Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Janez
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Janez » 05 maj 2015, 14:16

- Da smo dobili Litvaniju i u Kaunasu, vjerovatno me niko ne bi zvao - bile su prve riječi Muhameda Toromanovića nakon što smo ga prvi put kontaktirali nakon njegovog napuštanja rukometne reprezentacije BiH. Malo se prevario, jer niko ne bi tek tako propustio čuti i njegovu stranu priče, pa makar ne bilo ni one druge strane. Već sve same optužbe i zgražavanja.

Igra katastrofa

- Nisam više mogao podnositi konstantni nerad. Nakupilo mi se sve od Svjetskog prvenstva, kada nije bilo objašnjenja zašto nemamo kontru, polukontru, tečan napad. Sve je to škripalo, a mi ni nakon prvog narednog okupljanja nismo popravljali te stvari.

Priča je da sam igrao 53 minute u Cazinu, no za te 53 minute nije bilo nijednog pasa prema pivotu. Za 60 minuta Senjamin Burić je jednom tek dobio loptu i izborio sedmerac. Generalno smo odigrali katastrofalno, a isto se ponovilo i u drugoj utakmici - pričao je u jednom dahu Toromanović.

Ko ga zna, zna da čovjek ide na glavu uvijek sto posto, no tokom okupljanja osjetio je atmosferu u kojoj je nemoguće biti koristan.

- Da se razumijemo, nisam čovjek koji će biti tu samo reda radi, niti neko željan senzacije. Ja ili sam tu ili nisam, u slobodno vrijeme možemo se zezati, ali kada se radi, onda se radi. U reprezentaciji sam cijelu karijeru, promijenili su se mnogi selektori i uvijek sam davao sto posto. Dragan Marković je u pravu kada kaže da je reprezentacija svetinja, no ja to znam mnogo bolje od njega – kazao je Toromanović i nastavio:

Čovjeku, prema mom mišljenju, ne treba biti krivo ni kada 60 minuta sjedi na klupi ako sve u igri štima, ako nam ide i ako imamo rezultat. No, već dugo neke stvari ne štimaju. Selektor je dopustio očiti pad discipline, kao da smo se zadovoljili samo time što smo otišli na Svjetsko prvenstvo i kao da poslije toga više ništa nije bitno. Najednom su igrači jedni drugima počeli predbacivati, prigovarati, a toga prije nije bilo – priznao je Toromanović.

Izvinio se igračima

Prema njegovim riječima, njegovi saigrači su imali razumijevanje za njegov potez. Svima je saopćio svoju odluku i izvinio im se, ali, jednostavno, više nije mogao ostati.

- Kazao sam prije ručka da više psihički ne mogu izdržati, upoznao sam ih sa svojim stavom. Za ručkom sam, također, rekao da neću promijeniti mišljenje. Selektor je ponavljao „ne razumijem, ne razumijem“, da bi mi pomoćnik Zuhdija Korkarić kazao „sačekaj da mi ručamo pa ćemo pričati“. To me još više razbjesnilo, stajao sam i htio da puknem - kazao je naš pivot.

Historijska šansa, ali...

- Imamo zaista odličnu ekipu, generaciju za svaki respekt. Bila bi velika šteta da ne zaigramo na Evropskom prvenstvu, no nakon Katara ništa se nije promijenilo. Još smo u fantastičnoj poziciji, nikad boljoj, da nam je jedna utakmica presudna za odlazak na Euro, ali potrebno je da se promijene neke stvari.

- Momcima želim sve najbolje, možda više od njih želim da se plasiraju u Poljsku, ali ne želim da sudjelujem u eventualnom neuspjehu. Odigrao sa šest baraža, toliko psiholoških udaraca zadobio. Nikola Prce također ima 34 godine i pitanje je kad će više imati priliku igrati na velikom takmičenju, a mi se indolentno odnosimo prema tome i pored ogromnog potencijala koji imamo. To me najviše boli. Ne idemo naprijed već nazad, a žao mi je i zbog publike koju smo konačno privoljeli. Ne bismo je trebali ponovo iznevjeriti - poentirao je Toromanović.

