Milan Đurić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Milan je nas...

Drugi napadac
140
39%
Treci napadac
135
37%
Cetvrti napadac
32
9%
Prolazno rjesenje
55
15%
 
Ukupno glasova: 362

fudbalfudbal
Postovi: 2499
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la fudbalfudbal » 03 okt 2020, 18:59

Čime zaslužio? Nisam pratio pa pisem..
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 04 okt 2020, 01:28

Zaslužuje da uvijek bude dio bosanske reprezentacije, čovjek koji uvijek može iznenaditi protivnika, jako koristan naročito posljednjih 20ak minuta.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la TopRemove » 04 okt 2020, 06:00

Milan nikad nije bio poznat po nekom strašnom učinku u klubu, ali svakako raduje činjenica da mu je za 20 golova u dresu Salernitane trebalo duplo manje utakmica (63) nego za 20 golova u dresu Cesene (138). Tri utakmice u sedam dana, svakako će dobiti neke minute i nadam se novom golu u reprezentativnom dresu! :bih:

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la hurem » 04 okt 2020, 06:30

Evo i ovdje da napisem: momak koji zlata vrijedi i profil kakav bi trebala imati svaka reprezentacija na svijetu.
Ne postoji bolja opcija s klupe zadnjih 15, 20 minuta kada ekipa ima negativan rezultat i ganja gol.
Nadam se da ce pokazati da vrijedi i da ce ubuduce uvijek imati mjesta medju 23.
Sretno Milane.

mercurial
Postovi: 919
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la mercurial » 04 okt 2020, 11:21

Drago mi je zbog Milana. Opasan je, dovoljno da ga neko zna pogoditi loptom u glavu ili dovoljno da se neko od štopera bavi sa njim 15-20 minuta.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Tristan10 » 04 okt 2020, 12:04

Mislim da sam davno pisao, da je bolje zabijati golove u Serie B nego u ovim ligama gdje mu igra konkurencija, i ranije je zasluzio poziv.

Avatar
Makanaky
Postovi: 873
Pridružen/a: 06 jul 2010, 15:33
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Makanaky » 04 okt 2020, 13:29

Lole, taman se ludilo raščisti / taman smo nadomak smisla / evo ih sledeći falšisti dok si rek'o piksla

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Drape » 05 okt 2020, 21:23

Ima audio razgovor sa njim na jednom portalu.

"Cilj kluba je ući u playoff i da probamo ući u Seria A, ali neće biti lako, ova sezona je vrlo teška, ima dosta dobrih ekipa koje su potrošile velike pare, kao Monza, Spal, Brescia, ima dosta jakih ekipa, Lecce isto"

"Bristol je bio dobar korak za moju karijeru, ali nažalost imao sam grozne probleme, imao sam tri operacije, to je bilo užas"

"Naravno da je i moj cilj da igram u Seria A ali ovdje mi je dobro, mojoj porodici je dobro, svi me poštuju, dajem golove, san bi bio da uđem u Seria A sa Salernitanom"

"Nažalost ovaj napadač Koljić što se povrijedio, žao mi je zbog njeg, želim mu brz oporavak"

"Rekao sam da ću uvijek biti tu za reprezentaciju, ako trebam, mislim da imam novu šansu u ove tri utakmice, jedva čekam da se vratim u reprezentaciju. Nije lako biti selektor, reprezentacija Bosne je jaka, nije lako ući u 24-25 igrača, i selektor pravi svoj spisak. Moj posao je da radim najbolje u klubu i ako radim dobro tu bit ću u reprezentaciji. Dajem maksimum u klubu i znao sam da ću se vratiti u reprezentaciju"

"Kapiten Džeko uvijek je bio uz mene, i kad sam se povrijedio u Bristolu uvijek mi je pisao "kako je vamo, kako je tamo, šta se desilo", sretan sam jer sam znači osim kao igrač na terenu ostavio i pozitivan utisak kao čovjek"

231983
Postovi: 75
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la 231983 » 05 okt 2020, 21:42

Drape je napisao/la:
05 okt 2020, 21:23
Ima audio razgovor sa njim na jednom portalu.

"Cilj kluba je ući u playoff i da probamo ući u Seria A, ali neće biti lako, ova sezona je vrlo teška, ima dosta dobrih ekipa koje su potrošile velike pare, kao Monza, Spal, Brescia, ima dosta jakih ekipa, Lecce isto"

"Bristol je bio dobar korak za moju karijeru, ali nažalost imao sam grozne probleme, imao sam tri operacije, to je bilo užas"

"Naravno da je i moj cilj da igram u Seria A ali ovdje mi je dobro, mojoj porodici je dobro, svi me poštuju, dajem golove, san bi bio da uđem u Seria A sa Salernitanom"

"Nažalost ovaj napadač Koljić što se povrijedio, žao mi je zbog njeg, želim mu brz oporavak"

"Rekao sam da ću uvijek biti tu za reprezentaciju, ako trebam, mislim da imam novu šansu u ove tri utakmice, jedva čekam da se vratim u reprezentaciju. Nije lako biti selektor, reprezentacija Bosne je jaka, nije lako ući u 24-25 igrača, i selektor pravi svoj spisak. Moj posao je da radim najbolje u klubu i ako radim dobro tu bit ću u reprezentaciji. Dajem maksimum u klubu i znao sam da ću se vratiti u reprezentaciju"

"Kapiten Džeko uvijek je bio uz mene, i kad sam se povrijedio u Bristolu uvijek mi je pisao "kako je vamo, kako je tamo, šta se desilo", sretan sam jer sam znači osim kao igrač na terenu ostavio i pozitivan utisak kao čovjek"
Uvijek korektan, simpatican.. pravi lik! Steta zbog povreda,.sigurno bi napravio puno vecu karijeru da je imao Dzekine kosti i misice recimo.

