12.06.2015. / BiH - Izrael

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

BiH - Izrael

Pobjeda
178
82%
Neriješeno
17
8%
Poraz
23
11%
 
Ukupno glasova: 218

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la zizu1991 » 08 jun 2015, 19:34

Uvijek naš čovjek gleda da se dopadne nekom, gleda kakvo će neko mišljenje imati o njemu, kako neko gleda na njega...
Naš karakter i naša percepcija svega je dokazana na čitavoj teritoriji Jedne i Jedine, i nema potrebe da se polemiše oko potencijalnog lošeg scenarijuma na tribinama. Uvijek se može naći neko ko će da se istakne u masi na neki način bilo to pozitivno, bilo negativno, ovisno kako ko percipira određeni događaj.

Što se mene tiče, poštovanje se zaslužuje poštovanjem. Opet, sportska borilišta nisu mjesta za vjerske uzvike. To je nazadno, suvišno, i nepristojno. Ako će se iskazivati negodovanje zarad njihovog nedostatka poštovanja prema našoj državi koje su prezentirali u prvom meču, možemo isto pokazati na mnoge načine. Pritiskom sa tribina, hukom, zviždanjem. Čisto da se ne osjećaju kao da su doma.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la STEVIE » 08 jun 2015, 19:36

Unofficialpage je napisao/la:Ne kontam kakve veze tekbir ima s provokacijom.
kakve veze ima tekbir s nogometnom utakmicom?
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

luksss
Postovi: 63
Pridružen/a: 30 dec 2014, 01:30
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la luksss » 08 jun 2015, 19:36

Cartman je napisao/la:Ja, pa sta?
Bravo genijalac,samo treba tekbirat i nosat turske i arapske zastave i onda napadat hrvate i srbe jer im se gadi ta reprezentacija :facepalm: :facepalm: :facepalm: O Vranjesu sve najgore jer je istetovirao rs, al treba tekbirat po stadionu. Tekbiraj po kuci svojoj, hajvanu zadrti primitivni,a na stadionu pomisli da iza tebe stoji Marko iz Tuzle, il Boris iz Sarajeva koji voli tu repku.

Papcino

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la calcio » 08 jun 2015, 19:38

Cuj tekbir, idite u dzamiju pa tekbirajte koliko hocete. Jeste li vjernici zbog sebe ili zbog drugih? Zasto neki ljudi vole na javnim mjestima isticati svoju vjeru? U cemu je poenta? Bosnjak sam i musliman a tekbiranje na utakmici bi mi se jednako gadilo kao Ogijeva tetovaza.

Martinez8
Postovi: 370
Pridružen/a: 28 apr 2014, 01:08
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la Martinez8 » 08 jun 2015, 19:40

Ma treba im **** muma židovsku odmah na pocetku i dati do znanja da se nece lijepo provesti. Navijaci navijanjem i zvizducima, tako i igraci igrom na terenu.

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la STEVIE » 08 jun 2015, 19:42

Martinez8 je napisao/la:Ma treba im **** muma židovsku odmah na pocetku i dati do znanja da se nece lijepo provesti. Navijaci navijanjem i zvizducima, tako i igraci igrom na terenu.
a sta ces **** trojici ili cetvorici arapa koji nastupaju za njih?
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la Unofficialpage » 08 jun 2015, 19:42

STEVIE je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Ne kontam kakve veze tekbir ima s provokacijom.
kakve veze ima tekbir s nogometnom utakmicom?
Nema nikakve veze tekbir ni sa jednim ni sa drugim. Ako Izraelci ovo shvataju kao provokaciju, njihov problem. Ali ,opet, nisam da se vjerska obilježja budu na sportskim terenima, može fatiha, sedžda, nešto više je po meni pretjerivanje.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
SalePD
Postovi: 464
Pridružen/a: 16 okt 2013, 14:22
Lokacija: Prijedor
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la SalePD » 08 jun 2015, 19:43

Zviždanjem onome ko je zviždao tebi pokazuješ da ustvari nisi ništa bolji od njega. Kad ostaneš miran, pokazuješ da si kulturan, vaspitan, a da je on primitivan. I tako u svijet šalješ lijepu sliku o sebi. Kad gostujuća ekipa ima loptu, zašto da se zviždi? Zar nije bolje bodriti svoju ekipu da odigra dobru odbranu? Uostalom, prave profesionalce se ne može ''uplašiti'', oni kad su skoncentrisani na igru i loptu, možeš i topovima pucati, al' džaba ti. To je isto kao kad košarkaš 'ladno pogađa slobodna bacanja iako mu cijela dvorana zviždi i pravi buku.
RŠD Velež

Marijan Beneš

Stop nacional-šovinizmu!

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la THEC » 08 jun 2015, 19:43

STEVIE je napisao/la:
Martinez8 je napisao/la:Ma treba im **** muma židovsku odmah na pocetku i dati do znanja da se nece lijepo provesti. Navijaci navijanjem i zvizducima, tako i igraci igrom na terenu.
a sta ces **** trojici ili cetvorici arapa koji nastupaju za njih?
mater izdajnicku :lol:

@sale pa nije pozoriste nego **** stadion logicno je da ce se i zvizdati i psovati i sta ja znam raditi da bi se omeo protivnik, pa prije dvije godine na Marakani igraci Rennesa nisu znali centra preci prvih pola sata zbog pritiska sa tribina, itekako to moze da utjece, sad druga je stvar sto ta Zvezda nije dovoljno jaka bila pa je na kraju izgubila tekmu :D
Pyro is not a crime !

