Reprezentativci (fudbal)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la demir44 » 17 feb 2010, 13:53

felipe-s je napisao/la:ma ne mogu vjerovati da ozbiljno govorite kako bi grlic bio dobar za repku u 35... pa ako je stvarno tako onda mi i nesmijemo se nadati plasmanu igdje jer mislimo da ce nam puno pomoci covjek sa 35 godina... neko maloprije govori da muratovic nije vise za repku i dodaje da grlic jeste... oni su ba generacija... nidje veze... zadnjeg veznog moze igrati medjunjanin, bajramovic, salihovic ( nije on zacementiran za lijevi bok kosto je kod cire bio) onaj rahimic, pa i ibricic... ljudi moji kakav grlic
Ne mogu da vjerujem sta ti izvaljujes,ako je tebi jedino mjerilo godine igraca,pa daj onda da rastjeramo sve iskusne igrace i dovedemo djecurliju da nam igra.Bitna je kvaliteta i volja,a ostalo je sve manje vazno.Kad mogu u cijelom svijetu igrati igraci koji imaju toliko a bogami i vise godina,ne vidim razlog zasto Grlic ne bih mogao.Uostalom gore ti je sve lijepo objasnjeno kakva je situacija sa ovim tvojim nabrojanim igracima.Hvala bogu pa se ti ne pitas ko ce igrati.Ako je Rahimic bio glavni igrac sa 34-35 godina u proslim kvalifikacijama,onda i Grlic sigurno moze biti od pomoci 8-)
Rotor Volgograd...

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la calcio » 17 feb 2010, 15:28

Ima i Ljevakovic iz Teplica, ja sam ga gledao nekoliko puta kad je igrao zadnjeg veznog i svaki put je bio dobar.
Grlic se mozda prerano oprostio, mogao je prosle kvalifikacije komotno igrati. Ako i dalje moze pomoci u slucaju povreda, onda super.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Neutral » 17 feb 2010, 15:30

calcio je napisao/la:Ima i Ljevakovic iz Teplica, ja sam ga gledao nekoliko puta kad je igrao zadnjeg veznog i svaki put je bio dobar.
Grlic se mozda prerano oprostio, mogao je prosle kvalifikacije komotno igrati. Ako i dalje moze pomoci u slucaju povreda, onda super.

Heh , Ljevaković je igračina, ali momak ne dobija poziv. ;)

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Tarik14 » 18 feb 2010, 01:24

Sto vise igraca u reprezentaciji, to bolje! Potrebno nam je iskustvo a ne samo potencijal.

Avatar
Jaydoo82
Postovi: 481
Pridružen/a: 18 jan 2010, 14:30
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Jaydoo82 » 19 feb 2010, 13:08

sta je sa onim iz Salzburga?? covjek nikad neigra???
BLUE NATION.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la harishp » 19 feb 2010, 15:36

Jaydoo82 je napisao/la:sta je sa onim iz Salzburga?? covjek nikad neigra???
Vidio da zna,pa ko biva kaze nek se drugi dokazuju. :mrgreen:
Bio je povrijedjen dugo vremena a i Stivenu nesto bas ne ulazi u ''koncepciju programa''
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 19 feb 2010, 15:56, ukupno mijenjano 1 put.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

amarildobule
Postovi: 99
Pridružen/a: 21 maj 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la amarildobule » 19 feb 2010, 15:46

Dobar žrijeb

Luksemburg-BiH, četiri dana kasnije BiH-Francuska.

:)

felipe-s
Postovi: 398
Pridružen/a: 18 okt 2009, 23:37
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la felipe-s » 19 feb 2010, 16:10

