Mario Vrančić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Mario Vrančić

Post Postao/la Principatus » 22 jan 2015, 18:01

Mario Vrancic. Rodjen 1989 u Slavonskom Brodu. Visok 1.87 m i ljevak je. Fleksibilan igrac Paderborna je poceo karijeru u Mainzu i u BVB Dortmundu, i bio je igrac U17, U19 i U20 Elf-a. Igra na pozicijama CM, OM ili DM.

Aktuelna vrijednost 1,5 mio Euro.
Dobrodosao u pravu raju momciluka. :mrgreen:

slika
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

edoo3
Postovi: 614
Pridružen/a: 24 jul 2014, 01:31
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la edoo3 » 22 jan 2015, 18:07

Da li je Mario sada zvanično Bh reprezentativac , nisam najbolje upućen u ova desavanja oko njega?
U svakom slučaju dobrodošao momče :bih: :bih:
#15.10.2013 !!!

#Digni se iz pepela ,kao stoput do sada,
sad s mirisom ljiljana,ljubavi moja!!!


#Sjaji, sjaji Bosanski Dijamantu!!! # Edin Dzeko.

Lucryler
Postovi: 868
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:01
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Lucryler » 22 jan 2015, 18:08

Dobio je BH drzavljanstvo no na sportsko se jos ceka . mada nece se bas dugo cekati. Meša ce imati ovog momciluka na raspolaganju :D

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Cartman » 22 jan 2015, 18:15

Kakav je ove sezone? Je li ga neko pratio? Znam da je dobro otvorio sezonu i on i klub mu, ali nesto se posutilo...
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Ajax » 22 jan 2015, 18:45

Bravo Vrancicu ucini nas sve ponosnim. :bih: :bih:

Avatar
Sheyi
Postovi: 12122
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Sheyi » 22 jan 2015, 18:55

Znači može igrati protiv Austrije, ako dobije sportsko onda ga gledamo i protiv Andore. Mislim da ima to neko pravilo da mora dobiti sportsko državljanstvo do prve zvanične tekme. :hmmmmm:

Avatar
Sheyi
Postovi: 12122
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Sheyi » 22 jan 2015, 19:00

Ko kaže da nismo najljepša repka¿ :hmmmmm:
slika
I hanuma je :beba:

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Ajax » 22 jan 2015, 19:03

Sheyi je napisao/la:Znači može igrati protiv Austrije, ako dobije sportsko onda ga gledamo i protiv Andore. Mislim da ima to neko pravilo da mora dobiti sportsko državljanstvo do prve zvanične tekme. :hmmmmm:
Jos samo da mu "otkrijemo" pravu poziciju a puno toga i zavisi od formacije koju Mesa misli forsirati. Najvise se snalazi inace kao centralni vezni samo sto je Pjanic bolji od njega puno.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Ajax » 22 jan 2015, 19:11

Mario Vrancic's Characteristics
+ Strengths
Key passes Very Strong
Dribbling Strong
Taking set-pieces Strong
Tackling Strong

- Weaknesses
(Player has no significant weaknesses)

Mario Vrancic's Style of Play
Likes to play long balls
Plays the ball off the ground often
Gets fouled often
Likes to tackle

Sve utakmice je igrao kao centralni vezni samo jednu kao defanzivni vezni. Samo me cudi da ga ovoliko hvale kod uklizavanja ako je tako mogao bi biti partner Besicu. Prema ocjenama je treci najbolji igrac Paderborna ( 7.21 ). @Goalgetter kakav je Vrancic defanzivno od onoga sto si gledao ??
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 22 jan 2015, 19:12, ukupno mijenjano 1 put.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la dubrovnik » 22 jan 2015, 19:12

Dobro dosao Mario nadam se da je sa ovim pasosem postao novi reprezentativac. Jos jedan iz liga 5. Bravo.

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Dado » 22 jan 2015, 19:13

Cartman je napisao/la:Kakav je ove sezone? Je li ga neko pratio? Znam da je dobro otvorio sezonu i on i klub mu, ali nesto se posutilo...

Igrac sredine terena, ofanzivni i defanzivni. Odigrao 16 utakmica u BL 1 u polusezoni, 1 gol i 1 asistencija. Za Padderborn nastupio ukupno 82. puta sa 11 golova i 20 asistencija. Vrijednost 1.5 mil. eura.

Reklo bi se da moze biti zamjena Pjanicu ili Medunjaninu. Tu negdje u rangu ili mozda malo bolji od Prcica ili Tine.

Avatar
adoo11
Postovi: 652
Pridružen/a: 17 avg 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la adoo11 » 22 jan 2015, 19:24

Mislim da imamo odličnu sredinu terena
Pjanic....Besic
...Medunjanin...
A napokon i jaku klupu u vidu Prcica i Vrancica. Sve momci iz liga petice.
Tu je naravno i Salih aga ako ga Mesa bude posmatrao kao veznog igrača.
:bih: :bih:
Hvala Edine, Miraleme, Vedade, Zvjezdane, Harise, Asmire,Emire,Adnane, Mensure,Ognjene ,Izete, Ermine,Ervine Senade, Sejade, Senijade,Elvire za SP u Brazilu.
Vi ste ponos nacije!!!