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Cartman » 05 okt 2020, 22:53

Povedi nas Milane :bih:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la theKuPuS » 06 okt 2020, 14:13

Za tri dana osam godina od one njegove fantastične partije protiv mladih Nijemaca

Gledao sa istoka Koševa

EDIT: Možda sam promašio, sad mi pade na pamet da je to možda bilo u septembru, nek me neko ispravi

U svakom slučaju strašna tekma

Avatar
SantiCazorla08
Postovi: 962
Pridružen/a: 22 dec 2016, 08:18
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la SantiCazorla08 » 06 okt 2020, 14:58

Jeste 10 septembra 2012 je bila ta utakmica.

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la TopRemove » 09 okt 2020, 12:49

Jednostavno je morao ući sinoć. Navodno se zagrijavao čitavo drugo poluvrijeme i u produžecima...

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la JohnCleese » 11 okt 2020, 20:08

Kako zatvori Dzeku i neke druge nase brze igrace ispade da se Djuric u najmanju ruku korektno nosio sa Van Dijkom
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Harise » 20 okt 2020, 21:32

Strijelac iz penala protiv L.R. Vicenza.

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la TopRemove » 18 jan 2021, 00:11

Salernitana nabijena 5:0, a Đurić dobio ocjenu 7.5 (na drugom portalu 7.1). Gledam šta je, kad ono 12/14 osvojeni dueli, 10/11 zračni dueli, pet šuteva... Šteta da ovaj momak ne igra u Serie A, nadam se da bi možda sad u ovom roku mogao preći u neki klub koji će se boriti za ulazak u viši rang takmičenja, sada je već jasno da Salernitana to nije.

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la TopRemove » 24 jan 2021, 00:47

slika

Asistent u pobjedi protiv Pescare (2:0), ja mislim da je Milan Đurić jedini naš fudbaler mimo Džeke koji može dobiti ocjenu preko 7 za neku utakmicu (tri utakmice na screenshotu) bez da uradi ono što je najbitnije kod napadača - zabije gol. Dueli, skok igra, igra glavom, pomete ih u napadu. :mrgreen: Demirović je recimo samo dvaput dobio ocjenu veću od 7 na ovom portalu - 9.4 protiv Kolna i 7.2 za današnju/jučerašnju utakmicu. Naravno, Demirović je daleko bolji napadač, da me ne bi ko shvatio pogrešno. :mrgreen:

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 24 jan 2021, 00:59

TopRemove je napisao/la:
24 jan 2021, 00:47
slika

Asistent u pobjedi protiv Pescare (2:0), ja mislim da je Milan Đurić jedini naš fudbaler mimo Džeke koji može dobiti ocjenu preko 7 za neku utakmicu (tri utakmice na screenshotu) bez da uradi ono što je najbitnije kod napadača - zabije gol. Dueli, skok igra, igra glavom, pomete ih u napadu. :mrgreen: Demirović je recimo samo dvaput dobio ocjenu veću od 7 na ovom portalu - 9.4 protiv Kolna i 7.2 za današnju/jučerašnju utakmicu. Naravno, Demirović je daleko bolji napadač, da me ne bi ko shvatio pogrešno. :mrgreen:
Đurić je reprezentativni kalibar odavno.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la TopRemove » 24 jan 2021, 01:27

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
24 jan 2021, 00:59
TopRemove je napisao/la:
24 jan 2021, 00:47
slika

Asistent u pobjedi protiv Pescare (2:0), ja mislim da je Milan Đurić jedini naš fudbaler mimo Džeke koji može dobiti ocjenu preko 7 za neku utakmicu (tri utakmice na screenshotu) bez da uradi ono što je najbitnije kod napadača - zabije gol. Dueli, skok igra, igra glavom, pomete ih u napadu. :mrgreen: Demirović je recimo samo dvaput dobio ocjenu veću od 7 na ovom portalu - 9.4 protiv Kolna i 7.2 za današnju/jučerašnju utakmicu. Naravno, Demirović je daleko bolji napadač, da me ne bi ko shvatio pogrešno. :mrgreen:
Đurić je reprezentativni kalibar odavno.
Kad sam napisao "fudbaler" mislio sam zapravo na "napadač". Ma ja bih ga zvao, zabio je sedam golova za repku za 637 minuta (sedam utakmica), daj Bože da nama napad u ovim kvalifikacijama bude toliko dobar da nam neko poput njega uopće ne treba.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la JavierBosnia » 24 jan 2021, 01:29

TopRemove je napisao/la:
24 jan 2021, 00:47
slika

Asistent u pobjedi protiv Pescare (2:0), ja mislim da je Milan Đurić jedini naš fudbaler mimo Džeke koji može dobiti ocjenu preko 7 za neku utakmicu (tri utakmice na screenshotu) bez da uradi ono što je najbitnije kod napadača - zabije gol. Dueli, skok igra, igra glavom, pomete ih u napadu. :mrgreen: Demirović je recimo samo dvaput dobio ocjenu veću od 7 na ovom portalu - 9.4 protiv Kolna i 7.2 za današnju/jučerašnju utakmicu. Naravno, Demirović je daleko bolji napadač, da me ne bi ko shvatio pogrešno. :mrgreen:
Milana Djurica treba zaboraviti, realnost je da imamo Dzeku, Prevljaka, Demirovica, Hodzica, Koljica i svi su ispred njega.
Djuric sa 30 god nema sta nama vise ponuditi iz druge lige Italije i trebamo se okrenuti ovim mladjima.

Takodjer za ocekivati je i da Jovo Lukic uskoro postane A reprezentarivac, a tu je i Nedim Hadzic koji sporo napreduje, pa vidjet cemo dokle ce dogurati
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.