Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Chinaglia
x 20
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Chinaglia » 30 dec 2014, 00:08

FaraonTM je napisao/la:Dres k'o dres :)

kad je tako, nek' ti Selji budu bordo dresovi :mrgreen:
#dodjimami

FaraonTM
Kontakt:

Post Postao/la FaraonTM » 30 dec 2014, 00:13

Chinaglia je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:Dres k'o dres :)

kad je tako, nek' ti Selji budu bordo dresovi :mrgreen:

Željo ima plav grb, plavi mu dresovi. Naša zastava je koje boje? Ne znam šta je problem :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Chinaglia
x 20
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 30 dec 2014, 00:21

znaš ti dobro šta je problem :D

historijski gledano, naše boje su plava i bijela, ove nametnute boje i zastava, kao što su i Kosovu, meni ne predstavlja ništa :D za mene je to krpa obična :D al' stvarno ne bih dužio o tome, da ne bi bilo sankcija :mrgreen:

al' kad je već takva zastava, nekako je logično (iako logično, ne slažem se) da i dresovi naših reprezentativnih selekcija budu u tim bojama, međutim, u fudbalu su dresovi bijeli i plavi, u košarci također, u rukometu također (za sad) :D ali, bili su i u košarci žuti, plavi, fudbalu također

uglavnom, ako će bit' po bojama sadašnje zastave, onda ne treba dominantnija boja bit' žuta, nego plava :D
#dodjimami

FaraonTM
Kontakt:

Post Postao/la FaraonTM » 30 dec 2014, 00:24

Chinaglia je napisao/la:znaš ti dobro šta je problem :D

historijski gledano, naše boje su plava i bijela, ove nametnute boje i zastava, kao što su i Kosovu, meni ne predstavlja ništa :D za mene je to krpa obična :D al' stvarno ne bih dužio o tome, da ne bi bilo sankcija :mrgreen:

al' kad je već takva zastava, nekako je logično (iako logično, ne slažem se) da i dresovi naših reprezentativnih selekcija budu u tim bojama, međutim, u fudbalu su dresovi bijeli i plavi, u košarci također, u rukometu također (za sad) :D ali, bili su i u košarci žuti, plavi, fudbalu također

uglavnom, ako će bit' po bojama sadašnje zastave, onda ne treba dominantnija boja bit' žuta, nego plava :D

A yebiga, sve ja to razumijem al' meni lično ne smeta. Uglavnom da ne tušimo temu sa glupostima :thumbup:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Chinaglia
x 20
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 30 dec 2014, 00:27

žedru, da samo znaš kako mene te stvari nerviraju :evil:

al' et', kom igen Sverige :mrgreen:
#dodjimami

no rules
x 4
Kontakt:

Post Postao/la no rules » 30 dec 2014, 00:54

Ne znam kako vama , ali meni je ova Marija draga kao da mi je rod :D ...još od one predizborne pjesme Zgrabi svoju sreću :mrgreen:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kDNENihG0g8[/youtube]
Zadnja izmjena: no rules, dana/u 30 dec 2014, 01:03, ukupno mijenjano 1 put.

plavipatriota
Kontakt:

Post Postao/la plavipatriota » 30 dec 2014, 00:55

da nam je igrati ko švedska u najboljim danima, ne bih se žalio i da nosimo čisto žute :mrgreen:

robben
Kontakt:

Post Postao/la robben » 30 dec 2014, 12:43

Nije mi jasno zbog cega je ovaj zulfic na spisku za katar jer fkt momak ne zasluzuje to mjesto al et.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
joj hamo vidi mu glave

kanarinac
x 51
Kontakt:

Post Postao/la kanarinac » 30 dec 2014, 12:58

robben je napisao/la:Nije mi jasno zbog cega je ovaj zulfic na spisku za katar jer fkt momak ne zasluzuje to mjesto al et.

ja kako znam nemamo rezerve za vrazalica momak nije los kao sto se zeli predstaviti ja sam ga gledao par puta, u premijer ligi na svojim pozicijama on i kadic su ponajbolji ali kadic je ipak stariji,nije ni eres los ali premlad je bice vremena za njega
Samo Sarajevo

ultrasstyle_tz
x 1
Kontakt:

