Belgija - BiH / BiH - Andora

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

U ovim utakmicama cemo osvojiti...

6 bodova
116
34%
4 boda
116
34%
3 boda
92
27%
2 boda
0
Nema glasova.
1 bod
6
2%
0 bodova
10
3%
 
Ukupno glasova: 340

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la Nerminovic » 05 sep 2015, 00:25

Lulic prevara od igraca, to je sve
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61296
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la Virtu4l » 05 sep 2015, 00:28

harishp je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Šunjić je trenutno naš najbolji i najpouzdaniji stoper.
Zar je dotle doslo? :lolno:
Da. Momak je pravi robusni stoper, bezkompromisan, ne rizikuje, čisti sve pred sobom, ako nema rješenje lopta ide u aut, inteligentno se postavlja kad igra protiv boljeg od sebe (Sabinho je to opisao). Dokazao se u posljednjih godinu dana, njegove igre nisu prošle nezapaženo i prodao se u Bundesligu.

Zrinjski, Kortrijk, Zorya, Kuban, Stuttgart... svaka promjena je bila korak naprijed, u svakom klubu je igrao... perfektna karijera obzirom da dolazi iz Premijer lige. Sad bi već bio u ozbiljnim kombinacijama i za reprezentaciju Hrvatske.

Svakako smo na SP vidjeli koliko može.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la Sabinho » 05 sep 2015, 00:32

Virtu4l je napisao/la:
harishp je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Šunjić je trenutno naš najbolji i najpouzdaniji stoper.
Zar je dotle doslo? :lolno:
Da. Momak je pravi robusni stoper, bezkompromisan, ne rizikuje, čisti sve pred sobom, ako nema rješenje lopta ide u aut, inteligentno se postavlja kad igra protiv boljeg od sebe (Sabinho je to opisao). Dokazao se u posljednjih godinu dana, njegove igre nisu prošle nezapaženo i prodao se u Bundesligu.

Zrinjski, Kortrijk, Zorya, Kuban, Stuttgart... svaka promjena je bila korak naprijed, u svakom klubu je igrao... perfektna karijera obzirom da dolazi iz Premijer lige. Sad bi već bio u ozbiljnim kombinacijama i za reprezentaciju Hrvatske.

Svakako smo na SP vidjeli koliko može.
Al' zipa ovo, iz Kortrijka u Zrinju i nakon tri sezone u Bundesligi. To ne moze biti slucajno.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la dubrovnik » 05 sep 2015, 00:33

Sabinho je napisao/la::thumbup: :thumbup: Nego od pocetka i prve odigrane minute u dresu nase repke odredjena ekipa vodi kampanju protiv njega na taj nacin. :bih:
Meni se care on bas nije svidjao kao igrac jer mi je djelovao nekako trapav i nesiguran pri iznosenju lopte. Sa susjedom mi i nekako ali npr. sa Vranjesom mi nikako ne ulijeva povjerenje. U medjuvremenu se digao kao igrac ali iz skroz drugih razloga sam ja njega prizeljkivao u sastavu jucer. Po meni jos uvijek bi stoperski par bio u idealnim okolnostima Spahic i Zukanovic. Iako se mnogi nece sloziti sa mnom. Kada Spaha ode Zuka mora unutra jer zna iznijeti loptu i poslati dugi pas. A usput i on je sjekira a ja te visoke stopere u principu vise cijenim od malih.Spaha type naravno. Ipak on je za mene iznimka i jos uvijek daleko najbolji nas stoper. Znam da se Virtual nece sa tim sloziti a i ne mora. Ako sam dobro shvatio oni su zemljaci a tu je onda i jal prisutan.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la harishp » 05 sep 2015, 00:34

Onda smo bas grohnuli.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la Sabinho » 05 sep 2015, 00:34

