Mlade muške rukometne reprezentacije 🇧🇦

Moderator/ica: Pasha

Semper
Kontakt:

Re: Mlade muške rukometne reprezentacije 🇧🇦

Post Postao/la Semper » 12 avg 2021, 20:26

EdinjoBos je napisao/la:
12 avg 2021, 20:07
ja na sledecem spisku A-repke ocekujem od mladih najmanje sledece igrace: haruna hodzica, vuksica, velica, i. pavlovica, perica i suljagica
Tesko, tesko se ulazi a jos teze izlazi iz repke. Jedan Nedim Kadric dugogodisnji kapiten Vogosce i specijalista za odbranu jos uvijek nema nastupa u najdrazem dresu.

Manolo22
Kontakt:

Post Postao/la Manolo22 » 12 avg 2021, 21:49

Semper je napisao/la:
12 avg 2021, 20:26
EdinjoBos je napisao/la:
12 avg 2021, 20:07
ja na sledecem spisku A-repke ocekujem od mladih najmanje sledece igrace: haruna hodzica, vuksica, velica, i. pavlovica, perica i suljagica
Tesko, tesko se ulazi a jos teze izlazi iz repke. Jedan Nedim Kadric dugogodisnji kapiten Vogosce i specijalista za odbranu jos uvijek nema nastupa u najdrazem dresu.
Ni meni jos uvijek nije jasno kako i ko je napravio taj propust sve ove godine, pocevsi od Smaje Karacica pa na ovamo, uz Terzica i Vranjesa, najboljeg defanzivca kojeg je drzava od rata iznjedrila. Vjerovatno zbog oca prave sabotaze i nikad nije dosao u reprezentaciju na svoje zasluzeno mjesto.
Nazalost, puno je takvih primjera, a najsvjeziji je evo i primjer ovih dana, opet najvjerovatnije zbog oca, odnosno nekih nesuglasica sa Zuhdijom, ispasta buduci Dejan Bombac, tj Amar Korkaric. Nadam se da nam se nece obiti o glavu ovo sto Colina radi, pa da poslije zalimo za njim ako ode igrati za neku drugu reprezentaciju, kao sto i dan danas zalimo za Fahrudinom Melicem kako smo ga lako ispustili zbog nekih Hajdarevica i Jaskica.

EdinjoBos
Kontakt:

Post Postao/la EdinjoBos » 12 avg 2021, 22:27

Jaskic je dok je igrao uvijek bio bolji od Melica, iako bi i Melica naravno jako rado (tada) vidio u reprezentativnom dresu (bio je samo na onom prijateljskom turniru u makedoniji)..,

fantom3d
Kontakt:

Post Postao/la fantom3d » 13 avg 2021, 12:25

Šta očekivati danas ? Jel neko gledao poljake ?

EastwichTown
Kontakt:

Post Postao/la EastwichTown » 13 avg 2021, 16:59

Ubiše nas ko mraz paprike :) , preko 10 razlike...
Nemojte više hvaliti tog Korkarića , igrao je možda minutu , a bacio je 2 lopte protivnicima u ruke :mrgreen:

EastwichTown
Kontakt:

Post Postao/la EastwichTown » 13 avg 2021, 18:02

Poljska - BiH 41:29 (20:18)

41 gol smo primili ... odbrana nam je bila najslabija tačka , da li je u pitanju fizička dominantnost bekova Poljske ili nešto drugo ne znam , uglavnom zabijali su nam čini mi se kad god su htjeli , golmani su jednostavno mogli malo šta napraviti sa onako slabom odbranom...

Samo me interesuje kako je Makedonija pobijedila Poljsku , a izgubila od Grčke , to su neke igre izgleda , izgleda da su Makedonci morali proći...

zlatnidjecaci
Kontakt:

Post Postao/la zlatnidjecaci » 13 avg 2021, 22:44

Očekivani rezultati. Sve preslikano kao i u predhodnim generacijama 92,94,96,98 itd
Talentom ponekad bljesnemo ali kontinuitet nemamo.Zbog svih razloga o kojima godinama debatišemo.I ova generacija ima par dragulja ali če proči kao i svi iz predhodnih generacija zaboravljeni jer senatori nemaju namjeru da se opraštaju.Biče bezbroj puta na širem spisku šansu neče dobiti NIKAD.Hrvatska je ove godine okupila B reprezentaciju i igrala protiv Egipta,Španije itd. da vide čime raspolažu a naši NIŠTA.Mislim da je novom selektoru prioritet Zagreb a BiH repka !!!! Teško da griješim.Nacionalni ključ,menađerske igre,politika,lopovluk su prevelko opterečenje za rukomet.

DaVinci
Kontakt:

Post Postao/la DaVinci » 09 sep 2021, 00:32

EdinjoBos je napisao/la:
08 sep 2021, 11:31
slika
No sikiriki, druze ... dvojica ce propast, dvojica odustat a dvojica ce na kraju zaigrat za nas ... ;)
'Lažni patriotizam je glavni problem. U BiH dolazim već 20 godina i još nikad nisam upoznao nijednog političara nacionalistu ali sam upoznao mnogo korumpiranih političara koji glume nacionaliste kako bi skrenuli pažnju s korupcije' by Eric Larson

EdinjoBos
Kontakt:

Post Postao/la EdinjoBos » 09 sep 2021, 07:40

dobra procjena, potpis...

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.