demir44 je napisao/la:
felipe-s je napisao/la:ma ne mogu vjerovati da ozbiljno govorite kako bi grlic bio dobar za repku u 35... pa ako je stvarno tako onda mi i nesmijemo se nadati plasmanu igdje jer mislimo da ce nam puno pomoci covjek sa 35 godina... neko maloprije govori da muratovic nije vise za repku i dodaje da grlic jeste... oni su ba generacija... nidje veze... zadnjeg veznog moze igrati medjunjanin, bajramovic, salihovic ( nije on zacementiran za lijevi bok kosto je kod cire bio) onaj rahimic, pa i ibricic... ljudi moji kakav grlic
Ne mogu da vjerujem sta ti izvaljujes,ako je tebi jedino mjerilo godine igraca,pa daj onda da rastjeramo sve iskusne igrace i dovedemo djecurliju da nam igra.Bitna je kvaliteta i volja,a ostalo je sve manje vazno.Kad mogu u cijelom svijetu igrati igraci koji imaju toliko a bogami i vise godina,ne vidim razlog zasto Grlic ne bih mogao.Uostalom gore ti je sve lijepo objasnjeno kakva je situacija sa ovim tvojim nabrojanim igracima.Hvala bogu pa se ti ne pitas ko ce igrati.Ako je Rahimic bio glavni igrac sa 34-35 godina u proslim kvalifikacijama,onda i Grlic sigurno moze biti od pomoci 8-)
grlic moze igrat umjesto rahimica ili medunjanina.... mislim da to nije bas izbor... stavljat grlica ispred ove dvojice... smijesno... smjesnije od ponovnog eksponiranja branka kockice

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la harishp » 19 feb 2010, 17:47

Podmladjujemo ekipu a jos uz to ''ubrzavamo'' tempo igre i pojacavamo sa ''dobrim''defanzivcima. :lol:
Taratatira :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la demir44 » 19 feb 2010, 20:54

Rahimicu svaka cast,on je igracina,al jesil ti ikad gledao Medunjanina kako igra u defanzivi,do sada je pokazao jedno veliko nista,on je igrac poteza,tehnicar,a gdje ima tehnicar na poziciji gdje treba igrati pravi "mesar" kakav je Grlic.Nisam ja ni slucajno protiv mladjih igraca,moze se probati Ljevakovic i slicni na toj poziciji,ali u slucaju potrebe,Grlic svakako moze biti od pomoci...
Rotor Volgograd...

felipe-s
Postovi: 398
Pridružen/a: 18 okt 2009, 23:37
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la felipe-s » 19 feb 2010, 20:59

demir44 je napisao/la:Rahimicu svaka cast,on je igracina,al jesil ti ikad gledao Medunjanina kako igra u defanzivi,do sada je pokazao jedno veliko nista,on je igrac poteza,tehnicar,a gdje ima tehnicar na poziciji gdje treba igrati pravi "mesar" kakav je Grlic.Nisam ja ni slucajno protiv mladjih igraca,moze se probati Ljevakovic i slicni na toj poziciji,ali u slucaju potrebe,Grlic svakako moze biti od pomoci...
imamo mi i bajramovica na kojeg su svi zaboravili

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la demir44 » 19 feb 2010, 21:32

felipe-s je napisao/la:
demir44 je napisao/la:Rahimicu svaka cast,on je igracina,al jesil ti ikad gledao Medunjanina kako igra u defanzivi,do sada je pokazao jedno veliko nista,on je igrac poteza,tehnicar,a gdje ima tehnicar na poziciji gdje treba igrati pravi "mesar" kakav je Grlic.Nisam ja ni slucajno protiv mladjih igraca,moze se probati Ljevakovic i slicni na toj poziciji,ali u slucaju potrebe,Grlic svakako moze biti od pomoci...
imamo mi i bajramovica na kojeg su svi zaboravili
Ti il necitas postove,il citas samo povrsno :shock:
Zlatan Bajramovic,meni najdrazi igrac u reprezentaciji i na svijetu,covjek koji je igrao i u zavojima i povrijedjen,koji je plakao nakon postignutog gola za reprezentaciju,jednostavno ga ne mozes "nevoliti"!!!
I ja bih bio najsretniji na svijetu kad bi Bajramovic uspio da uveze 10-15 utakmica bez povreda,i samim tim uskocio u reprezentaciju!
Al to je veoma tesko,posto covjek vec dugo,dugo nije imao konstantu nastupa,i pola svjetskih igraca bi do sada se oprostilo od fudbala,al Zlaja se jos bori,i to se cijeni.Ja se nadam da ce se vratiti,ali na to se ne moze 100% osloniti,tako da se trebaju traziti alternativna rjesenja...
Rotor Volgograd...

zmajce
Postovi: 63
Pridružen/a: 11 feb 2010, 16:45
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la zmajce » 19 feb 2010, 23:49

Salihamidžića treba vratiti u reprezentaciju. Po svaku cijenu!

