Mario Vrančić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la DrFilgud » 06 maj 2019, 23:23

ASD je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Pozvati najbolje igrace, u najboljoj formi - to je pravilo koje jos uvijek vazi u reprezentativnom fudbalu.
Vrancic trenutno spada u tu grupu igraca. Ako je prije bilo sumnji i deilema, sada ih nema.
Ne kazem da ima mjesta u prvih 11, ali sigurno ima medju 23.
Tim prije sto su price o "ekipi koja igra dobro, pa ne treba mijenjati", pale u vodu.
To nije tacno.
Pozvati igrace za koje trener misli da mu trebaju je pravilo u reprezentativnom fudbalu.
Jeste , i poceti ga kritikovati tek kada i teoretske sanse za plasman budu izgubljene.
U stvari ne! Onda treba poceti diskusija da li da se produzi mandat ili ne, jer u
ozbiljnim reprezentacijama se treneri ne mijenjaju lako.
Ja predlazem da se Prosineckom daju odrijesene ruke, da sprema ekipu za Katar. ;)
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 06 maj 2019, 23:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Vucevich » 06 maj 2019, 23:24

Goalgetter je napisao/la:Po toj logici vi bi na svakom spisku mjenjali po 10 igraca. Sto se tice Maria, zasluzio je poziv, i da ne fali Pjanic treba biti pozvan, ovako nam treba i jos vise.
Kako 10 igrača? Ne treba pretjerivati. Vrančić, Prcić, Hajrović (i možda neki igrač tipa Nastić) unutra. Zakarić, Ćivić i jos dvojica vani.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la ASD » 06 maj 2019, 23:25

Pa kritikuj ga, samo su ti smijesne kritike ako nisu na osnovu rezultata.

Odaberes selektora, dadnes mu mandat na raspolaganje, zacrtas ciljeve kao plasman na prvenstvo. Ako ne ispuni noga, ako ispuni produzis. Prosto je.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la DrFilgud » 06 maj 2019, 23:27

Vucevich je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Po toj logici vi bi na svakom spisku mjenjali po 10 igraca. Sto se tice Maria, zasluzio je poziv, i da ne fali Pjanic treba biti pozvan, ovako nam treba i jos vise.
Kako 10 igrača? Ne treba pretjerivati. Vrančić, Prcić, Hajrović (i možda neki igrač tipa Nastić) unutra. Zakarić, Ćivić i jos dvojica vani.
E pa ne moze. Prosinecki je izgleda vise brinuo kako da otjera Begovica, ne pozove Hajrovica...nego da napravi koncept igre.
Neka nas obavijesti je li jos uvijek tezimo posjedu lopte i igi "do noge".

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la DrFilgud » 06 maj 2019, 23:33

ASD je napisao/la:Pa kritikuj ga, samo su ti smijesne kritike ako nisu na osnovu rezultata.

Odaberes selektora, dadnes mu mandat na raspolaganje, zacrtas ciljeve kao plasman na prvenstvo. Ako ne ispuni noga, ako ispuni produzis. Prosto je.
I nakon tri utakmice ostanes bez sansi za plasman, ali nema veze, ti opet nadjes novu neznalicu i das mu mandat...
Pa ne ide to tako.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la ASD » 06 maj 2019, 23:37

Pa zasto si mu dao mandat?

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la DrFilgud » 06 maj 2019, 23:41

Dao si mu mandat da vodi reprezentaciju. Posmatras ga odredjeni broj utakmica i ocijenis u kom pravcu se to krece.
Ako ne ide dobro, skrenes mu paznju da se neke stvari trebaju korigovati. Ako i dalje ne ide dobro, das mu otkaz.
PRIJE nego sto sanse za plasman budu izgubljene, jer bi plasman na EP trebao biti imperativ.

