Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste za ostanak Bilala Šumana nakon Europskog prvenstva?

Anketa traje do: 19 jan 2020, 18:30.

Da
56
50%
Ne
56
50%

Ukupno glasova: 112

legenda reala
x 13
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 18 jan 2015, 22:36

Stvarno taj Kiro dugo godina drži ovaj veliki nivo, naravno da više nije na onom nivou iz Fotexa na primjer, al je i dalje sami vrh

Praktično od kad znam za rukomet, znam i za tog Kiru vrhunskog šutera koji u svakoj utakmici postiže minimalno 6-7 golova i koji je godinama najbolji strijelac LP, EP,SP itd
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

ultrasstyle_tz
Kontakt:

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 18 jan 2015, 22:37

covjek je prvi strijelac LP :mrgreen:

na kojem to VISEM nivou moze da bude :mrgreen:
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

terabajt
Kontakt:

Post Postao/la terabajt » 18 jan 2015, 22:38

tacno tako

newton_heath_lyr
Kontakt:

Post Postao/la newton_heath_lyr » 18 jan 2015, 22:39

Kisa lije u Dohi. To se desava jednom ili nijednom godisnje. Iz svoje kabine od TBM masine bacam pogled na dvoranu Al Sad. A ona , "jadnica", stoji mi na puskomet i bljestavilom desetina miliona dolara ulozenih u njenu izgradnju obasjava taj dio Katara. Na mjestu gdje je slavni Raul trenirao i igrao napravise Katarci dvoranu iz snova. Ostadosmo bez Koste, kako mi rece dva mjeseca minimum ce biti out. Veima sam ga obradovao kada sam mu prenio zelje za brzim oporavkom koje mu je uputio njegov prvi trener i covjek koji je od njega napravio covjeka, Zoran Stevanovic. Obecao sam mu skandiranje njegovog imena sutra. Danas je FB isla kruzna poruka za sve nase navijace da se svi okupimo na jednoj tribini i da sutra kao nikad dosad dami podrsku Zmajevima. I sinoc bi ja ali obezbjedjenje me sprijeci u tome. Ali eto, bar sam promovisao svojy Miricinu ako nista a u par navrata umali i na parket utrcao da pomognem nasima. Poslije utakmice onaj isti " security" koji ne dade da budemo sa ostalim nasima preklinje da napravi selfie sa Dzekom( tj nama), kud je Nigerijac, ali udovoljavamo mu. Gledamo igrace svi, samo sto nam ne kazu izvinite zajebali smo, ali navijaci ne cekaju da cuju to nego skandiranjem VI STE PONOS DRZAVE daju do znanja momcima da je sve u redu i da su dali sve od sebe. Da, vidio sam i Fuada i Amara, i drago mi je pravo. Takodje neizmjerno mi je drago i sto nas je Sadovic(ambasador u Kataru) sve pozdravljao i bio obican covjek i dio nas. Za sinocnjim mecom ostaje zal. Imali smo ih ali su nam utekli. Jos da kazem i to da su Makedonci ponovo navijali za nas. Cak su nas i kudili da moramo vise navijati za Bosnu. I nakon meca davali su nam podrsku...... Jednostavno druzeljubivi su i svaka im cast.
Ali......... Sutra ih pobjedjujemo.
Insallah.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

robben
Kontakt:

Post Postao/la robben » 18 jan 2015, 22:40

Flaster na lazarova odma pokusat skroz ga eliminisat i onda cemo se tek moci nositi sa njima aa kakve smo mi srece covjeka ce krenut da kad bi bojler bacio uslo bi u go ha ya

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
joj hamo vidi mu glave

legenda reala
x 13
Kontakt:

Post Postao/la legenda reala » 18 jan 2015, 22:41

ultrasstyle_tz je napisao/la:covjek je prvi strijelac LP :mrgreen:

Ma trenutno koristi nedostatak pravih šutera pa nabija brojke :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

ultrasstyle_tz
Kontakt:

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 18 jan 2015, 22:47

legenda reala je napisao/la:
ultrasstyle_tz je napisao/la:covjek je prvi strijelac LP :mrgreen:

Ma trenutno koristi nedostatak pravih šutera pa nabija brojke :mrgreen:

Karabatic, Rutenka, Gurbindo, Sarmiento, Zaluz, Entrerijos :P :P

maladigresija, ta Barca je fenomen, koliko su ti igraci pored talenta kojeg imaju prije svega skolovani igraci, takticki potkovani...nisu to toliko brzi igraci, niti su u "cvijetu"mladosti, ali oni su u stanju da bez problema mijenjaju cak i 3 je.ena igraca odbrana-napad i to protiv tima kakav je Flensburg :mrgreen:

sto se tice Lazarova, on ce dati svoje...treba zaustaviti ostale i minimizirati tehnicke greske i kontre, kao i lake golove na crti..treba tjerati ostale bekove da pucaju (osim Vugrineca :mrgreen: )
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

rishaaa
Kontakt:

Post Postao/la rishaaa » 18 jan 2015, 22:47

Ja samo ne mogu shvatit jedno : Stvarno neko misli da se na Lazarovu može igrat flaster :D Mi se moramo koletkivno branit,svim i svačim... Čovjek će vrlo moguće igrat samo napad,a znajući one naše rotacije,i da svi trče brže od nas,mi bi trebali umrtvit igru i pokusat spustit Lazarova ispod 10 golova... Puno toga će da zavisi od onih naših lopti što ih bacamo u kontre,tj van terena:D
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

zenicanin
Kontakt:

Post Postao/la zenicanin » 18 jan 2015, 22:55

Nisam bas pratio tekme Tunisa,kakvi su oni?

