Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Mujkic » 04 maj 2021, 14:43

Nirton je napisao/la:
04 maj 2021, 14:42
Mujkic je napisao/la:
04 maj 2021, 14:05
Iskreno protiv Austrije Tahirović je više pokazao nego Burić.
Ko?
Ahmetaševic,autoccorect me zeznuo.

Avatar
Semper
Postovi: 2663
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Semper » 04 maj 2021, 23:04

Zasto niko ne kontaktira Orhana Torlakovica da vodi neku od mladjih selekcija BIH? Zasto niko iz Saveza ne zamoli Orhana da porazgovara sa Panom i privoli ga da se vrati u repku? Nasi ugledni sportisti poput Torlakovica su zapostavljeni a tu su spremni da pomognu. Ja vam garantujem da bi Panic nakon razgovora sa Orhanom dosao na sljedece okupljanje reprezentacije.

Avatar
EastwichTown
Postovi: 375
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EastwichTown » 05 maj 2021, 00:16

Pana je dobio prinovu u porodici :beba: .
Vjerujem da neće biti potrebni nikakvi pregovori oko njegovih nastupa za Reprezentaciju.
Momak je uredno poslao mail da se oslobodi Reprezetativnih obaveza zbog rođenja dijeteta , sve se dobro završilo , stigla beba , BiH na Euru , nema dalje :mrgreen:
Mislim da će Pana ispoštovati maksimalno i biti na raspolaganju Obrvanu već od naredne utakmice.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 05 maj 2021, 12:31

EastwichTown je napisao/la:
05 maj 2021, 00:16
Mislim da će Pana ispoštovati maksimalno i biti na raspolaganju Obrvanu već od naredne utakmice.
Ja mislim da ce biti na raspolaganju novom selektoru ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

EdinjoBos
Postovi: 1283
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 05 maj 2021, 20:36

Jasmin Mrkonja za ****: Najbitniji je kontinuitet plasmana na velika takmičenja
REPREZENTACIJA03/05/2021 u 13:58 h
Bivši sNekadašnji selektor rukometne reprezentacije Bosne i Hercegovine, legendarno krilo šabačke Metaloplastike Jasmin Mrkonja, koji sada radi kao trener u ŽRK Osijek, ističe da je sretan zbog plasmana bh. rukometaša na Evropsko prvenstvo, ali da pravi posao tek slijedi.

- Mi smo kao i u svemu zemlja apsurda, pa i u ovom slučaju se to desilo. Igrali smo loše, a opet smo se plasirali. Dešavalo nam se da igramo dobro pa to ne ostvarimo. Šta je bolje od to dvoje? Generalno i drugorčno je dobro što smo se plasirali, drugi put uzastopno, i to je mini-kontinuitet. Naravno, svi smo svjesni problema, koje ima ta reprezentacija. Makar mislim da je sada A reprezentacija imala solidne uslove i brigu oko tima. Sad je stvar, kako vidimo dalje. U Kataru sam 2015. godine govorio da se polako treba početi smjenjivati generacija. Sad smo došli do situacije da nam igraju igrači koji su u četvrtoj deceniji, ozbiljno, a to su nam oslonci ekipe, a nemamo iskristalizano ko bi im mogao biti nasljednik. Ostajem na tom da je naušrtb plasmana da nismo dobili neka nova imena, a vidimo tu da su neki uspjeli da se nametnu. Haseljić je standardan, Perić je konačno u svom elementu. Trebalo je dosta vremena i teških trenutaka, da je više toga bilo lakše bi sve gledali. Upravo sam gledao neki dan Hrvatsku, koja je sada s Hrvojom Horvatom napravila zaokret, ali očito postavlja temelje za budućnost. Bojim se da ne bude prevelika rupa između ovih kojih će morati otići i ovih koji će doći. Malo se zna o neigranju Panića, a mnogo nam fali. Konačno je počeo da igra na pravom nivou, a mnogo nam je falio. Mislim da bi tu sada trebalo da se učini da se reprezentacija stavi u prvi plan, kaže nam Mrkonja i dodaje da bi itekako dobro bilo da se zmajevi kompletiraju do Eura.

