovic. I nemoj mi price da je tad mislio da nece nikad zaigrat za srbe, on je igrao u Bundesligi i tada, i nemaju srbi toliko igraca, pogotovo u napadu, da ih samo tako prekrize. A danas bi im bio jedan od najvaznijih igraca. To je sve do kucnog odgoja. A da ne pricam o jednom Nenadu Markovicu u kosarci koji je srcem igro za ljiljane od prve sekunde. Bilbija nikad nista protiv nas nije izjavio, i nema smisla blatit ga i vec mislit da nece zaigrat za nas. Treba podrzavat momka. Nekima ovdje izgleda drazi svicarac Seferovic nego bosanac Bilbija. Ali yebiga, jedan Haris, jedan Nemanja, to je ipak najvaznije :roll:

sta misimovic????????????Pa jel ti neznas da je ZMisimovic igrao za mladu repku srbije to jest tasda Jugoslavije, jel neznas to.Ako je vec on bosanac, zasto je igrao za srbiju.Jel znas zasto????Zato sto je htio naravno i za njihocvu A slekeciju medjutim nisu ga tad htjeli u a repku i zato ga je hasan vrbovao da igra za biH , da tada nije bilo hasana nikada miske nebi za BiH zaigrao.
A koliki je Seferovic bosanac to jest njegova familija lijepo se moze vidjeti iz intervjua koji je snimljen na nezavisnoj tv 101 a to sta je bil;bijas jel bosanac ne mozes ti u njegovo ime reci i vjeruj mi kad bi ga ti icno pitao sta je taj ti sigurno nece odgovoriti BOSANAC budi uvjeren u to a ako nisi onda si ti decko izgubljen.

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Cartman » 07 feb 2010, 14:01

sahbaz2509 je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Zvjezdan Misimovic. I nemoj mi price da je tad mislio da nece nikad zaigrat za srbe, on je igrao u Bundesligi i tada, i nemaju srbi toliko igraca, pogotovo u napadu, da ih samo tako prekrize. A danas bi im bio jedan od najvaznijih igraca. To je sve do kucnog odgoja. A da ne pricam o jednom Nenadu Markovicu u kosarci koji je srcem igro za ljiljane od prve sekunde. Bilbija nikad nista protiv nas nije izjavio, i nema smisla blatit ga i vec mislit da nece zaigrat za nas. Treba podrzavat momka. Nekima ovdje izgleda drazi svicarac Seferovic nego bosanac Bilbija. Ali yebiga, jedan Haris, jedan Nemanja, to je ipak najvaznije :roll:

sta misimovic????????????Pa jel ti neznas da je ZMisimovic igrao za mladu repku srbije to jest tasda Jugoslavije, jel neznas to.Ako je vec on bosanac, zasto je igrao za srbiju.Jel znas zasto????Zato sto je htio naravno i za njihocvu A slekeciju medjutim nisu ga tad htjeli u a repku i zato ga je hasan vrbovao da igra za biH , da tada nije bilo hasana nikada miske nebi za BiH zaigrao.
A koliki je Seferovic bosanac to jest njegova familija lijepo se moze vidjeti iz intervjua koji je snimljen na nezavisnoj tv 101 a to sta je bil;bijas jel bosanac ne mozes ti u njegovo ime reci i vjeruj mi kad bi ga ti icno pitao sta je taj ti sigurno nece odgovoriti BOSANAC budi uvjeren u to a ako nisi onda si ti decko izgubljen.
Igrao je sto ga nije niko ni pito za BiH. On je citav zivot u Njemackoj, i lik se ne opterecuje sa nacionalizmom i glupim Balkanom. A sad sto taj svicarac ima ljiljane na zidu on treba da mi bude drazi od Zvjezdana ili Nemanje? Nikad! On se misli hoce li nece li igrat, i zato me boli neka stvar hoce li igrat. Ako hoce, bujrum, ako nece neka odyebe. Da ima imalo muda odma bi reko sta zeli. JEDAN JE PJANIC.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
giannini
Postovi: 704
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:43
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la giannini » 07 feb 2010, 17:10