Uloga Mirsada Terzića?

Ljudi su različiti, jedni reagiraju na jedan, drugi na sasvim drugi način. Recimo, Mirsadu Terziću bi neko udruženje humanista, patriota, psihologa, čega li već, trebalo uručiti orden izdržljivosti. Realno, naš najbolji i najcjenjeniji igrač u evropskim okvirima, koji je napravio karijeru kakvu će malo ko, u mandatu Dragana Markovića služi kao krpa.

Zapravo, jedini razlog zašto Marković poziva Terzića vjerovatno je pritisak medija kojima ne bi nikako bilo jasno zašto u reprezentaciji nema igrača Vesprema. Terzić je uvijek napominjao da je rezultat taj koji opravdava ili ne njegovu minutažu, pa se nije bunio. Toromanović se osvrnuo i na eventualno nezadovoljstvo drugih igrača selektorovim potezima.

- Nije moje da govorim o tome niti bi me trebalo interesirati koga selektor poziva i koga ne. Nikada se nisam nikome petljao u posao, samo sam vapio za ozbiljnim radom, disciplinom i dobrom atmosferom koja u konačnici mora polučiti rezultat. No, znam sigurno da postoji još nekoliko sadašnjih reprezentativaca kojima nije nimalo svejedno i koji u sebi nakupljaju nezadovoljstvo – rekao je Muhamed.

Realno smo imali sreće

- Busamo se u prsa plasmanom na Mundijal. To je zaista ogroman uspjeh, ali ja smatram da smo tamo mogli mnogo više. Odigrali smo četiri utakmice kako treba, nismo uspjeli. Je li nedostajalo sreće ili smo taktički podbacili, ne znam, ali znam da smo imali sreće protiv Islanda kojem u baražu nije igrao Palmarson. Zatvarali smo njihove kontre i to je presudilo.

Evo, sada je Island dobio Srbiju 16 razlike, a samo je Sigurdson istrčao 11 kontri. Protiv Litvanije su nas u Cazinu sudije pogurale u finišu i to treba priznati. Ne kažem da ne bismo prelomili tu utakmicu, ali zapitajmo se šta bi bilo da im je igrao najbolji igrač Malašinskas. O debaklu na Prezident kupu u Kataru ne želim ni da govorim - žalostan je Toromanović.

Ima i nastavak teksta fali sa Monda dosta stvari. ;)

mercurial
Kontakt:

Post Postao/la mercurial » 05 maj 2015, 14:31

problem je sto nam svi vanjski igraci u klubovima igraju samo odbranu....rijetko ili nikako u napadu

FaraonTM
Kontakt:

Post Postao/la FaraonTM » 05 maj 2015, 14:47

mercurial je napisao/la:problem je sto nam svi vanjski igraci u klubovima igraju samo odbranu....rijetko ili nikako u napadu

Eto pogledaj ovo, Marković jednostavno mora zanemariti neke svoje principe, ponos ili šta ga već spriječava da zove Faruka

slika
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

BaDa12
Kontakt:

Post Postao/la BaDa12 » 05 maj 2015, 14:52

@Janez, baš sam vidjela u printanom Avazu tekst na dvije stranice, pa čekam da neko i ovdje zakači. ;)

Nadam se da će svi progovoriti, vjerujem da ih više ima kojima fali još jedna kap. Žao mi je, iskreno, što je Muhamedova došla "rano", ako je ona toliko utjecala na rezultat. Možda je trebao sačekati da prođe i druga utakmica. Mada, igra je i s njim i bez njega totalna katastrofa, tako da ne mislim da bi njegovo igranje u nedjelju šta promijenilo, samo bismo išli dublje i dublje.
Generalno me nervira naš pristup svemu, svi sve znaju, odu, i dalje ćute i nekad nešto spomenu i onda opet ćute. (Kao Enid neki dan...) Tako je u svakom sportu. Nikad se mi nećemo do kraja riješiti problema i početi od nule. A, to bi bilo super za svaku našu selekciju. I nogometna ekipa je u jednom trenu djelovala savršeno, a to je bio samo bljesak, a situacija je zapravo samo gora.

