Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

Avatar
DaVinci
Postovi: 2827
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 22 jul 2018, 11:27

Rest in peace RSBiH ... :salut:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Vijadukt » 22 jul 2018, 18:59

DaVinci je napisao/la:Rest in peace RSBiH ... :salut:
Koji :mrgreen:


http://visoko.co.ba/jasmin-tajic-o-neod ... ahirovica/
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2827
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 23 jul 2018, 13:21

Vijadukt je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:Rest in peace RSBiH ... :salut:
Koji :mrgreen:


http://visoko.co.ba/jasmin-tajic-o-neod ... ahirovica/
Ovaj frisko abortirani ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DaVinci
Postovi: 2827
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 02 avg 2018, 17:24

Veliki adios gen. sek. Lejli Hairlahović uz pjesmu 'Otisla si a pitu razvila nisi' ... :wave:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DaVinci
Postovi: 2827
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 06 avg 2018, 00:06

''Ne želim ići. Ja ovo volim. Ja rukomet živim od 18. godine. Ako treba, ja ću dubiti na glavi, ali vam se kunem da ćemo igrati kvalifikacije za Euro u oktobru. Ostali smo sami igrači i ja. Spreman sam ići “prositi” od kancelarije do kancelarije kako bismo nešto uradili. Sve dok zvanično ne kažu da je rukomet u BiH ugašen i da ne postoji, ja se neću predati. Ja vam kažem da ime Bosna i Hercegovina i onaj naš prelijepi grb još će biti na dresovima naših rukometaša”, rekao je Šuman.

Kako kaže kvalifikacione utakmice u oktobru su blizu, valja pronaći sredstva za put smještaj…

“Ono što omladinske selekcije svake druge države najnormalnije imaju, naša seniorska selekcija nema. Nemamo računa, novac nema gdje da legne. Ja ću se boriti, imam namjeru da se obratim vrhu države. Vjerujem u ovu reprezentaciju i znam da ima kvalitet, samo nam trebaju najosnovniji uslovi”, kazao je Šuman.
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 06 avg 2018, 11:27

.
Zadnja izmjena: Salih1984, dana/u 28 apr 2020, 02:00, ukupno mijenjano 1 put.
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la insegnante » 06 avg 2018, 18:26

Neka registruju savez u Banja Luci i pocnu ispocetka, ko ce tek onako izdvojiti novac za taj visemilionski dug??

Avatar
DaVinci
Postovi: 2827
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 07 avg 2018, 00:23

insegnante je napisao/la:Neka registruju savez u Banja Luci i pocnu ispocetka, ko ce tek onako izdvojiti novac za taj visemilionski dug??
Tu je caka ... RS nece RSBiH u RS ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la insegnante » 07 avg 2018, 09:19

Drzavni savez mozes registrovati bilo gdje u BiH, federalni bilo gdje u FBiH. Ja bih vise volio da ostane taj savez iz 1994., ali je dug preko 3 miliona i te pare nece s neba pasti. Ne moze ovo vise ovako, blamiramo se u kontinuitetu-sjetimo se turnira u Makedoniji. Evo i ove sporadicne donacije-nije to to.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 07 avg 2018, 21:09

:mrgreen:
Zadnja izmjena: Salih1984, dana/u 04 jan 2020, 19:24, ukupno mijenjano 1 put.
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
DaVinci
Postovi: 2827
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 08 avg 2018, 23:15

Salih1984 je napisao/la:da li se dobije kakav novac kada se prodje na evropsko ili svjetsko prventsvo
Mislim da ne ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Drape » 16 avg 2018, 17:25

Dođe li Šuman junior sa Koldingom na ovaj turnir u Doboj?


insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la insegnante » 19 avg 2018, 11:36

Tako je to kada nemamo Ministarstvo sporta Bosne i Hercegovine, koje bi finansiralo drzavne reprezentacije. Ovako moras da moljakas Ministarstvo civilnih poslova, koje daje pare kojekakvim amaterskim klubovima i imamo federalno ministarstvo koje podrzava reprezentacije.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2827
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 30 avg 2018, 12:20