sahbaz2509 je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Zvjezdan Misimovic. I nemoj mi price da je tad mislio da nece nikad zaigrat za srbe, on je igrao u Bundesligi i tada, i nemaju srbi toliko igraca, pogotovo u napadu, da ih samo tako prekrize. A danas bi im bio jedan od najvaznijih igraca. To je sve do kucnog odgoja. A da ne pricam o jednom Nenadu Markovicu u kosarci koji je srcem igro za ljiljane od prve sekunde. Bilbija nikad nista protiv nas nije izjavio, i nema smisla blatit ga i vec mislit da nece zaigrat za nas. Treba podrzavat momka. Nekima ovdje izgleda drazi svicarac Seferovic nego bosanac Bilbija. Ali yebiga, jedan Haris, jedan Nemanja, to je ipak najvaznije :roll:

sta misimovic????????????Pa jel ti neznas da je ZMisimovic igrao za mladu repku srbije to jest tasda Jugoslavije, jel neznas to.Ako je vec on bosanac, zasto je igrao za srbiju.Jel znas zasto????Zato sto je htio naravno i za njihocvu A slekeciju medjutim nisu ga tad htjeli u a repku i zato ga je hasan vrbovao da igra za biH , da tada nije bilo hasana nikada miske nebi za BiH zaigrao.
A koliki je Seferovic bosanac to jest njegova familija lijepo se moze vidjeti iz intervjua koji je snimljen na nezavisnoj tv 101 a to sta je bil;bijas jel bosanac ne mozes ti u njegovo ime reci i vjeruj mi kad bi ga ti icno pitao sta je taj ti sigurno nece odgovoriti BOSANAC budi uvjeren u to a ako nisi onda si ti decko izgubljen.
ma ja, Seferovic koji igra za Svicarsku je Bosanac, a Misimovic reprezentativac nase domovine nije :roll:
koliki je Seferovic Bosanac najbolje se vidi prema zastavi i skracenici drzave koja na svakoj stranici ide uz njegovo ime, osim ako SUI nije nova medjunarodna oznaka za BiH

soko
Postovi: 3778
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la soko » 07 feb 2010, 17:58

Cartman je napisao/la:
sahbaz2509 je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Zvjezdan Misimovic. I nemoj mi price da je tad mislio da nece nikad zaigrat za srbe, on je igrao u Bundesligi i tada, i nemaju srbi toliko igraca, pogotovo u napadu, da ih samo tako prekrize. A danas bi im bio jedan od najvaznijih igraca. To je sve do kucnog odgoja. A da ne pricam o jednom Nenadu Markovicu u kosarci koji je srcem igro za ljiljane od prve sekunde. Bilbija nikad nista protiv nas nije izjavio, i nema smisla blatit ga i vec mislit da nece zaigrat za nas. Treba podrzavat momka. Nekima ovdje izgleda drazi svicarac Seferovic nego bosanac Bilbija. Ali yebiga, jedan Haris, jedan Nemanja, to je ipak najvaznije :roll:

sta misimovic????????????Pa jel ti neznas da je ZMisimovic igrao za mladu repku srbije to jest tasda Jugoslavije, jel neznas to.Ako je vec on bosanac, zasto je igrao za srbiju.Jel znas zasto????Zato sto je htio naravno i za njihocvu A slekeciju medjutim nisu ga tad htjeli u a repku i zato ga je hasan vrbovao da igra za biH , da tada nije bilo hasana nikada miske nebi za BiH zaigrao.
A koliki je Seferovic bosanac to jest njegova familija lijepo se moze vidjeti iz intervjua koji je snimljen na nezavisnoj tv 101 a to sta je bil;bijas jel bosanac ne mozes ti u njegovo ime reci i vjeruj mi kad bi ga ti icno pitao sta je taj ti sigurno nece odgovoriti BOSANAC budi uvjeren u to a ako nisi onda si ti decko izgubljen.
Igrao
je sto ga nije niko ni pito za BiH. On je citav zivot u Njemackoj, i lik se ne opterecuje sa nacionalizmom i glupim Balkanom. A sad sto taj svicarac ima ljiljane na zidu on treba da mi bude drazi od Zvjezdana ili Nemanje? Nikad! On se misli hoce li nece li igrat, i zato me boli neka stvar hoce li igrat. Ako hoce, bujrum, ako nece neka odyebe. Da ima imalo muda odma bi reko sta zeli. JEDAN JE PJANIC.
Cartman
jel ti ono zivis u Norveskoj, Svedskoj?
Ako je nas Haris svicarac onda si ti norvezanin, djaba ovda trubis.

soko
Postovi: 3778
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la soko » 07 feb 2010, 18:00

Muslimovic gol za Paok.