Bez obzira na sve, žao mi je što je Muhamed, čovjek koji je u reprezentaciji igrao sa mnogim prolaznim selektorima i igračima preko 10 godina, završio sve na ovaj način. Pogotovo (kako sam odmah pisala) ne opravdavam onako hitar izlazak sa terena, što kapitenski i cazinski nikako nije bilo ispravno.

Sretno reprezentaciji bez Muhameda. Imamo još šanse! :bih:
Sretno Toretu u klupskoj karijeri, ima on još godina pred sobom. Meni će uvijek biti jedan od dražih, a to je i zaslužio! Sretno, Dundo, tvoji te vole! :salut:

I, da dodam ovu: :lol: [spoiler=]slika[/spoiler]
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Hvala ti! 15.08.2014.

FaraonTM
Kontakt:

Post Postao/la FaraonTM » 05 maj 2015, 14:58

Zule je poznati kloc :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Janez
Kontakt:

Post Postao/la Janez » 05 maj 2015, 15:33

@BaDa12

Znam draga, zato sam i ja sačekao da izađe na netu pa da objavim u kompletu. :thumbup: Slažem se da je trebao da sačeka, ali isto tako vidim da mnogi dosta znaju i šute baš što ti kažeš Enid je isti dan objavio status i evo gle čuda istog tog danas nema naravno. I onda će se sad mnogo javiti i po Draganu opaliti optužbe i prozivanja i garant će ga smijeniti i ode to u nedogled novi selektor novi igrači, a problemi isti. :roll: :thumbdown:

Iako duboko vjerujem da će se ovo sa Muhamedom riješiti :bih:

Interista
Kontakt:

Post Postao/la Interista » 05 maj 2015, 16:29

:lol: :lol: :lol: "Sacekaj da rucamo" :lol: nema sta prava familija u reprezentaciji Muhamed navalio a Tata kaze sacekaj sine da rucamo :lol:

legenda reala
Kontakt:

Post Postao/la legenda reala » 05 maj 2015, 17:10

ovo za Terzića je svima jasno
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

simicz
Kontakt:

Post Postao/la simicz » 05 maj 2015, 17:16

Slažem se sa Muhamedom, nadam se da je ovo korak do promjene selektora

merdanovic
Kontakt:

Post Postao/la merdanovic » 05 maj 2015, 17:20

LloriS je napisao/la:
merdanovic je napisao/la:@lloris Ti si 2 godine života proveo na forumu, to dovoljno govori o tebi. Imas nekoliko hiljada postova. Mogao si pametnije da utrošiš vrijeme. Moj komenrar je bio argumentovan, izrazito poznajem ekonomiju posebno politicku. A i onom ko slabije poznaje jasno je da sam iznio tacne podatke, jer ne zive studentski gradovi od industrijske proizvodnje, veoma rijetko. Moj komentar je bio i provokacija koja je proizvela ocekivani efekat. To je tvoj komentar. Znači ne može ni S. Most ni Bos. Krupa niti bilo ko drugi. To su malui ljudui o kojima pricam.

A ti nisi vec par godina na forumu jel ?? I nisi mi odgovorio, i Bihac ima premierligaske klubove nije samo Cazin, i to Cazin od ove sezone ima Krajinu. Iznio si jedan tacan podatak a to je da Bihac nema 100k stanovnika, ostalo su ciste gluposti sto si napisao. Nedaj boze da nam takvi kao ti jos udju u politiku i onako nam je drzava u qrcu.

