Riad Bajić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15696
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la svrakino1921 » 15 jun 2019, 11:48

hurem je napisao/la:
svrakino1921 je napisao/la:Pa on do Turske lige i Udinesea nije dosao preko reprezentacije
Dosao je do tih transfera preko Zeljeznicara i otvorio transfer Amiru Hadziahmetovicu

Malo li je
Nije malo nego premalo!
Mene zanima reprezentacija i o tome pricam, a ne kako i preko cega je dosao do transfera..., ne interesuje me Zeljeznicar koji je ispod Sarajeva.
Ja pisem o cinjenicama

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la DrFilgud » 15 jun 2019, 11:52

Turska je mjera za Bajica, to je dokazano.
Mislim da nema mjesta u reprezentaciji.
Treba vidjeti sta ce uraditi Prevljak na ljeto, pratiti Koljica.
Prije bih gurao i Demirovica (znam, ne igra u 2. spanskoj), jer ima fizicke predispozicije da igra na visem nivou.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15696
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la svrakino1921 » 15 jun 2019, 12:16

Ma Riad je Zeljino dijete
Isto kao i Ara Hodzic

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la hurem » 15 jun 2019, 12:24

Naravno, kamo srece da hocete bogdom jos jednog Dzeku izbaciti a ne kojekakve Are i Riade koji su obecavali pa nista dali!
Prvi sam vjerovao u Bajica nakon onih utakmica protiv Ferencvarosa ili koga ono vec bijase, prije transfera u Konju...ali ocito da to i jeste njegov limit, nazalost.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Tristan10 » 15 jun 2019, 12:38

Spor ko puz, ogranicen igrac na ovom nivou fudbala, da je nije tako nesto bi pokazao u Udinese. Svi mi to vidimo, i mislim da nema mjesta u reprezentaciji. Onda je bolje dati priliku sa klupe dodatnom veznom igracu kao Hajrovic, a ima se isto i Prevljak, pa neka i on pokaze ako moze nesto vise. Ali isto treba da postoji slican standard na svim pozicijama, i neka se sagleda (ne)ucinak od bekova, zadnjih vezni igraca, sredine terena. Sto se tice napadaca ja ne vidim nekog da je blizu ozbiljnijeg nivoa. I kad gledas mladje kategorije nema nista na vidiku. Crnjak stvarno, jer smo uvjek imali barem solidnog napadaca.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Mig_Mig » 15 jun 2019, 13:27

Tristan10 je napisao/la:Spor ko puz, ogranicen igrac na ovom nivou fudbala, da je nije tako nesto bi pokazao u Udinese. Svi mi to vidimo, i mislim da nema mjesta u reprezentaciji. Onda je bolje dati priliku sa klupe dodatnom veznom igracu kao Hajrovic, a ima se isto i Prevljak, pa neka i on pokaze ako moze nesto vise. Ali isto treba da postoji slican standard na svim pozicijama, i neka se sagleda (ne)ucinak od bekova, zadnjih vezni igraca, sredine terena. Sto se tice napadaca ja ne vidim nekog da je blizu ozbiljnijeg nivoa. I kad gledas mladje kategorije nema nista na vidiku. Crnjak stvarno, jer smo uvjek imali barem solidnog napadaca.
Lik je relativno mlad!? I bude li srece mogao bi imati odlicnu karijeru. To sto se tice Udina, Perica mu uzimao minutazu?! E sad mi objasni da li je moguce da je Perica bolji igrac?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Varg
Postovi: 2578
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Varg » 15 jun 2019, 13:39

pa eno i perice u kasimpasi
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Osim13 » 15 jun 2019, 13:40

Pa Bajić i jes bolji od Džeke. A i ne slavi Božić tobe jarabi
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Vucevich » 15 jun 2019, 13:51

Bajić nije uopšte napredovao u zadnje 2 godine, šta više rekao bih da je nazadovao, što je šteta jer sam očekivao da će biti Džekina zamjena u reprezentaciji.

