Reprezentativci (fudbal)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Kemo
Postovi: 239
Pridružen/a: 05 dec 2008, 09:15
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Kemo » 06 feb 2009, 08:15

Tarik14 je napisao/la:
Mirza_Hordas je napisao/la:
Tarik14 je napisao/la:Dobar je ali zna biti vrlo smotan! :lol:

i najviše je smotan kad se nađe sam ispred golmana
Jest, to je najvise pokazao protiv Madjarske, Bugarske i Moldavije i to nam je svaki put kostalo pobjedu. Protiv Bugarske je cak izasao 2-3 puta sam ispred golmana i svaki put je promasio pogodak. :roll:

Ali dobro, fudbal je sport koji zahtjeva vjezbanje. ;) Bice Muslimovic bolji u zavrsnici, nadam se.
koje neznalice, sta vi uopste radite na fudbalskim forumima kad pojma nemate o fudbalu

ra1981
Postovi: 1333
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la ra1981 » 06 feb 2009, 13:13

Nerko_Juventino je napisao/la:
Muslimovic je odlican napadac ali zna cesto biti vrlo smotan i to u najgorim trenucima. To da je promasio velike prilike nije se samo jednom desilo vec se to desilo u 3-4 utakmice i svaki put smo kaznjeni zbog tih propustaja.
Ma nije on jedini koji maša. Sjeti se Ibiševića u Turskoj, 2 put ima ciste situacije, da je dodo Muslimu - gol, al et. Kad ovdje nekom ne odgovara neki igrac svasta ces cut o njemu. Al pricajte sta hocete, sto se repke tice Zlatan je nas najbolji napadac.
Potpis ko kuća brate.Treba biti objektivan ,ali teško je to nekima objasniti.
Još nešto,da se Zlatan nije zajebao tj.da se nije fucao po talijanskoj ligi ,negoi da je npr. iz Švedske otišao u Bundesligu vjerujem da bi danas bio jedan od najboljih i najcijenjenih napadača na svijetu.

Avatar
The_Target
Postovi: 724
Pridružen/a: 13 jan 2009, 14:30
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la The_Target » 20 feb 2009, 21:29

Mattersburg [2 - 2] Ried

83' [1 - 2] A. Mravac
Rođeni brato

Ammim
Postovi: 250
Pridružen/a: 31 okt 2008, 18:18
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Ammim » 22 feb 2009, 12:04

ra1981 je napisao/la:
Nerko_Juventino je napisao/la:
Muslimovic je odlican napadac ali zna cesto biti vrlo smotan i to u najgorim trenucima. To da je promasio velike prilike nije se samo jednom desilo vec se to desilo u 3-4 utakmice i svaki put smo kaznjeni zbog tih propustaja.
Ma nije on jedini koji maša. Sjeti se Ibiševića u Turskoj, 2 put ima ciste situacije, da je dodo Muslimu - gol, al et. Kad ovdje nekom ne odgovara neki igrac svasta ces cut o njemu. Al pricajte sta hocete, sto se repke tice Zlatan je nas najbolji napadac.
Potpis ko kuća brate.Treba biti objektivan ,ali teško je to nekima objasniti.
Još nešto,da se Zlatan nije zajebao tj.da se nije fucao po talijanskoj ligi ,negoi da je npr. iz Švedske otišao u Bundesligu vjerujem da bi danas bio jedan od najboljih i najcijenjenih napadača na svijetu.
To sam i ja davno rekao.Ali sta ces zivot je takav.Kad bi covjek mogao vrijeme vratiti unazad bilo bi drugacije sve Zlatan bi bio bolji od Zlatana.

denimb
Postovi: 755
Pridružen/a: 27 sep 2008, 23:46
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la denimb » 22 feb 2009, 12:36

zlatan ne samo da je odlican napadac, nego je covjek kompletan igrac, zna se vratiti po loptu, odigrati pas, primiti loptu i zadrzati dok mu covjek visi na leđima...a ako nekada izleti na golmana a ovaj u odbrani...pa p...a mu materina i golman je tu da hljeb zaradi, nemozemo pricati da je zlatan upropastio sansu...

Ammim
Postovi: 250
Pridružen/a: 31 okt 2008, 18:18
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Ammim » 22 feb 2009, 12:44

denimb je napisao/la:zlatan ne samo da je odlican napadac, nego je covjek kompletan igrac, zna se vratiti po loptu, odigrati pas, primiti loptu i zadrzati dok mu covjek visi na leđima...a ako nekada izleti na golmana a ovaj u odbrani...pa p...a mu materina i golman je tu da hljeb zaradi, nemozemo pricati da je zlatan upropastio sansu...
Jarane mi se nazalost slabo sjecamo njegovih predivnih golova protiv Norveske,Turske.Pa 2 od 2 protiv Armenije ali sta ces takvi smo mi.On je profil modernog napadaca svjetskog kalibra nazalost povrede su ga kao mladog igraca u Italiji sasjekle.

