Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Trigger
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Trigger » 12 apr 2018, 01:03

...
Zadnja izmjena: Trigger, dana/u 18 apr 2018, 12:45, ukupno mijenjano 1 put.
Bosno moja poharana....

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 12 apr 2018, 20:17

slika

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 12 apr 2018, 20:30

Grupa 2 :shock:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 12 apr 2018, 20:35

Bh. tim će igrati u grupi 5 zajedno sa selekcijama Češke, Bjelorusije i Finske, te ovaj žrijeb možemo smatrati izuzetno dobrim.

Dvije najbolje plasirane ekipe iz svake grupe, te četiri najbolje trećeplasirane reprezentacije osigurat će direktno učešće na Evropskom prvenstvu 2020. godine.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Sebulba
Kontakt:

PostPostao/la Sebulba » 12 apr 2018, 20:36

Odlična grupa :kafa: da smo birali sami, teško da bi dobili bolju. E sad :hmmmmm: znaš ti nas ....

Salih1984
Kontakt:

PostPostao/la Salih1984 » 12 apr 2018, 20:38

Dobar zdrijeb nema sta.

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 12 apr 2018, 20:45

Zadnji put kad smo igrali sa Bjelorusijom, i ostarjeli, povrijeđeni Rutenka je bio previše za nas. Sad neće igrati nikakav a on im je uvijek bio 90% ekipe.

Hantraga
Kontakt:

PostPostao/la Hantraga » 12 apr 2018, 20:52

Poglup sistem. u 80% grupa smijem glavu staviti na ekipe koje prolaze.
Grupa A: Njemačka sigurna, a i Poljskoj odličan žrijeb da krene u povratak ozbiljnom rukometu. Izrael treći sa 4 boda maksimalno.
Grupa B: Hrvati bez problema rješavaju ovo sa prosutim bodovima u Srbiji. Srbija bi 90% trebala biti druga, ali ne bih se čudio ni da Švica iznenadi. Uzeti će oni makar bod Srbiji, a pitanje je hoće li ih belgija negdje iznenaditi.
Grupa C: Island i Makedonija rutinski ovo rješavaju. U epskom dvoboju Turske i Grčke vjerovatno po jedna pobjeda svakome, mada su sad ko Turci bolji.
Grupa D: Slovenija lagano s 1-2 kiksa, a ovi ostlai haman ravnopravni za prolazak dalje. Meni Latvija izgleda rukometno najpismenije vazda.
Grupa E: Fince će svi da taslače i samo je za nadati se da ćemo i međusobno da se lešimo. Uopšte nije frka da bude recimo Češka 9, Bjelorusija 8, BiH 7, Finska 0. Mjera svih mjera :D Vjerujem da će nešto slično i biti.
Grupa F: Francuzi sa svih 6 pobjeda, a u ostatku grupe neizvjesno. Ne znam kakvi su sad Rumuni, Litvanci su vazda nezgodni, a Portugalci bi trebali biti favoriti. Helem, biće tu rasipanja bodova hejbet.
Grupa G: Rusija i Mađarska ne bi trebale imati problema. Doduše, Slovaci će rasturanjem Italije i otkidanjem bodova jednoj od prve dvije ekipe biti lagano među najboljim trećeplasiranim.
Grupa H: Ne znam kakav je raspored, ali ako Ukrajini bude trebalo da bude među najboljim trećeplasiranim, vjerujem da će uzeti Crnu Goru jednom. Vjerovatno Danska 12, CG 6-7, Ukrajina 5-6, Farani 0.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 12 apr 2018, 23:08

Iskreno, po meni su Češka i Bjelorusija kvalitetnije od nas, da ne kažem osjetno kvalitetnije. Istina je da smo dobili možda i najlošije repke iz prva dva šešira, al' svejedno se tu osjeti razlika u kvalitetu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Trigger
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Trigger » 13 apr 2018, 00:11

Raonffa WroteColonIskreno, po meni su Češka i Bjelorusija kvalitetnije od nas, da ne kažem osjetno kvalitetnije. Istina je da smo dobili možda i najlošije repke iz prva dva šešira, al' svejedno se tu osjeti razlika u kvalitetu.

Baš tako!
Iako iskreno volim i navijam za sve bh. reprezentacije (rukomet posebno) ali ne bih se ja previše, unaprijed, radovao s obzirom na kvalitet naše sadašnje reprezentativne selekcije iako je grupa relativno 'laka', vjerovatno i najlakša!?
"Garant" se Šuman neće odreći "iskusnih đuturum-bojlera" a to ne sluti na dobro.
Ostaje nadati se i 'vjerovati' da ćemo i mi 'omirisati' to EP.
:bih:
Bosno moja poharana....