A gori je slučaj Hadžiahmetovića, od one prve sezone u Konjasporu nije skoro nimalo igrao i još uvijek je klupski igrač, ali bio sam očekivao da će biti starter za reprezentaciju do sada.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Tristan10 » 15 jun 2019, 13:54

Mig_Mig je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Spor ko puz, ogranicen igrac na ovom nivou fudbala, da je nije tako nesto bi pokazao u Udinese. Svi mi to vidimo, i mislim da nema mjesta u reprezentaciji. Onda je bolje dati priliku sa klupe dodatnom veznom igracu kao Hajrovic, a ima se isto i Prevljak, pa neka i on pokaze ako moze nesto vise. Ali isto treba da postoji slican standard na svim pozicijama, i neka se sagleda (ne)ucinak od bekova, zadnjih vezni igraca, sredine terena. Sto se tice napadaca ja ne vidim nekog da je blizu ozbiljnijeg nivoa. I kad gledas mladje kategorije nema nista na vidiku. Crnjak stvarno, jer smo uvjek imali barem solidnog napadaca.
Lik je relativno mlad!? I bude li srece mogao bi imati odlicnu karijeru. To sto se tice Udina, Perica mu uzimao minutazu?! E sad mi objasni da li je moguce da je Perica bolji igrac?
On nece brzi sa godinama postati, i to je meni glavni razlog sto on reprezentaciji ne moze pomoci. Postoje i spori napadaci koji su uspjesni u nekim kombinacijama jer su fizicki dosta snazniji. Njemu i snaga fali. Udinese je dobru cifru platio za njega, i nije ispunio ocekivanja. Ali kad bi se Bajic vratio u nasu ligu, on bi je 100% prekucao opet.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Mig_Mig » 15 jun 2019, 13:59

Bajic u nasoj ligi :facepalm: lik je na ugovoru preko milion KM godisnje i neko spomene povratak u BIH
Gasi temu
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Vucevich » 15 jun 2019, 14:02

Tristan10 je napisao/la:Spor ko puz, ogranicen igrac na ovom nivou fudbala, da je nije tako nesto bi pokazao u Udinese. Svi mi to vidimo, i mislim da nema mjesta u reprezentaciji. Onda je bolje dati priliku sa klupe dodatnom veznom igracu kao Hajrovic, a ima se isto i Prevljak, pa neka i on pokaze ako moze nesto vise. Ali isto treba da postoji slican standard na svim pozicijama, i neka se sagleda (ne)ucinak od bekova, zadnjih vezni igraca, sredine terena. Sto se tice napadaca ja ne vidim nekog da je blizu ozbiljnijeg nivoa. I kad gledas mladje kategorije nema nista na vidiku. Crnjak stvarno, jer smo uvjek imali barem solidnog napadaca.
Slaba je situacija baš, Džeko će biti starter dok god može hodati, tako izgleda, jer od napadača niko nije napravio neki iskorak:

Hodžić - više grije klupu u Mađarskoj nego što igra, iako je rekordni transfer za Vidi, ove sezone je u ligi zabio svega 4 gola.

Bajić - gotovo pa ne igra u Bašakšehiru, ali i nije ništa pokazao u reprezentaciji.

Koljić - povrijeđen, od stakla napravljen.

Demirović - klupa u drugoj španskoj diviziji, bez pogotka ove godine.