dubrovnik je napisao/la:
Sabinho je napisao/la::thumbup: :thumbup: Nego od pocetka i prve odigrane minute u dresu nase repke odredjena ekipa vodi kampanju protiv njega na taj nacin. :bih:
Meni se care on bas nije svidjao kao igrac jer mi je djelovao nekako trapav i nesiguran pri iznosenju lopte. Sa susjedom mi i nekako ali npr. sa Vranjesom mi nikako ne ulijeva povjerenje. U medjuvremenu se digao kao igrac ali iz skroz drugih razloga sam ja njega prizeljkivao u sastavu jucer. Po meni jos uvijek bi stoperski par bio u idealnim okolnostima Spahic i Zukanovic. Iako se mnogi nece sloziti sa mnom. Kada Spaha ode Zuka mora unutra jer zna iznijeti loptu i poslati dugi pas. A usput i on je sjekira a ja te visoke stopere u principu vise cijenim od malih.Spaha type naravno. Ipak on je za mene iznimka i jos uvijek daleko najbolji nas stoper. Znam da se Virtual nece sa tim sloziti a i ne mora. Ako sam dobro shvatio oni su zemljaci a tu je onda i jal prisutan.
Vidis, ja vidim Kolasinca i Tonija na stoperskim pozicijama kad Spahic ode. Nekako mi je Kola rodjen za tu poziciju.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la dubrovnik » 05 sep 2015, 00:36

harishp je napisao/la:Onda smo bas grohnuli.
Pa dobro Harise cudo bi i bilo da se ti slozis sa mnom.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61296
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la Virtu4l » 05 sep 2015, 00:41

Sabinho je napisao/la:Al' zipa ovo, iz Kortrijka u Zrinju i nakon tri sezone u Bundesligi. To ne moze biti slucajno.
Pazi, ne vjerujem ja da mu je u Stuttgartu nešto veća plata u odnosu na Kuban, ali vidi se da ima odličnog menadžera i da mu je stalo da napreduje u karijeri. Konstantno donose perfektne odluke i ako se nametne kod Švaba ne vidim niti jedan razlog zašto ne bi bio legitimni nasljednik Emira Spahića. On i Emir trebaju igrati u paru dok se kabadahija ne oprosti, do sada su odlično funkcionisali.
dubrovnik je napisao/la:Znam da se Virtual nece sa tim sloziti a i ne mora. Ako sam dobro shvatio oni su zemljaci a tu je onda i jal prisutan.
Znam ja veoma dobro da će Emir igrati sve dok bude mogao da hoda i da mu je prva postava zagarantovana, on je van konkurencije bez obzira na (ne)kvalitet Šunjića ili ostalih stopera.
Evribadi sej Željo
Željoooo

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la dubrovnik » 05 sep 2015, 00:47

Virtu4l je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Al' zipa ovo, iz Kortrijka u Zrinju i nakon tri sezone u Bundesligi. To ne moze biti slucajno.
Pazi, ne vjerujem ja da mu je u Stuttgartu nešto veća plata u odnosu na Kuban, ali vidi se da ima odličnog menadžera i da mu je stalo da napreduje u karijeri. Konstantno donose perfektne odluke i ako se nametne kod Švaba ne vidim niti jedan razlog zašto ne bi bio legitimni nasljednik Emira Spahića. On i Emir trebaju igrati u paru dok se kabadahija ne oprosti, do sada su odlično funkcionisali.
dubrovnik je napisao/la:Znam da se Virtual nece sa tim sloziti a i ne mora. Ako sam dobro shvatio oni su zemljaci a tu je onda i jal prisutan.
Znam ja veoma dobro da će Emir igrati sve dok bude mogao da hoda i da mu je prva postava zagarantovana, on je van konkurencije bez obzira na (ne)kvalitet Šunjića ili ostalih stopera.
Emir ce smetati kako ti kazes jos malo kako sada stvari stoje. Nadam se samo da ce nam stoperi imati makar upola njegove volje i zelje za igrom u reprezentaciji. Sunjic je fizicki avion za Spahu ali Spahina hrabrost i tvrdoglavost su napravile dobrog Evropskog stopera unatos hendikepima koje ima za svoju poziciju u odnosu na Sunjica. Nadam se da ce on nekad u buducnosti biti i bolji od Emira ali ja cisto sumnjam u to.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61296
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la Virtu4l » 05 sep 2015, 00:50

Niko od njega ne očekuje da ima Emirovo srce, ja očekujem da nastavi kao i do sad, da se uklopi sa Zukanom ili Bičom i da više ne vodimo ove diskusije oko stopera, da znamo na čemu smo.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la solinas » 05 sep 2015, 00:55

begovic

mujdza zukanovic sunjic kolasinac



suljic besic pjanic lulic



dzeko hodzic




klupa
sehic,piric,ibisevic,bicakcic,hajrovic,visca,djuric,medunjanin,cimirot,anicic