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 30 dec 2014, 13:10

ne mozes na turnir sa jednim krilom...a cinjenica je da su nam krila i golmani slaba tacka, nemamo opcija tu..ovo ostalo imamo kud i kamo neku sirinu
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

shaman7
x 3
Kontakt:

Post Postao/la shaman7 » 30 dec 2014, 14:25

Prisustvovao sam treninzima reprezentacije i reci cu vam da je Delic za klasu bolji od Mikica. E sada sta je tu presudilo samo selektor zna. Sa Gradjanom je gomilanje pivota. Ima 4 pivota i 4 krila , nema nikakve logike. Isto tako deficit sa bekovima, ima 2 nespremna beka i izdvoji spremnog Mandica.va

gradacac10
Kontakt:

Post Postao/la gradacac10 » 30 dec 2014, 14:48

Ne mogu da vjerujem da je Milas ispred Mandica... Nikakva igra u napadu, u odbrani tu i tamo dobar kada ga ide... Mikic bio zamjena Delicu na početku kvalifikacija dok se ovaj nije povrijedio, sad Mikic ispred njega... Doborac je korisniji i od Perica i Jankovica ali ga nije zvao u kvalifikacijama pa zato. Otpast će još 1 - 2 jer 18 smije se prijaviti ja mislim. Vidjet ćemo da li je selektor u pravu sto se ovoga tice, ali iz gresaka Hrvatske reprezentacije smo mogli nauciti da je korisnije voditi 3 krila nego 4 pivota, sto se pokazalo 2009.g u Hrvatskoj na SP kada Gorana Sprema nije islo u najvaznijim utakmicama a nije ga imao tko zamijeniti... Ili je u pravu ili ide Papetovom stazom

samo_lijevo
Kontakt:

Post Postao/la samo_lijevo » 30 dec 2014, 15:21

shaman7 je napisao/la:Prisustvovao sam treninzima reprezentacije i reci cu vam da je Delic za klasu bolji od Mikica. E sada sta je tu presudilo samo selektor zna. Sa Gradjanom je gomilanje pivota. Ima 4 pivota i 4 krila , nema nikakve logike. Isto tako deficit sa bekovima, ima 2 nespremna beka i izdvoji spremnog Mandica.va

pravimo se da ne znamo. :mrgreen:

Ne mogu da vjerujem da je Milas ispred Mandica... Nikakva igra u napadu, u odbrani tu i tamo dobar kada ga ide... Mikic bio zamjena Delicu na početku kvalifikacija dok se ovaj nije povrijedio, sad Mikic ispred njega... Doborac je korisniji i od Perica i Jankovica ali ga nije zvao u kvalifikacijama pa zato. Otpast će još 1 - 2 jer 18 smije se prijaviti ja mislim. Vidjet ćemo da li je selektor u pravu sto se ovoga tice, ali iz gresaka Hrvatske reprezentacije smo mogli nauciti da je korisnije voditi 3 krila nego 4 pivota, sto se pokazalo 2009.g u Hrvatskoj na SP kada Gorana Sprema nije islo u najvaznijim utakmicama a nije ga imao tko zamijeniti... Ili je u pravu ili ide Papetovom stazom

ja sam bio ubjedjen da ce ostati Mandic,prvenstveno zbog odbrane,ali eto pogresna procjena.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

ultrasstyle_tz
x 1
Kontakt:

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 30 dec 2014, 15:39

ma ne vodi niko po 3 krila, 90% reprezentacija je na maksimum 2

a vjerovatno ce otpasti Milas i Gradjan jer nece ici ni 4 beka ili pivota...Prce, Terzic i Celica su ispred Milasa sigurno..

takodjer nema potrebe ni za vise defanzivaca, imamo 3 "specijalca" Vranjes, Terzic i Celica + Buric, Toromanovic, Prce, Karacic, Savic pa i Malinovic da igraju u oba pravca