Prevljak - malo igra, većinom ne. S obzirom da Rose nije više trener Salzburga, možda će Smail imati više prilika u novoj sezoni da nešto pokaže

Kodro - tribina u Bilbao

Pa onda u mladoj reprezentaciji imamo na primjer Mulahusejnovića koji nije ove sezone ni minut odigrao za Maribor

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Tristan10 » 15 jun 2019, 14:08

Vucevich je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Spor ko puz, ogranicen igrac na ovom nivou fudbala, da je nije tako nesto bi pokazao u Udinese. Svi mi to vidimo, i mislim da nema mjesta u reprezentaciji. Onda je bolje dati priliku sa klupe dodatnom veznom igracu kao Hajrovic, a ima se isto i Prevljak, pa neka i on pokaze ako moze nesto vise. Ali isto treba da postoji slican standard na svim pozicijama, i neka se sagleda (ne)ucinak od bekova, zadnjih vezni igraca, sredine terena. Sto se tice napadaca ja ne vidim nekog da je blizu ozbiljnijeg nivoa. I kad gledas mladje kategorije nema nista na vidiku. Crnjak stvarno, jer smo uvjek imali barem solidnog napadaca.
Slaba je situacija baš, Džeko će biti starter dok god može hodati, tako izgleda, jer od napadača niko nije napravio neki iskorak:

Hodžić - više grije klupu u Mađarskoj nego što igra, iako je rekordni transfer za Vidi, ove sezone je u ligi zabio svega 4 gola.

Bajić - gotovo pa ne igra u Bašakšehiru, ali i nije ništa pokazao u reprezentaciji.

Koljić - povrijeđen, od stakla napravljen.

Demirović - klupa u drugoj španskoj diviziji, bez pogotka ove godine.

Prevljak - malo igra, većinom ne. S obzirom da Rose nije više trener Salzburga, možda će Smail imati više prilika u novoj sezoni da nešto pokaže

Kodro - tribina u Bilbao

Pa onda u mladoj reprezentaciji imamo na primjer Mulahusejnovića koji nije ove sezone ni minut odigrao za Maribor
Ne samo da je Koljic povrijedjen nego on tek treba da napravi ono sto je Bajic vec prosao. I da se sad vrati Bajic on bi prekucao PL ligu, isto bi ucinio i u Rumuniji ili slicnim ligama. Fali nam napadac koji igra u prosjecnom klubu u Bundesligi, ili da je dobar u drugoj ligi da je mlad i zabija golove, a mi smo daleko od toga.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la DrFilgud » 15 jun 2019, 15:23

Da, problem je sto Bajiceva konkurencija jos nije dostigla njegov nivo. Prevljak i Demirovic imaju veci potencijal, ali zasad nisu puno pokazali. Koljic bi mogao napredovati... za Bajica je ipak vec potvrdjeno da tesko moze dalje od Konye.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Drape » 20 avg 2019, 17:46

Da li Robert i dalje vjeruje da je ovaj u stanju nešto napraviti kad uđe sa klupe jer ganjamo rezultat.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la HankMoody » 20 avg 2019, 19:21

Drape je napisao/la:Da li Robert i dalje vjeruje da je ovaj u stanju nešto napraviti kad uđe sa klupe jer ganjamo rezultat.
Apsolutno nemamo drugog napadača da valja čemu, možda Hodžić jedino... Prevljak i Koljić povrijeđeni, Kodre nema ni na mapi, užasno stanje s napadačima.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Vucevich » 20 avg 2019, 19:26

HankMoody je napisao/la:
Drape je napisao/la:Da li Robert i dalje vjeruje da je ovaj u stanju nešto napraviti kad uđe sa klupe jer ganjamo rezultat.
Apsolutno nemamo drugog napadača da valja čemu, možda Hodžić jedino... Prevljak i Koljić povrijeđeni, Kodre nema ni na mapi, užasno stanje s napadačima.
Kako nemamo, pozvao je Ibrahimovića :D

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Pivopija » 31 avg 2019, 21:15

Dao gol, izgleda da je Konyaspor klub po njegovoj mjeri.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Drape » 15 okt 2019, 23:49

Kad on ulazi u igru znam da nam je loše i da neće postati bolje.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la bhfanatic14 » 15 okt 2019, 23:50

Najbolji spic u historiji ove repke !!! National team !!! Iz cuvene skole fudbala " Lutvo"
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, boatenkk i 29 gostiju.