:salut:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la Fidelis » 05 sep 2015, 00:55

Bičakčića svi nepravedno zapostavljaju.Stalno je zrtva zbog nekih drugih šema i igraca.Radi se o fajteru Spahinog kalibra i po meni nasem najboljem stoperu i stoperu sa najboljom perspektivom da bude novi Spahic.
Ako je reprezentacija pogurala Šunjićevu i Vranješovu karijeru posteno bi bilo da pogura i Bićinu.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la Sabinho » 05 sep 2015, 00:58

Fidelis je napisao/la:Bičakčića svi nepravedno zapostavljaju.Stalno je zrtva zbog nekih drugih šema i igraca.Radi se o fajteru Spahinog kalibra i po meni nasem najboljem stoperu i stoperu sa najboljom perspektivom da bude novi Spahic.
Ako je reprezentacija pogurala Šunjićevu i Vranješovu karijeru posteno bi bilo da pogura i Bićinu.
Pa poguran je jednako koliko i oni. Izmedju ostalog, Toni je bio u Zrinjskom kad je ovaj igrao Bundesku. Nema tog igraca kojeg ce Svabo kiupiti samo jer je reprezentativac, Svabe ciljano kupuju ono sto je dobro i zato im je liga medju najjacim na svijetu.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61296
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la Virtu4l » 05 sep 2015, 00:59

Bičakčić nije taj kalibar da bude lider i komanduje odbranom, plus što ne ulijeva povjerenje.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la pinoglavi » 05 sep 2015, 01:01

Bicakcic nekako nit smrdi nit mirise, bar meni.
Nad tobom sunce najljepše sja

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la dubrovnik » 05 sep 2015, 01:03

pinoglavi je napisao/la:Bicakcic nekako nit smrdi nit mirise, bar meni.
Nije ni on Boateng ali po cemu je Vranjes bolji od njega?

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61296
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la Virtu4l » 05 sep 2015, 01:05

pinoglavi je napisao/la:Bicakcic nekako nit smrdi nit mirise, bar meni.
Tako nekako, ali onaj gol u Slovačkoj mu zlata vrijedi i uvijek ću ga po tome pamtiti. Ostao je u sjeni Izeta, ali ništa manje vrijedan gol. Nešto slično kao Džeko i Aguero protiv QPR.
Zadnja izmjena: Virtu4l, dana/u 05 sep 2015, 01:16, ukupno mijenjano 2 puta.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17730
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la akisarajevo92 » 05 sep 2015, 01:05

solinas je napisao/la:begovic

mujdza zukanovic sunjic kolasinac



suljic besic pjanic lulic



dzeko hodzic




klupa
sehic,piric,ibisevic,bicakcic,hajrovic,visca,djuric,medunjanin,cimirot,anicic

:salut:
:lolno:
Don't believe the hype.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la pinoglavi » 05 sep 2015, 01:11

dubrovnik je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Bicakcic nekako nit smrdi nit mirise, bar meni.
Nije ni on Boateng ali po cemu je Vranjes bolji od njega?
Nisam ga poredio sa Vranjesom, niti bi mogao odgovoriti na pitanje koji je po meni bolji stoper od njih dvojice.
Virtual, od utakmica preokreta u Zilini pamtimo samo drugi, a protiv QPRa prvi, to je nasa logika :D
Slazem se da je dao podjednako bitan go kao i Izet.
Nad tobom sunce najljepše sja

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Belgija - BiH / BiH - Andora

Post Postao/la Fidelis » 05 sep 2015, 01:23

Bičakčića se skoro da ne moze ocijeniti u reprezentaciji iz prostog razloga sto nije odigrao ukupno tri utakmice.
Medjutim,njegove igre iz Bundeslige iz zadnje dvije sezone pokazale su da se radi o dobrom stoperu,srcanom i beskompromisnom borcu,vrlo opasnom i u protivnickom sesnaestercu.Najvise mi se svidja sto je fajter,mozes biti siguran da ce dati zadnji atom snage.

A sto je zbog nekih šema i varijanti sklonjen u stranu,daleko od ociju daleko od srca,to je drugi par opanaka.
Na koncu,sam se izborio za svoj status u tudjoj zemlji,jos Njemackoj,nije mu pomogla reprezentacija,nisu mu pomogli novinarski clanci,nisu mu pomogli mocnici iz sjene.....A takve uvijek vise cijenim.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.