Sp je, najbolji moraju podnijeti veci teret nego u kvalifikacijama, sjetim se kako su Vori ili Pero Metlicic znali igrati svih 60 min oba pravca..vjerujem da su i nasi momci spremni i motivisani za tako nesto, ipak im je prvo SP

ako budemo u stanju da pogodimo sta sa bekovskih pozicija i ako golmani ne zakazu skroz, moze biti nesto od nas

ali prvenstveno kakvi nam bekovi budu takav ce nam biti i turnir

zgembo89
Kontakt:

Post Postao/la zgembo89 » 30 dec 2014, 18:22

Ma ja sam siguran da nedovoljno oporavljeni Prce i takodje Karacic koji je imao slomljene prste nece moc idati neki veci doprinos..Da Prce nije u formi bio i prije ove povrede je bilo jasno u mecevima protiv Bjelorusije i Danske zbog toga povreda Panića dobija još više na težini..Ako uspijemo dobiti 3 utakmice to će biti vrhunac ali mislim da ćemo se raspasti na turniru nakon prve dvije utakmice zbog nedovoljno kvalitetne klupe..

bandit
Kontakt:

Post Postao/la bandit » 30 dec 2014, 19:52

gradacac10 je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da je Milas ispred Mandica...

Uigrava Mandica umjesto Panica 10 dana i onda ga prekrizi ... haman da mu je nesto novo :idea: ... :arrow:

Vedad87
Kontakt:

Post Postao/la Vedad87 » 30 dec 2014, 19:55

zgembo89 je napisao/la:Ma ja sam siguran da nedovoljno oporavljeni Prce i takodje Karacic koji je imao slomljene prste nece moc idati neki veci doprinos..Da Prce nije u formi bio i prije ove povrede je bilo jasno u mecevima protiv Bjelorusije i Danske zbog toga povreda Panića dobija još više na težini..Ako uspijemo dobiti 3 utakmice to će biti vrhunac ali mislim da ćemo se raspasti na turniru nakon prve dvije utakmice zbog nedovoljno kvalitetne klupe..

Slažem se za Nikolu P, ali mislim da ce Karacic moci odgovoriti zadatku. Na kraju krajeva, igrao ej sa slomljenim prstom i nije htio na klupu pa slomio i drugi...Mislim da ce on moci izgurati koliko toliko. Na krjau krajeva, vec je u trenaznom procesu...ali Prce s druge strane je tek poceo trenirati i to ne punim intenzitetom (lagano trcanje)...

A da li cemo se raspasti...tesko je odgovoriti..nemamo jaku klupu, ali sve je moguce..ja sam nekako oprimistican :D
“If all else perished, and he remained, I should still continue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger.”

esprit24
x 2
Kontakt:

Post Postao/la esprit24 » 30 dec 2014, 19:55

i meni je nejasno zasto mikic ispred delica, al ako je vec mikic markin miljenik onda je sve trojicu trebo povest,a gradjana ostavit jer bezpotrebna su 4 pivota.al marka zna najbolje i reko sam ima veliki kredit kod mene zbog svega sta je ucinio za repku.

Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

samo_lijevo
Kontakt:

Post Postao/la samo_lijevo » 30 dec 2014, 20:03

Ko da gledam da ce nam faliti neko u odbrani.Prce ne moze igrati na svom nivou,nije to bio ni prije povrede.Uz to nema Panica,sto znaci dva igraca manje u odbrani u odnosu na kvalifikacije.Sta li planira uraditi :think:
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

ultrasstyle_tz
x 1
Kontakt:

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 30 dec 2014, 21:43

pa ako napada Prce- Karacic- Malinovic-Toromanovic, onda ce raditi 2 izmjene odbrana-napad kao protiv Danske...vani Toromanovic i Prce da se ne trosi a unutra Vranjes i Terzic (Celica) kao centralni i Karacic-Malinovic na halfove..

tu bi jedina slaba tacka bio Malinovic jer ostali svi su defanzivni specijalci...misljenja sam da se MORAMO uigrati da radimo 2 izmjene odbrana-napad jer imamo previse defanzivnog potencijala na klupi..jednostavno je steta koristiti samo jednu izmjenu

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.