Avatar
Legenda_BiH
Postovi: 388
Pridružen/a: 17 sep 2009, 11:09
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Legenda_BiH » 19 feb 2010, 23:56

zmajce je napisao/la:Salihamidžića treba vratiti u reprezentaciju. Po svaku cijenu!
100 % si upravu
It ain’t about how hard you hit; it’s about how hard you can get hit, and keep moving forward. . It’s How much you can take, and keep moving forward. That’s how winning is done.

zmajce
Postovi: 63
Pridružen/a: 11 feb 2010, 16:45
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la zmajce » 19 feb 2010, 23:58

Legenda_BiH je napisao/la:
zmajce je napisao/la:Salihamidžića treba vratiti u reprezentaciju. Po svaku cijenu!
100 % si upravu
Znam.

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la johnnyHZ » 20 feb 2010, 12:24

kad on igra juvve dobiva....najmanje nerjeseno sasad bas pratio neku statistiku...ma kralj covjek bgm....u amsterdamu pretrcao za trojicu :D
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la demir44 » 20 feb 2010, 12:52

johnnyHZ je napisao/la:kad on igra juvve dobiva....najmanje nerjeseno sasad bas pratio neku statistiku...ma kralj covjek bgm....u amsterdamu pretrcao za trojicu :D
Neznam da li ce se neko sloziti s ovim,i ima li iko slicno razmisljanje u vezi Hasana,ja mislim da se on najvise boji kako ce navijaci reagovati na njegov povratak,znate da je on bio meta dok je igrao zvizdalo mu se,psovalo i svasta nesto uostalom to je jedini ispravan razlog zasto se Haso oprostio...E sad,kad bi on osjetio da ima veliku podrsku,vjerujem,odnosno siguran sam da bi se ponovo vratio...Jer svaki pravi navijac zna da je Salihamidzic igrao kad mnogi nisu htjeli,u najtezim utakmicama je davao najvise!!!
Rotor Volgograd...

zmajce
Postovi: 63
Pridružen/a: 11 feb 2010, 16:45
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la zmajce » 20 feb 2010, 13:04

demir44 je napisao/la:
johnnyHZ je napisao/la:kad on igra juvve dobiva....najmanje nerjeseno sasad bas pratio neku statistiku...ma kralj covjek bgm....u amsterdamu pretrcao za trojicu :D
Neznam da li ce se neko sloziti s ovim,i ima li iko slicno razmisljanje u vezi Hasana,ja mislim da se on najvise boji kako ce navijaci reagovati na njegov povratak,znate da je on bio meta dok je igrao zvizdalo mu se,psovalo i svasta nesto uostalom to je jedini ispravan razlog zasto se Haso oprostio...E sad,kad bi on osjetio da ima veliku podrsku,vjerujem,odnosno siguran sam da bi se ponovo vratio...Jer svaki pravi navijac zna da je Salihamidzic igrao kad mnogi nisu htjeli,u najtezim utakmicama je davao najvise!!!
Mislim da bi to moglo pomoći ali ne mislim da je to pravi razlog. Ti neki tipovi su se na njemu iživljavali kao da je on član pionirskog tima a ne zvijezda svjetske klase. Svakome bi pukao film. Ne znamo mi, naravno, sve razloge, no ja bih volio da se on vrati u reprezentaciju radi reprezentacije i njenog uspjeha. Pomoglo bi nam sigurno. On gine na terenu kao rijetko ko u svijetu.

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la NoName » 20 feb 2010, 21:16

zmajce je napisao/la:Mislim da bi to moglo pomoći ali ne mislim da je to pravi razlog. Ti neki tipovi su se na njemu iživljavali kao da je on član pionirskog tima a ne zvijezda svjetske klase. Svakome bi pukao film. Ne znamo mi, naravno, sve razloge, no ja bih volio da se on vrati u reprezentaciju radi reprezentacije i njenog uspjeha. Pomoglo bi nam sigurno. On gine na terenu kao rijetko ko u svijetu.
Bravo zmaju! Srida :D
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
seha
Postovi: 989
Pridružen/a: 14 jul 2009, 01:17
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la seha » 21 feb 2010, 16:23

Cocalicu 90 minuta i gol u pobjedi Panonisa :D
Golovi BH reprezentativaca 10-11 http://www.youtube.com/user/seha2703
BH navijacke pjesme http://www.sendspace.com/folder/u83awh.html

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.