Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la invincible1921 » 22 jan 2018, 10:36

:bale: Ma mi i kad smo u najboljoj formi bili i u puno jacem sastavu nego sad tj kad smo otisli na SP bili smo daleko najgora reprezntacija na tom takmicenju u skoro svim kategorijama...ne podrzavam gasenje saveza, ali mislim da u ovakvom omjeru kvalitete kako u reprzentaciji tako i klubovima, to gasenje uopste ne bi bilo neka tragedija.

Nasi igraci su polu-amateri
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 22 jan 2018, 13:58

Pa kad će se više znati odluka, jesu neozbiljni jbt. Razumijem da se trenutno igra Europsko prvenstvo al' brate izdaj neko saopštenje, reci kako će se odluka znati nakon što se završi tekuće Europsko prvenstvo ili nešto slično.

Ovako prođe 10 dana od utakmice i nema ništa konkretno, a govorilo se da će sve znati u roku 24h.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la samoposmatram » 22 jan 2018, 16:41

Zanimljivo da je nedavno i BiH imala loše iskustvo. Ne znam da li ste upoznati, ali baraž je doveden u pitanje unatoč pobjedama nad Švicarskom i to jer je navodno delegat zaboravio upisati jednog igrača u zapisnik.

"Zabrinuo sam se, apsurd je da jedan selektor ima igrača manje. To nigdje nema. Delegat da je pametan trebao je da izbroji igrače i pregleda brojeve. To su apsurdne siutacije. Gdje je tu logika? To je propust EHF-a, nije to greška domaćina, ljudi iz Vašeg saveza su, uvjeren sam, sve na vrijeme pripremili i predali. Pa niko nije lud da ne vidi da fali jedan igrač. Ne znam, kako stvari stoje, vjerujte da vam se mrko piše. Znajući po svemu, trebalo bi da bude BiH u baražu, ali znajući ko tamo sjedi, onda nisam siguran da to neće biti Švicarska. Volio bih da nisam u pravu. Budite oprezni, spremni su na sve".
Veselin Vujovic

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la HPCompaq » 22 jan 2018, 20:06

Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 jan 2018, 20:56

Fina Evropska zuta gospoda.

ovisnik
Postovi: 1114
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 22 jan 2018, 21:08

Izbrisati će nas ko gumicom,čim su prihvatili žalbu,švicarski lobi će to završiti negativno po nas.Svi koji prate rukomet znaju koliko je EHF smiješna organizacija,bez sportskog karaktera, dominira samo ko da više,tako da jedna BiH nema nikakvu šansu protiv bogate Švicarske,bez obzira na činjenicu da smo na terenu izborili baraž.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 22 jan 2018, 21:09

Ja sve kontam ali jednu stvar ne kontam. Bila prozivka pred meč igrača i kako Nuić nije čuo da nema njega, da nije prozvan? Nas ukopava što smo potpisali spisak delegata, da nismo možda bi i mogli nešto uraditi ali ovako teško.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 22 jan 2018, 21:13

Valjda do juna odluče ko će igrati baraž :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Mig_Mig » 22 jan 2018, 21:19

Raonffa je napisao/la:Valjda do juna odluče ko će igrati baraž :lol:
Cekaju da se zavrsi EP, situacija smiri i da objave da ce Svicarska u braza.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 22 jan 2018, 21:20

Mig_Mig je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Valjda do juna odluče ko će igrati baraž :lol:
Cekaju da se zavrsi EP, situacija smiri i da objave da ce Svicarska u braza.
Ma znam, dok se završi prvenstvo, dok bude sjednica, pa odluka, pa žalbe, neće to još ni za mjesec dana biti skroz završeno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MenaB5
Postovi: 25
Pridružen/a: 17 jan 2018, 13:36
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la MenaB5 » 22 jan 2018, 21:21

Mig_Mig je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Valjda do juna odluče ko će igrati baraž :lol:
Cekaju da se zavrsi EP, situacija smiri i da objave da ce Svicarska u braza.

Sad objavljeno da će na barazu biti oba imena BiH/Svicarska..Sto znaci,ako laksi protivnik se izvuce idu Svicarci,ako tezi BiH :D :D

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15897
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 22 jan 2018, 21:23

cekaju zrijeb u istoj kuglici smo sa Svicom pa onda kad Svica vidi koga smo dobili onda ce odlucit hoceli igrat baraz ili pustit nas da igramo

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 jan 2018, 21:24

Ma ljudi tako je to nema pravde u zivotu inace. Mi cemo se opet sutra diviti njima, kada si ovako mala drzava jos i slaba, uz to dio plemena kojeg si dobro je i ovo koliko smo u sportu postigli u ovih 25 godina.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15897
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 22 jan 2018, 21:25

MenaB5 je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Valjda do juna odluče ko će igrati baraž :lol:
Cekaju da se zavrsi EP, situacija smiri i da objave da ce Svicarska u braza.

Sad objavljeno da će na barazu biti oba imena BiH/Svicarska..Sto znaci,ako laksi protivnik se izvuce idu Svicarci,ako tezi BiH :D :D
:thumbup: :clap: to je to

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Maestro » 22 jan 2018, 21:25

Mi gotovo da nemamo sanse u barazu protiv svakog protivnika. A svicarci jos manje. :D
To su drvosjeci sto se rukometa tice.

https://m.facebook.com/marco.ellenberge ... %22%3A0%7D



Ovo je jedna od ti picki u svicarskom savezu koji je podnio zalbu.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 22 jan 2018, 21:27

S obzirom da koga god dobijemo, nećemo proći ni mi ni oni, onda možemo reći da ipak mi idemo u baraž, gledajući tu vašu logiku :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15897
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 22 jan 2018, 21:29

Raonffa je napisao/la:S obzirom da koga god dobijemo, nećemo proći ni mi ni oni, onda možemo reći da ipak mi idemo u baraž, gledajući tu vašu logiku :D
:thumbup: :clap: vrlo moguce

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 22 jan 2018, 21:39

Slovenija je popušila foru zbog glupog pravila. Ali pravilo je pravilo i mora se poštovati. U nas direktor drži patriotske i motivacione govore i navija na klupi a bolje bi bilo da radi svoj posao za koji je zadužen. Da je radio svoj posao ne bi se ovo desilo. Nažalost velke su šanse da i mi popusimo foru ali i do nas je.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 22 jan 2018, 21:52

Ne bih se iznenadio da nam se desi ovo, pošto smo općenito kurate sreće, ovo nam se nikada nije desilo, a u našem slučaju za sve postoji prvi put.

Mada, opet mislim da to neće ići tako lako i da će rezultat na terenu biti veliko mjerilo kod donošenja ove odluke, al' eto vidjet ćemo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 24 jan 2018, 22:35

"Preostale reprezentacije u dokvalifikacijama su Litva, Nizozemska, Portugal, Rumunjska, Rusija, Srbija, Island, Norveška, Bjelorusija, Austrija, Slovenija, Crna Gora, Makedonija, Češka, Mađarska i BiH ili Švicarska, ovisno o žalbi Švicaraca jer je BiH prošla dalje u utakmici u kojoj je za nju nastupio rukometaš kojeg nije bilo u zapisniku."

Sa tim da se ovdje treba računati i Hrvatska, jer i oni idu u baraž, ovo je sa njihovog portala pa se već podrazumijeva da su tu. E sad mi samo nije jasno kako je neparan broj reprezentacija ovdje?

Bolje nam je da nas suspenduju :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.