Na sjednici RSBiH svi se clanovi UO zamjenili osim hrvatskih ... Herceg & co se samo zarotirali ... mislio sam da ce se najteze biti Smaje rijesit' ali Nevenko ispade profesionalniji foteljas od njega ... jednu ce fotelju ponjet' sa sobom i u grob ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 30 avg 2018, 19:55

PočetnaRukomet
Šuman za SC: Džeko i Pjanić nemaju probleme koje imaju rukometni reprezentativci BiH
Sat otkucava. Vremena je sve manje. Krajem oktobra na rasporedu su susreti kvalifikacija za odlazak na Evropsko prvenstvo 2020. godine. No, još uvijek je neizvjesno da li će rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine kvalifikacije uopće igrati. Jednostavno, sve je protiv naših rukometnih Zmajeva, svi su ostavili na cjedilu. Selektor Bilal Šuman ostao je sam sa igračima. Ne predaje se, ali svjetlo na kraju tunela sve je dalje.

Sat otkucava. Vremena je sve manje. Krajem oktobra na rasporedu su susreti kvalifikacija za odlazak na Evropsko prvenstvo 2020. godine. No, još uvijek je neizvjesno da li će rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine kvalifikacije uopće igrati. Jednostavno, sve je protiv naših rukometnih Zmajeva, svi su ostavili na cjedilu. Selektor Bilal Šuman ostao je sam sa igračima. Ne predaje se, ali svjetlo na kraju tunela sve je dalje.

“Došao sam do vrha države, nemam više gdje da idem. Kako kažu, žao mi je nas. Ja ću dubiti na glavi, ali ćemo mi igrati te kvalifikacije”, poručuje za **** Šuman.

Zamolio nas je odmah na početku razgovora za jednu stvar.

“Molim Vas pišite o igračima, na njih stavite akcent. Oni su pali u četvrti plan, radi ovih problema sa kojim se suoćavamo. Nije to pošteno, oni su nedavno primili od jedne Švicarske samo šest golova za poluvrijeme. Oni su heroji. Znate li vi da oni na okupljanja dolaze o svom trošku, plaćaju sami avionske karte, pa to nigdje nema na svijetu. Ja sam siguran da Džeko i Pjanić nemaju takvih problema kada igraju za državni tim”, rekao je razočarani Šuman.

Kako kaže, na stalnoj je mreži s reprezentativcima, koje mnogo pogađaju ovakve stvari.

“Sve je u komunikaciji, ja ih uvjeravam da ćemo igrati i hoćemo. Ja nas vidim na Evropskom prvenstvu. Šta mislite kako se ja osjećam kad mi dođu na okupljanje o svom trošku. Ja samo molim Boga tih dana da se ne povrijede, jer žive od rukometa, ostave klub koji ih hrani, i dođu svojim parama iz ljubavi prema BiH da igraju za tu zemlju”, zaključio je Šuman.

--> sport centar ba

ovisnik
Postovi: 1099
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 30 avg 2018, 20:18

Perić debitovao za Gepingen

Avatar
DamirT
Postovi: 13412
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 30 avg 2018, 22:34

Kakav je Buric u Flensburgu?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
DaVinci
Postovi: 2827
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 31 avg 2018, 10:13

Nadam se da je Tore ovim zavrsio svoju reprezentativnu karijeru ... 15 godina nije malo ali je vrijeme za adio
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 08 sep 2018, 19:12

RK IZVIĐAČ:
Pavlak 1, Miličević 2, Alilović 2, Bečić 2, Čutura 1, Vukšić, Anđelić (13 obrana), Kvesić, Vukić, Maretić 2, Kaluđerović 5, Muhović, Kordić 3, Šoljić, Mišetić, Delić 5
Trener: Mario Bjeliš

RK NEXE:
Šipić 4, Gadža, Leban 4, Eter 1, Zrnić 5, Mrđenović, Barišić Jaman 4, Car (8 obrana), Buvinić 2, Radovanović (3 obrane), Greganić, Vida, Lončar, Lavrič, Tomić, Vozab 4
Trener: Hrvoje Horvat

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.