- Najkvalitetnija nam je utakmica s Austrijom kući. S Nijemcima je bio izazov, a njima nije o glavu bila utakmica, ali bili smo blizu. Pokazalo se da se može kvalitetno odigrati. Možda su momci znali da će se plasirati kao treći, pa su malo pali pod taj utjecaj. S njima imamo negativan bilans. Imali smo taj teret, loše odigrali, nisam vidio tu iskru borbenosti. Generalno trebalo bi kompletirat ekipu, tu mislim na Panića. Bilo je novih momaka, koji su pokazali da mogu, složiti fino i upakovati, a na Euro krenuti bez rezultatskih pritisaka. Trebalo bi prevazići sve unutrašnje probleme i lijepo se predstaviti. Nakon toga, krajnje je vrijeme da se krene u podmlađivanje. Kad sam ja bio selektor, došao sam i napravio podmlađivanje, na početku sam bio na udaru kritika, ali za mjesec se sve zaboravilo, a mi smo dobili jednu novu i mlađu reprezentaciju, istakao je Mrkonja. elektor BiH i legendarni igrač Metaloplastike

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 05 maj 2021, 23:25

EdinjoBos je napisao/la:
05 maj 2021, 20:36
Jasmin Mrkonja za ****: Najbitniji je kontinuitet plasmana na velika takmičenja
Jest zapeo za Panica k'o da nam je on Kiro pa nam je sad falilo tih 10 njegovih golova u ova 2 meca ... i s njim bi ovo izgubili, nemojte bit' djeca ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 06 maj 2021, 09:58

NN: Razmišljate li o završetku karijere?

TERZIĆ: Osjećam se još jako dobro. Pritom sam ugovorom za Vislu vezan do ljeta naredne godine. Istina, u sportskim sam godinama kada ne mogu previše da planiram dugoročno, ali dok tijelo govori da može, ja ću igrati. I onog trenutka kada odlučim prestati aktivno igrati to sigurno neće biti rastanak mene i rukometa. I tada ću usko biti povezan s rukometom. To mi je jednostavno u krvi i ne može se od toga pobjeći.

NN: Najavljujete trenerski poziv?

TERZIĆ: Čovjek razmišlja o svakakvim stvarima. Da, volio bih se jednog dana okušati i kao trener. Naravno, to su stvari koje ne idu preko noći. Treba još puno toga naučiti, ali do tada treba odigrati još puno utakmica, klupskih i onih s reprezentacijom.

NN: Vidite li sebe jednoga dana na selektorskoj klupi?

TERZIĆ: Bila bi velika čast. Naravno, za tako nešto treba proći dug put. Rano je sada o tome govoriti, ali generalno uvijek ću biti na raspolaganju reprezentaciji bez obzira na to koja uloga bude. Igrati za klub je jedno, ali dati doprinos za reprezentaciju - to je jedna sasvim drugačija dimenzija. Tu nema uslova, nema biranja, ličnih interesa, tu se igra srcem. by Mirso Terzic


Mirsaga misli da ako je on zaboravio na aferu 'kila banana' u Radjinom vaktu da sam i ja to smetn'o s uma ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Fagus501
Postovi: 491
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 06 maj 2021, 11:23

DaVinci je napisao/la:
06 maj 2021, 09:58
NN: Razmišljate li o završetku karijere?

TERZIĆ: Osjećam se još jako dobro. Pritom sam ugovorom za Vislu vezan do ljeta naredne godine. Istina, u sportskim sam godinama kada ne mogu previše da planiram dugoročno, ali dok tijelo govori da može, ja ću igrati. I onog trenutka kada odlučim prestati aktivno igrati to sigurno neće biti rastanak mene i rukometa. I tada ću usko biti povezan s rukometom. To mi je jednostavno u krvi i ne može se od toga pobjeći.

NN: Najavljujete trenerski poziv?