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 13 apr 2018, 01:35

Raonffa WroteColonIskreno, po meni su Češka i Bjelorusija kvalitetnije od nas, da ne kažem osjetno kvalitetnije. Istina je da smo dobili možda i najlošije repke iz prva dva šešira, al' svejedno se tu osjeti razlika u kvalitetu.

Mi smo u ovoj grupi najbolji 5 treceplasirani ... Ceska ce nas otrest' k'o zadnji put ... Bjelorusija nadmudrit' ko prosli put ... a Finskoj cemo pokazat' svu silu ko lani ... 3 poraza, 2 pobjede, 1 nerjeseno ... najgore su ove 'nada' grupe ... jadan se nadas da te je napokon ugrijalo sunce da bi kraj kvalifikacija docek'o popishan ... :thumbdown:

no rules
Kontakt:

PostPostao/la no rules » 13 apr 2018, 08:27

Cesi inace zavrsili 6 na prvenstvu u Hrvatskoj...
Daleko je ovo od lagane grupe , velika mogucnost da budemo treci , ali da ponovo ne vidimo Prvenstvo :mrgreen:
slika

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 13 apr 2018, 08:34

moracemo se posteno oznojiti da uspijemo...

hule_barca
Kontakt:

PostPostao/la hule_barca » 13 apr 2018, 10:15

Grupa je sasvim solidna. Češka je najkvalitetnija reprezentacija, Bjelorusija je ipak ispred nas, dok smo mi ispred Finske. Međutim, razlika između prve tri reprezentacije nije tolika da se one ne mogu pobijediti. Ne treba previše kalkulisati, ali po mom mišljenju dobiti Fince u dva meča i odigrati kvalitetne domaće utakmice protiv Češke te naročito protiv Bjelorusije, jer to je must win utakmica kod kuće. Vjerujem da ćemo se boriti za 2. mjesto sa Bjelorusijom a u najgorem slučaju da ćemo završiti među 4 najbolje trećeplasirane repke.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 13 apr 2018, 11:19

DaVinci WroteColon

Mi smo u ovoj grupi najbolji 5 treceplasirani ... Ceska ce nas otrest' k'o zadnji put ... Bjelorusija nadmudrit' ko prosli put ... a Finskoj cemo pokazat' svu silu ko lani ... 3 poraza, 2 pobjede, 1 nerjeseno ... najgore su ove 'nada' grupe ... jadan se nadas da te je napokon ugrijalo sunce da bi kraj kvalifikacija docek'o popishan ... :thumbdown:

Vjerovatno bi mi mogli 'nauditi' Česima i Bjelorusima kod kuće, ne znam koliko će pobjeda trebati da budemo među najboljim trećeplasiranim, vjerovatno tri pobjede (dvije Finska i jednu domaću protiv ove dvije preostale selekcije), al' svejedno će biti teško.

Btw kad počinju ove kvalifikacije, zna li se raspored? Pretpostavljam prva dva kola nekad u oktobru/novembru ove godine, druga dva kola početkom sljedeće godine, i završna dva kola u junu sljedeće godine.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

samoposmatram
Kontakt:

PostPostao/la samoposmatram » 14 apr 2018, 23:13

Prijateljska protiv Madjarske krajem maja. Svaka cast jak protivnik. Bez ovi utakmica i skupljanja nema napretka.
Sami sebi dovoljni, nikom drugom povoljni, ideološki pogubljeni, nepristojni čak i vulgarni
puni mržnje prema svakom, koji isto ne misli

to smo mi forumasi

shaman7
Kontakt:

PostPostao/la shaman7 » 14 apr 2018, 23:16

Lijepo procitati za zene da opet postoje, samo mi izbode oci jedna igracica. Solidnog je kvaliteta ali dolazi iz kluba koji se uopste ne takmici ove godine, cak mislim i da ne odrzavaju treninge. Kakve su ovo gluposti :/

legenda reala
Kontakt:

PostPostao/la legenda reala » 15 apr 2018, 16:14

Ma s igrom kao protiv Švicaraca možemo svakog dobiti u ovoj grupi realno
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 15 apr 2018, 19:24

legenda reala WroteColonMa s igrom kao protiv Švicaraca možemo svakog dobiti u ovoj grupi realno

Čisto sumnjam da sa onakvom igrom možemo dobiti Češku i Bjelorusiju.

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 16 apr 2018, 01:00

Raonffa WroteColon
legenda reala WroteColonMa s igrom kao protiv Švicaraca možemo svakog dobiti u ovoj grupi realno

Čisto sumnjam da sa onakvom igrom možemo dobiti Češku i Bjelorusiju.

Mogli bi kad bi poluvrijeme trajalo po 15 minuta ...

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.