Veoma rijetko posjetim forum,samo ako me neke teme zanimaju a "blaćanje" jednog lika i djela pa onda generaliziranje posebno po fb,ne samo na ovu temu ide mi na qrac.Ako je tebi premijerliga ženski rukomet koji ce vjerovatno da ispane iz premijerlige(prije ili kasnije) i slični sportovi,to dokazuje posjeta na takvim utakmicama.Dvoranu u Bihaću mislim da je najviše puta napunila RK Krajina,najmanje sam 10 puta kao klinac išao kad smo punili istu,veoma malo je bilo lokalnog stanovništva koje je sa nama dizalo 30-40m veliku zastavu prije svake tekme.Što se gluposti tiče to tvrde realni ljudi,samo je teško sebi priznati da ovisiš o drugom.
@interista Čuj korijen riječi,kakve to veze ima?

zgembo89
Kontakt:

Post Postao/la zgembo89 » 05 maj 2015, 17:45

Nisam više mogao podnositi konstantni nerad. Nakupilo mi se sve od Svjetskog prvenstva, kada nije bilo objašnjenja zašto nemamo kontru, polukontru, tečan napad. Sve je to škripalo, a mi ni nakon prvog narednog okupljanja nismo popravljali te stvari.
Priča je da sam igrao 53 minute u Cazinu, no za te 53 minute nije bilo nijednog pasa prema pivotu. Za 60 minuta Senjamin Burić je jednom tek dobio loptu i izborio sedmerac. Generalno smo odigrali katastrofalno, a isto se ponovilo i u drugoj utakmici – pričao je u jednom dahu Toromanović.
No, već dugo neke stvari ne štimaju. Selektor je dopustio očiti pad discipline, kao da smo se zadovoljili samo time što smo otišli na Svjetsko prvenstvo i kao da poslije toga više ništa nije bitno. Najednom su igrači jedni drugima počeli predbacivati, prigovarati, a toga prije nije bilo – priznao je Toromanović.

bulbasor
Kontakt:

Post Postao/la bulbasor » 05 maj 2015, 18:10

Kapetan tone zajedno sa brodom....tako je uvijek bilo. Trebali su to pokusati rijesiti unutar ekipe.
Ovako je ispao pakas, pa se sada pravda preko nekih lijevih portala.
:bih:
Zemljo tisućljetna na vjernost Ti se kunem!

Vedad87
Kontakt:

Post Postao/la Vedad87 » 05 maj 2015, 18:15

bulbasor je napisao/la:Kapetan tone zajedno sa brodom....tako je uvijek bilo. Trebali su to pokusati rijesiti unutar ekipe.

Tonuo je on godinama uz reprezentaciju Bosne i Hercegovine. Kada su se mijenjali i kunto i panto, Toromanovic je igrao za reprezentaciju. Kada smo gubili od Estonije i slicnih, on je bio tu. Međutim, došli smo do svjetskog i očekivao je puno, jer mu je to bila kruna karijere. A zašto nismo prošli dalje? Svi smo vidjeli...e sad, sve se to nastavilo. Every man has its breaking point ;) Njemu je znaci dozlogrdilo i to je to! U poptunosti ga podrzavam!

p.s. Mislis da ce Marka dati otkaz u slucaju negativnog rezultata? Ili cemo se drzati one: heejj, ma odveo nas je na svjetsko?
“If all else perished, and he remained, I should still continue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger.”

bulbasor
Kontakt:

Post Postao/la bulbasor » 05 maj 2015, 18:24

Vedad87 je napisao/la:
bulbasor je napisao/la:Kapetan tone zajedno sa brodom....tako je uvijek bilo. Trebali su to pokusati rijesiti unutar ekipe.

Tonuo je on godinama uz reprezentaciju Bosne i Hercegovine. Kada su se mijenjali i kunto i panto, Toromanovic je igrao za reprezentaciju. Kada smo gubili od Estonije i slicnih, on je bio tu. Međutim, došli smo do svjetskog i očekivao je puno, jer mu je to bila kruna karijere. A zašto nismo prošli dalje? Svi smo vidjeli...e sad, sve se to nastavilo. Every man has its breaking point ;) Njemu je znaci dozlogrdilo i to je to! U poptunosti ga podrzavam!

p.s. Mislis da ce Marka dati otkaz u slucaju negativnog rezultata? Ili cemo se drzati one: heejj, ma odveo nas je na svjetsko?