TERZIĆ: Čovjek razmišlja o svakakvim stvarima. Da, volio bih se jednog dana okušati i kao trener. Naravno, to su stvari koje ne idu preko noći. Treba još puno toga naučiti, ali do tada treba odigrati još puno utakmica, klupskih i onih s reprezentacijom.

NN: Vidite li sebe jednoga dana na selektorskoj klupi?

TERZIĆ: Bila bi velika čast. Naravno, za tako nešto treba proći dug put. Rano je sada o tome govoriti, ali generalno uvijek ću biti na raspolaganju reprezentaciji bez obzira na to koja uloga bude. Igrati za klub je jedno, ali dati doprinos za reprezentaciju - to je jedna sasvim drugačija dimenzija. Tu nema uslova, nema biranja, ličnih interesa, tu se igra srcem. by Mirso Terzic


Mirsaga misli da ako je on zaboravio na aferu 'kila banana' u Radjinom vaktu da sam i ja to smetn'o s uma ... :zviz:
De nešto posjeti nas za te Banane😜😜

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 06 maj 2021, 15:39

Fagus501 je napisao/la:
06 maj 2021, 11:23
DaVinci je napisao/la:
06 maj 2021, 09:58
NN: Vidite li sebe jednoga dana na selektorskoj klupi?

TERZIĆ: Bila bi velika čast. Naravno, za tako nešto treba proći dug put. Rano je sada o tome govoriti, ali generalno uvijek ću biti na raspolaganju reprezentaciji bez obzira na to koja uloga bude. Igrati za klub je jedno, ali dati doprinos za reprezentaciju - to je jedna sasvim drugačija dimenzija. Tu nema uslova, nema biranja, ličnih interesa, tu se igra srcem. by Mirso Terzic


Mirsaga misli da ako je on zaboravio na aferu 'kila banana' u Radjinom vaktu da sam i ja to smetn'o s uma ... :zviz:
De nešto posjeti nas za te Banane😜😜
[/quote]

Nije se htio odazvat' Radji u prvom mandatu zbog 'uvrijedjenosti' ... kao kad je bio povrijedjen niko ga se iz Saveza nije ni sjetio, cak ni 'kilu banana' da mu donesu ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Aduka87
Postovi: 9199
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Aduka87 » 06 maj 2021, 17:14

Na areni zrijeb
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
sonpenn
Postovi: 3580
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la sonpenn » 06 maj 2021, 17:25

Hrvatska, Srbija... ohoh
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la firefirefirely » 06 maj 2021, 17:29

Daj nas u grupu F :pray:

Avatar
sonpenn
Postovi: 3580
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la sonpenn » 06 maj 2021, 17:30

firefirefirely je napisao/la:
06 maj 2021, 17:29
Daj nas u grupu F :pray:
D nije losa tkdj.
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la firefirefirely » 06 maj 2021, 17:31

sonpenn je napisao/la:
06 maj 2021, 17:30
firefirefirely je napisao/la:
06 maj 2021, 17:29
Daj nas u grupu F :pray:
D nije losa tkdj.
Sve ostalo katastrofe :urnebes:

Avatar
sonpenn
Postovi: 3580
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la sonpenn » 06 maj 2021, 17:32

firefirefirely je napisao/la:
06 maj 2021, 17:31
sonpenn je napisao/la:
06 maj 2021, 17:30
firefirefirely je napisao/la:
06 maj 2021, 17:29
Daj nas u grupu F :pray:
D nije losa tkdj.
Sve ostalo katastrofe :urnebes:
Samo ne C.
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Federer17 » 06 maj 2021, 17:37

Jel moglo gore? :D

Avatar
sonpenn
Postovi: 3580
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la sonpenn » 06 maj 2021, 17:37

Spanija, Svedska, Ceska, BIH
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 06 maj 2021, 17:37

Yebote više žrijeb hahahah
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la StevieG8 » 06 maj 2021, 17:38

Toliko grupa u kojima se nesto kao i moglo kalkulisat i dobijemo ovu u kojoj ne postoji ni promil sansi, klasika.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"


Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.