Mario Vrančić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Unknown2 » 01 jan 2019, 19:17

Sto je on igrac koji moze svaku minutu dobiti crveni ili napraviti velku gresku. plus sto je "gov..." na terenu. ja take igrace ne mogu bilo to Besic ili Costa, Pepe i dalje.

ja to radim za svakog igraca koji mislim da nije ok sta drugi pisu. gubi dresden 0-2 ekipa mrtva Duljevic dobije zadni 10 minuta i on kriv za poraz. normalno da ga onda branim. ili ako Kolasinac na pravi gresku ali citava odbrana 10x jos gora. samo vidi ovde kod neki igraca jedva se ceka da napravi gresku/los potez od Begovica do Kodre ( i ako ne igra lik :D ) samo da mogu pisati glupost.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la bhfanatic14 » 01 jan 2019, 19:20

Nova asistencija ovog majstora, momak igra kao sat, srijeda -subota-utorak nema odmora za doktora...bukvalno se mora reci da nosi ekipu norwicha, golove asistencije sve ide preko njega. Onaj gore menadzer govori 29godina druga liga netreba nam :lol: ali moze amater saric sa 29 iz koreje, pa odgovara i duljo koji sjedi na klupi loseg dresdena u cvajti, besic igra u istoj ligi kao Mario pa nije ni blizu ovako bitan za ekipu kao sto je mario za norwich. Mario je u najboljim godinama i netrebamo se lagat on je igracina i za cimirota i sarica , u ovom momentu i od besica...bolji je igrac i od prcica... To je jedina istina, ko nevjeruje neka pogleda 2-3 utakmice i sve ce vam bit jasno. Njegov problem je samo sto je profesionalac i Jak igrac, a neplaca torte nema ko da ga gura u repku ,nema ko da naruci clanke za njega da se malo siri propaganda,kao sto se kod drugih igraca radi. Mario samo naprijed!
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la paulus » 01 jan 2019, 20:04

Engleska druga liga je kvalitet iznad drugih liga ostalih, mislim cak da najbolje ekipe mogu u neke 1 lige kvalitetom lako opstat
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la ASD » 01 jan 2019, 20:07

Engleska druga liga jeste kvalitet, ali on ima poprilicno jaku konkurenciju, fakticki mu je konkurencija za bilo kakvu minutazu Krunic, a za prvu postavu mu je konkurencija Pjanic.
Saric i Besic, ali i Cimirot su drugi tipovi igraca.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la dubrovnik » 01 jan 2019, 22:46

ASD je napisao/la:Engleska druga liga jeste kvalitet, ali on ima poprilicno jaku konkurenciju, fakticki mu je konkurencija za bilo kakvu minutazu Krunic, a za prvu postavu mu je konkurencija Pjanic.
Saric i Besic, ali i Cimirot su drugi tipovi igraca.
Kakav crni Vrancic? Nema on mjesta u reprezentaciji u nikakvim varijantama. Da je defanzivno mocniji ne kazem ali on je malo brzi od Medunjanina. Po meni nema ni Saric ali ga Robi poziva i jednog takvog mozemo trpiti. Olakotna okolnost mu je sto strasno puno trci i defanzivno radi. Tu je Vrana nularica. U isto vrijeme Gojaka ili Krunica iskljuciti iz ekipe da bi se pozvao drugoligaski Vrancic bi bila epska glupost.
U ovom momentu da se ja pitam nasih 6 veznih bi bilo. Pjanic, Gojak, Krunic, Besic, Loncar i Cimirot.
Dosta je dizelasa.
Treba gurati ovu mladost koja dolazi a ne igrace koji se priblizavaju 30-oj.

