Mladi rukometni asovi BiH

Moderator/ica: Pasha

gruezi
Kontakt:

PostPostao/la gruezi » 29 jul 2019, 12:50

Vrijedi probati jbg...zna li ko gdje igra said ajkunic? Da li je jos u svedskoj? I interesuje me statistika haseljica za proslu godinu?

Fagus501
Kontakt:

PostPostao/la Fagus501 » 30 jul 2019, 01:15

gruezi WroteColonVrijedi probati jbg...zna li ko gdje igra said ajkunic? Da li je jos u svedskoj? I interesuje me statistika haseljica za proslu godinu?

Taj Halil je napuhan igrač i precjenjen ima bolji po Bosni samo ih nema Ko dalje da upiti,Šarac i Vistorop su već sada bolji od njega bivši igrači Zrinskog i Izvidtaca.Vec im sada sjedi na klupi,a za bih nije lud da igra nama će doci Hrvaski i srbski odpadi Vegar,Herceg,Prce i taki

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 30 jul 2019, 03:17

Hajmo sastaviti listu nasih 10 top prospekta u rukometu...

gruezi
Kontakt:

PostPostao/la gruezi » 30 jul 2019, 07:19

Haseljic , keskic, klis, dzano , n.hadzic, kadric, mehmedovic, becic, faljic....

terra
Kontakt:

PostPostao/la terra » 30 jul 2019, 08:18

edinjo-bih WroteColonHajmo sastaviti listu nasih 10 top prospekta u rukometu...

A. Grbavac, Lukić, Vukšić, G i M. Mišetić, Haseljić, Savanović, Kadrić, Keškić, Hadžić

ham19
Kontakt:

PostPostao/la ham19 » 30 jul 2019, 12:20

gruezi WroteColonHaseljic , keskic, klis, dzano , n.hadzic, kadric, mehmedovic, becic, faljic....

Keskic???? Becic???
Becicu fali barem 20 cm da se moze reci da je potencijal..
Uporedi Alena Ovcinu koji je nase najbolje lijevo krilo kada je bio keskicevih godina...keskic mu nije ni do koljena..

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 30 jul 2019, 12:58

Sta nam je sa hamzicem i hasicem (on je u slo)?

gruezi
Kontakt:

PostPostao/la gruezi » 30 jul 2019, 19:38

ham19 WroteColon
gruezi WroteColonHaseljic , keskic, klis, dzano , n.hadzic, kadric, mehmedovic, becic, faljic....

Keskic???? Becic???
Becicu fali barem 20 cm da se moze reci da je potencijal..
Uporedi Alena Ovcinu koji je nase najbolje lijevo krilo kada je bio keskicevih godina...keskic mu nije ni do koljena..

Momak na pragu prvog tima fuchse berlina a ti ga poredis sa ovcinom kojem je usrana vojvodina plafon karijere...da je bilal normalan pozvao bi denija dzozica da nam bude startno lijevo krilo ..... I da su u savezu bili normalni danas bi fahrudin melic igrao tu poziciju...ali kako god....
Zulfic i elis memic ce igrati ls ove godine ako uz vrazalica barem jednog ne pozove treba bojkotovat repku.... Sta bi sa ajkunicem niko da odgovori?

ham19
Kontakt:

PostPostao/la ham19 » 30 jul 2019, 22:56

edinjo-bih WroteColonSta nam je sa hamzicem i hasicem (on je u slo)?

Ne vjerujem da je hamzic taj kvalitet...kad uporedim njega i zildzica na srednjaku u konjuhu, zildzic je daleko kvalitetniji igrac od njega, a nikad nije uspio doci u reprezentaciju(iako je po meni zasluzio da dobije sansu jos u vrijeme kad je igrao za ademar leon) ne znam onda hamzic...

brzi
Kontakt:

PostPostao/la brzi » 31 jul 2019, 00:24

Dva najperspektivnija mlada igrača U-18 su Miloš Kos i Matej Mandić

Civa
Kontakt:

PostPostao/la Civa » 31 jul 2019, 01:32

Ima jos jedan perspektivan igrac i previse, al steta sto ne igra za nas ni u jednim kategorijama, i sto ga nisu pokusali ni kontaktirati, al na svu srecu nisu nam ga komsije klepile, nego Amerikanci za koje je nastupao na ovogodisnjem Svjetskom prvenstvu u selekciji U21 a ima samo 18 godina. Rijec je o mladom Amaru Amitovicu koji je na tom Svjetskom prvenstvu imao prosjek oko 5 golova protiv ekipa Slovenije, Tunisa, Srbije, Spanije protiv igraca starijih od njega i po 3 godine.

Njegovi potezi i par golova izabrani su za najljepse golove turnira i velika je steta sto momak nece nastupati za nas u buducnosti, a koliko je perspektivan i nadaren govori podatak da je vec imao ponuda i od par jakih Europskih ekipa, al do zavrsetka srednje skole ostat ce u Bosni.
Tako blizu, a tako daleko.