Ne treba dati otkaz u slucaju neuspjeha, ali nadam se da nece do toga doci. Ja iskreno rukomet pratim samo kroz reprezentaciju i ne znam da li imamo nekog veceg izbora igraca. Ali citajuci po forumu od ljudi koji najvise poznaju rukomet (@legenda i @samo lijevo) vidim da je ovo uspjeh, obzirom koliko se ulaze u nas rukomet. Pa ljudi u hladnim dvoranama trenirali....
Zemljo tisućljetna na vjernost Ti se kunem!

Vedad87
Kontakt:

Post Postao/la Vedad87 » 05 maj 2015, 18:45

bulbasor je napisao/la:
Vedad87 je napisao/la:

Ne treba dati otkaz u slucaju neuspjeha, ali nadam se da nece do toga doci. Ja iskreno rukomet pratim samo kroz reprezentaciju i ne znam da li imamo nekog veceg izbora igraca. Ali citajuci po forumu od ljudi koji najvise poznaju rukomet (@legenda i @samo lijevo) vidim da je ovo uspjeh, obzirom koliko se ulaze u nas rukomet. Pa ljudi u hladnim dvoranama trenirali....

Sve to stoji, ali je fakt da smo mogli puno više. I ja dosta pratim rukomet i išao sam na sve utakmice koje je reprezentacija igrala u Sarajevu, osim one protiv Njemacke. Bio sam i na onoj slavnoj utakmici protiv Danske kad smo ih dobili u zadnjoj sekundi. Marković je uspio izvući dosta iz ovih momaka, ali odavno je to sve krenulo silaznom putanjom. Izgubio je kompas, autoritet, popustio u disciplini (nešto kao Sušić) i logičan je slijed smjena trenera. Do utakmice sa Bjelorusijom se ništa neće promijeniti. I dalje nećemo moći istrčati kontre. Napad će nam biti pasivan i onda šutanje sa 12 metara itd. I igrači su se počeli međusobno prepucavati i svađati i to više ne ide. Marković je trebao pozvati još neke igrače, malo promijeniti neke stvari, uzdrmati sve ovo, ali nije...i sad lagano tonemo...
“If all else perished, and he remained, I should still continue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger.”

no rules
Kontakt:

Post Postao/la no rules » 06 maj 2015, 00:13

za Bjelorusiju Marković mora napraviti neki rez , jer velika šteta će biti ako ništa ne promijeni u ekipi... sa onako bezidejnim napadom više nismo nikoga u stanju pobijediti ...

-Grahovca uz Burića mora zvati, jer Graha nas je X puta čupao iz govana još dok je branio u tandemu sa Tahirovićem..

- Pothitno na lijevo krilo vratiti Vedrana Delića , a lijevo bi mogao zvati i Đozića iz Ballinegena...

- Halilbegovića na lijevog beka ponovo pozvati...

- Jankovića (srednji bek) ponovo zvati , čudno da ga nema , a odigrao je sezonu iz snova u SEHA ligi , 4-5 strijelac lige

- Desno krilo novo zvati , i u PL ima par dobrih , evo npr. Omerović iz Vogošće , momak veoma efikasan bez promašenih nekih zicera ...

# mi smo morali praviti akcije na Malinovića i Panića, pa i Prcea ... jedine koji igraju napad od naših bekova u klubovima , ali nikakve akcije uigrane iz kojih bi Malina i Pana zabijali lagane golove , momci sa lakoćom u klubovima zabijaju , ali u Reprezentaciji se samo sudaraju ... , a o asistencijama na pivota i krila da ne pričamo ...

LloriS
Kontakt:

Post Postao/la LloriS » 06 maj 2015, 01:10

merdanovic je napisao/la:
LloriS je napisao/la:
merdanovic je napisao/la:@lloris Ti si 2 godine života proveo na forumu, to dovoljno govori o tebi. Imas nekoliko hiljada postova. Mogao si pametnije da utrošiš vrijeme. Moj komenrar je bio argumentovan, izrazito poznajem ekonomiju posebno politicku. A i onom ko slabije poznaje jasno je da sam iznio tacne podatke, jer ne zive studentski gradovi od industrijske proizvodnje, veoma rijetko. Moj komentar je bio i provokacija koja je proizvela ocekivani efekat. To je tvoj komentar. Znači ne može ni S. Most ni Bos. Krupa niti bilo ko drugi. To su malui ljudui o kojima pricam.

