Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

bosanskazvijer
Postovi: 445
Pridružen/a: 08 dec 2019, 10:54

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bosanskazvijer » 18 jan 2020, 13:58

Lijepo ja napisao neki dan, da je hrvatska liga svemirski brod za islandsku. :kafa:
Kazu pojedinci nema veze rang lista liga, a hrvatska liga na 10. mjestu, islandska na 20. mjestu (bila 28.). :crazy:

Kasumovicu je to trenutno premija i jos dolazi u najgoru ekipu lige.
Kakve veze ima Madjarska sa njegovim dolaskom?!
Klasicno spinovanje price.
Dolazi u kvalitetniju ligu i to je to.

Toliko o tom vrhunskom potencijalu ( kazu pojedinci bolji od svakog naseg beka, hahaha). Dobro je, napredak mu je Hrvatska, pa valjda dogura do Rumunije za par godina. :kafa:

Pocela normalna raja sprdati momka bezveze, koliko se budalastina pisalo o njemu ovdje, nije ni cudo, a momak ni kriv ni duzan.

Fagus501
Postovi: 491
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 18 jan 2020, 14:49

bosanskazvijer je napisao/la:
18 jan 2020, 13:58
Lijepo ja napisao neki dan, da je hrvatska liga svemirski brod za islandsku. :kafa:
Kazu pojedinci nema veze rang lista liga, a hrvatska liga na 10. mjestu, islandska na 20. mjestu (bila 28.). :crazy:

Kasumovicu je to trenutno premija i jos dolazi u najgoru ekipu lige.
Kakve veze ima Madjarska sa njegovim dolaskom?!
Klasicno spinovanje price.
Dolazi u kvalitetniju ligu i to je to.

Toliko o tom vrhunskom potencijalu ( kazu pojedinci bolji od svakog naseg beka, hahaha). Dobro je, napredak mu je Hrvatska, pa valjda dogura do Rumunije za par godina. :kafa:

Pocela normalna raja sprdati momka bezveze, koliko se budalastina pisalo o njemu ovdje, nije ni cudo, a momak ni kriv ni duzan.
Glupo poredzenje jarane liga Njemačka druga je bolja od Poljske prve Filip Ivić objasnio.Na rang listi je bolja Turska.
Da je kvalitetni bek Hercega,Vegara,Mandica,Hamidovica ko kod poznaje rukomet zna da jest.Prce igra na Kosovu,Karacic na Izraelu,Ocvina u Srbiji Itd lošim ligama od naše da ih neko kod nas može da plati kao ti klubovi igro bi ovdje.Bojinovic je iz Montnijera došao u Borac nebo i zemlja rukomet je zadnji sport po plaćanju tako da igrači idu gdje im se nude bolji uslovi.Neki se odluče prestati baviti ukoliko nadzu bolji posao Zildzic igro u Ademara za hiljadu eura otišao u Sviću.

Muameer
Postovi: 360
Pridružen/a: 21 dec 2018, 23:24
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Muameer » 18 jan 2020, 19:07

Mislum da Zildzic ima sad 5000 eura u Svici
Ne vjerujem da je u Ademar Leonu igrao ispod 4000 eura

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 18 jan 2020, 19:25

Muameere Švica je jedna od zemalja sa najkupljim standardon gdje je najamnina za stan 2-3 hiljade eura. Tako da 5000 eura u Švici nije neka lova.Ako sada gledaš utakmicu Austrija-Španija pivot Španije Figueras igra u Granollersu za cca 3-4 hiljade eura tako da je Zilđič imao toliko sam procijeni.