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la FK Sarajevo » 24 feb 2009, 14:26

muslimovic igra fenomenalno u reprezentaciji
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la miky_hz » 24 feb 2009, 16:00

Zlatan je sto se mene tice nas najbolji napadac sigurno...jak je ko zemlja ima osjecaj za gol samo tako,skok igra odlicna...
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

krcko
Postovi: 220
Pridružen/a: 05 feb 2009, 20:35
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la krcko » 24 feb 2009, 16:59

Hej raja budimo realni.Nas najbolji napadac je ZLATAN.Imaju svi uglavnom tu i tamo dobre performanse za napadace ali zlatan plus ima i tu potrebnu drskost.

jape
Postovi: 13
Pridružen/a: 25 jan 2009, 12:26
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la jape » 24 feb 2009, 17:08

Po meni imamo najbolji napad otkako postoji reprezentacija,a ko je bolji,ja mislim da su tu nagdje svi.Slicni tipovi napadaca

ra1981
Postovi: 1333
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la ra1981 » 24 feb 2009, 17:16

jape je napisao/la:Po meni imamo najbolji napad otkako postoji reprezentacija,a ko je bolji,ja mislim da su tu nagdje svi.Slicni tipovi napadaca
Zlatan je odličan i skidam mu kapu,ali nemojmo sada ići u krajnost.Nesmijemo zaboraviti da su za repku igrali Kodro,Bolić,Barbarez pa i Baljić tako da titula najboljeg napadača svih vremena reprezentacije BiH nije baš lagano za dodijeliti.

jape
Postovi: 13
Pridružen/a: 25 jan 2009, 12:26
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la jape » 24 feb 2009, 17:43

Mozda grijesim,ali ne vidim da je i ko napiso da je on najbolji svih vremena.Moje misljenje je da je dobar igrac napadac,malo iznad prosjeka

ra1981
Postovi: 1333
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la ra1981 » 24 feb 2009, 17:47

jape je napisao/la:Mozda grijesim,ali ne vidim da je i ko napiso da je on najbolji svih vremena.Moje misljenje je da je dobar igrac napadac,malo iznad prosjeka
Sorry mislio sam da si napisao da je Zlatan najbolji napadač BiH svih vremena :D

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la BIHfan » 25 feb 2009, 09:23

Po meni Muslimovic nije nas najbolji napadac trenutno,stalno upada bezveze na terenu a nikoga ne dotakne i to mi pici po zivcima,al ima njuh za gol i odjednom ga smjesti da se svi iznenade,al ipak Dzeko je nas najbolji napadac sigurno i to bolji i od Ibisevica.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Neutral » 25 feb 2009, 09:28

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 23 avg 2013, 18:06, ukupno mijenjano 1 put.

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Tarik14 » 25 feb 2009, 13:09

BIHfan je napisao/la:Po meni Muslimovic nije nas najbolji napadac trenutno,stalno upada bezveze na terenu a nikoga ne dotakne i to mi pici po zivcima,al ima njuh za gol i odjednom ga smjesti da se svi iznenade,al ipak Dzeko je nas najbolji napadac sigurno i to bolji i od Ibisevica.
Slazem se, care! :D

Avatar
E.D
Postovi: 120
Pridružen/a: 04 sep 2008, 16:18
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la E.D » 25 feb 2009, 13:18

Tarik14 je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Po meni Muslimovic nije nas najbolji napadac trenutno,stalno upada bezveze na terenu a nikoga ne dotakne i to mi pici po zivcima,al ima njuh za gol i odjednom ga smjesti da se svi iznenade,al ipak Dzeko je nas najbolji napadac sigurno i to bolji i od Ibisevica.
Slazem se, care! :D
Sad Dzeko nas najbolji napadac..aha..a posle Spanije ste mu **** sve po spisku..hehe..mjenjate se kao vrijeme! dabogda vas vec jednom vjetar propuho :)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la Virtu4l » 27 feb 2009, 12:52

Ciro je vratio Jahica u reprezentaciju. Sta mislite kakve su sanse da Jaha zaigra protiv Belgije, mislim da nam je takav igrac trebao i da moze mnogo pomoci u nasoj zadnjoj liniji. Da napomenem da Jahic ove godine igra veoma dobro u Arisu i da je po pisanju medija veoma blizu prelasku u AEK iz Atene, kod Duska Bajevica.

slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
CRNI_SA
Postovi: 2265
Pridružen/a: 24 feb 2009, 14:21
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la CRNI_SA » 27 feb 2009, 13:00

ma on prelazi u veci klub ovog ljeta 100 posto i slazem se u zadnjoj liniji bi nam pomogao dosta :!:
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la miky_hz » 27 feb 2009, 13:01

Genoa ga trazi!!!

cim su pokazali interesovanje za njega cirkan ga pozvao
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.