Prosinecki je u fazi da mu treba skrenuti paznju da koriguje neke stvari.

soko
Postovi: 3718
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la soko » 06 maj 2019, 23:46

Vucevich je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Po toj logici vi bi na svakom spisku mjenjali po 10 igraca. Sto se tice Maria, zasluzio je poziv, i da ne fali Pjanic treba biti pozvan, ovako nam treba i jos vise.
Kako 10 igrača? Ne treba pretjerivati. Vrančić, Prcić, Hajrović (i možda neki igrač tipa Nastić) unutra. Zakarić, Ćivić i jos dvojica vani.
Kako mozda, nece Vrancic i Prcic mjenjati Kolasinaca. Ako ce Civic vani onda ga mora zamjenuti lijevi bek.

Nije Vrancic Anekla da moze igrati sve pozicije....

Avatar
Sheyi
Postovi: 12123
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Sheyi » 06 maj 2019, 23:47

Ja isto mislim da Robi treba da sprema Ekipu za Meksiko, Ameriku i Kanadu

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la ASD » 07 maj 2019, 00:00

DrFilgud je napisao/la:Dao si mu mandat da vodi reprezentaciju. Posmatras ga odredjeni broj utakmica i ocijenis u kom pravcu se to krece.
Ako ne ide dobro, skrenes mu paznju da se neke stvari trebaju korigovati. Ako i dalje ne ide dobro, das mu otkaz.
PRIJE nego sto sanse za plasman budu izgubljene, jer bi plasman na EP trebao biti imperativ.

Prosinecki je u fazi da mu treba skrenuti paznju da koriguje neke stvari.
Samo se nadam da ce Prosinecki biti pametan pa u slucaju otkaza uzeti im lovu do zadnje marke kad vec oni nisu pametni (govorimo naravno u slucaju tog scenarija) pa da nemaju para ni Bracu da dovedu za selektora.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Raonffa » 07 maj 2019, 17:04

Vrančića treba pozvati svakako, zaslužio je to svojim partijama u Norwichu ove sezone, tu nema nikakve rasprave.

Al' meni je zanimljivo kako pojedinci na osnovu dobrih partija pojedinih igrača (znate i na koje pojedince i na koje igrače mislim, Vrančić je jedan od tih igrača) u klubu, očekuju da će isti takav uticaj imati i u reprezentaciji. Neko misli da će Robi pozivanjem Vrančića riješiti sve probleme u našoj reprezentaciji i da će samo zbog Vrančića ova reprezentacija biti 30% jača i da ćemo lagano do kraja završiti kvalifikacije i otići na EP.

Mi trenutno imamo 2,5 igrača koji svojim igrama individualno mogu podići kvalitet reprezentacije, to su Džeko, Pjanić i donekle Kolašinac. Ovi ostali, sve su to igrači sistema u svojim klubovima, takvi bi igrači bili i u reprezentaciji, sa tim što je normalno da se neki igrač ne uklapa u sistem našeg selektora kao što se uklapa u sistem u svom klubu, a nije dovoljan idividualni kvalitet da se njemu podredi čitav sistem u repreznetaciji, kao što je Robert to uradio u slučaju Pjanića, a npr neće možda nikada uraditi u slučaju Vrančića, Prcića ili Hajrovića.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Mokes
Postovi: 14836
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Mokes » 10 maj 2019, 11:28

"Pratio sam Vrančića, dobar je, ali moram istaći isto tako da je u prethodna dva mjeseca igrao vrlo malo. Ulazio je s klupe apsolutno svaku utakmicu i to uglavnom igrao manje od deset minuta po meču. Ne kažem da nije dobar, ima kvalitet, ali to su činjenice koje, vidim, mnogi zaboravljaju. Norwich sam pratio i zbog finskog napadača Teemua Pukkija koji je sjajan strijelac. Ja ne gledam igrača samo kroz jednu ili dvije utakmice, već na duži vremenski period. Vrančić je dobar igrač, ima ono nešto, ali sada ne mogu reći ni da ću ga zvati, ni da neću. Generalno, na spisku će biti igrači koji su uglavnom već tu jer ja mislim da su to najbolji bh. igrači. Neki novi su napravili pomak i ja to pratim pa ćemo na to obratiti pažnju", poručio je Prosinečki te se kratko osvrnuo i najboljeg strijelca srbijanske lige Nermina Haskića.