Fagus501
Postovi: 491
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 18 jan 2020, 20:01

zlatnidjecaci je napisao/la:
18 jan 2020, 19:25
Muameere Švica je jedna od zemalja sa najkupljim standardon gdje je najamnina za stan 2-3 hiljade eura. Tako da 5000 eura u Švici nije neka lova.Ako sada gledaš utakmicu Austrija-Španija pivot Španije Figueras igra u Granollersu za cca 3-4 hiljade eura tako da je Zilđič imao toliko sam procijeni.
Tačno tako u Asobal osim Barce teško iko može dati neku paru igrači igraju za male pare 800 do 2000 eura neki prosjek sem Figurasa i par igrača Bidaso koji imaju oko 3 hiljade eura.Ljudi ovdje trebaju da shvate da rukomet nije profesionalni sport u svijetu mali broj igrača može od toga nešto da ostvari.Igraci nisu sigurni hoće li dobiti placu u Kilu,Barcu prvak evrope Vardar dužan do 10 Plata,.Preko noći se ugasi Ciudad Real,Kopenhagen,HSV,Dinamo Minsk krovna kuca EHF nije organizama nikako igrači nisu zaštićeni tako bolje posao u BH telekomu nego Ademar Leon ,.hehe

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gruezi » 18 jan 2020, 20:11

Kako bi samo jedno gorazde ili gradacac mogli uz malo ulaganja da se popnu jako visoko....ekonomski jaki gradovi( za bih uslove) a nemaju jak tim ni u jednom sportu a raja voli rukomet....nebi imali nikakav problem da privuku 3 hiljade ljudi na tekmu....tj vise bi privukli na rukomet nego na fudbal u tim gradovima

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gruezi » 18 jan 2020, 20:12

zlatnidjecaci je napisao/la:
18 jan 2020, 19:25
Muameere Švica je jedna od zemalja sa najkupljim standardon gdje je najamnina za stan 2-3 hiljade eura. Tako da 5000 eura u Švici nije neka lova.Ako sada gledaš utakmicu Austrija-Španija pivot Španije Figueras igra u Granollersu za cca 3-4 hiljade eura tako da je Zilđič imao toliko sam procijeni.
Ma sigurno mu je klub dao i stan tako da mu se isplati...

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la kanarinac » 19 jan 2020, 01:29

Ljudi prizivaju Zildzica,covjek igra trecu njemacku ligu amaterski,i usporeda radi.
Samo Sarajevo

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 19 jan 2020, 01:47

kanarinac je napisao/la:
19 jan 2020, 01:29
Ljudi prizivaju Zildzica,covjek igra trecu njemacku ligu amaterski,i usporeda radi.
Tačno tako. Igra u 3. ligi Sjever i trenira ga nekadašnji ruski reprezentativac Kulečov.
Sada sam u dilemi; da li je slabija 3. njemačka liga ili Prva liga Kosova?
Bosno moja poharana....

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gruezi » 19 jan 2020, 02:42

Trigger je napisao/la:
19 jan 2020, 01:47
kanarinac je napisao/la:
19 jan 2020, 01:29
Ljudi prizivaju Zildzica,covjek igra trecu njemacku ligu amaterski,i usporeda radi.
Tačno tako. Igra u 3. ligi Sjever i trenira ga nekadašnji ruski reprezentativac Kulečov.
Sada sam u dilemi; da li je slabija 3. njemačka liga ili Prva liga Kosova?
Kakva 3ca liga ba igra u svicarskoj

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 19 jan 2020, 04:01

gruezi je napisao/la:
19 jan 2020, 02:42
Trigger je napisao/la:
19 jan 2020, 01:47
kanarinac je napisao/la:
19 jan 2020, 01:29
Ljudi prizivaju Zildzica,covjek igra trecu njemacku ligu amaterski,i usporeda radi.
Tačno tako. Igra u 3. ligi Sjever i trenira ga nekadašnji ruski reprezentativac Kulečov.
Sada sam u dilemi; da li je slabija 3. njemačka liga ili Prva liga Kosova?
Kakva 3ca liga ba igra u svicarskoj
U pravu si.
Prošlu sezonu je igrao u 3. njemačkoj ligi Nord.
Ove sezone igrao u Švici u 3. ligi za KTV Altdorf koji je napustio u martu 2019.
U kojem je sada klubu / rangu takmičenja?
Bosno moja poharana....