legenda reala
x 13
Kontakt:

Post Postao/la legenda reala » 18 jan 2015, 22:56

Sve to tanko :P Žaluz ima top, Entrerios za mene nikako nije igrač, nijedan hahhha Sarmiento ne
Rutenka može, Nikola više i nije neki šuter ima on i dalje arsenal, ali nešto ga slabo koristi, specijalizirao se na srednjeg i odbranu, kad se sjetim početaka u Kilu i rafalanje sa lijevog beka ovo sad nije ni sjena, fali Kiru konkurencija jednog Olafura Stefansona, e da osto je još Kim Anderson na toj poziciji, nekad su obećavali mali Karlen i ovaj mali Dusebajev, al pošto ove sezone ne pratim rukomet ne znam šta je s njima, al fali dobrih ljevaka nema govora, mislim uvijek je falilo

ima dobrih šutera npr Ilić, ima i onaj Iranac u Vespremu joj kad se digne, al kako je onaj Kubanac što je igro za Mađare igro aj

Ma znaš ti šta sam ja htio reći, al se zajebaješ, malo sam se pogrešno izrazio al nema veze :P

plavipatriota
Kontakt:

Post Postao/la plavipatriota » 18 jan 2015, 22:57

kiro nas već hvali da kad nas natrpa može reći da je natrpo dobru repku :mrgreen:
šalim se, zaista rijetko me osjećaj iznevjeri, imao sam osjećaj da gubimo od Austrije, ali eto patriotski se bilo nadati... Sada zaista imam osjećaj da ćemo odigrat fantastičnu tekmu i dobiti :)

Virtu4l
x 23
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 18 jan 2015, 22:58

Na dva posljednja meča smo mi zadržali Kiru na 5-6 golova, ali sjećam se da nas je Ristovski jednom raspametio kad su nas ubili u Skopju.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

legenda reala
x 13
Kontakt:

Post Postao/la legenda reala » 18 jan 2015, 22:59

Samo da Šuko ne prenosi ove dvije naredne utakmice, on nam je peh neviđeni, sve što dotakne sjebe :P

akisarajevo92
x 16
Kontakt:

Post Postao/la akisarajevo92 » 18 jan 2015, 23:02

legenda reala je napisao/la:Sve to tanko :P Žaluz ima top, Entrerios za mene nikako nije igrač, nijedan hahhha Sarmiento ne
Rutenka može, Nikola više i nije neki šuter ima on i dalje arsenal, ali nešto ga slabo koristi, specijalizirao se na srednjeg i odbranu, kad se sjetim početaka u Kilu i rafalanje sa lijevog beka ovo sad nije ni sjena, fali Kiru konkurencija jednog Olafura Stefansona, e da osto je još Kim Anderson na toj poziciji, nekad su obećavali mali Karlen i ovaj mali Dusebajev, al pošto ove sezone ne pratim rukomet ne znam šta je s njima, al fali dobrih ljevaka nema govora, mislim uvijek je falilo

ima dobrih šutera npr Ilić, ima i onaj Iranac u Vespremu joj kad se digne, al kako je onaj Kubanac što je igro za Mađare igro aj

Ma znaš ti šta sam ja htio reći, al se zajebaješ, malo sam se pogrešno izrazio al nema veze :P

Vujin je ubica na desnom beku, sa oscilacijama, al kad ga ide, busi golmane :)
Don't believe the hype.

bandit
Kontakt:

Post Postao/la bandit » 18 jan 2015, 23:04

rishaaa je napisao/la:Al' čini mi se da Pribak potcjenjuje naše igrače,šta kaže : Pa dobro jedno je igrati kvalifikacijske utakmice a drugo ovaj sistem,dan za danom...

Momak bas korektno sve objasni sto se tice nas ... to je to ... :arrow:

Virtu4l
x 23
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 18 jan 2015, 23:06

Šuko će ti vjerovatno prenositi protiv Tunisa, a to nam je meč za drugu rundu, sutra nam je svejedno. Šta god da bude sutra, mi Tunis moramo dobiti za prolaz.

Luka Stepančić će biti najbolji desni bek na svijetu :njanjanja:
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

zgembo89
Kontakt:

Post Postao/la zgembo89 » 18 jan 2015, 23:07

legenda reala je napisao/la:Samo da Šuko ne prenosi ove dvije naredne utakmice, on nam je peh neviđeni, sve što dotakne sjebe :P

i kaže sada smo u lošoj poziciji Austrija ima već 4 boda kao i Hrvatska :lol: nekad kaže naši ,a nekad izabranici Markovića :D

rishaaa
Kontakt:

Post Postao/la rishaaa » 18 jan 2015, 23:09

Najbolje Kristića da stave,njega sam zavolio jos od one tekme u Kopenhagenu i 0-2 :bih: :D

legenda reala
x 13
Kontakt:

Post Postao/la legenda reala » 18 jan 2015, 23:13

rishaaa je napisao/la:Najbolje Kristića da stave,njega sam zavolio jos od one tekme u Kopenhagenu i 0-2 :bih: :D

šta

Baljić, otvara se Barbarez, vidio je to Baljić, 1:0 vodi BIH na Parkenu :P :P

rishaaa
Kontakt:

Post Postao/la rishaaa » 18 jan 2015, 23:17

legenda reala je napisao/la:
rishaaa je napisao/la:Najbolje Kristića da stave,njega sam zavolio jos od one tekme u Kopenhagenu i 0-2 :bih: :D

šta

Baljić, otvara se Barbarez, vidio je to Baljić, 1:0 vodi BIH na Parkenu :P :P

al utakmica u 19:00h :D

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.