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la ASD » 01 jan 2019, 22:53

dubrovnik je napisao/la:
ASD je napisao/la:Engleska druga liga jeste kvalitet, ali on ima poprilicno jaku konkurenciju, fakticki mu je konkurencija za bilo kakvu minutazu Krunic, a za prvu postavu mu je konkurencija Pjanic.
Saric i Besic, ali i Cimirot su drugi tipovi igraca.
Kakav crni Vrancic? Nema on mjesta u reprezentaciji u nikakvim varijantama. Da je defanzivno mocniji ne kazem ali on je malo brzi od Medunjanina. Po meni nema ni Saric ali ga Robi poziva i jednog takvog mozemo trpiti. Olakotna okolnost mu je sto strasno puno trci i defanzivno radi. Tu je Vrana nularica. U isto vrijeme Gojaka ili Krunica iskljuciti iz ekipe da bi se pozvao drugoligaski Vrancic bi bila epska glupost.
U ovom momentu da se ja pitam nasih 6 veznih bi bilo. Pjanic, Gojak, Krunic, Besic, Loncar i Cimirot.
Dosta je dizelasa.
Treba gurati ovu mladost koja dolazi a ne igrace koji se priblizavaju 30-oj.
U ovom trenutku Sarica nebi pozvao samo neko ko zeli zlo ovoj Reprezentaciji, radi za dvojicu i daje nesto novo nasoj igri.
Mislim da je u ovom trenutku mozda i cetvrti najvazniji nas igrac, odmah iza Dzeke, Pjanica i Visce, svi ostali koliko toliko imaju zamjene slicnih kvaliteta.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la dubrovnik » 01 jan 2019, 23:01

ASD je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
ASD je napisao/la:Engleska druga liga jeste kvalitet, ali on ima poprilicno jaku konkurenciju, fakticki mu je konkurencija za bilo kakvu minutazu Krunic, a za prvu postavu mu je konkurencija Pjanic.
Saric i Besic, ali i Cimirot su drugi tipovi igraca.
Kakav crni Vrancic? Nema on mjesta u reprezentaciji u nikakvim varijantama. Da je defanzivno mocniji ne kazem ali on je malo brzi od Medunjanina. Po meni nema ni Saric ali ga Robi poziva i jednog takvog mozemo trpiti. Olakotna okolnost mu je sto strasno puno trci i defanzivno radi. Tu je Vrana nularica. U isto vrijeme Gojaka ili Krunica iskljuciti iz ekipe da bi se pozvao drugoligaski Vrancic bi bila epska glupost.
U ovom momentu da se ja pitam nasih 6 veznih bi bilo. Pjanic, Gojak, Krunic, Besic, Loncar i Cimirot.
Dosta je dizelasa.
Treba gurati ovu mladost koja dolazi a ne igrace koji se priblizavaju 30-oj.
U ovom trenutku Sarica nebi pozvao samo neko ko zeli zlo ovoj Reprezentaciji, radi za dvojicu i daje nesto novo nasoj igri.
Mislim da je u ovom trenutku mozda i cetvrti najvazniji nas igrac, odmah iza Dzeke, Pjanica i Visce, svi ostali koliko toliko imaju zamjene slicnih kvaliteta.
Daje on sebe 100% ekipi i biti ce pozivan. Vidis da Robi ne hebe nikog kad je Saric u pitanju. Ali mali Gojak je postao pravi BTB veznjak i ima istu ulogu kao i Saric u Dinamu a bolji je igrac od njega. Iskreno vjerujem da je i Loncar. Glupo mi je zanemarivati ovakva 2 igraca radi mog sugradjanina koji ce brzo zaci u 30-te. Ali zna se tko bira pa ....

Avatar
bhsport
Postovi: 11281
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la bhsport » 02 jan 2019, 08:59

Mario svaka čast ti samo svoju igru igraj a ako te zovnu pomoci ces.
Naadam se da te dogodine gledamo u EPL.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la bhfanatic14 » 12 jan 2019, 15:56

I danas starter. Bravo majstore!
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la bhfanatic14 » 18 jan 2019, 20:17

Standardan u prvih 11 popularni Super Mario, kako ga zovu navijaci Norwicha !
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Sheyi
Postovi: 12143
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Sheyi » 18 jan 2019, 21:09

Goool, treći strijelac kluba, 5 golova i 4 asistencije. Jedan od zaslužnijih sto je Norwich drugi tim lige.