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 19 jan 2020, 11:35

Trigger je napisao/la:
19 jan 2020, 04:01
gruezi je napisao/la:
19 jan 2020, 02:42
Trigger je napisao/la:
19 jan 2020, 01:47


Tačno tako. Igra u 3. ligi Sjever i trenira ga nekadašnji ruski reprezentativac Kulečov.
Sada sam u dilemi; da li je slabija 3. njemačka liga ili Prva liga Kosova?
Kakva 3ca liga ba igra u svicarskoj
U pravu si.
Prošlu sezonu je igrao u 3. njemačkoj ligi Nord.
Ove sezone igrao u Švici u 3. ligi za KTV Altdorf koji je napustio u martu 2019.
U kojem je sada klubu / rangu takmičenja?
Nevjerovatan pad u karijeri...Nikad mi nece biti jasan njegov potez kad je iz ademar leona otisao u 4 ligu njemacke, a te sezone je bio jedan od najboljih igraca ademara..

Fagus501
Postovi: 491
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 19 jan 2020, 12:14

ham19 je napisao/la:
19 jan 2020, 11:35
Trigger je napisao/la:
19 jan 2020, 04:01
gruezi je napisao/la:
19 jan 2020, 02:42

Kakva 3ca liga ba igra u svicarskoj
U pravu si.
Prošlu sezonu je igrao u 3. njemačkoj ligi Nord.
Ove sezone igrao u Švici u 3. ligi za KTV Altdorf koji je napustio u martu 2019.
U kojem je sada klubu / rangu takmičenja?
Nevjerovatan pad u karijeri...Nikad mi nece biti jasan njegov potez kad je iz ademar leona otisao u 4 ligu njemacke, a te sezone je bio jedan od najboljih igraca ademara..
Sta ti nije jasno druže čovjek otišao na bolje kakav crni Ademar tu je Plata 1500 eura uz to kasni.Njemacka 3 4 sa poslom igrači puno bolje prodzu uz to su osigurani,ovdje pojedini ljudi misle da je rukomet plačen sport kao košarka,nogomet.Dosta naši igrača Ovcina,Hamidovic,Haseljic,Predragovic igraju za 1000 do 1200 eura bolji igrač u Bh premijer ligi Nogometnoj vise zaradi od Terzića i Burića koji igraju u top klubovima.

rukomettt
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 jan 2014, 12:16
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rukomettt » 19 jan 2020, 12:52

Fagus501 je napisao/la:
19 jan 2020, 12:14
ham19 je napisao/la:
19 jan 2020, 11:35
Trigger je napisao/la:
19 jan 2020, 04:01


U pravu si.
Prošlu sezonu je igrao u 3. njemačkoj ligi Nord.
Ove sezone igrao u Švici u 3. ligi za KTV Altdorf koji je napustio u martu 2019.
U kojem je sada klubu / rangu takmičenja?
Nevjerovatan pad u karijeri...Nikad mi nece biti jasan njegov potez kad je iz ademar leona otisao u 4 ligu njemacke, a te sezone je bio jedan od najboljih igraca ademara..
Sta ti nije jasno druže čovjek otišao na bolje kakav crni Ademar tu je Plata 1500 eura uz to kasni.Njemacka 3 4 sa poslom igrači puno bolje prodzu uz to su osigurani,ovdje pojedini ljudi misle da je rukomet plačen sport kao košarka,nogomet.Dosta naši igrača Ovcina,Hamidovic,Haseljic,Predragovic igraju za 1000 do 1200 eura bolji igrač u Bh premijer ligi Nogometnoj vise zaradi od Terzića i Burića koji igraju u top klubovima.
Ljudi hlupate gluposti, ne znam odakle vam te informacije kolko ko zaradjuje i za kolko ko igra zar igraci smiju pricati o tome, ja kolko znam to je strogo povjerljivo i strogo privatna stvar, cak mislim da to klubovi stavljaju i u ugovorima tako da, ne budite smijesni.