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la SlevinKelevra » 08 jun 2015, 19:48

cuj tekbir. zasto bas sada? zbog izraela? yebo te palestina... nama je svako vazniji od nas samih izgleda. ljudi su nas svjetski docekali tamo, da imamo gram mozga uzvratili bi im istom mjerom, kao sto je to bilo i sa belgijom, npr.

luksss
Postovi: 63
Pridružen/a: 30 dec 2014, 01:30
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la luksss » 08 jun 2015, 19:50

SlevinKelevra je napisao/la:cuj tekbir. zasto bas sada? zbog izraela? yebo te palestina... nama je svako vazniji od nas samih izgleda. ljudi su nas svjetski docekali tamo, da imamo gram mozga uzvratili bi im istom mjerom, kao sto je to bilo i sa belgijom, npr.
:clap:

Avatar
AzRimiRzA
Postovi: 1003
Pridružen/a: 02 jul 2012, 22:43
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la AzRimiRzA » 08 jun 2015, 19:51

Fino je vama. Ja cu biti previse nervozan da mislim o svemu tom..

Daj mi samo pobjedu

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la JonSnow » 08 jun 2015, 19:51

Tekbir, turska i arapska zastava nemaju šta tražit na utakmicama reprezentacije, Da se mene pita takvi idioti bi naglavačke letili sa stadiona.

Avatar
SalePD
Postovi: 464
Pridružen/a: 16 okt 2013, 14:22
Lokacija: Prijedor
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la SalePD » 08 jun 2015, 19:53

THEC je napisao/la:
@sale pa nije pozoriste nego **** stadion logicno je da ce se i zvizdati i psovati i sta ja znam raditi da bi se omeo protivnik, pa prije dvije godine na Marakani igraci Rennesa nisu znali centra preci prvih pola sata zbog pritiska sa tribina, itekako to moze da utjece, sad druga je stvar sto ta Zvezda nije dovoljno jaka bila pa je na kraju izgubila tekmu :D
Dobro, ja sam malo staromodan, malo više mi se sviđa navijanje iz vremena kad se na utakmice išlo u odijelima da bi se gledala sportska priredba, a ne ono kad se ide u pancir košuljama kao danas.
RŠD Velež

Marijan Beneš

Stop nacional-šovinizmu!

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la Unofficialpage » 08 jun 2015, 19:54

JonSnow je napisao/la:Tekbir, turska i arapska zastava nemaju šta tražit na utakmicama reprezentacije, Da se mene pita takvi idioti bi naglavačke letili sa stadiona.
A šta kad igramo protiv Turske i S. Arabije? Ne smijemo njihovu zastavu stavt na stadion? :mrgreen: :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

edoo3
Postovi: 614
Pridružen/a: 24 jul 2014, 01:31
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la edoo3 » 08 jun 2015, 20:05

Nadam se da ce Bilino polje po ko zna koji put dokazati da je taj 12-ti igrac, i da ce nasim igracima dati potrebni stimulans da dadnu zadnji atom snage u cilju osvajanja ta tri boda.Eh sad malo su mi degutantne ove izjave u smislu vrijedjanja Izraelaca s ciljem da se uplase.Smatram da se oni mogu "uplasiti"na jedan mnogo kulturniji nacin.Tekbiru, ezanu...zna se gdje je mjesto , ako su nas ljudi u Izraelu docekali na jedan sasvim korektan nacin želim da vjerujem da smo dovoljno pametni da im uzvratimo istom mjerom, čak štavise i da nismo dobili takav docek trebali bi se ponasati bolje od njih, da barem nekad u svijet ode jedna lijepa slika o Bosni i Hercegovini.
Kvalitetnija smo ekipa od njih, onaj nesretni hendikep sa povrijedjenim igracima nas je uveliko nas je kostao bodova od njih.
Svaka cast Palestini, ne kazem da se ne treba solidarisati sa tim napacenim narodom ali svemu treba znati vrijeme i mjesto.
Nama kao reprezentaciji gori pod nogama i nema smisla da rizikujemo suspenziju.
#15.10.2013 !!!

#Digni se iz pepela ,kao stoput do sada,
sad s mirisom ljiljana,ljubavi moja!!!


#Sjaji, sjaji Bosanski Dijamantu!!! # Edin Dzeko.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la FaraonTM » 08 jun 2015, 20:29

JonSnow je napisao/la:Tekbir, turska i arapska zastava nemaju šta tražit na utakmicama reprezentacije, Da se mene pita takvi idioti bi naglavačke letili sa stadiona.
Slažem se :thumbup:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la Cartman » 08 jun 2015, 20:32

Sve uradit da im bude sto neugodnije i teze igrat. Ako je tekbir dio toga, a jeste, onda treba i to.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la Head » 08 jun 2015, 20:38

Ezan za aksam namaz pustiti na razglas. :kafa:
1946

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: 12.06.2015. / BiH - Izrael

Post Postao/la SlevinKelevra » 08 jun 2015, 20:50

Cartman je napisao/la:Sve uradit da im bude sto neugodnije i teze igrat. Ako je tekbir dio toga, a jeste, onda treba i to.
tesko da ce ih tekbiranje, skandiranje palestini i sl. poremetiti na bilo koji nacin, moze ih samo dodatno motivisati... ono na sta mi treba da vodimo racuna jesu nasi igraci. svi znamo da je podrska na b polju jedan od kljucnih faktora u svemu ovome sto se pozitivno desava zadnjih godina. stvarno ce biti steta ako ona bude i 1% manja jer nije bilo vremana od skandiranja i spominjanja stvari s kojima mi kao drzava i narod veze nemamo.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.