Mladi rukometni asovi BiH

Moderator/ica: Pasha



Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la DaVinci » 08 jun 2023, 11:04

EdinjoBos je napisao/la:
07 jun 2023, 21:11
slika
Malo ovo nerealno izgleda za prvo okupljanje poslije 100 godina ... :hmmmmm:

Vidjecemo danas jel' to bas zaoprave il' je sokolovima sinjim jucer bilo skroz mrsko trcat' ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74


Avatar
DamirT
Postovi: 13974
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la DamirT » 08 jun 2023, 13:36

Jel neko gledao kakvi su nasi? Ima li kakvih talenata?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
EastwichTown
Postovi: 372
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la EastwichTown » 10 jun 2023, 12:30

Očito da u ovoj generaciji ima materijala , sama činjenica da smo prošle godine možda sa jednim okupljanjem i to samo sa igračima iz Konjuha i Zrinjskog igrali u egalu sa Hrvatskom i Slovenijom (čini mi se jedne da smo pobijedili i minimalno poraženi) govori da je ova generacija jedna od boljih poslijeratnih generacija .

fantom3d
Postovi: 101
Pridružen/a: 04 maj 2016, 16:58
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la fantom3d » 14 jun 2023, 16:32

Stižu pozivi u klubove za okupljanje juniorske reprezentacije,god 2004/05 sljedeći vikend u Visokom.
Mada po svemu viđenom svi ovi što su igrali državno da se skupe ne bi mogli pobjediti Borac BL u tom godištu

EdinjoBos
Postovi: 1277
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 28 jun 2023, 20:28

Selektor ženske juniorske rukometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Nikola Bijelić objavio je uži spisak igračica za nastup na EHF šampionatu u Litvaniji, koji će se igrati od 10. do 16. jula.

Na spisku su: Lea Bošnjak (HRK Grude), Mia Lugonjić (HRK Grude), Alena Latifović (ŽRK Krivaja), Amna Mehinagić (ŽRK Krivaja), Milica Grvić (ŽRK Mira), Azra Letić (ŽRK Izviđač), Ljiljana Ćesto (ŽRK Knežopoljka), Ema Jareb (ŽRK Sloga 2013), Dalila Abazović (ŽRK Sloga 2013), Zahida Zajmović (ŽRK Sloga 2013), Amina Hadžiabdić (RK Hadžići), Milana Railić (ŽRK Borac), Dunja Jurkaš (ŽRK Borac), Amina Bukvić (ŽRK Krivaja), Sara Šehić (ŽRK Krivaja), Amna Pidro (ŽRK Radnički/Srbija), Ema Majkić (ŽRK Knežopoljka).

EdinjoBos
Postovi: 1277
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 02 jul 2023, 23:32

Petek, 23. junij (Atene, Grčija):
SLOVENIJA - ŠVEDSKA 25:38
Slovenija: Mlivić 3, Velić 4, Janc 1, Levstek, Kačičnik, Soršak 3, Miklavec 2, Lukman 1, Ćirović 3, Majcen, Rot 5, Gregorič, Šilc 3; Zupančič, Rauh.

U21 slovenije je izgubila od sveda i sa tim zauzela ukupno 20. mjesto od 32 ekipe na prvenstvu, tarik mlivic je dao 3 a tarik velic 4 gola.

obadvojicu sam na ovom forumu spominjao vev godinama, sa ovim postom to zavrsavam, ako vama BiH nije vazna, niste ni vi onda nama BiH navijacima.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la DaVinci » 03 jul 2023, 09:29

EdinjoBos je napisao/la:
02 jul 2023, 23:32
tarik mlivic je dao 3 a tarik velic 4 gola.

obadvojicu sam na ovom forumu spominjao vev godinama, sa ovim postom to zavrsavam, ako vama BiH nije vazna, niste ni vi onda nama BiH navijacima.
A bas ih se s merakom spominjalo ovdje godinama ... nedostajace nam postovi o njima ... koga sad pratit' dok se ova 2 ne vrate doma ... :(
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74



Avatar
EastwichTown
Postovi: 372
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la EastwichTown » 08 jul 2023, 17:40

Gdje igra ovaj što je zabio 14 golova i koju poziciju ?
Hadžimuhamedović (on će uvijek morat igrati u dresovima dugih rukava , kako bi mu stalo čitavo prezime na dres 🤣 )

EdinjoBos
Postovi: 1277
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 10 jul 2023, 20:39

EdinjoBos je napisao/la:
28 jun 2023, 20:28
Selektor ženske juniorske rukometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Nikola Bijelić objavio je uži spisak igračica za nastup na EHF šampionatu u Litvaniji, koji će se igrati od 10. do 16. jula.

Na spisku su: Lea Bošnjak (HRK Grude), Mia Lugonjić (HRK Grude), Alena Latifović (ŽRK Krivaja), Amna Mehinagić (ŽRK Krivaja), Milica Grvić (ŽRK Mira), Azra Letić (ŽRK Izviđač), Ljiljana Ćesto (ŽRK Knežopoljka), Ema Jareb (ŽRK Sloga 2013), Dalila Abazović (ŽRK Sloga 2013), Zahida Zajmović (ŽRK Sloga 2013), Amina Hadžiabdić (RK Hadžići), Milana Railić (ŽRK Borac), Dunja Jurkaš (ŽRK Borac), Amina Bukvić (ŽRK Krivaja), Sara Šehić (ŽRK Krivaja), Amna Pidro (ŽRK Radnički/Srbija), Ema Majkić (ŽRK Knežopoljka).
Na otvaranju EHF Championshipa ženska juniorska rukometna reprezentacija BiH slavila je pobjedu protiv Estonije rezultatom 21:19.

Nakon sjajnog otvaranja i vodstva naše selekcije sa 6:2, Estonija se uspjela vratiti i doći do neriješenog rezultata na poluvremenu (8:8). U nastavku meča naš tim je većim dijelom imao prednost, a u posljednju minutu naš tim je ušao sa vodstvom od 20:19. Nakon još jedne odlične odbrane poveli smo sa 21:19, što je bio konačan rezultat meča.

Igračica utakmice u bh. timu bila je sjajna Amna Pidro sa 12 odbrana i procentom od 40 posto odbranjenih udaraca. Amna Mehinagić je postigla pet golova, Ljiljana Ćesto četiri, Zahida Zajmović i Amina Hadžiabdić po tri, Lea Bošnjak, Alena Latifović i Ema Majkić po dva.

Naša juniorke igraju sutra od 16.30 sati protiv Slovenije.

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.