Meni je iskreno zao pada karijere Zildzica, imao sam velike simpatije prema njegovoj igri, njegovom karakteru, borbenosti i iskreno mi je zao da nikad nije dobio priliku, da je tad dobio priliku sigurno bi i on sad bio u nekom od top klubova kao i mnogi nasi igraci sto se godinama prodaju preko reprezentacije.

Sto se tice prelaska iz Ademara u Njemacku 4 ligu to nije istina, provjereno znam da je momak potpisao ugovor za Njemacku 2 ligu, kao sto je i Ivic iz jednog Kielcea otisao u Njemacku drugu, Njemacka druga liga je sigurno jaca od pola evropakih i onda je klub imao neki problem da je izbacen u 3cu ligu .. Eh to ne znam iz kojeg je razloga je ostao tamo,vjerovatno dobre finansije ali ispostavilo se kao pogresna odluka. Odradio je dobru sezonu i onda otisao za Svicu. Igrao je proslu sezonu u prvoj ligi ( GC Cirih) i ove godine je u 2oj ligi gdje mu se klub bori za ulazak, po meni ja ga ne bi jos uvijek otpisao

Avatar
Spahic98
Postovi: 877
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Spahic98 » 19 jan 2020, 16:31

Mozemo biti prezadovoljni igrama nase drzave na euru.
Izvanrednim taktikama strateskog genija gospodina Bilala Sumana uspjelo smo u onako teskoj grupi imati gol razlike od samo -17😎.
Pobjedili bi mi Portugal ,samo da su igraci dovoljno kvalitetni da genijalne taktike gospodina Bilala Sumana sprovedu u djelo.

Jedan je Suman Bilal!😎

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la MElloo » 19 jan 2020, 16:44

Spahic98 je napisao/la:
19 jan 2020, 16:31
Mozemo biti prezadovoljni igrama nase drzave na euru.
Izvanrednim taktikama strateskog genija gospodina Bilala Sumana uspjelo smo u onako teskoj grupi imati gol razlike od samo -17😎.
Pobjedili bi mi Portugal ,samo da su igraci dovoljno kvalitetni da genijalne taktike gospodina Bilala Sumana sprovedu u djelo.

Jedan je Suman Bilal!😎
Ko je biro igrace

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 19 jan 2020, 17:45

MElloo je napisao/la:
19 jan 2020, 16:44
Spahic98 je napisao/la:
19 jan 2020, 16:31
Mozemo biti prezadovoljni igrama nase drzave na euru.
Izvanrednim taktikama strateskog genija gospodina Bilala Sumana uspjelo smo u onako teskoj grupi imati gol razlike od samo -17😎.
Pobjedili bi mi Portugal ,samo da su igraci dovoljno kvalitetni da genijalne taktike gospodina Bilala Sumana sprovedu u djelo.

Jedan je Suman Bilal!😎
Ko je biro igrace
:rol: :rol: :rol:
Bosno moja poharana....

Avatar
Spahic98
Postovi: 877
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Spahic98 » 19 jan 2020, 17:55

MElloo je napisao/la:
19 jan 2020, 16:44
Spahic98 je napisao/la:
19 jan 2020, 16:31
Mozemo biti prezadovoljni igrama nase drzave na euru.
Izvanrednim taktikama strateskog genija gospodina Bilala Sumana uspjelo smo u onako teskoj grupi imati gol razlike od samo -17😎.
Pobjedili bi mi Portugal ,samo da su igraci dovoljno kvalitetni da genijalne taktike gospodina Bilala Sumana sprovedu u djelo.