Vra, vra :bih:

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la bhfanatic14 » 18 jan 2019, 21:11

Gooollllll za norwich, strijelac broj 8 marioooo Vranciccccc.... super Mario hej Hej Hej.... cak komentatori se pitaju zasto nema ovog majstora na spisku reprezentacije bosne i hercegovine ???!!!!! Naprijed doktoreee samo naprijed
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4714
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Bazinga12345 » 18 jan 2019, 21:13

bhfanatic14 je napisao/la:Gooollllll za norwich, strijelac broj 8 marioooo Vranciccccc.... super Mario hej Hej Hej.... cak komentatori se pitaju zasto nema ovog majstora na spisku reprezentacije bosne i hercegovine ???!!!!! Naprijed doktoreee samo naprijed
Umjesto Prcica na spisak :bih:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Miske01 » 18 jan 2019, 21:42

bhfanatic14 je napisao/la:Gooollllll za norwich, strijelac broj 8 marioooo Vranciccccc.... super Mario hej Hej Hej.... cak komentatori se pitaju zasto nema ovog majstora na spisku reprezentacije bosne i hercegovine ???!!!!! Naprijed doktoreee samo naprijed
Gdje si na kapitenovoj temi, samo Vrancica furas
BHF

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Pivopija » 18 jan 2019, 22:15

Nikad nije dobio priliku u reprezentaciji, a mogao je dati dobar doprinos.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24500
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Goalgetter » 18 jan 2019, 23:01

Pivopija je napisao/la:Nikad nije dobio priliku u reprezentaciji, a mogao je dati dobar doprinos.
Startao je protiv Gibraltara i Luxemburga cini mi se, i u obe podbacio. Dakle ne moze se reci da nije imao sanse. Ipak ne znaci da ga ne treba dalje posmatrati, mogao bi biti interesantan, jer ipak kvalitetnih ofanzivnih veznjaka kao njega imamo malo.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Pivopija » 18 jan 2019, 23:40

Goalgetter je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:Nikad nije dobio priliku u reprezentaciji, a mogao je dati dobar doprinos.
Startao je protiv Gibraltara i Luxemburga cini mi se, i u obe podbacio. Dakle ne moze se reci da nije imao sanse. Ipak ne znaci da ga ne treba dalje posmatrati, mogao bi biti interesantan, jer ipak kvalitetnih ofanzivnih veznjaka kao njega imamo malo.
Nikad nije zaigrao u onoj pravoj prvoj postavi, kao i Milicevic, koji uopste nije ni igrao, a mogli su puno dati u Mesinom mandatu, gdje je spisak glava boli, a kad vidis prvih 11 i igru onda te bukvalno i zaboli.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13479
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la QUARTERBACK » 19 jan 2019, 00:49

zasluzio poziv, championship je top10 liga u evropi roberte reaguj
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Shogun
Postovi: 1262
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Shogun » 19 jan 2019, 01:05

Bazinga12345 je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Gooollllll za norwich, strijelac broj 8 marioooo Vranciccccc.... super Mario hej Hej Hej.... cak komentatori se pitaju zasto nema ovog majstora na spisku reprezentacije bosne i hercegovine ???!!!!! Naprijed doktoreee samo naprijed
Umjesto Prcica na spisak :bih:
Slazem se. Kad je Mario dobio priliku u reprezentaciji, po meni nista nije pokazao cime bi zasluzio jos nekoliko poziva. No, svak zasluzuje drugu sansu i ove partije sto on pruza u zadnje vrijeme su odlicne. Konkretnije od Prcka u svakom slucaju.

Avatar
hurem
Postovi: 8606
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la hurem » 19 jan 2019, 11:54

Dobijao je priliku ali se nije iskazao...ali ostaje upecatljiv doprinos u Japanu i osvajanje Kirin kupa, ispravite me ako grijesim, mrsko mi sad provjeravati.
Ranije sam pisao, meni vuce na Medunjanina svojom igrom...ubrzo ce napuniti 30 godina, da li nam treba iskustvo i taj profil neka Robi odluci.
Ako ovako nastavi igrati u Norwichu, a pogotovo ako izbore promociju, onda svakako da treba da bude na spisku. Ne trebaju bolje preporuke od toga. Izmedju Prcica i njega, mozda bih trenutno prije Vrancica zelio vidjeti.
Ja se ne brinem za ovu reprezentaciju...nikada nismo imali ovoliku sirinu dobrih igraca.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ammarc, Beduin, bibula, DanijelTZ, GG3, IgmanskiVukovi, ronaldo99, Skojevska, Venom, zgembo89 i 95 gostiju.