A ti nisi vec par godina na forumu jel ?? I nisi mi odgovorio, i Bihac ima premierligaske klubove nije samo Cazin, i to Cazin od ove sezone ima Krajinu. Iznio si jedan tacan podatak a to je da Bihac nema 100k stanovnika, ostalo su ciste gluposti sto si napisao. Nedaj boze da nam takvi kao ti jos udju u politiku i onako nam je drzava u qrcu.

Veoma rijetko posjetim forum,samo ako me neke teme zanimaju a "blaćanje" jednog lika i djela pa onda generaliziranje posebno po fb,ne samo na ovu temu ide mi na qrac.Ako je tebi premijerliga ženski rukomet koji ce vjerovatno da ispane iz premijerlige(prije ili kasnije) i slični sportovi,to dokazuje posjeta na takvim utakmicama.Dvoranu u Bihaću mislim da je najviše puta napunila RK Krajina,najmanje sam 10 puta kao klinac išao kad smo punili istu,veoma malo je bilo lokalnog stanovništva koje je sa nama dizalo 30-40m veliku zastavu prije svake tekme.Što se gluposti tiče to tvrde realni ljudi,samo je teško sebi priznati da ovisiš o drugom.
A sta cemo sad ignorirati zenski sport, znaci zenska odbojka ili rukomet ne spadaju u PL sportove, vjerovatno da Cazin ima ove dvije ekipe u PL onda bi drugacije pricao, ovako ti to ne spada u PL sportove. Ove djevojke koje igraju u PL prati po 300-400 ljudi sto je lijepa brojka. Ako cemo tako gledati po broju gledaoca onda ni nasa nogometna PL ne bi bila PL sport, neke utakmice prati po 100-200 ljudi !!! Da jos dodam da je vama u Cazinu rukomet sport broj jedan i vi prakticki zivite za muski rukomet u odnosu na Bihac gdje je taj sport tek na trecem mjestu. Iskreno drago mi je da je RK Krajina usao u PL jer Cazin to zasluzuje.

Pusti ti te realne ljude, koji su to realni ljudi, cuj ovisis o cazinjanima i kladuscanima, eto da vas nema Bihac bi propao :facepalm: :facepalm:

PS: Nisu svi blatili Toromanovica i ne mozes na osnovu 4-5 ljudi sa foruma suditi tako o stanovnicima Bihaca.

Toliko o ovome vise ti necu pisati na ove gluposti koje iznosis ovdje, jer stvarno nema smisla, ziv ti meni bio imas pozdrav
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Željooooo
Kontakt:

Post Postao/la Željooooo » 06 maj 2015, 01:16

Napisao sam vec i ranije, ono što je Safet Sušić u fudbalu kao trener to je Dragan Markovic u rukometu, obojica su imali dosta srece i plasirali se na Svjetska prvenstva, oba ova trenera su dosta limitirana i nisu skloni promjenama, zato nikad nece napraviti dobre trenerske karijere. Izvinjavam se Muhamedu Toromanoviću što sam pisao ružne stvari o njemu nakon što je otišao iz repke ako je istina ono što je on rekao o dešavanjima u reprezentaciji, to je bilo u afektu odmah nakon što sam procitao na kakav je nacin otišao. Nama treba u svim reprezentacijama koje imamo Njemačka disciplina, mi talenta imamo na bacanje, al' kad nemaš disciplinu džaba ti taj talenat..
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

esprit24
Kontakt:

Post Postao/la esprit24 » 06 maj 2015, 10:11

http://mondo.ba/a564719/Sport/Ostali-sp ... erati.html

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

bandit
Kontakt:

Post Postao/la bandit » 06 maj 2015, 11:26

esprit24 je napisao/la:http://mondo.ba/a564719/Sport/Ostali-sportovi/Markovic-Toromanovica-sam-trebao-ranije-otjerati.html

Ovim bljuvotinama je samo potvrdio Muhamedove navode ... ej selektore, crni selektore ... :damn:

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.