Jedan je Suman Bilal!😎


Nije nas Bili kriv sto mi nemamo kvalitetne igrace.
Oni igraci koje je on pozvao na euro su najbolje sto imamo nazalost.
Ostali nisu ni za 2 norveske lige😂😂

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 19 jan 2020, 18:38

Fagus501 je napisao/la:
19 jan 2020, 12:14
ham19 je napisao/la:
19 jan 2020, 11:35
Trigger je napisao/la:
19 jan 2020, 04:01


U pravu si.
Prošlu sezonu je igrao u 3. njemačkoj ligi Nord.
Ove sezone igrao u Švici u 3. ligi za KTV Altdorf koji je napustio u martu 2019.
U kojem je sada klubu / rangu takmičenja?
Nevjerovatan pad u karijeri...Nikad mi nece biti jasan njegov potez kad je iz ademar leona otisao u 4 ligu njemacke, a te sezone je bio jedan od najboljih igraca ademara..
Sta ti nije jasno druže čovjek otišao na bolje kakav crni Ademar tu je Plata 1500 eura uz to kasni.Njemacka 3 4 sa poslom igrači puno bolje prodzu uz to su osigurani,ovdje pojedini ljudi misle da je rukomet plačen sport kao košarka,nogomet.Dosta naši igrača Ovcina,Hamidovic,Haseljic,Predragovic igraju za 1000 do 1200 eura bolji igrač u Bh premijer ligi Nogometnoj vise zaradi od Terzića i Burića koji igraju u top klubovima.
Spanjolska liga je nekada vila najjaca sto se tice finansija, a sa krizom koju je pogodila spanija to je osjtio najvise rukomet...Te godine je ademar bio 3. ekipa u ligi i ne vjerujem da su tako male plate...
Vrlo dobro ja poznajem rukomet i plate rukometasa i znam da nisu ni blizu kosarkasa(da ne govorimo o nogomet)
Milos Lojanicic u vogi imao 2400 eura(bh pl)...Ahmetasevic ima 900 eura u ekipi koja se bori za opstanak u ligi(neafirmisani igraci uvijwk dobijaju lose plate...)
S obzirom da je zildzic srednji bek koji jako dobro igra odbranu..morao je imati izmedju 1500 i 2000 e u to vrijeme

rukomettt
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 jan 2014, 12:16
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rukomettt » 19 jan 2020, 19:58

ham19 je napisao/la:
19 jan 2020, 18:38
Fagus501 je napisao/la:
19 jan 2020, 12:14
ham19 je napisao/la:
19 jan 2020, 11:35


Nevjerovatan pad u karijeri...Nikad mi nece biti jasan njegov potez kad je iz ademar leona otisao u 4 ligu njemacke, a te sezone je bio jedan od najboljih igraca ademara..
Sta ti nije jasno druže čovjek otišao na bolje kakav crni Ademar tu je Plata 1500 eura uz to kasni.Njemacka 3 4 sa poslom igrači puno bolje prodzu uz to su osigurani,ovdje pojedini ljudi misle da je rukomet plačen sport kao košarka,nogomet.Dosta naši igrača Ovcina,Hamidovic,Haseljic,Predragovic igraju za 1000 do 1200 eura bolji igrač u Bh premijer ligi Nogometnoj vise zaradi od Terzića i Burića koji igraju u top klubovima.
Spanjolska liga je nekada vila najjaca sto se tice finansija, a sa krizom koju je pogodila spanija to je osjtio najvise rukomet...Te godine je ademar bio 3. ekipa u ligi i ne vjerujem da su tako male plate...
Vrlo dobro ja poznajem rukomet i plate rukometasa i znam da nisu ni blizu kosarkasa(da ne govorimo o nogomet)
Milos Lojanicic u vogi imao 2400 eura(bh pl)...Ahmetasevic ima 900 eura u ekipi koja se bori za opstanak u ligi(neafirmisani igraci uvijwk dobijaju lose plate...)
S obzirom da je zildzic srednji bek koji jako dobro igra odbranu..morao je imati izmedju 1500 i 2000 e u to vrijeme
Ma ljudi pisete gluposti, u polovnim ligama kao sto su Rumunija ili Turska iole dobar igrac uzima 4,5 hiljada eura pa ti sad vidi a kamoli u Ademaru a da igraju i djaba to nije nas problem, o cemu mi komentarisemo 🤦🏼‍♂️

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.