:kafa:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
bhsport
Postovi: 11264
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la bhsport » 10 maj 2019, 11:36

Kaze prati ga na duzi vremenski period pa kaze zadnja dva mjeseca je malo igrao i to zbog povrede koju je imao. Tipicno pravljenje alibija za igraca EPL. Posteno reci, ne uklapa mi se ni on ni Prcic, Saric je tito, napravio je pomak u Koreji i udri, pa u slucaju losih rezultata kao protiv Grka kada je prokocko 2 razlike budi musko pa primi kritiku.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la babino » 10 maj 2019, 15:13

Virtu4l je napisao/la:Neće on Kloppa i Pepa očima vidjeti, navodno Real sprema ponudu, Perez sastavlja Galaktikose III.
mislis da nam otvorim oci kao ti na ovoj temi :D

hajde pacenice sjasi mi s grbace vise i ne obracaj mi se...pripremaj se na put, ako bas toliko imas potrebu da me 'samaras', evo ostaviti cu ti adresu, nije problem, pa navrati kad krenes po farmerke u italiju.
kako ljigav lik, gluho bilo.
iskreno se nadam da vise necu procitati komentar upucen meni, edukuj nekog drugog.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61307
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Virtu4l » 10 maj 2019, 16:24

babino je napisao/la:ako bas toliko imas potrebu da me 'samaras', evo ostaviti cu ti adresu, nije problem, pa navrati kad krenes po farmerke u italiju.
Ostavi.
Evribadi sej Željo
Željoooo

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la babino » 10 maj 2019, 16:33

Virtu4l je napisao/la:
babino je napisao/la:ako bas toliko imas potrebu da me 'samaras', evo ostaviti cu ti adresu, nije problem, pa navrati kad krenes po farmerke u italiju.
Ostavi.
skolska 2,zenica..tu sam :kafa:
ovo sam morao jer sam spomenuo u postu iznad a sad te stvarno molim da mi se ne obracas.

Avatar
Burundi
Postovi: 896
Pridružen/a: 28 avg 2014, 01:23
Lokacija: Saint Petersburg
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Burundi » 11 maj 2019, 22:26

babino je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
babino je napisao/la:ako bas toliko imas potrebu da me 'samaras', evo ostaviti cu ti adresu, nije problem, pa navrati kad krenes po farmerke u italiju.
Ostavi.
skolska 2,zenica..tu sam :kafa:
ovo sam morao jer sam spomenuo u postu iznad a sad te stvarno molim da mi se ne obracas.
Ja cuo da virto ne smije uci u bosnu zbog potjernice, pravio kaj neke belaje, cuvaj se ti momcino.

Virto > Braca Culum
DD

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 12 maj 2019, 00:25

Vrančić će biti pozvan, nemojte to dovoditi u pitanje.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61307
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Virtu4l » 12 maj 2019, 15:36

Burundi je napisao/la:
babino je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la: Ostavi.
skolska 2,zenica..tu sam :kafa:
ovo sam morao jer sam spomenuo u postu iznad a sad te stvarno molim da mi se ne obracas.
Ja cuo da virto ne smije uci u bosnu zbog potjernice, pravio kaj neke belaje, cuvaj se ti momcino.

Virto > Braca Culum
Daj i ti adresu, da vidiš kako ne smije. :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Burundi
Postovi: 896
Pridružen/a: 28 avg 2014, 01:23
Lokacija: Saint Petersburg
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Burundi » 12 maj 2019, 22:07

Virtu4l je napisao/la:Daj i ti adresu, da vidiš kako ne smije. :kafa:
Ne smijem rineBe :think:
DD

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.