Jusko00
Kontakt:

PostPostao/la Jusko00 » 01 sep 2019, 00:30

Edin Klis postigao 15 golova protiv Celika na turniru u Zenici..nadat se da ce bit sta od njega u buducnosto

Redzo678
Kontakt:

PostPostao/la Redzo678 » 08 sep 2019, 18:50

Mislim da sustina problema i jest u tome sto se ovdje prica o igracima koji su proslost i koji su svoj put odabrali i drugim zemljama.To su momci koji se vise nikad nece vratiti i to sebi moramo usaditi u glavu.Zbog toga moramo se okrenuti drugim momcima nebitno koje nacionalnosti i vjere koji su voljni da ginu za drzavni dres.Po meni ako pricamo o rukometnim asovima to se gleda od selekcije 00 pa na dole jer su 98 i 99 vec ispali iz konkurencije omladinskog rukometa.Kao najvecu mladu nadu iz 00 godista stavio bih Klisa,Barakovica,Mehmedovica,Faljica i Kadrica.Naravno tu je jos puno sjajnih mladih momaka poput Hasica,Vuksica,Hadzica ili golmana Rikanovica.Kada se prica o selekciji 02 godista vidim da se spominju Trifunovic,Kos i Mandic kao momci koji su srecu potrazili u drugim zemljama sto je po meni bezmisleno.Trebamo se okrenuti nasim momcima, igrom slučaja bio sam gost na zavrsnici 02 godista u Maglaju gdje sam vidio da je opet Izvidac klasa iznad.Prosto tome je veliki razlog i rano ukljucivanje mladih igraca u prvi tim i samim time velik odraz u odnosu na momke koji jos nisu zakoracili u te vode.Osim Izvidaca kao 2 po meni najjace ekipe u tom godistu su daleko Maglaj i Bosna Visoko ciji ce momci sigurno ciniti okosnicu te reprezentacije(Lokomotiva Brcko takoder jako dobra ekipa).Za ovo godiste i sam ulazak u prvi tim je veliki uspjeh s obzirom da su to momci od 16,17 godina a kada ih vec niste naveli nego ste pisali samo o doticnim strancima(Trifunovicu,Mandicu i Kosu) ja cu vam dati informacije koji su se to momci preko ljeta prikljcuili seniorskom timu premijerligasa.Bosna Visoko:Adnan Jamakovic,Harun Sirčo,Hamza Karavdic,Berin Keso i Belmin Hrnjic.Maglaj:Benjamin Brkic,Tarik Suljakovic,Harun Čakrama,Omar Delic te Alan Mujkanovic.U Lokomotivi koliko znam to su samo Simic i Luka Dordevic a u Izvidacu su skoro svi ali oni nisu vrijedni pomena.U dobojskoj slogi su tu Nikola Lazic,Ristic i Dusan Milicevic.Banjalucki borac je prikljucio Nemanju Milovca,Luku Perica,Petra Grbica i golmana Zorana Radica i jos bih tu dodao 2 vrsna igraca iz mog Konjuha Adija Klopica i Adnana Becica koji takoder kucaju na vrata te reprezentacije.

ham19
Kontakt:

PostPostao/la ham19 » 10 sep 2019, 16:13

Redzo678 WroteColonMislim da sustina problema i jest u tome sto se ovdje prica o igracima koji su proslost i koji su svoj put odabrali i drugim zemljama.To su momci koji se vise nikad nece vratiti i to sebi moramo usaditi u glavu.Zbog toga moramo se okrenuti drugim momcima nebitno koje nacionalnosti i vjere koji su voljni da ginu za drzavni dres.Po meni ako pricamo o rukometnim asovima to se gleda od selekcije 00 pa na dole jer su 98 i 99 vec ispali iz konkurencije omladinskog rukometa.Kao najvecu mladu nadu iz 00 godista stavio bih Klisa,Barakovica,Mehmedovica,Faljica i Kadrica.Naravno tu je jos puno sjajnih mladih momaka poput Hasica,Vuksica,Hadzica ili golmana Rikanovica.Kada se prica o selekciji 02 godista vidim da se spominju Trifunovic,Kos i Mandic kao momci koji su srecu potrazili u drugim zemljama sto je po meni bezmisleno.Trebamo se okrenuti nasim momcima, igrom slučaja bio sam gost na zavrsnici 02 godista u Maglaju gdje sam vidio da je opet Izvidac klasa iznad.Prosto tome je veliki razlog i rano ukljucivanje mladih igraca u prvi tim i samim time velik odraz u odnosu na momke koji jos nisu zakoracili u te vode.Osim Izvidaca kao 2 po meni najjace ekipe u tom godistu su daleko Maglaj i Bosna Visoko ciji ce momci sigurno ciniti okosnicu te reprezentacije(Lokomotiva Brcko takoder jako dobra ekipa).Za ovo godiste i sam ulazak u prvi tim je veliki uspjeh s obzirom da su to momci od 16,17 godina a kada ih vec niste naveli nego ste pisali samo o doticnim strancima(Trifunovicu,Mandicu i Kosu) ja cu vam dati informacije koji su se to momci preko ljeta prikljcuili seniorskom timu premijerligasa.Bosna Visoko:Adnan Jamakovic,Harun Sirčo,Hamza Karavdic,Berin Keso i Belmin Hrnjic.Maglaj:Benjamin Brkic,Tarik Suljakovic,Harun Čakrama,Omar Delic te Alan Mujkanovic.U Lokomotivi koliko znam to su samo Simic i Luka Dordevic a u Izvidacu su skoro svi ali oni nisu vrijedni pomena.U dobojskoj slogi su tu Nikola Lazic,Ristic i Dusan Milicevic.Banjalucki borac je prikljucio Nemanju Milovca,Luku Perica,Petra Grbica i golmana Zorana Radica i jos bih tu dodao 2 vrsna igraca iz mog Konjuha Adija Klopica i Adnana Becica koji takoder kucaju na vrata te reprezentacije.