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la steve-o » 07 feb 2010, 18:11

dosao je znaci i taj tren na ovome forumu da se blati jedan ljudina poput misimovica od strane pojedinaca, pa tko bi vama zadovoljio ukus Boze moj?? nevalja sad ni misimovic, bilbija je "cetnicki lazov koji samo ceka poziv srbije" iako je rekao glasno i jasno da zeli igrati za nasu BiH, al' zajebi pricu nema veze imamo mi nase adute turcina bajraktoglua da nam pravi kebabe i malog straussa seferovica jelde :roll: :roll:

soko
Postovi: 3778
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la soko » 07 feb 2010, 18:29

steve-o je napisao/la:dosao je znaci i taj tren na ovome forumu da se blati jedan ljudina poput misimovica od strane pojedinaca, pa tko bi vama zadovoljio ukus Boze moj?? nevalja sad ni misimovic, bilbija je "cetnicki lazov koji samo ceka poziv srbije" iako je rekao glasno i jasno da zeli igrati za nasu BiH, al' zajebi pricu nema veze imamo mi nase adute turcina bajraktoglua da nam pravi kebabe i malog straussa seferovica jelde :roll: :roll:
Ima dosta raje ovdje sto blati. Al ne treba blatiti djecu poput Seferovica. Ja smatram da za nas je naj sto vise.
Sto vise to bolje. Povreda, forma itd. Od gluposti kao patriota ovo ono, nema od toga kruha.

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Mukiol » 07 feb 2010, 18:31

Na http://www.spOrtin.bA izjava Susica mozemo do 2 mjesta, mislim da to nije dobar stav i da mi svi zelimo prvo a ne drugo mjesto, ne zanima nas jacina protivnika zanima nas nasa snaga i nasa volja i odlucnost koja ce biti aBd ulozena da se postigne taj dugoocekivani cilj...i mislim da treba krenuti odlucno, a na kako to Susic smatra Francuzi su favoriti, ok al to treba da bude stav koji ce se ispoljavati javno, ali treba imati stav da ih mozemo pobijediti i tome teziti samo tako mozemo do plasmana :!:
mB!

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la harishp » 07 feb 2010, 21:30

Mukiol je napisao/la:Na http://www.**** izjava Susica mozemo do 2 mjesta, mislim da to nije dobar stav i da mi svi zelimo prvo a ne drugo mjesto, ne zanima nas jacina protivnika zanima nas nasa snaga i nasa volja i odlucnost koja ce biti aBd ulozena da se postigne taj dugoocekivani cilj...i mislim da treba krenuti odlucno, a na kako to Susic smatra Francuzi su favoriti, ok al to treba da bude stav koji ce se ispoljavati javno, ali treba imati stav da ih mozemo pobijediti i tome teziti samo tako mozemo do plasmana :!:
Jest bolji stav je hebat-cemo im mater i onda svi prdnuti u sisu i rikati ko hercegovacki tovari.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la insider » 07 feb 2010, 21:38

Draži mi je Sušićev pesimizam, nego Ćirin optimizam, pa nas na kraju sve razočara, pobježe u Kinu.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

sahbaz2509
Postovi: 252
Pridružen/a: 01 jan 2010, 10:23
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la sahbaz2509 » 07 feb 2010, 21:44

Cartman je napisao/la:
sahbaz2509 je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Zvjezdan Misimovic. I nemoj mi price da je tad mislio da nece nikad zaigrat za srbe, on je igrao u Bundesligi i tada, i nemaju srbi toliko igraca, pogotovo u napadu, da ih samo tako prekrize. A danas bi im bio jedan od najvaznijih igraca. To je sve do kucnog odgoja. A da ne pricam o jednom Nenadu Markovicu u kosarci koji je srcem igro za ljiljane od prve sekunde. Bilbija nikad nista protiv nas nije izjavio, i nema smisla blatit ga i vec mislit da nece zaigrat za nas. Treba podrzavat momka. Nekima ovdje izgleda drazi svicarac Seferovic nego bosanac Bilbija. Ali yebiga, jedan Haris, jedan Nemanja, to je ipak najvaznije :roll:

sta misimovic????????????Pa jel ti neznas da je ZMisimovic igrao za mladu repku srbije to jest tasda Jugoslavije, jel neznas to.Ako je vec on bosanac, zasto je igrao za srbiju.Jel znas zasto????Zato sto je htio naravno i za njihocvu A slekeciju medjutim nisu ga tad htjeli u a repku i zato ga je hasan vrbovao da igra za biH , da tada nije bilo hasana nikada miske nebi za BiH zaigrao.
A koliki je Seferovic bosanac to jest njegova familija lijepo se moze vidjeti iz intervjua koji je snimljen na nezavisnoj tv 101 a to sta je bil;bijas jel bosanac ne mozes ti u njegovo ime reci i vjeruj mi kad bi ga ti icno pitao sta je taj ti sigurno nece odgovoriti BOSANAC budi uvjeren u to a ako nisi onda si ti decko izgubljen.
Igrao je sto ga nije niko ni pito za BiH. On je citav zivot u Njemackoj, i lik se ne opterecuje sa nacionalizmom i glupim Balkanom. A sad sto taj svicarac ima ljiljane na zidu on treba da mi bude drazi od Zvjezdana ili Nemanje? Nikad! On se misli hoce li nece li igrat, i zato me boli neka stvar hoce li igrat. Ako hoce, bujrum, ako nece neka odyebe. Da ima imalo muda odma bi reko sta zeli. JEDAN JE PJANIC.
Daj bogati sta lupetas i spominjes nacionalizam.To nije nacionalizam ako srbin voli vise Srbiju od BiH sto bi to bio nacionalizam.Nacionalizam je ako mrzis druge nacije a svoju uzdizes i zbog takvog gledista cak fizicki pocnes da ugorzavas druge e to je nacionalizam jarane moj.Ovdje niko ne spominje i neprica o nacionalizmu osim tebe a vidim da uopste i nekontas taj pojam cim talo lako ga koristis i upotrebljavas.ja samo kazem da je normalno i da Misimovic i svaki drugi srbin iz BiH prvo gleda u srbiju pa onda u BiH i oni tako gledaju i osjecaju vecinom, mozda ima neki iznimka a Misimovic sigurno nije jer da je tako kao sto ti govoris on nikada ne bi ni zaigrao za rpeku Srbije jer niti se tamo rodio niti odrastao niti mu je srbija dala bilo kakve uslove u kojima ce se razvijati kao fudbaler ( kao sto je svicarska dala seferovicu).Prema tome , ti misli sta hoces i zelis i to zadrzi za sebe al ako meni pocnes tu filozofiju da prospipas uvjek cu ti odfgovoriti argumentima kakvim i jesam ti sad upravo odgovorio.Dakle bosanac Misimovic poceo je igrati za mladi tim srbije , jednostavno bi nastavio i u a selekciji da ga nisu otjerali otud prica koliki je bosanac je sasvim suvisna.Ja bi i shvatio da je Misimovic zivio i igrao za neki tim u srbiji zvezdu il partizan pa zato igrao za njihovu selekcijui nego ne, on je tamo igrao upravo zato sto se osjecao srbinom i osjecao svoju majcicu zemlju srbiju, to je to.

sahbaz2509
Postovi: 252
Pridružen/a: 01 jan 2010, 10:23
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la sahbaz2509 » 07 feb 2010, 21:47

steve-o je napisao/la:dosao je znaci i taj tren na ovome forumu da se blati jedan ljudina poput misimovica od strane pojedinaca, pa tko bi vama zadovoljio ukus Boze moj?? nevalja sad ni misimovic, bilbija je "cetnicki lazov koji samo ceka poziv srbije" iako je rekao glasno i jasno da zeli igrati za nasu BiH, al' zajebi pricu nema veze imamo mi nase adute turcina bajraktoglua da nam pravi kebabe i malog straussa seferovica jelde :roll: :roll:
Sto ti ne citiras da mi vidimo ko to blati Misimovica il ti blacenjem podrazumjevas ako neko kaze da je Misimovic igrao za srbiju i da se osjeca srbinom jel to blacenje?Navedi bolan da vidimo kako i u kojem citatu je blacen Misimovic, nemoj bezveze da lupas.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos, nextterrain i 48 gostiju.