#Sejad Salihovic

# Zvjezdan Misimovic

imperator10
Postovi: 382
Pridružen/a: 06 jun 2013, 15:04
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la imperator10 » 22 jan 2015, 19:32

Medju 5 igraca u Bundesligi po broju kreiranih sansi za saigrace, na pocetku sezone bio daleko prvi ali je kasnije bio malo pao u formi, pa su ga De Bruyne, Xabi Alonso i ne znam ko jos pretekli. Mislim da to dovoljno govori.

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Sveti » 22 jan 2015, 20:46

Dado je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Kakav je ove sezone? Je li ga neko pratio? Znam da je dobro otvorio sezonu i on i klub mu, ali nesto se posutilo...

Igrac sredine terena, ofanzivni i defanzivni. Odigrao 16 utakmica u BL 1 u polusezoni, 1 gol i 1 asistencija. Za Padderborn nastupio ukupno 82. puta sa 11 golova i 20 asistencija. Vrijednost 1.5 mil. eura.

Reklo bi se da moze biti zamjena Pjanicu ili Medunjaninu. Tu negdje u rangu ili mozda malo bolji od Prcica ili Tine.
Ne spominji Tinu ziv bio, ako Mesa ima imalo obraza otjerat ce ga u pm

DObro dosao Mario, ucini nas sretnim :bih:
naprijed rejal

Ziko
Postovi: 324
Pridružen/a: 29 maj 2014, 20:52
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Ziko » 22 jan 2015, 21:06

Dobro došao Mario među miševe,nema ovdje više zmajeva,a ako i ima poneko u manjini su,nisam siguran da si dobro razmislio,ali ubrzo ćeš uvidjeti.... :guz: :guz: :guz: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tralala: :tralala: :tralala:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Goalgetter » 22 jan 2015, 21:10

Ajax je napisao/la: Sve utakmice je igrao kao centralni vezni samo jednu kao defanzivni vezni. Samo me cudi da ga ovoliko hvale kod uklizavanja ako je tako mogao bi biti partner Besicu. Prema ocjenama je treci najbolji igrac Paderborna ( 7.21 ). @Goalgetter kakav je Vrancic defanzivno od onoga sto si gledao ??
Defanizvno je solidan, jedan od razloga zasto nije prvi put uspio u Bundesligi je upravo bila ta slabost, uz to nije i bio bas nesto rastrcan, ali je sada izrastao u sasvim drugacijeg igraca.

Momak je 1 na 1 sa igracom zaista sjajan, nesto kao Miske, ima osjecaj za prostor, i zna se kao veznjak izvlaciti na krilo. Jedino sto me zabrinjava je njegova forma u Paderbornu zadnjih 10 utakmica, a ona nije dobra. Imao je sjajan start u Bundesligu, ali je dosta oslabio. Imao je nekih manjih povreda, i zbog tog se i nasao par puta na klupi, a i zbog nekih taktickih poteza takodjer je znao ulaziti tek sa klupe.

Sve u svemu, samo mozemo biti na dobitku sa njim.

Dobro nam dosao Mario! :bih:

Avatar
Frankie
Postovi: 2354
Pridružen/a: 19 maj 2013, 13:04
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Frankie » 22 jan 2015, 21:55

Goalgetter je napisao/la: nesto kao Miske
http://www.goal-247.com/FootballVideos/ ... ancic-goal" onclick="window.open(this.href);return false; :thumbup:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Goalgetter » 22 jan 2015, 21:58

Frankie je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la: nesto kao Miske
http://www.goal-247.com/FootballVideos/ ... ancic-goal" onclick="window.open(this.href);return false; :thumbup:
O tome govorim. :thumbup: Hrpu puta protivnika ''uzima'' na ove laznjake, kao sto je to Miske nekada radio. :bih:

Avatar
Ibizevic
Postovi: 1486
Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Ibizevic » 22 jan 2015, 22:03

Zna s loptom momak, nema šta ;)

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Ajax » 22 jan 2015, 22:30

Goalgetter je napisao/la: Defanizvno je solidan, jedan od razloga zasto nije prvi put uspio u Bundesligi je upravo bila ta slabost, uz to nije i bio bas nesto rastrcan, ali je sada izrastao u sasvim drugacijeg igraca. :
Znaci mogao bi da igra u paru sa Besicem. A kakav je na desetki bili on mogao da bude taj novi Miske kojeg trazimo ?? Znaci da skratim koju poziciju bi on tebi igrao u reprezentaciji ako znamo da su Pjanic i Besic sigurni.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: lizaclara i 8 gostiju.