Taj golman rikanovic je smjesan... Daleko je on toga da bude prosjecan golman premijer lige a kamoli nesto vise..
Adnan becic ne ispunjava osnovni uvjet da bude ozbijan golman... Nema visinu...

Redzo678
Kontakt:

PostPostao/la Redzo678 » 12 sep 2019, 13:49

ham19 WroteColon
Redzo678 WroteColonMislim da sustina problema i jest u tome sto se ovdje prica o igracima koji su proslost i koji su svoj put odabrali i drugim zemljama.To su momci koji se vise nikad nece vratiti i to sebi moramo usaditi u glavu.Zbog toga moramo se okrenuti drugim momcima nebitno koje nacionalnosti i vjere koji su voljni da ginu za drzavni dres.Po meni ako pricamo o rukometnim asovima to se gleda od selekcije 00 pa na dole jer su 98 i 99 vec ispali iz konkurencije omladinskog rukometa.Kao najvecu mladu nadu iz 00 godista stavio bih Klisa,Barakovica,Mehmedovica,Faljica i Kadrica.Naravno tu je jos puno sjajnih mladih momaka poput Hasica,Vuksica,Hadzica ili golmana Rikanovica.Kada se prica o selekciji 02 godista vidim da se spominju Trifunovic,Kos i Mandic kao momci koji su srecu potrazili u drugim zemljama sto je po meni bezmisleno.Trebamo se okrenuti nasim momcima, igrom slučaja bio sam gost na zavrsnici 02 godista u Maglaju gdje sam vidio da je opet Izvidac klasa iznad.Prosto tome je veliki razlog i rano ukljucivanje mladih igraca u prvi tim i samim time velik odraz u odnosu na momke koji jos nisu zakoracili u te vode.Osim Izvidaca kao 2 po meni najjace ekipe u tom godistu su daleko Maglaj i Bosna Visoko ciji ce momci sigurno ciniti okosnicu te reprezentacije(Lokomotiva Brcko takoder jako dobra ekipa).Za ovo godiste i sam ulazak u prvi tim je veliki uspjeh s obzirom da su to momci od 16,17 godina a kada ih vec niste naveli nego ste pisali samo o doticnim strancima(Trifunovicu,Mandicu i Kosu) ja cu vam dati informacije koji su se to momci preko ljeta prikljcuili seniorskom timu premijerligasa.Bosna Visoko:Adnan Jamakovic,Harun Sirčo,Hamza Karavdic,Berin Keso i Belmin Hrnjic.Maglaj:Benjamin Brkic,Tarik Suljakovic,Harun Čakrama,Omar Delic te Alan Mujkanovic.U Lokomotivi koliko znam to su samo Simic i Luka Dordevic a u Izvidacu su skoro svi ali oni nisu vrijedni pomena.U dobojskoj slogi su tu Nikola Lazic,Ristic i Dusan Milicevic.Banjalucki borac je prikljucio Nemanju Milovca,Luku Perica,Petra Grbica i golmana Zorana Radica i jos bih tu dodao 2 vrsna igraca iz mog Konjuha Adija Klopica i Adnana Becica koji takoder kucaju na vrata te reprezentacije.

Taj golman rikanovic je smjesan... Daleko je on toga da bude prosjecan golman premijer lige a kamoli nesto vise..
Adnan becic ne ispunjava osnovni uvjet da bude ozbijan golman... Nema visinu...

Istina je da nema visinu ali to moze nadomjestiti radom.Sto se tice Rikanovica ja sam ga gledao kad je bio u top formi sad ako kazes da nije golman za premijer lige ne znam mozda si i upravu nisam ga dugo gledao.Za ostale momke zaista ne mozes nista ni reci stvarno je svaki momak prica za sebe veliki talenti samo da ne podignu se brzo u visine zbog toga.

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.